Assassin's Creed-széria

Minden ami nem a Rockstar kezei közül került ki.
Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 06. 01. 18:59

Gonzales írta:Eléggé találó. :D (érdemes megnézni.)
https://m.facebook.com/9gag/photos/a.10 ... 9&__tn__=E
Láttam már, de hatalmas! :D És valóban találó is. :P
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 06. 13. 19:34

Nem érdekel, hogy az utóbbi két évben kb. semennyire nem érdekelt a sorozat... ez az egyiptomi AC egyszerűen KELL! :D





"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 06. 13. 20:04

Igen, nekem is nagyon tetszik ez az új AC. Mindenképpen vétel lesz! :D
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2017. 06. 14. 16:40

réges régóta szerettem volna spekulációkat/beszélgetéseket indítani erről a részről, viszont sikerült elunnom. Nekem is nagyon tetszik, 1-2 dolgot kivéve, de azon még javíthatnak. Mindenképpen megveszem :) Apropó az Unityből a Co-op nagyon tetszett, kár hogy ebből megint kispórolják.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 06. 14. 21:05

NikitaDragovich írta:Igen, nekem is nagyon tetszik ez az új AC. Mindenképpen vétel lesz! :D
Helyes! :D Nem akarom elkiabálni, de komoly esély van rá, hogy ez a rész valamelyest visszahozza a reményemet és a kedvemet ebbe a sorozatba. Az majd a jövő zenéje lesz, hogy ebből pontosan mennyi valósul majd meg, mindenesetre egyelőre jónak tűnik az új AC. Annak pedig külön örülök, hogy az egyiptomi helyszínnel kapcsolatos hónapokkal ezelőtti spekulációk végül beigazolódtak, mert én egy-két kivétellel az összes eddigi AC-részben bemutatott történelmi kor helyett sokkal jobban el tudtam volna képzelni egy ókori egyiptomi pályát. Ez most megvalósul, csak kérdés, hogy milyen minőségben.
Gonzales írta:réges régóta szerettem volna spekulációkat/beszélgetéseket indítani erről a részről, viszont sikerült elunnom. Nekem is nagyon tetszik, 1-2 dolgot kivéve, de azon még javíthatnak. Mindenképpen megveszem :) Apropó az Unityből a Co-op nagyon tetszett, kár hogy ebből megint kispórolják.
Igen, én is pár perce olvastam, hogy az Origins-ben semmilyen szinten nem lesz multiplayer, sem co-op. A multiplayer hiánya egyáltalán nem zavar, az előző részekben se tetszett, szóval örülök, hogy inkább a singleplayerbe fektetnek több időt és nem erőltetik a Brotherhood óta változatlan, szar multit. A Unity co-op-jával nem játszottam, vagyis csak egymagam játszottam végig talán egy co-op küldetést, mert ugye opció volt, hogy egyedül akarod-e megpróbálni, vagy pár online haverral. Igazából ennek a hiánya sem zavar igazán, bár azért ezt jobban el tudtam volna fogadni, mint egy multit. Egy co-op mód talán nem ártott volna, haverokkal jó lett volna ketten elvégezni pár nehezebb missziót. De mindegy, számomra az a legfontosabb, hogy a singleplayert ne basszák el és hozzák ki a maximumot ebből az Egyiptomos megvalósításból mind sztori, mind freeroam szempontjából. Ha ez összejön, akkor tutira megveszem a játékot. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2017. 08. 04. 10:48

Nos, meg is van az AC Freedom cry. Örülök, hogy nem kell az Origins-ig várjak ahhoz, hogy tudjak egy rendes Assassin's creed játékkal elütni az időt. :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2017. 12. 13. 22:17

December 18.-ig ingyenes a Black Flag. Just sayin'.
Well look who's back

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 12. 16. 13:40

Arminho írta:December 18.-ig ingyenes a Black Flag. Just sayin'.
De gondolom csak a PS Plus előfizetőknek, nem? Vagy bárki játszhat vele? Bár mondjuk számomra mindegy, mert titokban sikerült kiszagolnom, hogy a húgomtól a Black Flaget fogom megkapni karácsonyi és szülinapi ajándékként. :ninja:
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2017. 12. 16. 14:25

Bocsi, azt nem írtam, hogy PC-re ingyenes csak a Ubisoft jóvoltából. :D
Well look who's back

