Egyéb játékok

Minden ami nem a Rockstar kezei közül került ki.
Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Egyéb játékok

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 05. 08. 18:04

Azt írtad szeptember környékén jön a játék, de én úgy tudom, hogy már kint van.

Az MK vs Dc nem is volt egy nagy játék, bár nem volt végül is rossz. Az meg hogy, a MK9-hez hasonlít az Injustice meg nem véletlen, az MK9 fejlesztőit kérték fel a játék megalkotására, mert a MK9 nagyon nagy sikert hozott anno (személy szerint én is imádtam).
Egyébként én pozitív kritikákat láttam nagyjából az Injustice-ról.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Egyéb játékok

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 05. 09. 15:52

Ja, bocs elírtam :$ Igen, már kijött egy pár hete. A demó alapján tényleg semmi különös (bár sokkal jobb, mint a MKvsDC), de ha ketten játsszátok egy konzolon, úgy egyszerre szórakoztató és látványos. Az ingyenes demó megéri az árát, de nem hiszem, hogy maga a játék sokkal többet nyújthat, mint a demó. Főleg nem 9000 Ft-al többet...
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Egyéb játékok

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 05. 09. 20:30

A demó ingyenes volt, legalábbis X360-on. Amúgy nekem eddig ez az Injustice nem ér meg semmi pénzt, de az MK9 nagyon jó, lehet, hogy hamarosan beszerzem.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Egyéb játékok

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 05. 09. 20:36

Én sose szerettem túlságosan az ilyen játékokat, viszont egyszer-egyszer haverokkal jó kockulni (leverni őket :D ) ilyen játékokban, és most, hogy egy ilyen ingyenes demó volt, kihasználtam, így már nem kell vennem hasonló játékot, úgy is az összes ilyen típusú (majdnem) ugyanolyan.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Egyéb játékok

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 05. 09. 21:11

Én elvagyok velük. Haverokkal elhülyülni tökéletes 2 kontrollerrel :) Nekem személy szerint a Tekken 6 van meg és a Soul Calibur V. tetszik mindkettő nagyon.

Anno box-ra volt még meg a Soul Calibur IV (akkor még nem volt kint a V), szintén a Tekken 6, egy naruto de azt nem szerettem, MK9 amit imádtunk a haverokkal, és még a MKvsDC de azt se szerettem/tük különösebben (olyan középkategória)

A Soul Calibur-t ajánlom még, legalább egy gameplay video erejéig, mi nagyon szerettük/jük a spanokkal :P
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Egyéb játékok

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 05. 16. 17:31

GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Egyéb játékok

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 05. 16. 18:08

EZ rohadt jó játék lesz!!! :D Alig várom már, hogy megjelenjen! Kicsit fura, hogy PS3-ra jelenik meg, de én örülök neki! :)
Gyenge napok vannak...

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Egyéb játékok

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 06. 04. 22:51

Lenne egy kérdésem, MASS EFFECT, mondjuk új topic-ot is nyithattam volna neki, láttam, hogy nincs még, de egy kérdés miatt nem akartam :) Majd talán ha meglesz és végigjátszottam :P

Szóval az lenne a kérdés, hogy a Mass Effect Trilogy (PS3-ra főleg) magyar felirattal jelent meg?
Valamint pontosan mit tartalmaz? 3 alap játék + DLC-k? Vagy DLC-k nem?

Akinek megvan és tud, azt kérem, hogy válaszoljon. :)

Köszi szépen.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Egyéb játékok

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 06. 05. 11:43

Nekem meg van, pont PS3-ra, de nem hiszem, hogy fogok tudni válaszolni. Még csak az 1-el játszottam, aminél nem láttam magyar feliratot. A 3 részt tartalmazza. Szerintem a DLC-ket nem, de abban nem vagyok biztos. De ha jól tudom a trilogy kiadás után is jelentek meg DLC-k, de nem biztos, hogy jól tudom, remélem valaki el tudja neked mondani az igazságot.

Amúgy szerintem nem éri meg megvenni. A 3 demója az nagyon tetszett, úgyhogy azért megpróbálom végigvinni, meg ha már megvan, akkor miért ne? De az 1, amit kb a 3/4-ig kivittem, az nagyon nem tetszett. Rossz a történet, a hangeffektek, bugos, a grafika nem túl jó, a szinkron színészek se jók, a szöveg szájra illesztése is általában rossz, unalmas és egyhangú. Azt viszont megjegyezném, hogy ez az 1-re vonatkozik, és rengeteg embernek tetszett(többek közt a testvéremnek is, nem tudom, miért), úgyhogy lehet, hogy csak nekem van ezekkel problémám. Mindenesetre én az első résztől óva intelek.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Egyéb játékok

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 06. 05. 14:00

Kiscserko írta:Nekem meg van, pont PS3-ra, de nem hiszem, hogy fogok tudni válaszolni. Még csak az 1-el játszottam, aminél nem láttam magyar feliratot. A 3 részt tartalmazza. Szerintem a DLC-ket nem, de abban nem vagyok biztos. De ha jól tudom a trilogy kiadás után is jelentek meg DLC-k, de nem biztos, hogy jól tudom, remélem valaki el tudja neked mondani az igazságot.

