Assassin's Creed-széria

Minden ami nem a Rockstar kezei közül került ki.
Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 11. 19. 17:26

Ok,köszi.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2012. 11. 20. 17:31

Na ma megcsináltam a 11. szekvenciát :).
Nagyon jó volt, Vidicnek rendesen adtam a pofájára, és Haythamet sajnáltam, nem örültem neki, hogy meghalt ;(
Na, de holnap már alig várom, hogy végigjátszhassam és megöljem azt a szemét Charles Lee-t!
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 11. 20. 19:38

TheGTAKING:Hát azért Haytham nem olyan sajnálatra méltó.Hiszen akárhogyis Connor apja,és a játék elején őt kell egy darabig irányítani,azért ő mégiscsak templomos :ninja: Amúgy igazából tudni lehetett,hogy ez lesz a vége,hisz Achilles megmondta,hogy Connornak vele is végeznie kell,szóval én nem lepődtem meg annyira.
Charles Lee pedig tényleg egy mocskos állatöld is meg,de kegyetlenül!!! :D :D :D :cool:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára dani.szentgali 2012. 11. 20. 19:47-kor.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 11. 20. 19:43

"Hát azért Haytham nem olyan sajnálatra méltó."

Szerintem ez még elég egyértelmű, szóval egy spoilert ez is megérdemelne. :)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 11. 20. 19:47

Luszie:Köszi,javítva :) .
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2012. 11. 20. 21:18

dani.szentgali írta:TheGTAKING:Hát azért Haytham nem olyan sajnálatra méltó.Hiszen akárhogyis Connor apja,és a játék elején őt kell egy darabig irányítani,azért ő mégiscsak templomos :ninja: Amúgy igazából tudni lehetett,hogy ez lesz a vége,hisz Achilles megmondta,hogy Connornak vele is végeznie kell,szóval én nem lepődtem meg annyira.
Charles Lee pedig tényleg egy mocskos állatöld is meg,de kegyetlenül!!! :D :D :D :cool:
Hát bevallom, hogy nem igazán utálom Charles Lee-t, nekem valamiért szimpatikus :D, az elején nagyon szerettem, de mikor templomos lett akkor nagyon megutáltam, talán nem kap tőlem kegyetlen halált, remélem, hogy úgy kell őt megölni mint Cesare Borgiát a BH-ban.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 11. 21. 00:38

Nekem egyik kedvenc szereplőm Haytham, van humora. :D Jó kis beszólásai vannak. Meg a talpnyaló Charles a történet elején :D Meg az mekkora amikor nem találják otthon Benjamin Church-ot, erre lekezdi a Haytham, hogy szuper, várniuk kell, Lee meg simán berugja az ajtót, az a fej amit Haytham vág, miközben meglepődve: „Charles?!” Elegáns és tisztelettudó angol nem tör falat, de ezek az amerikaiak, ejnye-bejnye :D
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2012. 11. 21. 17:34

Ja egyet értek, ezen a résznél nagyon sokat nevettem :D.

Szerk.: Ma sikerült végigjátszanom az AC 3-at, jó volt a vége csak sajna szomorú is volt ;(.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 11. 23. 13:14

A végét szerintem se találták el,és én meg kell mondjam,a sztoritól meg az azon belüli főküldetésektől sem dobtam hátast.Nem azt mondom hogy rosszak voltak,de...na ki kell írnom,ne haragudjatok:többet vártam tőle!Nem nagyon tanultam még részletesen az Amerikai Polgárháborúról,de azt hittem,ez a 30év jónéhány nagy csatát is körül fog ölelni,ráadásul azt is hiányoltam,hogy itt ez a jó,teljesen átalakult,kifinomult harcrendszer,és erre a nagy csatákban,amikor lehetne ezerrel irtani a népet,akkor az a feladat,hogy bújj el a sziklák mögé,mert meghalsz,vagy rendelj visszavonulást a patriótákkal,mert ha megközelíted az ellenfelet,lelő egy sortűz,meg hogy lőj az ágyúkkal,ahelyett,hogy nekimehetnél az egész seregnek.De emiatt nem vagyok elégedetlen,ez is nagyon jó így,ahogy van,de ennél a résznél a sztoriját illetően nem nagyon kap el az ingerencia,hogy játsszam ki még egyszer,másodszorra is.De ez az idő múlásával biztos meg fog változni,anno amikor megkaptam a Brotherhoodot,azt is végigvittem egyszer,aztán hónapokig nem vettem elő,és aztán nyári szünetben meg zsinórban végigvittem háromszor.Talán a 3mal is így lesz,most viszont tök jól elvagyok az Open Worldjével,mert ezt a játékelemet számomra igazán csak ebben az epizódban találták el szinte tökéletesen.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 11. 23. 15:41

