Assassin's Creed-széria

Minden ami nem a Rockstar kezei közül került ki.
Avatar
brenor
Szakértő
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2012. 10. 03. 00:24

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: brenor » 2013. 03. 25. 18:32

Persze frissítettem 1.04-el, de igazából semmi változást se fedeztem el. Bugoktol eltekintve egész jó játék lett és Connort is megkedveltem attól, hogy másabb a személyisége Ezio-nál. Engem igazából nem zavart, hogy kevés csata volt benne elvégre ez nem egy cod. Egyszer se éreztem, hogy monoton lenne játékmenet még a tanya és a tengeri küldetéseket is élveztem, Kidd kapitányos részek tetszettek legjobban az erőd megrohamozása és a jamakai kastély nagyon epic lett. A Desmond befejezés szerintem egész vállalható lett viszont Connor befejezése lehetett volna részletesebb is. DLC-ket majd egyszer kipróbálom kissé kár, hogy alternatív sztorit hoztak ki belöle, de azért kíváncsi vagyok a sztorijára.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 03. 25. 18:46

Ezt csekkoljátok, úgy látszik az AC 4-hez is lesznek 6-7 perces DLC-k :D.

http://gameover.blog.hu/2013/03/25/assa ... i_kiadasok
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 03. 25. 19:02

Szerintem megint maradok az alapnál. A iii-nál még gondolkoztam, mert menő volt a Connor figura, de ez az Edward figura elég hülyén néz ki, a benne lévő tartalom meg nem ér annyit. Amúgy ez túlságosan drága, 30000 egy gyűjtői kiadás?! Ezt a III gyűjtői kiadásának árához írtam, de ez talán még ennél is drágább lesz.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 03. 25. 19:06

Trailer! Most érkezett, a grafika szép, de nem az igazi... talán megveszem.
http://www.youtube.com/watch?v=l6rwCyP1 ... usa_130325
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
brenor
Szakértő
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2012. 10. 03. 00:24

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: brenor » 2013. 03. 25. 20:09

Jó trailer lett, de ettől a sok hajózástól tengeri beteg leszek. :)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 03. 26. 10:16

Valóban jó kis trailer. Az egyetlen, ami annyira nem tetszett benne, hogy a harcolós jelenetek zöménél felismertem benne az AC3 gyilkolási animációit, kombóit. A grafika még valóban nem nagy szám, de bármibe mernék fogadni, hogy a megjelenésig még fejlesztenek rajta. A legnagyobb bajom a trailerrel, hogy így első látásra a haditengerészeti csaták szinte semmit sem fejlődtek a 3ban látottakhoz képest egy-két apróságot leszámítva, de ebben is reménykedem, hogy megjelenésig még fejlesztik. A tengeralatti látványvilágról, a homokos tengerpartokról, a zöld pálmafás szigetekről, a cápáról, halakról ordít, hogy a Far Cry 3 dolgozói alkották meg az egészet.

Én legjobban egy multiplayer trailert szeretnék látni, hogy megnyugodjak/őrjöngjek, hogy a multit végre megváltoztatták, és egy látványos, hajócsatás multi lesz, amit a 3-tól is elvártam volna/ hogy már megint ez a szar multi lesz- e benne, mint a Brotherhood óta az összesben. Bár a Trailerben sajnos az utóbbira van nagyobb esély, hisz a videó végén a gyűjtői kiadás reklámján az a feloldható multiplayer-karakter sajnos erről árulkodik.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 03. 26. 14:59

Egy dologra volt jó ez a trailer: elvegye a kedvem a játéktól. Felismerhetően az animációk zöme Connoros, amire számítottam is, de még reménykedtem a csodákban. Ide tartozik a futás, az ugrás, és a harc nagy része, ja, meg a fára mászás, amit előre megjövendöltem -.- A jelenetek nagy része elég hülyén nézett ki, főleg a víz alattiak, röhögni támadt tőle kedvem. Ettől függetlenül biztos, hogy megveszem, csak hogy lássam, hogy mire jutnak a sorozattal. Meg eddig ez volt a legszimpatikusabb rész, de a trailerrel már újra a III az. Majd még meglátjuk, ezen mit tudnak menteni a következő infók, vagy épp rontani(Pl, ha a multi ismét ugyanaz a szar lesz).
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 03. 27. 11:30