Amúgy szerintem nem éri meg megvenni. A 3 demója az nagyon tetszett, úgyhogy azért megpróbálom végigvinni, meg ha már megvan, akkor miért ne? De az 1, amit kb a 3/4-ig kivittem, az nagyon nem tetszett. Rossz a történet, a hangeffektek, bugos, a grafika nem túl jó, a szinkron színészek se jók, a szöveg szájra illesztése is általában rossz, unalmas és egyhangú. Azt viszont megjegyezném, hogy ez az 1-re vonatkozik, és rengeteg embernek tetszett(többek közt a testvéremnek is, nem tudom, miért), úgyhogy lehet, hogy csak nekem van ezekkel problémám. Mindenesetre én az első résztől óva intelek.
Bele-bele néztem már az egybe, a grafika olyan amilyen, de különösebben nem vagyok grafika mániás, azt láttam, hogy tele van bugokkal, de csak kibírom, a játékmenet az tetszett is meg nem is, ez nekem közömbös, ha hozzászokom akkor nem lesz vele gond, VISZONT ami miatt nagyon hajlok afelé, hogy megvegyem a Trilogy-t, az az hogy a sztori nagyon tetszik. Nálam ez a fő egy játékban, valamint egyébként is szeretem az RPG-ket, MMORPG-ket. Meg kell mondjam, bele lestem nagyjából spioler mentesen, hogy mire számíthatok 1-től 3-ig a sztoriban és nagyon epic!

Szóval tuti megveszem, csak előtte érdekelt ez a magyar dolog, mert fórumokon megy a rinya, hogy elvileg a borítón rajta van, hogy magyar feliratos, de közben mégsem, vagy mi.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Egyéb játékok

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 06. 05. 14:11

Az egy jó, a kettővel nem játszottam, de a háromnál rosszabbat még életemben nem láttam! Olyan mértékűen szar befejezést még senki sem csinált. Katarzis? Áááá, nem, dehogy! Hova gondolsz?! Csak szimplán béna.
Guess who's back!

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Egyéb játékok

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 06. 05. 14:29

A 3-mat játszottad is vagy csak meglested a befejezését? Valamint melyik befejezését? Ha én jól értem, akkor ugye több végkifejlet van, én egyet megnéztem, és eléggé tetszett. Bár próbáltam minél spoiler mentesebben érdeklődni a játék iránt.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Egyéb játékok

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 06. 05. 14:31

Nem vagyok egy nagy Mass Effect rajongó. Nekem csak a második rész van meg, de nekem szinte semmi sem tetszett ebben a játékban, az egyetlen pozitív érv, amit feltudnék hozni mellette, az az angoltudás fejlesztése a párbeszédek miatt. Bár most kicsit hazudtam, mert a játékban (legalábbis az elején) választhatom bármelyik válaszopciót, egy-két mondat után úgyis visszatérünk ugyanarra a témára ugyanazokkal a választási opciókkal. Tehát a pletykákkal ellentétben én eddig még nem nagyon tapasztaltam a játékban a párbeszédek játékmenetdöntő szerepét. A harcrendszer egész jó, bár nekem annyira nem jött be, kb. úgy kell elképzelni, mint a Gears of War harcrendszerét (X360 tulajok biztos tudják, mire gondolok) annyi különbséggel, hogy itt a két csapattársadnak is osztogathatsz parancsokat, de én nem tudtam ezt túl jó taktikázásra kihasználni, ugyanis számomra elég korlátolt volt ez a dolog, nem lehetett annyifelé küldeni a csapattársakat. Meg kb. ott hagytam abba a játékot, hogy az űrben bolyongva nem tudom, mit kell csinálni és szerintem a mentési rendszere sem lett valami esztétikus, meg számomra maga a játék is uncsi, így nem is volt kedvem továbbvinni. Szóval nekem nem nagyon jött be sohase ez a játék, egyszer azért majd végigjátszom a 2-őt, ha már megvan, hátha a játék az a később beinduló típusú. ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Egyéb játékok

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 06. 05. 17:51

Örülhet a Sony! :) Meg persze a PS3 tulajdonosok is!
Gyenge napok vannak...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Egyéb játékok

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 06. 05. 17:54

Ez nem túl nagy meglepetés :) A Naugthy Dog-tól nem számítottunk rossz játékra. Alig várom már hogy kipróbáljam.
"Whatever." (Ryder)

Válasz küldése