Titanfall

Minden ami nem a Rockstar kezei közül került ki.
Válasz küldése
Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Titanfall

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2014. 04. 15. 16:08

Itt beszélhetünk a full legjobb multiplayeres játékró a TITANFALL-ról.
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Titanfall

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2014. 04. 15. 18:49

Ne haragudj, de ha már megnyitottad a PS/Xbox exkluzív címek topicot, amiben szinte csak a Titanfallról beszéltünk idáig, akkor most minek kellett még egy külön topicot nyitni neki? Na mindegy, majd az adminok úgyis szólnak érte és kitörlik, ha nem tetszik nekik.

A játékról már nagyrészt kifejtettem a véleményemet a másik topicban, nagyon várom, hogy beszerezhessem. Ha minden igaz, holnap talán meglesz, de még sajnos semmi sem biztos. Mint azt az előző topicban már mondtam, a sok rókabőr COD meg Battlefield után nagyon úgy néz ki, hogy végre jött egy olyan multis FPS, ami részben megreformálja a műfajt. Na de majd a napokban (remélhetőleg) elválik, hogy valóban olyan jó-e a Titanfall, mint amilyennek tűnik/mondják.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: Titanfall

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2014. 04. 26. 18:23

Én most Battlefield 3-at vettem de remélem a születésnapomra megtudom-e venni a TITANFALL-t mert kéne olyan FPS ami nem COD BF vagy HALO
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Titanfall

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2020. 05. 14. 12:41

A második része is kijött azóta, és az k**va jó lett. Sztori is van benne végre az előddel ellentétben, és a multija is fejlődött. Végre van több fegyver, meg titán. Persze az alaprecepten semmit nem változtattak, de ez nem is baj. Nagyon jó kis parkour shooter játék. Kár, hogy a harmadik részét egyelőre baszhatjuk az Apex Legends-nek és a hülye battleroyale trendnek köszönhetően.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Titanfall

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2020. 05. 15. 15:16

Egyetértek, nekem a kedvencemmé vált, miután kijátszottam. Sajnos a multit nem igazán volt szerencsém kipróbálni, mert elég kevesen játszanak vele, de már maga a sztoriért is megéri kipróbálni a játékot.
Well look who's back

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Titanfall

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2020. 05. 17. 13:56

Lehet, csak nekem volt szerencsém, de én ki tudtam maxolni a multit. Talál az még játékosokat, csak többet kell várni. De azért még közel sem annyira kihalt szerintem. Majd ha egyszer lesz kedved (és fent van még a játék neked is), együtt megnézhetjük a multit. Szerintem még bőven talál meccset, csak nem 20mp-n belül, hanem hosszasabb várakozás után. ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Titanfall

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2020. 05. 18. 10:06

Hát, nem tudom, én 5 percet ültem a matchmaking előtt, utána dobott csak be egy lobbiba, amiből egyből ki is dobott. Ez megismétlődött még kétszer, utána már nem pazaroltam az időmet. Most nincs fent a játék és egy ideig nem is lesz, mert most az Uncharted szériát tolom és az 500 GB-s PS-em nem bír el annyi játékot (egyedül a Warzone több, mint 100 gigát foglal).
Well look who's back

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Titanfall

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2020. 05. 18. 19:29

Ja értem. Hát igen, az nagy szívás, ha valakinek az 500-as alapmodell van csak meg PS-ből, mert ahogy te is írtad, pl. csak a Warzone 100 GB, vagy az RDR2, de szerintem már a GTA5 is nagyon közel van a 100Gb-hez, ha nem érte már el azt. Ezért is javaslom, hogy amennyiben van rá keret, mindenképpen érdemes beszerezni egy külső merevlemezt, nekem is egy 2 TB-s külső vinyó gondoskodik arról, hogy a PS-en az összes szükséges játék és frissítés fent lehessen.

Egyébként annyit nem veszítesz vele, ha kimarad. Persze jó játék, a multi is megéri, de az idő múlásával egyre kevesebben fogják tolni a multit. Lehet, hogy nekem is csak szerencsém volt anno kb. egy éve, akkor még egész sok meccs volt és mivel eléggé gyorsan ráállt a kezem a játékra, így elég hamar meg is lett a max szint, utána pedig már annyit nem toltam. Gondolkoztam, hogy talán visszatérek rá MW-ről, de nem tudom még, mi lesz. Szerintem hagyni fogom, a 3-ra várok inkább. Bár a Respawn elvileg nem sok jót mondott a 3. részt illetően, jelen állás szerint nem is kapunk TF3-mat, ami nagy kár lenne, de azért nem adtam még fel a reményt.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Válasz küldése