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 12. 16. 21:47

dani.szentgali írta:De gondolom csak a PS Plus előfizetőknek, nem? Vagy bárki játszhat vele? Bár mondjuk számomra mindegy, mert titokban sikerült kiszagolnom, hogy a húgomtól a Black Flaget fogom megkapni karácsonyi és szülinapi ajándékként. :ninja:
Neked aztán nagyon rendes húgod van! Én már annyival beérem, ha felköszöntenek születésnapomkor a testvéreim, nemhogy még játékod/ajándékot vegyenek nekem. Irigyellek, hogy ilyen jó húgod van! :P
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 12. 20. 21:13

NikitaDragovich írta:
dani.szentgali írta:De gondolom csak a PS Plus előfizetőknek, nem? Vagy bárki játszhat vele? Bár mondjuk számomra mindegy, mert titokban sikerült kiszagolnom, hogy a húgomtól a Black Flaget fogom megkapni karácsonyi és szülinapi ajándékként. :ninja:
Neked aztán nagyon rendes húgod van! Én már annyival beérem, ha felköszöntenek születésnapomkor a testvéreim, nemhogy még játékod/ajándékot vegyenek nekem. Irigyellek, hogy ilyen jó húgod van! :P
Azt hiszem, kicsit félreérted a dolgot. :D Ez nemcsak a szülinapi ajándékom a húgomtól, hanem a karácsonyi is egyben. :P Csak én ugye abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy nekem majdnem egyszerre van karácsony és szülinap. :D De amúgy tényleg rendes a húgom. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2018. 02. 11. 12:45

Sziasztok!

Nem tudom, ti hallottatok-e már róla, de a Ubisoft nemrégiben bejelentette, hogy március 20-án kiadják a jelenlegi konzolokra az utolsó prevgen konzolokra kiadott részt, az AC: Rogue-t remastered formában. Mivel az AC4 Black Flag már lassan 2 hónapja megvan PS4-re és egyszerűen imádom, plusz mivel a Rogue-ról amúgy is többnyire jó meg érdekes dolgokat hallottam/olvastam, ezért elkezdtem gondolkodni azon, hogy ha esetleg nem lesz túllőve az ára és be lehet majd szerezni 10k alatt vagy max annyiért, akkor beruházok rá. Mivel azonban annyira nem ismerem a játékot, csak videók alapján tudom elképzelni, hogy milyen lehet, azok alapján pedig igazából egy Black Flag klónnak tűnik más sztorival, ezért gondoltam megkérdezem itt a fórumon, hátha valaki bővebben és reálisabban tudna mesélni róla, esetleg van e olyasvalaki köztünk, aki velem ellentétben megvásárolta anno Xbox360-ra vagy PS3-ra a játékot és el tudná mondani, hogy megéri-e a vásárlást, vagy ha én már zsinórban másodszorra is megvettem a Black Flaget és már sokadjára játszok vele, akkor inkább felejtős a Rogue? Most ezen dilemmázok kicsit, mert érdekelne a véleményetek. Magamtól nem tudom eldönteni. Nem akarom csak a videók alapján ezt is túl korán lehúzni, mint anno a Black Flaget, mert ott nagyot tévedtem egy-két dolgot leszámítva. Szóval ha valaki tudna segíteni azt hálásan megköszönném! :)

AC: Rogue Remastered Trailer:
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2018. 02. 11. 22:52

Nekem megvan PS3-ra a Black Flag-gel egy pakkban. Nem volt rossz. Olyan, mint a IV, csak fagyosabb.
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2018. 02. 12. 17:07

Köszi a választ! Kb. én is erre számítottam amúgy. A videókról nagyon lejön, hogy ami épp nem a sztorival kapcsolatos dolog, az konkrétan ugyanaz, mint a Black Flag-ben. Épp ezért szerintem élvezném a játékot, csak kérdés, hogy mennyire monoton meg unalmas a Black Flag után. Szerintem amúgy az ára fog elsősorban dönteni arról, hogy megveszem-e a játékot vagy sem. Ha 10k alatt adják, vagy maximum annyiért, akkor még beleférhet. Viszont, ha ennél több pénzt kérnek érte, akkor azért nem fogok beruházni rá, max csak ha a későbbiekben drasztikusan lemegy az ára.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2018. 02. 12. 22:42

Nem akarlak elkeseríteni, de nem hiszem, hogy ilyen olcsó lesz. De pár hónap úgyis leakciózzák, akkor lehet már megkapod annyiért.
Gyenge napok vannak...

Válasz küldése