Mafia III

Minden ami nem a Rockstar kezei közül került ki.
Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Mafia III

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2016. 12. 29. 11:42

Attól még a GTA V-ben is szar... Egyébként még hasonlítsd már össze a két játék költségvetését.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Mafia III

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2020. 01. 29. 12:02

Mennyiben éri meg kitolni ezt a játékot? Nem olvastam róla annyira igazán jókat. Plusz úgy tudom, eléggé bugos.. Vélemények?
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Mafia III

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2020. 01. 29. 22:52

El lehet vele lenni, de összeségében nem tudom mire vélni ezt a játékot. Most nem túlzok: az egész játékban mást sem csinálsz, csak bizniszeket foglalsz el, ami abból áll, hogy odamész egy helyre és ledarálod az embereket. Valamelyik helyet többször is ki kell pucolni. Sőt, amíg nem szerzed meg a bizniszt (mert több ilyen helyet kell megszerezni és akkor tiéd lesz a kerület) akkor minduntalan újra spawnolnak. Valamelyik helyen négyszer is ledaráltam az embereket, mert nem tudtam még az elején hogy működik, ezért elkezdtem a gyűjtenivalók összeszedését, amiknek a jó része ikyen helyen van. És ez nem valami mellék küldi, szó szerint ebből áll a játék. Van egy sztori küldi, aztán ezek a racketes szarságok. Ha megszerezted, jön a következő küldi, aztán megint ez a racketes szarság és így tovább. Tényleg egész játék alatt nem értettem mi akar ez lenni. Eleinte még bíztam benne, hogy ez csak egy része a játéknak és pár ilyen után beindul a rendes játék. Aztán mikor rájöttem, hogy tévedtem végig azon gondolkoztam, hogy ki gondolta azt, hogy ez szórakoztató lesz. Kb olyan mintha a GTA V sztorija abból állna, hogy minden területen autókat lopsz valakinek.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Mafia III

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2020. 01. 30. 15:55

És ha ez nem lenne elég, minél tovább haladsz a sztoriban, annál több területet kell elfoglalnod. Miután beindul a játék (vagyis feloldottad magadnak a 3 underboss-t), 2 teljes negyedet el kell foglalnod, hogy elindíthass egy főküldit. Irdatlanul kevés a rendes küldetések száma, és ami még fájóbbá teszi ezt, az az, hogy a sztori szerintem egész jó, a bejátszások mesterien vannak megcsinálva, a szereplők (főleg Donovan) érdekesek, szerintem a szinkron is rendben van és a főküldik is rendkívül szórakoztatóak, látványosak és kreatívak. Egyszer szerintem érdemes kitolni, mert amúgy nem hosszú játék, ha nem vagy balfasz, illetve ha nem csinálgatsz mellékküldiket. Van egy jófajta hangulata a játéknak, ami miatt ajánlom legalább kipróbálni, ha megvan a PS Plus jóvoltából.
Well look who's back

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Mafia III

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2020. 01. 30. 17:13

Megvan a játék, de akkor inkább várok vele..Nem győztetek meg, hogy kipróbáljam. xD
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Mafia III

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2020. 02. 01. 08:37

Ha már megvan azért kezdj bele. Ahogy Ármin is írja alapvetően jó hangulatú a játék.
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Mafia III

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2020. 02. 06. 13:07

Én csak a 2-vel játszottam, de azt ajánlom. Szerintem jól eltalálták. A 3-ról én csak rosszat hallottam, de mint a legtöbb játéknak, akármennyire is szar, biztosan ennek is vannak szerethető aspektusai. Nekem még nem volt PS pluszom amikor ingyenes volt, pénzért meg semmiképp sem venném meg (ahogy a második részt is ingyen töltöttem le anno Xboxon), de ha megvan és nem vársz tőle túl sokat, akkor mint minden játékkal, szabadidőben tuti ezzel is el lehet lenni.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Mafia III

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2022. 07. 14. 15:34

Az első rész remake-je zseniális lett szerintem, igazi maffia hangulat, 30-as évek, jó karakterek, van benne végre free roam is ami a 2-ben hiányzott. Egyszóval remek játék szerintem, ha valaki még nem tolta és unatkozik, esetleg várja a GTA6-ot de addig is szeretne egy GTA-hoz hasonló játékkal játszani, ami mondjuk nem GTA5 meg az eléggé elbaszottul sikerült remastered trilógia, annak tudom ajánlani, nem mellesleg ez az igazi felújítás, ráncfelvarrás, nem pedig az amit a Rockstar, vagyis a Grove Street Games művelt a GTA trilógiával. Nekem hatalmas élmény volt, jobban tetszett sokkal, mint a második rész. A gunplay kicsit fura volt benne, nekem annyira nem jött be, főleg ami a járműből való lövöldözést illeti, de ebben legalább volt fedezék rendszer, nem úgy, mint a Remastered Trilógiában. Jó, tudom a remastered meg a remake más, de akkor is. Szóval, mindenkinek ajánlom a játék beszerzését, mert nagyon jó, ráadásul elvileg könnyen platinázható is, ha valakinek ez esetleg szempont lenne.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Válasz küldése