Assassin's Creed-széria

Minden ami nem a Rockstar kezei közül került ki.
Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 12. 21. 11:20

Amugy én most jöttem rá a játékban arra, hogy van 3 hajóroncs, az Északi Sarkon, aminél találtam 3 tervrajzot (elite nehéz löveg, mozsár, meg Az Anna Királynő bosszúja kormánykerekét)
Habár az is igaz, hogy az összeset egy-egy jegesmedve őrizte :D
És a "The Sapphire" nevű hajóroncsnál megtaláltam a templar armort (olyan mind ac1-ben a templomosoké) csak az a baj, hogy meg kell találjam mind a 24 templar relikviát is, hogy hordani tudjam (2 van meg :D )
És a tengeren hajókázva találtam mégegy Királyi Konvoly (kb az 5-6 ilyen konvolynál járok amit kifosztottam )
És a Morrigan:
94% fegyverzet, és páncélzat
90% raktér
100% szigonyozás
Hamarosan neki szökök a legendás hajóknak! :)
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 12. 22. 10:49

Amugy engem a Revelations története érdekelne.. Azaz a történet és az, hogy a brotherhood-al való összefüggését, azt a részt nem értem..
Valaki elmagyarázná?
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2014. 12. 22. 10:59


Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2014. 12. 22. 12:49

Gonzales írta:Amugy engem a Revelations története érdekelne.. Azaz a történet és az, hogy a brotherhood-al való összefüggését, azt a részt nem értem..
Valaki elmagyarázná?
Bocs, de a Revelations-t még nem játszottam végig. Ha a jövőben esetleg megszerezném és végigtolnám, akkor feltétlen elmondom neked a tapasztalataimat. ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 12. 22. 12:59

Köszönöm :)
Nekem is pont az hiányzik a gyűjteményből :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 12. 25. 17:37

Amugy még azt nem értem, hogy honnan van Ezio-nak ez a fekete assassin ruhája..
Valaki? :)
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2014. 12. 25. 20:40

A reneszánsz Itáliában voltak elszórva "pecsétek" (Igazából nagy kövek) Ezeket Ezio összegyűjtötte és kinyitotta a pincében található rácsot, ésmögötte volt a páncél. Bár szerintem könnyen el is vághatták volna a rácsot.

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 12. 25. 21:03

Jó azt tudom, nekem is megvolt.
Én arra értem, hogy a revelationsban honnan van az a fekete köntős Ezio-nak? :D
S bocsánat, hogy eleinte nem irtam oda, hogy mélyk részre gondolok.. :)
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2014. 12. 26. 09:17

Rev-ben nem szerezhető meg Altaïr páncélja. Ó... lehet hogy az alapruhára gondoltál. Hold on! Azt hiszem a könyvben megemĺítik. Nézz fel ide később, addig utánnanézek.
szerk. Na, hát utánnanéztem. Igen, emlékeztem egy olyan részre, amikor Akkóban van, de ott csak az volt hogy a legjobb szabók foglalkoznak vele. Ez jelenthet mást is. Pl. Bevarrták a ruháját stb. Úgyhogy valószínüleg egy római szabó készítette. Plusz aa játék elején láthattunk klipeket az akkói tartózkodása előtti utazásokból, úgyhogy ez mégjobbann megerősítti.

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 12. 26. 10:09

Már értem..
Csak azért kérdeztem mert haverom azt mondta, hogy Ezio vissza ment Monteriggoni-ba és a romok között megtalálta Altair páncélját, s az van rajta a Rev-ben is..
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2014. 12. 26. 15:58

Hát egyáltalán nem az van rajta. :P

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2015. 01. 14. 21:40

Valakinek meg van a Rogue és a Unity? Akkor az elmondaná, hogy mit csesztek el a Unityban és mi lett szuper a Rogueban?

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 01. 14. 22:10

A rogue van meg nekem.
Unity-ban fogalmam sincs mit csesztek el
De rogue-ot nagyon királyul megcsinálták :D
(Kérdezz rá a dologra ami érdekelne. )
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2015. 01. 15. 13:51

Bármi... Mennyi köze van a IV-hez, mit vettek át belőle? NY-t a 3-ból vették át teljes egészében, vagy azért változtattak rajta, vagy teljesen újat építettek? A történet milyen? Mármint jó lett, a karakterek jól vannak kidolgozva (történetileg)? Milyen testreszabási lehetőségek vannak? Fegyverekből mennyi van? Milyen a hajó testreszabhatósága? Spoilert nem kérek (Naygjából tudom miről szól, de a történet részleteit ne írd le!)

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 01. 15. 15:21

Nagy köze nincs a 4-eshez, egyértelműen a hajozást, meg a tengeri erődöket stb. vették át :D. New York-on sokat változtattak, a legfőbb dolgok azok az Assassin Bázisok beépitése.
A történet is nagyon jó, röviden, meg kell öljük a régi assassin társainkat. A karakterek nagyon menők, ahogyan beszélnek, kinéznek. Legjobban Shay brit akccentusa tetszik nekem. Testreszabási lehetőségek, azok a kardok, pisztolyok, ruhák vásárlása, na meg persze a craftolás. Ugyanugy mint a 4-esbe, itt is állatok megölésével szerezhetünk bőrt, amiből nagyobb lőszertárat, életerőt csinálhatunk.
Van 2 pisztolyunk, egy kard meg egy kicsi kés (ugyanugy a kezelhető mind 4-be a két kard) a nagy légpuska a hátunkon amivel nyilakat meg petárdákat lőhetünk (vaditó, altató nyilak) a petárdáról röviden annyit, hogy lőporos hordók felrobbantására, meg az ellenség ellterelésére jó ( értsd ugy, hogyha ellősz egyet, akkor a közelben levő őrök oda mennek.) ölni sajnos vele nem lehet. Van még a szokásos rejtett penge, füst bomba, kampós kötél, és kapunk majd a puskánkra egy gránát vetőt is.
A hajóra újdonság, hogy nem láncos golyó van hanem robbanó golyó, bekerűlt azis, hogyha fejlesszük a jégtőröt akkor felgyorsulhatunk vele (charge) s igy nagyobb sebzést okozunk. Ja meg a robbanó hordó helyett, perzselő olajat kapunk, annyi az egész benne, hogy könnyen felgyújthatjuk követőinket. A többi kb maradt ugy ahogy volt
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Válasz küldése