Assassin's Creed-széria

Minden ami nem a Rockstar kezei közül került ki.
Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2014. 12. 16. 16:36

Ez egy három részből álló DLC. Tehát külön-külön veheted meg a küldetéscsomagokat. Ez egy alternatív világban játszódik, ahol Washington király és gonosz, mi a vöröskabátosok oldalán harcolunk, anyánk él... Szóval elég zavaros, még maga Connor sem érti :D
amúgy:
http://assassinscreed.wikia.com/wiki/Th ... Washington

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2014. 12. 18. 13:23

Beléptem én is az Assassin's Creed világába. Megvan az Altaïr's Cronicles és a Pirates és még meglesz karácsonykor a Brotherhood.
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 12. 18. 17:49

Na jó mobilra...
Konzololon próbáld ki :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2014. 12. 19. 11:45

Az Altaïr's Cronicles gépen van NDS emulátorral. :P Amúgy a Brotherhood XBox 360-ra van meg, csak karácsonyra kapom meg, majd az XBox-al együtt és a GTA V-vel, de ez most nem ide tartozik. :lol:
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2014. 12. 19. 15:57

A BH mondjuk nem a legjobb rész, de kétség kívűl sok lehetőség van benne. Nekem a top hármas listám:
1.ACIVBF
2.AC3
3.AC2

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 12. 19. 17:35

Nekem:
Ac Rogue
Ac black flag
Ac 2
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2014. 12. 19. 20:02

Valaki le tudja nekem írni röviden, hogy mi a Brotherhood története? Találtam történetleírást, de az nagyon bonyolultan írta le.
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2014. 12. 19. 21:03

Kriss írta:Valaki le tudja nekem írni röviden, hogy mi a Brotherhood története? Találtam történetleírást, de az nagyon bonyolultan írta le.
Röviden egy bosszúsztori az egész (VIGYÁZAT, SPOILER VESZÉLY, CSAKIS KRISS KEDVÉÉRT NEM HASZNÁLOM AZ OLDAL SPOILER FUNKCIÓJÁT!!!). A sztori pont ott folytatódik, ahol a második rész sztorija befejeződik, de ne aggódj, mivel elég szájbarágós bevezetőt kapunk videók meg monológok+párbeszédek formájában, ezért mindent fogsz érteni. A lényeg (már ami a múltbéli szálat illeti, a jelenbeli unalmas, ezért nem írom le), hogy a főhős, Ezio legyőzi a pápát, de megkíméli az életét, majd nagybátyja, Mario kíséretében visszatér a birtokára, ahol kisebb feladatokat teljesítünk a birtokon élőknek, ám a küldetések teljesítése után a pápa fia megtámadja a birtokunkat, megölnek szinte mindenkit, beleértve Mariót is, majd Eziót lelövik, aki már Rómában tér magához egy parasztlány házában. Hősünk természetesen enyhén szólva pipa, és mindent megtesz, hogy megbosszulja nagybátyja és emberei halálát. Ezután elkezdődik a bosszúhadjárat, melynek során először találkozunk pár régi ismerőssel, majd új formákkal is megismerkedünk és összeszervezünk egy képzett orgyilkosokból álló testvériséget. A sztori végén pedig megöljük a főhős nagybátyjának gyilkosát. Nagy vonalakban ennyi. Nem akarok többet spoilerezni, a történet többi részét fedezd fel te magad, de szerintem nagyon tetszeni fog a játék. A többiekkel ellentétben nekem benne van a top 3-mas listámban, eddig már hatszor végigtoltam, szóval csak ajánlani tudom. Ha lesz majd valami kérdésed még a játékkal kapcsolatban, akkor írj nyugodtan, igyekszem válaszolni a kérdésekre. ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2014. 12. 19. 22:17

