Watch Dogs

Minden ami nem a Rockstar kezei közül került ki.
Avatar
apollo 12
Rajongó
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2012. 12. 03. 20:51

Watch Dogs

Hozzászólás Szerző: apollo 12 » 2013. 10. 30. 21:04

Mint a legtöbben tudjátok a watch dogs a gta V szerintem legnagyobb versenytársa.Én meg fogom venni az már biztos. :D Ha rajtam kivül lenne ilyen ember akkor az rÍjon majd akkor multizhatánk egy jót. :) Legalább a watchdogs egy kis hiánypótló lesz a gta V pc ig.Mit tudtok róla mik lesznek benne?
Michael fején ugrálok!

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: Watch Dogs

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2013. 10. 30. 21:11

apollo 12 írta:a watch dogs a gta V szerintem legnagyobb versenytársa.
What are you talking about?????? :shock: :S :o :roll: :insecure: -.-

Avatar
apollo 12
Rajongó
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2012. 12. 03. 20:51

Re: Watch Dogs

Hozzászólás Szerző: apollo 12 » 2013. 10. 30. 21:15

OHHH igen úg értettem hogy "legnagyobb versenytársa VOLT"
Michael fején ugrálok!

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Watch Dogs

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 10. 30. 21:42

Szerintem függetlenül attól, hogy a Watch Dogs volt az első olyan nextgenként titulált cím, ami anno a bemutatásakor meg is érdemelte a nextgen címet a többi szarság mellett, egyáltalán nem ellenfele a GTAV-nek. Már csak azért sem, mert akárhogy is próbálják a kettőt hasonlítgatni, szerintem két teljesen külön stílusú és célközönségű játékról van szó. Amennyit eddig láttam a WD-ből, az engem leginkább egy Open World Hitmanre emlékeztetett kicsit több akcióval és egy hackelgetős mobiltelóval. Szóval azért kicsit más játék a GTAV és a WD, a GTAV sokkal reálisabbnak tűnik, míg a WD-ben az a lényeg, hogy egy mobiltelefonnal uraljuk a világot. De ettől függetlenül azért kíváncsi vagyok, mit hoznak ki a WD-ből, mennyire fog bejönni a játékosoknak és a kritikusoknak.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Neil
Rajongó
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2013. 05. 23. 19:06

Re: Watch Dogs

Hozzászólás Szerző: Neil » 2013. 10. 30. 22:19

Nagyon király játék, egy osztálytársammal már megegyeztünk, én a GTA V-öt veszem meg PC-re, ő a Watch Dogs-ot, és majd cserélünk. :D Az meg, hogy vetélytársa-e az V-nek, vagy sem, szerintem nézőpont kérdése. Véleményem szerint igen, mert egy Open World játék. Bár a menete kissé lineárisabb lesz, mint az V-é, de szerintem itt is lehet majd jót szórakozni.
"Don't let yourself get attached to anything you are not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel the heat around the corner." - Neil McCauley

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Watch Dogs

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 10. 30. 22:30

Az azért nem akkora indok, hogy a vetélytársa lehet, "mert open world játék". Az Assassins Creed is Open world, de mégis annyira más, hogy nemigen lehet egy lapon említeni a GTAV-tel. Ez olyan, mintha a COD-ot meg a Battlefieldet küldenénk egymás ellen. Egy hasonlóság van köztük, hogy mindkettő háborús FPS, de ebben már ki is merülnek a hasonlóságok. A WD egy irreálisabb, ahogy elnézem a videóit, jövőben játszódó játék és a játékmenete merőben más, mint a GTAV-é. Mindegy, azért kíváncsi vagyok, miket lehet majd trollkodni a hackelő telefonnal. :D Például a nagyapus nézi a Barátok Köztet, mi meg az utcáról lezárjuk az egész ház elektromos ellátását a kis okostelefonunkkal. :D :P
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Watch Dogs

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 10. 30. 22:39

A hozzáállásod szerint semmilyen játékot nem lehet összehasonlítani. A COD és a BF teljesen összehasonlítható. A WD viszonylag jónak, de nagyon unalmasnak néz ki.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Watch Dogs

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 10. 30. 22:44

Kiscserko írta:A hozzáállásod szerint semmilyen játékot nem lehet összehasonlítani. A COD és a BF teljesen összehasonlítható. A WD viszonylag jónak, de nagyon unalmasnak néz ki.
Aki játszott már COD-dal és BF-el, az nagyon jól tudja, hogy nem helyes a kijelentésed. A két játék között vannak különbségek. De megértelek, ahhoz hogy ezt érzékelni tudd, el kell töltened pár órát egy BO2-vel és egy BF3-mal és mivel te régebben az nyilatkoztad, hogy nem szereted a harcos FPS műfajt, ezért feltételezem, hogy egyik játékkal sem játszottál még huzamosabb ideig.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Neil
Rajongó
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2013. 05. 23. 19:06

