Mafia III

Minden ami nem a Rockstar kezei közül került ki.
Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Mafia III

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 08. 14. 08:22

Nekem a gameplay részekből a harc - amennyit látunk - nagyon nem tetszik. De a trailer tényleg iszonyú jó.
Guess who's back!

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Mafia III

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2015. 08. 14. 08:42

The Rock írta:Vito is visszatér! http://www.gamestar.hu/mafia-iii-mit-je ... video.html
Most a végén kit öltek meg? Vito haverját Tommy-t?? :ninja:
Ki az a Tommy?

Avatar
Franklin
Sprunk-függő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 14:39

Re: Mafia III

Hozzászólás Szerző: Franklin » 2015. 08. 16. 11:17

Mafia II-ben nem Vito haverja? (Dagadt)
“Grove Street, home. At least it was before I fucked everything up!”

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Mafia III

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2015. 08. 16. 11:44

Ő, Joe Barbaro. :)

Avatar
Franklin
Sprunk-függő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 14:39

Re: Mafia III

Hozzászólás Szerző: Franklin » 2015. 08. 19. 00:20

Davekoma írta:Ő, Joe Barbaro. :)
Ja tényleg. :D :lol:
“Grove Street, home. At least it was before I fucked everything up!”

Avatar
kekesi
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 04. 30. 18:06
Tartózkodási hely: Gyömrő

Re: Mafia III

Hozzászólás Szerző: kekesi » 2015. 08. 19. 12:23

Amúgy csak én örültem volna jobban ha közvetlen a 2. rész zárójelenetétől kezdődne a Mafia III?
Meg ha maradtunk volna a klasszikus öltönyös felállásnál? Mert ugyan a korszak tetszik, de a "maffia" családunk elég fura, szedett-vedett. Inkább tűnik, több család, banda szövetségének, abból kiindulva, hogy mindenkinek meglesznek az emberei, mi meg csak a piszkos munkát végezzük. A főhős sem túl szimpatikus, Vitot sokakkal ellentétben bírtam és Joe-t is, de majd meglátjuk. Ami pedig a legjobban aggaszt, az a gameplay alapján a nevetségesen könnyen felrobbanó autók...

Viszont a kétségeim ellenére is várom. :) Amúgy csak én ürülnék neki, ha kidobnának Steam-re, egy kicsit felújított, modern operációs rendszerekre is optimalizált Mafia 1-et? mondjuk pár achievement is jöhetne hozzá és akkor nagyon boldog lennék. :D
Közhelyes idézetek helye:

".............................................................................."

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Mafia III

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 08. 19. 21:18

Én örülök, hogy korszakot váltanak. A II-vel pont ez volt a bajom.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Franklin
Sprunk-függő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 14:39

Re: Mafia III

Hozzászólás Szerző: Franklin » 2015. 08. 29. 21:38

http://www.gamestar.hu/mafia-3-elozetes ... x-one.html
Csak nehogy pofára esés legyen belőle, mint a Watch Dogs-nál.
“Grove Street, home. At least it was before I fucked everything up!”

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Mafia III

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 08. 30. 13:16

Hát, a brutalitás nekem sem tetszik. Van amelyik játékban jól néz ki, van amelyikben nem, de egy reális/"reálisos" játékban... hát nem. Példának azt hoznám fel, hogy ma Warframe -ben kettéhasítottam egy ellenfelet egy kétélű fejszével. Az király volt. De GTA -ban (IV) ezért használtam a kést, mert nem volt undorító. Mindig utáltam azokat az önigazolást kereső, gyűlölettel teli pszichókat, akik csak úgy öldösnek; akár játékról, akár filmről volt szó (Anakin Skywalker). Azért remélem jó lesz, de nekem hiányozna a maffia.
Guess who's back!

Avatar
Billy
Pogo, a majom
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2014. 05. 25. 19:19

Re: Mafia III

Hozzászólás Szerző: Billy » 2016. 01. 01. 22:57

Szomorúnak érzem hogy az első részt alig ismerik.
Azt én már milliárdszor végigjátszottam,hihetetlenül gyönyörű a történet a játékmenet és szinte minden,főleg hogy 2002es még a GTA 3at is lepipálja pedig az is jó játék.
A kettő is szerethető volt csak simán az első részhez képest nem ér semmit sem.
Ez pedig már az első szintet sem közelíti meg nekem.Kezdjük azzal hogy fekete a fickó,nem rasszizmusból mondom de egy maffia játéknál elég egyértelműen egy olasz,ukrán,orosz,esetleg japán karaktert kéne alakítani.Ezen felül az se jó hogy a trailerben levan szögezve nem dolgozik magának a maffiának,csak felveszi a harcot ellene.A gameplayt elnézve pedig egy the godfather II kopinak néz ki,tehát én biztos nem fogom megvenni.
"Joke? Joke? Eddie never jokes. Eddie needs to be taken seriously. They laughed at him once. But you can't laugh without a tongue. You can't point if you haven't got fingers, can you? Thats what Daddy told me, late at night. In my room. "

Avatar
A mocsok oltalmazója
Rajongó
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2011. 11. 02. 17:04
Tartózkodási hely: Tshepel

Re: Mafia III

Hozzászólás Szerző: A mocsok oltalmazója » 2016. 02. 25. 18:20

Ez a játék nekem túl korrekt politikailag...
Ez van. Egy mocskos semmirekellő vagyok. Deal with it. napszemüveges smiley
je

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Mafia III

Hozzászólás Szerző: realostew » 2016. 03. 15. 21:47

Billy írta:Szomorúnak érzem hogy az első részt alig ismerik.
Azt én már milliárdszor végigjátszottam,hihetetlenül gyönyörű a történet a játékmenet és szinte minden,főleg hogy 2002es még a GTA 3at is lepipálja pedig az is jó játék.
A kettő is szerethető volt csak simán az első részhez képest nem ér semmit sem.
Ez pedig már az első szintet sem közelíti meg nekem.Kezdjük azzal hogy fekete a fickó,nem rasszizmusból mondom de egy maffia játéknál elég egyértelműen egy olasz,ukrán,orosz,esetleg japán karaktert kéne alakítani.Ezen felül az se jó hogy a trailerben levan szögezve nem dolgozik magának a maffiának,csak felveszi a harcot ellene.A gameplayt elnézve pedig egy the godfather II kopinak néz ki,tehát én biztos nem fogom megvenni.

Habár az első rész sem volt a kedvencem, de leírhatatlan mennyivel jobb mint a második. Legalábbis szerintem.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Mafia III

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 03. 16. 14:43

Nekem a második rész tetszett. Igaz, hogy az előzővel nem játszottam és sok idegesítő dolog volt benne (pl.: gyorshajtásért és ütközésért körözés jár, nincs benne rendes free roam), de ennek ellenére mégis elvoltam vele. Egyszerűen jó volt vele játszani és így minden hibáját képes voltam megbocsátani valamilyen szinten. A hárommal nem valószínű, hogy fogok játszani (és az egyet sem fogom bepótolni valószínűleg), de a videók alapján tetszik.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Mafia III

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 12. 28. 23:39

Kicsit a múltba tekintve.. szóval rossz a Gta V-ben levő autók törésmodellje? Játszodtatok már a Mafia 3-al? :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Gonzales 2016. 12. 29. 10:27-kor.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Mafia III

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2016. 12. 29. 09:41

A két játékot azért ne tegyük egy kalapba.. :D Még ha azonos is a műfaj.
"Whatever." (Ryder)

Válasz küldése