Mafia III

Minden ami nem a Rockstar kezei közül került ki.
Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Mafia III

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2015. 07. 28. 15:42

A mai napon bejelentették a Mafia sorozat 3. részét. Mit vártok a harmadik résztől a 2002-es első rész, és a 2010-es szomorúan elcsépelt folytatás után?
It's all down south now.

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Mafia III

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2015. 07. 28. 16:16

Nem tudom, miért tartja mindenki rossznak(most épp elcsépeltnek) a II. részt, lehet meglett vágva és sok content hiányzik belőle, de nekem nagyon tetszett, az I. rész nyomába sem ér ez igaz, de nem lett egy rossz játék és biztos vagyok benne, hogy most egy nagyon jó játékkal lesz dolgunk, várós!

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Mafia III

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2015. 07. 28. 16:51

Nem mondanám elcsépeltnek így önmagában, csak nagyon látszik rajta, mennyire félkész, megvágott. De szerintem tuti, hogy most már nem követik el a második rész hibáit,
szóval én is bizakodva várom :D
It's all down south now.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Mafia III

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 07. 28. 18:28

Én eddig csak a második résszel játszottam. Nem mondanám félkésznek, inkább egy jól előkészített, élvezhető GTAIV klónnak. Nem mondom, hogy nincsenek benne eredeti ötletek, de azért sokat merít a GTAIV-ből (szerintem nem én vagyok az egyetlen aki észrevette, hogy a Mafia 2-es Joe Barbaro karaktere kis túlzással Ctrl+C/Ctrl+V módon lett mintázva a GTAIV-s Roman Bellicről). Na de ezt leszámítva egy igencsak élvezhető játék, mondjuk annak örülök, hogy a realisztikus üzemanyag-felhasználást egy gombbal ki lehet kapcsolni, mert először poén elmenni a benzinkúthoz, mielőtt kifogy a tank, de az elég ciki, ha épp egy akciódús üldözés közben áll le a járgány. Meg ott van, hogy a rendőrök is sokkal szigorúbbak, mint egy GTA-ban, mert itt nem csak azért kezdenek el körözni, ha mondjuk belemész egy rendőrautóba vagy ha a rendőr szeme láttára ölsz meg valakit, hanem itt bizony a gyorshajtást is figyelembe veszik, ami nagyon élethű, de kész rémálommá teszi az olyan küldetéseket, amelyekben időre kell eljutni valahova. Meg az is idegesítő tud lenni, ha belemegyek valakibe és körözést kapok. Mondjuk kell a realitás is, nem mondom hogy nem, de az ilyen Mafia 2 típusú játékokban látottak és tapasztaltak miatt összeteszem a két kezem, hogy a Rockstar azért nem mindig ragaszkodik rögeszmésen a realitáshoz egy GTA-ban, mert ők tudják hol a határ.
A Mafia 3-ról még nem néztem videókat, de ha olyasmi lesz, mint a második rész, akkor a fent leírt túlzott realitásból eredő negatívumokat leszámítva egy nagyon jó játéknak ígérkezik.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Mafia III

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 07. 28. 18:34

Nekem tetszett a második rész. Sok mindenben veri a GTA V-öt. Remélem a harmadik részben már lesz multi is. Az elsővel nem játszottam.
Gyenge napok vannak...

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Mafia III

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 07. 28. 19:39

A realitást mindenki szidja utólag. Anno mindenki pofázott, hogy mennyire szar, hogy a CoD, meg CS meg mittoménmégmi mennyire irreális. A Red Orchestra 2 -ben lábon lőnek, és nem kelsz fel, erre mindenki elkezdett nyavalyogni, hogy ez nem fair, mert blabla. Ennyit arról, hogy mennyire szeretnénk reális játékokat. :P
Ezzel a játékkal is ez a helyzet.
Guess who's back!