Re: Watch Dogs

Hozzászólás Szerző: Neil » 2013. 10. 30. 22:51

Azon kívül, hogy profiljuk teljesen megegyezik, semmi hasonlóság... BF és CoD két háborús, FPS játék, és ez pont elég ahhoz, hogy összehasonlíthassuk. Lehet, másmilyenek a lehetőségek két egyszerre megjelenő darabban (egyikben van repülő, másikban nincs, de van helyette helikopteres küldetés, stb.), de attól még a profiljuk megegyezik, és egymáshoz hasonlítják majd a magazinok és több millió rajongó. Valószínűleg nem véletlenül.
"Don't let yourself get attached to anything you are not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel the heat around the corner." - Neil McCauley

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Watch Dogs

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 10. 30. 22:54

Neil írta:Azon kívül, hogy profiljuk teljesen megegyezik, semmi hasonlóság... BF és CoD két háborús, FPS játék, és ez pont elég ahhoz, hogy összehasonlíthassuk. Lehet, másmilyenek a lehetőségek két egyszerre megjelenő darabban (egyikben van repülő, másikban nincs, de van helyette helikopteres küldetés, stb.), de attól még a profiljuk megegyezik, és egymáshoz hasonlítják majd a magazinok és több millió rajongó. Valószínűleg nem véletlenül.
Mondom, hogy próbáld ki mindkét játékot huzamosabb időre! És nem annyi a különbség, hogy az egyikben van helikopteres küldetés, míg a másikban nincs. De ezen nem szeretnék összeveszni senkivel és OFF-olni sem kéne tovább. :) ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Neil
Rajongó
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2013. 05. 23. 19:06

Re: Watch Dogs

Hozzászólás Szerző: Neil » 2013. 10. 30. 22:57

Eddig csak Cod-ot próbáltam (MW1-2), de szerintem semmi különbség a videók alapján. Másak a sztorik, szereplők, helyszínek. Ettől még nem fognak különböző típusú játékok lenni. Na, de OFF vége. Ha akarsz erről vitázni, privátban folytathatjuk.
"Don't let yourself get attached to anything you are not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel the heat around the corner." - Neil McCauley

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Watch Dogs

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 10. 30. 22:58

Ez igaz, hogy nem játszottam velük túl sokat, de mindkettőt próbáltam már. A COD single-je jobb, a BF sokkal nyitottab, bár a singlet elhanyagolták, de a BF-nek jobb a multija. És az új BF-ekben van rombolható környezet, meg járművek. A COD ghostban meg lesz kutya :D
Ezektől eltekintve tök ugyanolyan az összes. Hogy Michael Townley-t idézzem, "I don't like shooters. They are all the same." Bár ez nem igaz, de a lényeg, hogy véleményem szerint összehasonlítani lehet, mert a fenn leírt dolgokon kívül nagyon hasonlítanak. De mindegy, ez OFF is, meg nem is túl fontos.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Watch Dogs

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 10. 30. 23:05

Neil írta:Eddig csak Cod-ot próbáltam (MW1-2), de szerintem semmi különbség a videók alapján. Másak a sztorik, szereplők, helyszínek. Ettől még nem fognak különböző típusú játékok lenni. Na, de OFF vége. Ha akarsz erről vitázni, privátban folytathatjuk.
Látod? Ha játszani még nem játszottál, csak az egyikkel, akkor miért vagy ennyire makacsul biztos abban, hogy teljesen összehasonlítható a kettő? :)
Kiscserko írta:Ez igaz, hogy nem játszottam velük túl sokat, de mindkettőt próbáltam már. A COD single-je jobb, a BF sokkal nyitottab, bár a singlet elhanyagolták, de a BF-nek jobb a multija. És az új BF-ekben van rombolható környezet, meg járművek. A COD ghostban meg lesz kutya :D
Ezektől eltekintve tök ugyanolyan az összes. Hogy Michael Townley-t idézzem, "I don't like shooters. They are all the same." Bár ez nem igaz, de a lényeg, hogy véleményem szerint összehasonlítani lehet, mert a fenn leírt dolgokon kívül nagyon hasonlítanak. De mindegy, ez OFF is, meg nem is túl fontos.
Ennyi erővel akkor a GTA és az AC is tök ugyanolyan, mert szabadon mászkálhatsz hatalmas városokban, pénzt szerezhetsz/költhetsz, vehetsz néhány dolgot, vannak küldetésadóid, akiknek a küldetését bármikor megcsinálhatod, a küldetések előtt mindig van egy dialógus... de mindegy, hagyjuk az egészet a francba. Ahogyan Nicolas Biddle mondaná (hogy én is idézzek valamilyen játékban szereplő karaktertől): "Kettős látás ide vagy oda, ti "asszaszinok" vakok vagytok az igazságra." ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Neil
Rajongó
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2013. 05. 23. 19:06

Re: Watch Dogs

Hozzászólás Szerző: Neil » 2013. 10. 30. 23:09

Vita lezárva, písz. :)
"Don't let yourself get attached to anything you are not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel the heat around the corner." - Neil McCauley

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Watch Dogs

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 10. 30. 23:11

Neil írta:Vita lezárva, písz. :)
Ott a pont! :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Válasz küldése