Általános társalgó

Hivatalos, hogy készül a GTA sorozat új része, ami minden bizonnyal a GTA6 nevet viseli majd... vagy nem? Lehet találgatni, ötletelni, kívánni, mi legyen és mi ne legyen a következő játékban.
Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2023. 05. 30. 20:54

Ne jöjjön prevgenre. :)

(Köszönöm, hogy bekapcsolódhattam, és hosszú, konstruktív hozzászólást írhattam. :D )
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2023. 06. 01. 11:43

totyak írta:
2023. 05. 25. 14:32
dani.szentgali:
Nem várom, hogy jöjjön Ps4-re, de ha jön, nem bánom. Engem nem érdekel a grafika, csak a játékmenet. Az sem érdekel, ha mások szerint rossz ötlet, ha jön előző generációra, én örülnék neki. Rockstarnak megérné, mert bár háborognának az emberek, hogy visszafogja a fejlődést, azért ugyanúgy megvennék. A GTA V 10 éves motorjával is tudnak élvezetes játékot készíteni számomra.

De, ha nem jön ps4-re, majd játszom pc-n, az is tökéletes, sőt, ott szeretek legjobban játszani.
Ja értem. Magyarul neked nincsenek akkora igényeid, sőt szinte semmilyen igényed nincs, és mindennemű innováció nélkül is elégedett lennél még 10 év után is egy új GTA-val, ami egy 10+ éves grafikai és fizikai motort használ. Ezek szerint ha még mindig a renderware motornál tartana a Rockstar, számodra a PS2-es GTA-k grafikájával is lehetne élvezetes játékot összerakni komolyabb, grafikától némiképp független innováció nélkül is, azt is boldogan megvennéd és tolnád. Hát ez most meglepett, mert azt hittem, te is szereted azt a Rockstarban meg az egész gaming iparban, ha van fejlődés, de akkor ezek szerint mégsem. Csak mert a fejlődés az újabb hardverekre épülő technológiák támogatásával és az elavult technológiák támogatásának megszűnésével kezdődik. Kvázi hiába gondolod azt, hogy a fejlődés kizárólag a grafikát érinti, ami ezek szerint számodra nem akkora igény, ez tévedés, ugyanis fentebb írod, hogy "csak a játékmenet érdekel", amivel semmi gond nincs, csak sajnos a grafika és gameplaybeni fejlődés kéz a kézben jár. Kvázi hiába nem fontos neked a grafika csak a gameplay, utóbbi nem tudna megfelelően vagy egyáltalán bármennyire is fejlődni az előbbi nélkül. Hogy példán keresztül szemléltessem: ha a GTA4 a GTA trilógia renderware motorjával jelent volna meg a RAGE helyett, akkor nem csak annyit veszítettél volna, hogy vizuálisan/grafikailag nem nézett volna ki annyira jól, hanem az összes gameplaybéli fejlesztést és innovációt is buktad volna (pl.: fizika, törésmodell, mozgási animációk és itt igazából örökké lehetne sorolni), mert ezek is maradtak volna a grafikával együtt a PS2es grafikai motor szintjén, ez pedig, mivel a gameplay érdekel, már neked is gond lenne, csakhogy ahogy írtam, a kettő egymás nélkül nem létezik. Egyszerűen muszáj haladni a korral, új motorokat bevezetni, külünben egy helyben toporognánk és nemcsak grafika szempontjából. Ha csak a grafika miatt számítana, milyen motorral készül egy adott játék, hidd el, engem sem érdekelne, mivel viszont a kettő szorosan összefügg, így nélkülözhetetlen, hogy előbb-utóbb a grafika mellett a gameplayt is fejlesszék, az pedig nem fog úgy menni, ha 10 éves hardverekre is fejlesztenének, mert ahogy írtam, ha anno a PS2-re is jött vona a GTA4 vagy GTA5, az nemcsak a grafikát hanem minden mást is vissza fogott volna. Az viszont sajnos nagyon is igaz, hogy a Rockstarnak és főleg a T2 fejeseknek maximálisan megérné, csak azzal mi, az innovációkat ennyi idő után joggal váró gamerek járnánk rosszul, mert nemcsak grafikai fejlődés nem lenne, hanem semmilyen komolyabb fejlődés sem, ami 10 év után elfogadhatatlan lenne. Szóva ne adják ki prevgenre, nem azért, mert irigylem bárkitől, vagy mert azt akarom, hogy neked pénzt kelljen kiadni gépfejlesztésre hogy elfusson, hanem mert egyszerűen muszáj előre menni és nem hátra, muszáj haladni a korral és ez mindaddig nem történik meg, amíg elavult technológiákat is támogatnak. És mint írtam, itt nem csak a grafikáról van szó, ami összességében engem is kevésbé érdekel. Ennél sajnos bonyolultabb a képlet, de ha nekem nem hiszed el, olvass utána.
Luszie írta:
2023. 05. 30. 20:54
Ne jöjjön prevgenre. :)

