Kendvenc játékok

Minden ami nem a Rockstar kezei közül került ki.
Válasz küldése
Avatar
STEVEN SMG
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2016. 10. 19. 15:47
Tartózkodási hely: Győr

Kendvenc játékok

Hozzászólás Szerző: STEVEN SMG » 2017. 03. 13. 22:09

-Call of duty sorozat
-Battlefield sorozat
- Gta sorozat
- rockstar játékok

Kérlek te is oszd meg velünk is hogy neked mi tetszik lehet az konzol, pc.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Kendvenc játékok

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 03. 15. 11:51

Kérlek, mielőtt új témát nyitsz a fórumon, nézz körül, mert az adminoknak ne csinálj plusz munkát azzal, hogy mindenféle topicot nyitsz fölöslegesen, amiket nekik ki kell törölniük. Mondjuk még új vagy a fórumon, így nem várható el tőled, hogy ezt tudd, nem is bántásból mondom, de javaslom, hogy olvasd majd el az oldal szabályzatairól szóló cikkeket, és majd csak utána folytasd a fórumos hozzászólásaid gyártását. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
A mocsok oltalmazója
Rajongó
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2011. 11. 02. 17:04
Tartózkodási hely: Tshepel

Re: Kendvenc játékok

Hozzászólás Szerző: A mocsok oltalmazója » 2017. 03. 16. 14:25

Hát én nagyon szeretem a batlefield 1-t mondjuk nem játszotam vele még de látam ahogy a thevrosok csapatják és nagyon istenzsirnek néz ki. xd
akor még fpsből a cs go-t. Imádok versengőzni és ami a legjob hogy mindig egyre nagyob szintrre lépek. Meg mindig nézem a bturbo cs go streaemjeit nagyon jók és vices jo arc a turbinyo.
Akkor ot vannak az autos játékok. Azt mondta az otherworld hogy nagyon jo a forza horizon 3 tehát az bisztos nagyon faja játék.
Régen szerettem a cod-okat is pl a black ops 3-at de látam hogy az uj játék trailerén sojk dislik van szal azt inkáb nem fogom letölteni.
Akkor ott van az egyik legkedvencebb játékom a mestermc. Egyszerűen zseniális. A Srácokkal is mindig ez a téma a suliban :P...
Végül de nem utolso sorban a gta sorozatot is nagyon szeretem enek a weboldalnak is renceres látogatója vagyok kb 7 v 8 éve, tehát még bőven akor kezdtem el amikor még tinédzser voltam xxxxddddlol.
Azért kemény vltam hogy 18 alat is játszottam ezekkel a durca játékokal mi?
Amugy üdvözölek a forumon és remélem jo barátok leszünk. Amugy ja én is elolvastam a mindent mielőt komenteltem. Tarcsd figyelembe kérlek a szabájzatot és a felhasználási felétteleket.
je

Válasz küldése