Általános társalgó

Beszélgetések a PlayStation 3 és Xbox 360 konzolokon debütált nagysikerű Red Dead Redemption-től.
Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Red Dead Redemption

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 02. 08. 21:12

Tényleg, ma volt az evnet! Basszus... Amúgy nekem tetszenek az átvezető videók.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Red Dead Redemption

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 02. 08. 21:24

Én is úgy tudtam, hogy ma lesz, de mikor felértem a Rockstar oldalára tegnap, akkor kiderült, hogy aznap van RDR+MP3 event. Az MP3-ra nem mentem, a másikat viszont élveztem.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Red Dead Redemption

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 03. 17. 18:14

dani.szentgali írta:Rockstar69:Neked tényleg nem blokkolja a mentést??Csak mert nekem igen,meg az achievementeket is.De mindegy,én a végigjátszás után sokat használtam a cheateket,a leghasznosabb nyilván az örök ló kitartás volt,így a ló sohasem fárad el.Meg persze az örök élet meg örök lőszer cheat,ezek így a leghasznosabbak.Aztán van még olyan is,amivel film-noire stílusban,azaz fekete fehérben(mint a Max Payne3 egyik különleges kiadásában)játszhatsz,van olyan,hogy végtelen Dead Eye,ez magától érthető,hogy mire jó,van ló-és szekércheat is,van fegyvercsomag cheat,és végül a legviccesebb,az örök részegedés csalás! :D :D
Lehet menteni, de sajnos 99.9%-on áll a játék a csalás miatt, hiába vittem ki 100%-ra. :( Pedig az után írtam be a kódokat miután megvolt a 100%.
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Red Dead Redemption

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 03. 17. 21:41

Rockstar69 írta:
dani.szentgali írta:Rockstar69:Neked tényleg nem blokkolja a mentést??Csak mert nekem igen,meg az achievementeket is.De mindegy,én a végigjátszás után sokat használtam a cheateket,a leghasznosabb nyilván az örök ló kitartás volt,így a ló sohasem fárad el.Meg persze az örök élet meg örök lőszer cheat,ezek így a leghasznosabbak.Aztán van még olyan is,amivel film-noire stílusban,azaz fekete fehérben(mint a Max Payne3 egyik különleges kiadásában)játszhatsz,van olyan,hogy végtelen Dead Eye,ez magától érthető,hogy mire jó,van ló-és szekércheat is,van fegyvercsomag cheat,és végül a legviccesebb,az örök részegedés csalás! :D :D
Lehet menteni, de sajnos 99.9%-on áll a játék a csalás miatt, hiába vittem ki 100%-ra. :( Pedig az után írtam be a kódokat miután megvolt a 100%.
Ez érdekes. Nálam, ha RDR-ben beütöm és ON-ra állítom a csalásokat, akkor hiába kapcsolom ki őket később, nem tudok velük játékállást menteni. :insecure: Lehet, hogy ez csak X360on van, hogy nem lehet menteni ON-ra állított cheatekkel?
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Red Dead Redemption

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 03. 28. 14:59

Az utóbbi két napban újra elkezdtem játszani az alapjátékkal, és egyszerűen lenyűgöző. Először is, a mennydörgés hangja olyan életszerű, hogy már majdnem azt lehet hinni, hogy odakinn vihar van. Ezekkel a hangeffektekkel és az új screenshoton látott villámlással 100%-ig élethű és "félelmetes" vihart lehetne a GTAV-ben. Még, ha a hullámokon is változtatna az erős szél, akkor főleg. Aztán a mellékküldetések. Egyszerűen el is tudom felejteni, hogy van még egy halom főküldetésem, ameddig az egyéb elfoglaltságokat végzem. Az éjszakai kutyás őrjárat kissé unalmas, de bőven le tud kötni, a párbajok és a ló betörése nagyon szórakoztató, az öt ujjas késes mókával vagy egy órát játszottam, addig, míg elfogyott az összes pénzem. A GTAIV-ben nem hittem el, mikor azt írtátok, hogy monotonak a küldetések, de mikor elkezdtem játszani az RDR2-vel, egyszerűen lenyűgözött, hogy minden küldetés más, és mindegyik kicsit előreviszi a sztorit. Ha ilyen küldetések várhatóak a GTAV-ben is, akkor le a kalappal. Ez egy csodás játék, mindenkinek ajánlom!
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Red Dead Redemption

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 03. 28. 18:45

A mennydörgés nekem is nagyon tetszik, tényleg nagyon élethű. Meg az is jól meg van csinálva ahogy a házak tetejéről meg a főhős kalapjáról folyik le a víz. Nekem tetszik a polgárőr küldetés is. Elég életszagú, de azt még mindig nem értem, hogy miért RDR2-ről beszélsz...
Gyenge napok vannak...

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Red Dead Redemption

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 03. 28. 19:09

Ezt egyszer már leírtam, nem?
RDR1= Red Dead Revolver
RDR2= Red Dead Redemption
RDR3= Red Dead Reménykedjünk-hogy-lesz
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Red Dead Redemption

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 03. 28. 19:16

A Red Dead Redemption nem a Red Dead Revolver folytatása!
Gyenge napok vannak...

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Red Dead Redemption

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 03. 28. 19:19

A GTAIV se a GTAIII folytatása.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Red Dead Redemption

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 03. 28. 19:19

Nem a folytatása, de példaként mondom a GTA szériát, egyik rész se "folytatás", de különálló résznek tekintjük őket, Red Dead szériát, nem számokkal jelölik hanem valamilyen névvel: Red Dead REVOLVER, Red Dead REDEMPTION, úgy mint GTA: San Andreas vagy Vice City!

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Red Dead Redemption

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 03. 28. 19:33

Dave írta:Nem a folytatása, de példaként mondom a GTA szériát, egyik rész se "folytatás", de különálló résznek tekintjük őket, Red Dead szériát, nem számokkal jelölik hanem valamilyen névvel: Red Dead REVOLVER, Red Dead REDEMPTION, úgy mint GTA: San Andreas vagy Vice City!
Akkor miért írsz mindig RDR2-őt? Van a Red Dead Revolver meg a Red Dead Redemption. Akkor hogy jön ide a kettes szám?
Gyenge napok vannak...

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Red Dead Redemption

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 03. 28. 19:36

Mert, ha azt írja, hogy RDR te azt hiszed, hogy ő a Red Dead Redemption-ről beszél, de ő tudja, hogy nem arról van szó, ezért írja oda a 2 számot, mert ezzel jelképezi a Red Dead Redemption-t.:)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Red Dead Redemption

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 03. 28. 19:41

Ezt jól meg asszontad...
Gyenge napok vannak...

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Red Dead Redemption

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 03. 28. 19:42

Kár, hogy totál igaza van. ha csak RDR -t ír, akkor az simán lehetne Red Dead Revolver is, nem csak a Red Dead Redemption. Más kérdés, hogy ez a fórum az utóbbi játéknak van fenntartva...
De igaza van, és jól mondta!
Guess who's back!

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Red Dead Redemption

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 03. 28. 19:51

Akkor szólni kéne az embereknek, hogy ne várják az RDR2-őt, mert már rég megjelent! :S
Gyenge napok vannak...

Válasz küldése