Uncharted trilógia

Minden ami nem a Rockstar kezei közül került ki.
Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Uncharted trilógia

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2018. 04. 08. 11:45

Elolvastam a véleményedet Luszie, a spoileres részek kivételével, mivel nemrég kezdtem el játszani az UC 4-gyel. Valahogy ez a sorozat kimaradt az életemből, egyik résszel sem játszottam, mi több, nem is nagyon hallottam róluk. Egyik haveromnak azonban megvan a játék, úgyhogy kölcsönkértem tőle, hogy megnézzem milyen. Most éppen Madagaszkáron vagyok, amikor keresünk valamiféle világítótornyot. Nekem az eleje nagyon tetszett, az Olaszországos rész rendkívül ütős lett szerintem. Aztán ugye Skócia jött, az annyira nem tetszett, számomra túl sok volt a mászkálás, úgy gondolom, eléggé monoton lett.
Amúgy idáig tetszik, bár alkalmanként meglehetősen lassú és vontatott a játékmenet, és a lövöldözés-mász(kál)ás-rejtvénymegoldás trión nem sok mindent kínál a játék (bár a Madagaszkáros pályán dzsippel is lehet menni). Nem tudom, hogy mennyire fog ez megváltozni, azért ki akarom játszani, mert érdekes játéknak tűnik, ráadásul nagyon szép és a történet is izgalmas.
Well look who's back

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Uncharted trilógia

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2018. 04. 08. 14:21

Mindenképpen megérdemes kijátszani, sőt az előző részeket is! :) Izgalmasak, akcódúsak, látványosak.

Utóbbiban a 4 a legerősebb, de a másik két tényezőben az előző részek jobbak. Ott nem igazán volt egyetlen egy fejezet sem, ahol azt mondtam volna, hogy "oké, ez most lapos".
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Uncharted trilógia

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2018. 04. 11. 23:43

Szerintem is mindenképp érdemes beszerezni és végigtolni ezt a játéksorozatot. Amikor nekem anno Xboxos fejjel mondták a PS-esek, hogy mennyire jó, nem igazán hittem el, aztán amikor elkezdtem játszani velük rájöttem, hogy egyáltalán nem volt túlzás az a sok-sok dicséret. Tényleg fantasztikus sorozat, mindenképp kötelező darab és ott a helye minden PS tulajdonos polcán vagy merevlemezén. ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Uncharted trilógia

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2019. 09. 07. 08:13

Néhány szép vagy vicces kép a 3. részből. :)

Megj.: Az UC szériráról egyébként majd írok egy frissített értékelést hamarosan - így újrajátszva már nem úgy vélekedem róla, mint gimis koromban, évekkel ezelőtt.

Kép
Kép
Kép

Ez gyakori látvány volt, csak egyet lekaptunk a sok közül. Érdekesen tudnak kimúlni az emberek, főleg ebben a részben. :)
Kép
Kép
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Uncharted trilógia

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2019. 09. 08. 13:07

Még mindig gyönyörű játék az Uncharted! :o :o :o Mármint a két frissebb rész nyilvánvalóan az, de a három "nagyöreg" is dögösen néz ki! :cool:
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Uncharted trilógia

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2019. 09. 09. 07:25

Egyébként igen. Bár azt hiszem, ez egyben a Naughty dog "védjegye" is, picit.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Uncharted trilógia

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2019. 09. 15. 12:02

Na igen, ők minőséget alkotnak mindig. Végül amúgy bejelentették a napokban a TLOU2 megjelenési dátumát, vagy csak pletyka volt, és még mindig nincs hivatalos információ? :insecure:
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Uncharted trilógia

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2020. 01. 06. 15:13

Holnaptól ingyenes PS plus játékként érkezik az UC Nathan Drake collection. :) Ennek különösen örülök, mert újra akartam játszani a prevgen részeket.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Uncharted trilógia

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2020. 01. 07. 13:13

Köszi hogy szóltál! Mindenképpen lementem őket a könyvtáramba és ismét végig tolom majd valamikor, bár én már 2017 nyarán kivittem őket, az annyira nem volt régen. Szerintem majd nyáron, a diploma után fogok újra nekik esni! ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Válasz küldése