Watch Dogs

Minden ami nem a Rockstar kezei közül került ki.
Avatar
apollo 12
Rajongó
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2012. 12. 03. 20:51

Re: Watch Dogs

Hozzászólás Szerző: apollo 12 » 2014. 06. 25. 22:46

Üdvözlök mindenkit :)
Őszintén szólva én szeretem a Vacsdogszot habáááááár....
Habár mivan?Én imádom! Nem tudom lehet hogy néhol repetitív és tényleg vannak nagyon elcseszett dolgok (pl.irányítás) de ezt meg lehet szokni.Én nagyon sokat szórakoztam vele a "PECCS" előtt....
Na de!
Tények:
Fizika: -.-
Grafika: :shock: :D
Történet: :$ :)
Gameplay: :| :)
Mostani véleményem:
Fizika: -.-
Grafika: -.-
Történet: -.-
Gameplay: -.-

És miért?!?!!
Mert ez a ***** patch miatt nem tudom elindítani.Közepes grafikán simán ritka laggal tökéletesen ment.
Most frissítettem-elindítom-folytatás-betöltés-asztal.
Nincs hibaüzenet semmi szinkronizálja a felhővel a dolgokat de ezen kívül semmi.(holott a patch ezen és hasonlókon javított nem?)
Valaki tud megoldást? :(
Michael fején ugrálok!

Avatar
asd14asd
Puding
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2011. 07. 06. 11:37
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Watch Dogs

Hozzászólás Szerző: asd14asd » 2014. 06. 26. 07:44

Töröld a picsába az egész játékot, annyit sem ér, hogy idegeskedj rajta.
Egyébként, ha mégsem fogadod meg az előző tanácsomat, akkor rakd újra a játékot, csinálj róla biztonsági mentést és próbáld meg megint a patchet.

Avatar
apollo 12
Rajongó
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2012. 12. 03. 20:51

Re: Watch Dogs

Hozzászólás Szerző: apollo 12 » 2014. 06. 26. 10:18

asd14asd írta:Töröld a picsába az egész játékot, annyit sem ér, hogy idegeskedj rajta.
Egyébként, ha mégsem fogadod meg az előző tanácsomat, akkor rakd újra a játékot, csinálj róla biztonsági mentést és próbáld meg megint a patchet.
Nem igazán idegeskedek rajta nem az a típus vagyok.(leszámítva azt amikor megláttam JAAJ PATCH DE JÓ VÉGRE.... és még hibaüzenetet se kapok akkor nagyon komolyan felmehetett a vérnyomásom)De tudod azért megvettem a játékot és akkor már játszanék vele.
Michael fején ugrálok!

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Watch Dogs

Hozzászólás Szerző: realostew » 2014. 06. 26. 11:10

Ubisoft...:) 1 év alatt közepes budget-ből összekaparnak egy rakás hulladékot, aztán túlhypeolják meg az egekig magasztalják hogy ne aztán szétaláz majd minden más játékot a kategóriájában, aztán a nagy lószart.. :)Ezért nem veszek ubisoft játékot addig amíg elfogadható áron nem adják a boltokban.

Nem lenne baj ezzel, ha tényleg a játékoz méltó áron dobnék piacra és nem elfelejtenék végre a kamu reklámokat és a hype-ot.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
asd14asd
Puding
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2011. 07. 06. 11:37
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Watch Dogs

Hozzászólás Szerző: asd14asd » 2014. 06. 26. 12:14

realostew írta:Ubisoft...:) 1 év alatt közepes budget-ből összekaparnak egy rakás hulladékot, aztán túlhypeolják meg az egekig magasztalják hogy ne aztán szétaláz majd minden más játékot a kategóriájában, aztán a nagy lószart.. :)Ezért nem veszek ubisoft játékot addig amíg elfogadható áron nem adják a boltokban.