Épp testvérem játszik, és nemrég vitte ki ő is a sztorit, és valamiért NEM VESZI LE A KAPUCNIÁT!!! Tegnap jött egy frissítés a játékra, így nem tudom, hogy csak bug, vagy ezt így frissítették. Amint lehet, kipróbálom. Nálatok van ilyen?

Működik! Megnéztem!
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2012. 11. 23. 18:17

Kiscserko: Igen nálam is volt egy ilyen újítás, azonban nem tudom, hogy működik-e, mert én tegnap megvettem az Ezio kinézetet, és most azon tolom a mellék küldiket.
Amúgy Dani, utána néztem és a játék végén 1782-ben Connor csak 28 éves, szóval ő nem negyven éves ;)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 11. 23. 21:11

Akkor biztos azért írta ki tegnap,hogy frissítsek,mert jött egy frissítés a játékra,valszeg nem csak PSN-en,hanem XBL-n is,mert nekem is volt ilyen frissítés.Én még nem próbáltam ki a kapucnis dolgot,mert még csak 1szer vittem végig a játékot.Na mind1,kösz,hogy szóltatok,nem tudtam elképzelni,hogy miért kellett frissítenem,és azt hittem már,hogy az XBL-el vannak gondok,így megnyugodtam.A kapucnis dolgot meg majd kipróbálom,de most jelenleg el vagyok foglalva a New York-i és Bostoni alagutak felkutatásával,meg az ilyen challengekkel,meg nekem már amúgy is megvan Achilles eredeti öltözéke,és abban így is-úgy is tudok kapucnizni.
Amúgy ti hogy álltok a bostoni bunyósokkal?Én megcsináltam az összeset,és ki is írta,hogy menjek a sörfőzdébe ahhoz a csávóhoz,de nem jelez ki semmit,és fejből nemtom melyik épület az.Tudtok segíteni?
Szerk.:Már megvan,netről megnéztem,és megtaláltam a sörfőzdét :)
Szerk.2.:Nálam is hatott a rendszerfrissítés,először megijedtem,hogy nem történik semmi,de amint elhagytam a Davenport tanyát,észrevettem,hogy ismét megvan a kapucni.Amúgy nem akarok szőrözni,de én jobban örültem volna egy olyan utólagos megoldásnak ebben a rendszerfrissítésben,hogy a főmenüben a csalásoknál megjelenik egy kapucni on/off gomb -.- Nem mintha annyira hiányozna a kapucni nélküli rockerfrizura,de akkor is jó lett volna bele egy ilyen,mert vannak olyanok is,akiknek meg ez tetszett,és így mindenkinek kedvezhetett volna az ubi -.-
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 11. 24. 14:38

Én is ott tartok a bunyósoknál, majd megírod, hogy hol találtad meg? A youtubon akik szervezkedtek, és üzenetet írtak az ubinak (közte én is), úgy írtuk, hogy ha lehet, a következő frissítés után rakjanak bele egy on-off gombot az animus csalás fülbe, ehhez a dologhoz. Szerintem menő volt úgy, kapucni nélkül is, de annál jobban bejött kapucnival. Az on-off jobb lett volna.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2012. 11. 24. 17:46

Én is most fogom elkezdeni a bunyósok küldiket, és tegnap sikerült megtisztítanom Bostont, ma meg New Yorkot :D.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 11. 25. 00:24

Na közben megtaláltam :D Azt hiszem, hogy olyan 80%-nál tartok.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Válasz küldése