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Mafia III

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2015. 07. 28. 19:46

dani.szentgali írta:Én eddig csak a második résszel játszottam. Nem mondanám félkésznek, inkább egy jól előkészített, élvezhető GTAIV klónnak. Nem mondom, hogy nincsenek benne eredeti ötletek, de azért sokat merít a GTAIV-ből (szerintem nem én vagyok az egyetlen aki észrevette, hogy a Mafia 2-es Joe Barbaro karaktere kis túlzással Ctrl+C/Ctrl+V módon lett mintázva a GTAIV-s Roman Bellicről). Na de ezt leszámítva egy igencsak élvezhető játék, mondjuk annak örülök, hogy a realisztikus üzemanyag-felhasználást egy gombbal ki lehet kapcsolni, mert először poén elmenni a benzinkúthoz, mielőtt kifogy a tank, de az elég ciki, ha épp egy akciódús üldözés közben áll le a járgány. Meg ott van, hogy a rendőrök is sokkal szigorúbbak, mint egy GTA-ban, mert itt nem csak azért kezdenek el körözni, ha mondjuk belemész egy rendőrautóba vagy ha a rendőr szeme láttára ölsz meg valakit, hanem itt bizony a gyorshajtást is figyelembe veszik, ami nagyon élethű, de kész rémálommá teszi az olyan küldetéseket, amelyekben időre kell eljutni valahova. Meg az is idegesítő tud lenni, ha belemegyek valakibe és körözést kapok. Mondjuk kell a realitás is, nem mondom hogy nem, de az ilyen Mafia 2 típusú játékokban látottak és tapasztaltak miatt összeteszem a két kezem, hogy a Rockstar azért nem mindig ragaszkodik rögeszmésen a realitáshoz egy GTA-ban, mert ők tudják hol a határ.
A Mafia 3-ról még nem néztem videókat, de ha olyasmi lesz, mint a második rész, akkor a fent leírt túlzott realitásból eredő negatívumokat leszámítva egy nagyon jó játéknak ígérkezik.
Joe már az első részben is benne volt. :)

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Mafia III

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2015. 07. 28. 22:47

Nem játszottam még Mafiával, de a késő 60-as, 70-es évekkel és az izomautókkal engem egy kép után megvettek kilóra. :ninja:

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Mafia III

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 07. 30. 12:00

VoorstedelijkeViking írta:A realitást mindenki szidja utólag. Anno mindenki pofázott, hogy mennyire szar, hogy a CoD, meg CS meg mittoménmégmi mennyire irreális. A Red Orchestra 2 -ben lábon lőnek, és nem kelsz fel, erre mindenki elkezdett nyavalyogni, hogy ez nem fair, mert blabla. Ennyit arról, hogy mennyire szeretnénk reális játékokat. :P
Ezzel a játékkal is ez a helyzet.