Nem lenne baj ezzel, ha tényleg a játékoz méltó áron dobnék piacra és nem elfelejtenék végre a kamu reklámokat és a hype-ot.
Teljesen egyetértek!
Amúgy, ha nem próbálom ki az "ingyenes verzióját" ennek a remekműnek még megjelenés előtt, akkor feleslegbe kiment volna 11 ezer Ft az ablakon. Hihetetlen.
Emlékeztek erre? http://gamingbolt.com/wp-content/upload ... _GTA-5.jpg Vicc az egész.

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Watch Dogs

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 06. 26. 15:14

Én azthittem már novemberi játék a dátum miatt..
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Watch Dogs

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2014. 06. 26. 19:34

asd14asd írta:
realostew írta:Ubisoft...:) 1 év alatt közepes budget-ből összekaparnak egy rakás hulladékot, aztán túlhypeolják meg az egekig magasztalják hogy ne aztán szétaláz majd minden más játékot a kategóriájában, aztán a nagy lószart.. :)Ezért nem veszek ubisoft játékot addig amíg elfogadható áron nem adják a boltokban.

Nem lenne baj ezzel, ha tényleg a játékoz méltó áron dobnék piacra és nem elfelejtenék végre a kamu reklámokat és a hype-ot.
Teljesen egyetértek!
Amúgy, ha nem próbálom ki az "ingyenes verzióját" ennek a remekműnek még megjelenés előtt, akkor feleslegbe kiment volna 11 ezer Ft az ablakon. Hihetetlen.
Emlékeztek erre? http://gamingbolt.com/wp-content/upload ... _GTA-5.jpg Vicc az egész.
Én már a videókon láttam, hogy egy vicc lesz ez a játék. Sokaknak drága vicc... Elég volt annyi, hogy megláttam a vezetést, és zártam is be a videót. Az nem 21. századi. Még a Driverben is jobb volt, ami 1999-es játék. De láttam videókban, hogy sok rideg dolog van még benne. Mindegy, a sok hülye megvette, a Ubisoftnak az a lényeg. :D Legközelebb is megfogják venni, mert gyorsan felejtenek az emberek. Vagy annyira igénytelenek, hogy bejön nekik ez a színvonal. Az egyetlen szimpatikus dolog, hogy magyar felirat van hozzá.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Neil
Rajongó
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2013. 05. 23. 19:06

Re: Watch Dogs

Hozzászólás Szerző: Neil » 2014. 06. 26. 20:02

Ha nem dőlsz be a nagy hype-nak, akkor egész jó játék, szerintem. A vezetést meg nem kéne már fikázni... -_-'
"Don't let yourself get attached to anything you are not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel the heat around the corner." - Neil McCauley

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Watch Dogs

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2014. 06. 26. 21:07

Neil írta:Ha nem dőlsz be a nagy hype-nak, akkor egész jó játék, szerintem. A vezetést meg nem kéne már fikázni... -_-'
Én is ebben bízok, ugyanis hiába olvasom a fentebb írt sok negatív "kritikát" (ha egyáltalán lehet így nevezni ezeket a beböfögéseket), elhatároztam, hogy hamarosan megveszem a játékot. Előre bocsájtom, hogy én nem ülök a hypevonaton, nem néztem sok trailert a játékról, úgyhogy nem kell Ubisoft által becsapott idiótának nézni.

Rockstar69: Ne haragudj, de nem lehet, hogy te vagy az, akinek már egy jó ideje nem lehet elég jó játékot csinálni?! A GTAV-nél a Rockstar minősége sem volt neked elég jó, most a WD-vel is problémáid vannak, ami persze nem meglepő, ha már a Rockstarral sem vagy 100%-ig elégedett. Nyilván nem lett egyik sem tökéletes játék, de a GTAV-tel sokat játszottam, és az a néhány videó alapján, amit a WD-ről néztem, mindkét játék magasan veri a Driver és mondjuk a drágalátos GTAIV szintjét. De nem akarok vitába bocsátkozni, mindenkinek az tetszik, ami tetszik, nincs két egyforma ember, de ha ennyire nem vagy megelégedve egyik újabb játékkal sem, akkor egyáltalán miért adsz ki pénzt mondjuk egy GTAV-re? :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Neil
Rajongó
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2013. 05. 23. 19:06

