Min játszol majd a Max Payne 3-mal?

Multiplayer csapat a Max Payne 3-ban és a GTA V-ben.

Milyen platformon fogsz multizni a Max Payne 3-mal?

Xbox 360
5
14%
PlayStation 3
8
23%
PC
10
29%
Nem fogok multizni
2
6%
Nem veszem meg a Max Payne 3-at
10
29%
 
Szavazatok száma: 35

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Min játszol majd a Max Payne 3-mal?

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2012. 08. 25. 10:58

Nem kell nélkülöznöd a multit akkor sem. Vannak már szerverek,a miket kipróbálhatsz. De készülj fel, állítólag rengeteg god modos és csaló van ott. Ezért is áldom az eszem, hogy spóroltam és megvettem eredetiben. :D Eredetinél van lehetőség kickeltetni ezeket az elemeket. :P

Avatar
Hevy
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2012. 08. 22. 15:01

Re: Min játszol majd a Max Payne 3-mal?

Hozzászólás Szerző: Hevy » 2012. 08. 25. 14:40

LAN-ba majd csak lehet

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Min játszol majd a Max Payne 3-mal?

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2012. 09. 02. 11:51

Lenne egy kérdésem hozzátok! Mondjátok csak, ti vettetek már DLC-ket? És ha igen, volt probléma közben? Mert már hetek óta vennék DLC-t, de nekem nem enged semmit. Már felvettem a kapcsolatot a R* supporttal, ahol próbáltak segíteni, de egyelőre semmi eredmény.

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Min játszol majd a Max Payne 3-mal?

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 09. 21. 16:16

Ma 22:00-01:00-ig lesz Multiplayer event a Max Payne 3-on. Én biztos ott leszek, min. éjfélig, szívesen várok mindenkit Play Station 3-on. Tripla Xp hétvége van.

Szerk.: PSN ID: AranySas
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Min játszol majd a Max Payne 3-mal?

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2012. 09. 21. 17:03

Ma lehet, hogy én is multizok a Max Payne 3-mal. Amúgy kösz, hogy szóltál ;).
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Min játszol majd a Max Payne 3-mal?

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2012. 10. 26. 11:38

Gondoltam szólok! Mától tripla xp hétvége van és Halloween alkalmából a nap folyamán maszkokat is kapunk majd. Blogomon a részletek. (Lásd az aláírásomban.)

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Min játszol majd a Max Payne 3-mal?

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2012. 10. 28. 11:14

Na ez a Halloweenos ötlet nem is rossz, kösz, hogy szóltál ;).
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Min játszol majd a Max Payne 3-mal?

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 01. 20. 11:20

Tavaly óta senki sem írt ide. :P Asszem leszek én az első! :P
Ki hogy viszonyul a legendekhez? Elértétek már? Kedvence fegyveretek?

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Min játszol majd a Max Payne 3-mal?

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 01. 22. 00:35

Én még korántsem értem el még az első legendet se. Pedig van egy karakter, amit meg szeretnék szerezni, de azt hiszem az pont az utolsó legendnél van, de kinek van arra ideje és türelme, hogy addig eljusson? Általában csak 3XP hétvégéken és eventeken játszok, szóval ezzel nem lehet haladni. Kedvenc fegyver változó, most LMG-t használok, korábban volt a dupla uzi, meg az a Mini valahányas puska. És néha használok gépkarabélyt is, szóval teljesen változó. Burst egyértelműen az, amitől rövid ideig erőset lövök, aztán a Big dog. A Weapon Duble Dealer az jó, mert azt már egy ideje meg akarom szerezni?
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Min játszol majd a Max Payne 3-mal?