Igen, nekem is az a legnagyobb bajom, hogy a Ubisoft eddig csak számozott részeknél volt képes (egy-két új mozdulattól eltekintve) új harcrendszert berakni a játékba, úgy látszik, most már a számozott részekben is csak egy-két új mozdulat lesz. -.-

Megvallva az őszintét, nekem eddig a trailerig sem volt olyan hű de szimpi az AC4. Az első Trailer nekem annyiban jobban elvette a kedvemet, hogy az szinte egy felújított AC2 Trailer volt véleményem szerint, csak kalózos változatban. Abban a Trailerben Edward karaktere nagyon, szinte már zavaróan AC2-es Eziós volt. Tisztára az jött le a legelső Trailerből, hogy a Ubisoft újrakezdi az AC2-től az egész sorozatot, csak más periódusban. Ez a Gameplay Trailer annyiban jobban tetszett, hogy már nem annyira szánalmasan feltűnően ordított róla, hogy egy felújított, kalózos AC2. Viszont épphogy megörültem, hogy "Jaj, de jó, a Ubisoft mégsem gondolja komolyan, hogy megcsinálják másodszorra az AC2-őt", ismét el kellett keserednem, amikor megláttam, hogy a dupla kardos harcot leszámítva az összes harcmozdulat és gyilkossági animáció kivétel nélkül megegyezik az AC3mas animációkkal. A fáramászáson sem újítottak semmit, sőt, első látásra a haditengerészeti csaták is pont olyanok, mint a 3ban. És itt is lefogadom, hogy lesz egy csomó fegyver, amelyeknek megvásárlása teljesen fölösleges lesz, mert kategórián belül mindegyik ugyanazt tudja majd, mint a kategória többi tagja, ugyanazokat a kivégzési animációkat fogják nyomatni a fegyverek nagyrészénél, mint az összes eddigi részben. -.-

Ezek után egyetlen dolog volt, amiben reménykedtem, és sajnos a Trailer legvégén látott karakter ezt a reményemet is szertefoszlatta a 4. résszel kapcsolatban, ez pedig egy normális, izgalmas hajócsatás multiplayer, amiben már a 3-ban is reménykedtem. De úgy látszik, megint a Brotherhoodos szar multi lesz, legalábbis nekem abból a feloldható multiplayer karakterből sajnos nagyon ez jön le. De még egy nagyon picit azért imádkozom, hogy tévedjek... bár tartok tőle, hogy nem fogok.

Eddig nálam nagy bukó és csalódás az AC4 Black Flag. Bár előre még nem akarom teljesen leírni, de eddig nagyon nem tetszik és ha beigazolódik a multiplayer újbóli elbaszásával kapcsolatos gyanúm, akkor szinte biztos vagyok, hogy ezt a részt inkább a polcon hagyom.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 03. 27. 15:31

A tengeri csaták pedig láthatóan fejlődtek, ahogy én láttam. A multiról meg nem tudunk semmit, csak a Ubisoftot ismerve nem lesz izgalmas újítás -.-
Így volt, megnézem gameplay trailert=szar játék lesz. Újra a cinematikot=ú, de jó, látni akarok többet, aztán kezdődik előröl. Ez egy elég szarul sikerült trailer lett.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 03. 27. 19:43

Most, hogy jobban megnézem, talán tényleg fejlődtek a tengeri csaták, de azért nem olyan nagy mértékben, legalábbis még nem látszanak a 3-hoz képest túl nagy újítások.

Nekem, mint már írtam, a cinematik trailer is elvitte a kedvemet az egésztől ezzel a jól láthatóan Assassin's Creed II 2.0-ás dologgal. A mostani trailer, amikor legelőször megnéztem nekem pont hogy bejött, és én akkor mondtam, hogy na végre, ez lehet, hogy mégsem egy AC2 Pirate Edition lesz, mint ahogyan a cinematikon látszott, aztán szép lassan ismét kezdett csökkenni az ovációm, ahogy egyre többször, odafigyelve néztem meg a trailert, megláttam, hogy a harcrendszer semmit sem fejlődött és a haditengerészetes küldetéseknél sincsenek szembetűnő újítások, valamint a végén megjelenő figura, ami még a multis reményeimnek is adott egy pofont, míg végül teljesen elment a kedvem a játéktól.