Re: Watch Dogs

Hozzászólás Szerző: Neil » 2014. 06. 27. 00:51

Az egyetlen dolog, amiért haragszom az Ubira, az a rongybaba effektus hiánya/szar kivitelezése... elcsapod az NPC, vagy az téged, és mintha a GTA SA továbbfejlesztett fizikája lenne, egy papírlap száll a levegőben... Vagy jön a 4-5 sémaanimáció... a GTA IV physicalengine-je mellett elbújhat a WD fizikája. De amúgy szép a graf (főleg PS4-en, meg PC-n, ha olyan vasad van).
"Don't let yourself get attached to anything you are not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel the heat around the corner." - Neil McCauley

Avatar
brenor
Szakértő
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2012. 10. 03. 00:24

Re: Watch Dogs

Hozzászólás Szerző: brenor » 2014. 06. 28. 09:14

Emlékszem anno több fórumokban írták, hogy a GTA V egy nagy rókabőr majd a Watch Dogs lesz a sandbox-k királya. :D Nagyon naívak az emberek. Én eddig szerettem a Ubisoft munkásságát, de félő hogy belőlük is egy EA lesz!

Avatar
Neil
Rajongó
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2013. 05. 23. 19:06

Re: Watch Dogs

Hozzászólás Szerző: Neil » 2014. 06. 28. 09:51

Csak óvatosan az EA-vel, az Ignite Engine-t beteszik a PC-s FIFA-ba is, szóval ez most vásárlóbarát húzás volt, minden platform ugyanazt kapja! Most már csak a Madden sorozat kéne visszatérjen PC-re, és mindenki boldog! :D
"Don't let yourself get attached to anything you are not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel the heat around the corner." - Neil McCauley

Avatar
GTAfan
Besúgó
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2011. 07. 16. 07:13
Tartózkodási hely: Malibu Club

Re: Watch Dogs

Hozzászólás Szerző: GTAfan » 2014. 06. 28. 13:30

brenor írta:Emlékszem anno több fórumokban írták, hogy a GTA V egy nagy rókabőr majd a Watch Dogs lesz a sandbox-k királya. :D Nagyon naívak az emberek. Én eddig szerettem a Ubisoft munkásságát, de félő hogy belőlük is egy EA lesz!

Gondolom ezt a PC-sek írták ,amikor megtudták ,hogy 2013 szeptemberében csak konzolokra jelenik meg,és egészen addig azt is mondták ,amíg be nem jelentették a GTAV-öt PC-re.Most már csak megköszönik nekünk a bétatesztet. :D

Avatar
brenor
Szakértő
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2012. 10. 03. 00:24

Re: Watch Dogs

Hozzászólás Szerző: brenor » 2014. 06. 28. 19:51

Egyik youtube felhasználó csinált egy összehasonlító videót a GTA 4-el és a Watch Dogs-al. Több dologban megalázza az előző GTA rész.


Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Watch Dogs

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2014. 06. 28. 20:48

dani.szentgali írta:
Neil írta:Ha nem dőlsz be a nagy hype-nak, akkor egész jó játék, szerintem. A vezetést meg nem kéne már fikázni... -_-'
Én is ebben bízok, ugyanis hiába olvasom a fentebb írt sok negatív "kritikát" (ha egyáltalán lehet így nevezni ezeket a beböfögéseket), elhatároztam, hogy hamarosan megveszem a játékot. Előre bocsájtom, hogy én nem ülök a hypevonaton, nem néztem sok trailert a játékról, úgyhogy nem kell Ubisoft által becsapott idiótának nézni.