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 01. 22. 11:34

Melyik az a karakter? Az utolsó legendnél a hosszú ballonkabátos Max jár. :)
Kinek van ideje? Ironikus, mert nem csak idő függvénye, inkább technika. Én magam már elértem a legmagasabb szintet és bátran állíthatom, hogy a technika az, ami pillanatok alatt előre juttat. :)
LMG és mini nagy pályás fegyver. Mármint szó szerint. Kicsi, labirintus szerű helyeken, mint a Branco iroda, használhatatlanok, sajnos. A Dual uzi remek választás, bár csak közepesen közelre jó és a könnyű kézifegyverekkel szemben hatástalan. Az elmúlt egy-másfél hónapban kaptam pár új tanítványt és nekik is azt mondom, amit most neked is. Próbáld meg a PT92-est. Esetleg vegyítsd 1911-es colttal vagy .38-as revolverrel. :) Meglátod, ég és föld. :)
Burst-re inkább használj big dog-ot vagy sneaky-t. Az utóbbi elrejt a figyelmetlen játékosok elől. A Duble-weapon dealer nem rossz fegyver, mert csökkenti az ellenség fegyvereinek tűzerejét. Viszont ha teheted, inkább a sima weapon dealert használd. Azzal ugyanis úgy lőhetsz, hogy nem fogy a táradból a lőszer. Ami minden pályán jól jöhet. :)

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Min játszol majd a Max Payne 3-mal?

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 01. 22. 15:49

A Panama Max a kedvencem, az a pálya hangulatos, a IV Chapter után a kedvencem. Akkor az valami 8-9. legend körül jöhet.
Az én technikámmal az az idő, amit játszok, az nagyon kevés.
Igen, a minit meg az LMG-t inkább nagy pályákon és soft lockon használom. Kicsiken egy PT92-őt, és a revolvert, vagy a dupla uzit használom. Akkor inkább a pisztolyokat ajánlod?
A Sneaky-t nem szeretem, mindig lelőnek, hiába az álca. A Weapon Dealer azt hiszem megvan, de sajnos nincs ideje a töltényeimnek kifogyni, túl gyorsan meghalok.
Milyen technikával fejlődtél, mit tudsz ajánlani?
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Min játszol majd a Max Payne 3-mal?

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 01. 22. 16:54

Panama Max a legend 8-as. ( http://maxpayne3.blog.hu/2012/10/24/legend_6 ) Remek kis emberke. :D
Mindenek előtt dobj el mindent, ami nem kell! Kell két kézifegyver, aminek mesterévé válhatsz. Első packom lekönnyített pt92 és 1911-es colt volt. De dual pt is verhetetlen tud lenni, ha gyorsan lősz. Ehhez kell a dül item, hogy ne halljanak, ha megvan, akkor vámpír fog is. És a Sneaky. Azért ezt ajánlom, mert a legtöbb ellenfelet átveri. Főleg az újakat, kezdőket. Esetleg még a big dog jó, mert épp jókor használva verhetetlen. :) Ja és a legfontosabb: Packod sose legyen nehéz! Tartsd a vonalat light-on. :) És szaladj amikor csak teheted. Így nem találnak rád oylan könnyen, de te meglepheted őket. :) Sok tippem és trükköm van, ha érdekel. A max payne blogomon leírtam a legtöbbet... :)

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Min játszol majd a Max Payne 3-mal?

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 01. 22. 17:02

Én innen néztem a legend rangok jutalmát, csak rég volt, és már nem emlékeztem pontosan.

Mi az a dül item? A vámpírfogakat meg a pisztolyokat akkor kipróbálom. Az összes packom mindig nehéz :lol: Na, akkor ezen is változtatok... Majd körülnézek megint a blogon, keresem a tippeket.
Köszönöm a segítséget! :)
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Min játszol majd a Max Payne 3-mal?

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 01. 22. 17:12

Sorry, fület akartam írni, csak rohantam fel, mert szóltak hogy indult egy feuds és kellettem. XD Na de érdemes olvasgatni, mert egy-két apróságon kívül minden tippemet beírtam nektek, hogy tanuljatok. :) És valszeg jók a leckéim, mert két a tanítványaim egytől egyig remek játékosok lettek. :)
Szivi! :) Remélem tudok segíteni a fejlődésben. :)

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Min játszol majd a Max Payne 3-mal?

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 01. 22. 17:20

Így már mindent értek, köszönöm, és legalább megnyertétek? :)
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Lezárt