Ha pedig a jelenre vagy kíváncsi: (spoiler!!!)
Desmond Miles-t (aki egyébként maga is assassin) az 1. rész elején az Abstergo Industries nevű templomos (az Assassinok fő ellenségei) cég elrabolja, mert a tudatalattija információkat egy bizonyos Éden almája nevű eszközről, amit még az emberek előtti civilizáció hozott létre. Röviden tömören beleteszik egy Animus nevű gépbe, amivel Desmond újraéli Altair Ibn La'Ahad nevű őse emlékeit, és amikor a templomosok megszerzik az Édenalmák hollétéről az információt Warren Vidic (az Animus projekt vezetője) sgédje (Lucy Stillman) elszökteti Desmondot a 2. rész elején és elviszi egy elhagyatott raktárba, ahol két barátja, Shaun és Rabbeca (aki egy saját Animust hozott létre) segítségével átélik egy másik ős, Ezio Auditore da Firenze emlékeit, hogy az Assassinok (Desmond, Lucy, Shaun, Rebbeca) további információkat tudjanak meg az almák hollétéről. Ám a folyamat közepén a templomosok megtalálják őket és a BH-ban elmenekülnek Ezio nagybácsijának a városába, Monteriggioni-ba, ahol folytatják az emlékek újraélését. Megtalálják az almát (az egyiket) A Colosseum alatt van, gyorsan oda is utaznak, Desmond meglátja az almát, ám mielőtt megfogná az idő megáll és az előző civilizáció egyik embere, Juno átveszi az elméje fölött a vezetést. Kiderül, hogy Lucy templomos és a tehetetlen Desmond leszúrja Lucyt. Ekkor kómába esik D, és a RV elején egy, az Animus által létrehozott szigeten ébred, ahol találkozik az Animus projekt előző alanyával, Clay Kaczmarek-kel (remélem jól írom) Nagyjából annyi a atörténet, hogy addig nem tud feléledni a kómából, amíg Ezio utolsó emlékeit újjá nem éli. Miután ez sikerül, D felébred a kómából és innen indul a 3. rész. Közben Shaun, Rebbeca, és D apja William Miles átrepültek Amerikába, és egy előző civ.-es templom előtt vannak. Ott van egy kapu, azt kinyitják az Éden almájával, bent találnak még egy nagyobb kaput, amit egy kulccsal lehet kinyitni. Igen ám, na de hol van a kulcs? Kitalálják, hogy ha átélik Ratonhnhaké:ton emlékeit, akkor megtudják, hol van a kulcs. El is kezdik a munkát, de kb minden 3. Szekvencia után fel kell ébraszteni, mert most más kib*szott elemeket kell keresni, mert lemerül a templom (amennyit megértettem belőle) úgyhogy felesleges időhúzások után kinyílik a kapu, ott találnak egy emelvényt, Desmond megmenti a világot, azzal, hogy ráteszi a kezét (2012 dec. 12-világvége, ergo Desmond mentette meg a világot, de itt már kifogytak az ötletekből) Viszont Desmond meghal, és az ACIV-ben már egy teljesen új faszival vagyunk. huh, nagyjából ennyi.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2014. 12. 19. 23:04

Kriss írta:Valaki le tudja nekem írni röviden, hogy mi a Brotherhood története? Találtam történetleírást, de az nagyon bonyolultan írta le.
http://hu.assassinscreed.wikia.com/wiki ... rotherhood
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2014. 12. 20. 10:40

Köszönöm mindenkinek a segítséget, huh, eléggé érdekes története van.
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2014. 12. 20. 14:51

Meg zavaros :S

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 12. 20. 22:12

Milyen taktikát alkalmaztok hajócsatáknál? Ész nélkül tüzeltek vagy megpróbáljátok kikerülni a mozsár és egyéb lövedékeket? Mi a legjobb stratégia? Leginkább AC IV-re vonatkozik a kérdés.
Well look who's back

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 12. 20. 22:52

Áhh ez attól függ milyen jó a hajód
Pl nekem a Rogue-ban majdnem fullos, már megvan a hajótest meg az ágyúk elite változata, már gond nélkül elbánok a fregatokkal, man o war-okal.. :D
Egyértelműen messzebről tűzelj, aztán meg amire kevesebb élete lesz, merészkedj közelebb, de óvatosan mert a nehéz lővedékeket nagyon szorják az erősebb hajók.
Szóval is-is, kerüld a mozsárt, majd ameddig töltenek addig te szedd szét őket, aztán ha támadni akarnak akkor menj távolabb tőlük..
Csak nem meggyűlt egy hajóval a baj Armingo? :D igen, akarattal irtam Armingot, nem kell helyesirási hibának tekinteni :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 12. 21. 08:16

Az erősebb hadihajók és a nehéz erődök (Seranilla, Chinchorro) már gond nélkül mennek, inkább a legendás hajókkal gyűlik meg a bajom. Már egész sok elit fejlesztés megvan, a forgólövegek nagyon jók. Na, mindegy, majd kipróbálom, amit írtál.
Well look who's back

Válasz küldése