Rockstar69: Ne haragudj, de nem lehet, hogy te vagy az, akinek már egy jó ideje nem lehet elég jó játékot csinálni?! A GTAV-nél a Rockstar minősége sem volt neked elég jó, most a WD-vel is problémáid vannak, ami persze nem meglepő, ha már a Rockstarral sem vagy 100%-ig elégedett. Nyilván nem lett egyik sem tökéletes játék, de a GTAV-tel sokat játszottam, és az a néhány videó alapján, amit a WD-ről néztem, mindkét játék magasan veri a Driver és mondjuk a drágalátos GTAIV szintjét. De nem akarok vitába bocsátkozni, mindenkinek az tetszik, ami tetszik, nincs két egyforma ember, de ha ennyire nem vagy megelégedve egyik újabb játékkal sem, akkor egyáltalán miért adsz ki pénzt mondjuk egy GTAV-re? :)
Mindent megfontoltam, mindent meggondoltam, és baromi sok videót megnéztem. Két hónap talán elég arra, hogy bejárjam Los Santost, de öt perc elég volt hozzá, hogy tudjam: ez a játék nem az én játékom. Szóval, először egy Ubisoft által feltöltött gameplayt láttam, ami "impressive" volt, persze. Még szép, hát ezért dobták így össze. Szóval egy kompjúterzsenit irányítunk, aki a telefonjáról meghackel bármit. Érdekes.
Szóval a videót nézve (szigorúan CSAK láttam, és nem tudok semmit, nem olvastam semmit) először láthatjuk, amint egy zsákutcából előtörő felturbózott szélroham konzervdobozokat, és az esős idő ellenére töménytelen mennyiségű port fúj. Eközben megfigyelhetjük a játék tökéletes fizikáját, ahogyan a kabátot természetes szögben fújja. Ezután a legnagyobb szélroham sem mozgatja a kabátot. Ekkor már a néző nem az ilyen részleteket nézi.
Szóval az animációt tekintve a játék szép. Tényleg nagyon jól megvan csinálva. Ránézésre és aztán kicsit jobban odafigyelve összehasonlítottam a GTA V lövöldözős jeleneteit az itt látható jelenetekkel (a GTA V jeleneteit szintén csak láttam), és néhány kunsztot leszámítva ugyanaz, de ez most nem negatívumként elkönyvelendő. Szóval a történet az, hogy egy feltűnő ballonkabátos, rosszul öltözött szatír, aki okostelefonnal harcol megöl embereket. Amúgy ez a hackelős dolog jó ötlet, csak valahogy olyan erőltetettnek tűnik nekem 8tudom, hogy semmi köze nincs hozzá, de nekem egyből a Mátrix ugrott be). Én nem mondom, hogy ez egy jó játék.
De a GTA IV -et már ránézésre is sokkal jobbnak tartottam (határozottan nem objektív a vélemény, mert játszottam is). A mozgás az amúgy ott is jó volt, bár a jeleneteknél kicsit erőltetetten haladtak, a WD gördülékenyebb (ez a korral jár) és szebb is, de sem a lövöldözés, sem maga a videó haladása nem olyan jó. A hangulat alapján is összehasonlítottam, és mind a kettő nagyon jó. A IV hangulata elég komor volt, ezért én szerettem, ez inkább nyomott hangulatú, de nagyon passzol az ötlethez.
Szóval: nekem nem jön be a játék, de tetszik. Szóval nem játszanám, de tetszik (úgy, mint a Dark Souls). Egy biztosan nagyon jó játék.
A GTA IV meg egy alapjáték, szóval nem leszólni. Nem úgy értem, hogy mindenki játszik vele (akkor inkább a GTA V-öt vagy az SA -t mondanám), hanem úgy, hogy tökéletesen jó alap szinte bármilyen játéknak, mert nagyon jól eltalálták. Én magam akár egy GTA -t is rászerkesztenék, ha értenék hozzá. De bármilyen játékhoz jó lenne. Voltak annak is hibái, és a WD -hez képest nyilván vannak hátrányai is, ami abból (is) fakad, hogy régebbi a játék.
Guess who's back!

Válasz küldése