Eddig sajnos csak azt tudom mondani, hogy ezt az új AC-t már csak a hadihajós multiplayer menthetné meg a totális leégéstől, de mivel ahogyan te is írtad, a Ubisoft sajnos nem Treyarch meg Sledgehammer games, szóval nagy valószínűséggel maradnak majd a hülye agyszüleményüknél multi téren, amivel viszont csak a legszarabb multiplayer címre esélyesek, de arra nagyon. Még azért kicsit reménykedek, de eddig nagyon úgy néz ki, hogy ezt az AC-t kihagyom.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 03. 28. 14:02

Na, csináltam egy kis összehasonlítást. Megjegyezném, hogy az eredmények nem feltétlenül tükrözik a kikerült játékok grafikáját, így igazán csak az év végén lehetne őket hasonlítani. Az AC4 képek nagy része 1080 képponton futó gameplay trailerből lettek lőve, a Ubisoft híres arról, hogy rengeteget javít a trailereiken. Egy kép nagyon is feljavítottnak tűnik a többihez képest. A Rockstart nem úgy ismerni, mint akik javítgatnak annyira a képeken, bár akármi előfordulhat, így aztán ez is csak egy becsült grafikai szint a kijövetelhez képest. Így mindkét játéknak a valós grafikája még változhat, lehet, hogy rosszabb, lehet, hogy jobb lesz.

Kép

Mit szóltok?
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 03. 28. 14:37

Szép munka Kiscserko!
Őszintén meg kell mondjam, még mindkét játékon látszik, hogy frissek, és még van mit csiszolni rajtuk megjelenésig, ugyanakkor mindkettő lélegzetelállító még így is.
Mivel Te magad is mondtad, hogy a végleges verzióig még mindkét játék sokat javulhat és hogy a Ubisoft az ilyen képek elkészítésébe sokkal több munkát fektet annak érdekében, hogy szép legyen és bőven javítgat is rajtuk, míg a R* nem + mivel ez egy GTA rajongói oldal, ezért ezeknek az indokoknak a fényében inkább nem mondok semmit. Nem akarok abszurd következtetéseket levonni, de annyit mégis mondanék, e összehasonlításon bizony még az AC4 a szebb szerintem. De reméljük, nem azért ült a R* 5 évig a játékon, hogy egy évente megjelenő (még ha a fejlesztési idő nem is 1 év) játék ha nem is sokkal, de legyőzze grafika terén. Mert ha igen, akkor sajnos be kell vallani, hogy elég kínos. De mint már mondtam, nem minden a grafika, és engem különösebben nem fog érdekelni, hogy a GTAV lesz-e végül a szebb, vagy az AC4, utóbbit nem valószínű, hogy megveszem, szóval a grafika annyira nem fontos, csak a játékélmény legyen iszonyatosan jó a GTAV-ben. Bár ha mégsem lenne olyan szép a GTAV grafikája, akkor felmerülne a zavaró kérdés: miért nem ad ki a R* is évente játékot, ha 5 év alatt sem tud szebb eredményt elérni egy évente megjelenő címnél?
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
brenor
Szakértő
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2012. 10. 03. 00:24

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: brenor » 2013. 03. 28. 18:43

Melyik mini game-mel tudtatok legkönnyebben 500 fontot összehozni? Ez a malmozás mindig kifog rajtam. :D

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 03. 28. 19:10

Én a hatos malommal. A többi sokkal nehezebb, ez a hatos még a legnehezebb fokozatban is könnyű.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
brenor
Szakértő
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2012. 10. 03. 00:24

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: brenor » 2013. 03. 28. 20:27

Arra gondolsz ami a játék legelején van mikor a Haytmannal hajózunk Amerikába? Mert azt még nem próbáltam.

Válasz küldése