Nem mondtam, hogy baj a realitás, csak nekem jobban tetszik az, ha nem rontok el egy amúgy is időkorlátozott missziót egy játékban azért, mert gyorsabban megyek a megengedettnél. Meg azért, mert a nagy rohanásba beleütközök valakibe. Amúgy akkor lenne fair és igazán jó a realitás a Mafia 2-ben, ha mondjuk egy másik autós megy beléd, az is kapna ugyanúgy körözést meg ha egy üldözésben az ellenfeleinknek is fogyna az üzemanyaga a kocsijából. Amúgy én egy szóval sem mondtam, hogy bármi áron szeretnék olyan szintű realitást egy videojátékba, ami már a játékélmény rovására megy. Legyen reális valameddig egy játék, de ne legyen 1:1-ben real life, mert annak számomra már nem sok értelme lenne.
Davekoma írta:
dani.szentgali írta:Én eddig csak a második résszel játszottam. Nem mondanám félkésznek, inkább egy jól előkészített, élvezhető GTAIV klónnak. Nem mondom, hogy nincsenek benne eredeti ötletek, de azért sokat merít a GTAIV-ből (szerintem nem én vagyok az egyetlen aki észrevette, hogy a Mafia 2-es Joe Barbaro karaktere kis túlzással Ctrl+C/Ctrl+V módon lett mintázva a GTAIV-s Roman Bellicről). Na de ezt leszámítva egy igencsak élvezhető játék, mondjuk annak örülök, hogy a realisztikus üzemanyag-felhasználást egy gombbal ki lehet kapcsolni, mert először poén elmenni a benzinkúthoz, mielőtt kifogy a tank, de az elég ciki, ha épp egy akciódús üldözés közben áll le a járgány. Meg ott van, hogy a rendőrök is sokkal szigorúbbak, mint egy GTA-ban, mert itt nem csak azért kezdenek el körözni, ha mondjuk belemész egy rendőrautóba vagy ha a rendőr szeme láttára ölsz meg valakit, hanem itt bizony a gyorshajtást is figyelembe veszik, ami nagyon élethű, de kész rémálommá teszi az olyan küldetéseket, amelyekben időre kell eljutni valahova. Meg az is idegesítő tud lenni, ha belemegyek valakibe és körözést kapok. Mondjuk kell a realitás is, nem mondom hogy nem, de az ilyen Mafia 2 típusú játékokban látottak és tapasztaltak miatt összeteszem a két kezem, hogy a Rockstar azért nem mindig ragaszkodik rögeszmésen a realitáshoz egy GTA-ban, mert ők tudják hol a határ.
A Mafia 3-ról még nem néztem videókat, de ha olyasmi lesz, mint a második rész, akkor a fent leírt túlzott realitásból eredő negatívumokat leszámítva egy nagyon jó játéknak ígérkezik.
Joe már az első részben is benne volt. :)
Na látod, ezt nem tudtam, mivel én nem játszottam az első résszel. :) Ebben az esetben tárgytalan amit mondtam, ettől függetlenül nekem elsőre Roman Bellic kisebb-nagyobb módosításokkal elkészített karaktere ugrott be Joe-ról. De úgy tűnik, ezzel csak én vagyok így. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Mafia III

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2015. 08. 05. 13:15

MEGJÖTT A TRAILER, mit gondoltok? :D

Gyönyörű a grafika, úgy tűnik jelentős vidéki és vad terület lesz, a műszerfalból ítélve lesz belső nézet, a 60-as években fog játszódni, mi kell még? :lol:
It's all down south now.

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Mafia III

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2015. 08. 05. 13:51

Tessék elolvasni, ebben benne van minden:
http://hu.ign.com/mafia-iii/5945/news/m ... cskos-arca
Kicsit fura, nem az a megszokott MAFIA hangulat, de meglátjuk. :D
Itt van pár gameplay jelenet:
https://www.youtube.com/watch?t=110&v=_gG0dhynQkk

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Mafia III

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2015. 08. 05. 20:55

New Orleans a helyszín? Végre a játékfejlesztők találtak egy várost New Yorkon és Los Angelesen kívül :D New Orleans az USA déli részén van, napfényes, Vice City szerű helyszín lehet :cool:

"Clay ereiben fekete vér is csörgedezik"

It's all down south now.

Avatar
asd14asd
Puding
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2011. 07. 06. 11:37
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mafia III

Hozzászólás Szerző: asd14asd » 2015. 08. 05. 21:33

Hmm... így elsőre nem igazán fogott meg. Majd később meglátjuk. :D

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Mafia III

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 08. 10. 15:59

Nekem jónak tűnik. Kicsit valóban szakít az előző rész hangulatával, de ez nem feltétlenül rossz. A grafika nagyon szép, szerintem fölösleges ragozni, én legalábbis beérem annyival, hogy leírom egyszer hogy a grafika nagyon szép. :D A trailer alapján elég szépen megcsinálták a new orleans-i területet, izgalmas és változatos helyszínnek ígérkezik. Remélem, itt már azért valamivel elnézőbbek lesznek a zsaruk és nem fogok hússzor elrontani egy missziót, mert gyorsan megyek vagy mert belém jönnek.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Franklin
Sprunk-függő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 14:39

Re: Mafia III

Hozzászólás Szerző: Franklin » 2015. 08. 13. 22:37

Vito is visszatér! http://www.gamestar.hu/mafia-iii-mit-je ... video.html
Most a végén kit öltek meg? Vito haverját Tommy-t?? :ninja:
“Grove Street, home. At least it was before I fucked everything up!”

Válasz küldése