(Köszönöm, hogy bekapcsolódhattam, és hosszú, konstruktív hozzászólást írhattam. :D )
Mi köszönjük, hogy egy ilyen végtelenül bőlére eresztett, rendkívül tartalmas hozzászólással fejtetted ki a véleményedet kedves Judit! :) :D Egyébként meg abszolút egyetértek, ezen valóban nincs mit ragozni, ne jöjjön prevgenre. Bárcsak a Rockstar és a T2 is így gondolná, akkor lenne esélyünk egy igazán pöpec és innovatív játékra, de ha prevgenre is jönne azzal eléggé romlanának ezen esélyek... na mindegy, idén ősszel remélhetőleg minden kiderül.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2023. 06. 01. 16:36

dani.szentgali: Értem, amit írsz, csak te szerintem sarkosan nézed. Miért kanyarodsz mindig vissza a Ps2 motorhoz és grafikához? Itt Ps4 és Ps5-ről van szó. Nekem, laikusként nézve, a Ps5 játékok csak kicsivel szebbek, élesebbek, mint a Ps4 játékok, nem látok nagy technikai ugrást a kettő generáció között. Úgy érzem, ha akarnak, akkor még a Ps4-ből is csuda dolgokat tudnak kihozni a fejlesztők. Láttunk kiszivárgott videókat, igen, korai verziók voltak, de azért már elég jól lehetett látni, hogy milyen lesz a játék. Szerintem GTA V szint volt. Ha attól kicsit szebb és jobb lesz, azt Ps4-en is megoldják, hidd el! De mondom, nem célom, hogy jöjjön rá, senkit nem akarok meggyőzni, hogy várja rá, de ha jön, nem fogok sírni miatta, mert visszafogja a fejlődést. Nem Ps2-t kell Ps4-gyel, vagy Ps5-tel hasonlítgatni. Amúgy meg igen, ha most kiadnának egy új GTA-t Ps2 grafikával, ésszerű árazás mellett nekem az is tetszene. Én már csak ilyen igénytelen ember vagyok!!!
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2023. 06. 02. 11:49

totyak írta:
2023. 06. 01. 16:36
dani.szentgali: Értem, amit írsz, csak te szerintem sarkosan nézed. Miért kanyarodsz mindig vissza a Ps2 motorhoz és grafikához? Itt Ps4 és Ps5-ről van szó. Nekem, laikusként nézve, a Ps5 játékok csak kicsivel szebbek, élesebbek, mint a Ps4 játékok, nem látok nagy technikai ugrást a kettő generáció között. Úgy érzem, ha akarnak, akkor még a Ps4-ből is csuda dolgokat tudnak kihozni a fejlesztők. Láttunk kiszivárgott videókat, igen, korai verziók voltak, de azért már elég jól lehetett látni, hogy milyen lesz a játék. Szerintem GTA V szint volt. Ha attól kicsit szebb és jobb lesz, azt Ps4-en is megoldják, hidd el! De mondom, nem célom, hogy jöjjön rá, senkit nem akarok meggyőzni, hogy várja rá, de ha jön, nem fogok sírni miatta, mert visszafogja a fejlődést. Nem Ps2-t kell Ps4-gyel, vagy Ps5-tel hasonlítgatni. Amúgy meg igen, ha most kiadnának egy új GTA-t Ps2 grafikával, ésszerű árazás mellett nekem az is tetszene. Én már csak ilyen igénytelen ember vagyok!!!
A PS4 és PS5 között amiatt nincs (MÉG!) érdemi differencia, mivel rengeteg ember maradt a PS4-nél a minden eddiginél magasabb árú PS5 miatt, a cégeket pedig a profit maximalizálása érdekli, jobban mint valaha, mivel drágábbak a fejlesztési költségek is, mint valaha, és mivel az imént említett anyagi okokat nézik, emiatt a konzolozás történelmében szintén egyedülálló módon harmadik éve(!) támogatják a leköszönt konzolgenerációt az új rovására. A gond csak az, hogy mindezt nem azért teszik, mert a szavaiddal élve a 10 éves PS4-ből még csudajó dolgokat lehet kihozni, hanem kizárólag amiatt, mert egyszerűen a PS5 magas ára miatt rengeteg vásárló nem cserélte le a régebbi konzolját, a fejlesztők viszont minél magasabb profitot akarnak termelni, ezzel a technológia fejlődésének rovására pedig kiadják az öreg gépekre is a játékokat, amik viszont emiatt nem eredendően az új genre készülnek, aminek az az oka amit te is írsz, hogy egyelőre nincs nagy különbség a PS5 generáció javára. De mindegyik konzol generációval ez van a PS3/X360 generáció óta, az első 1-2 évben még nincs ordító különbség, aztán 3 év múlva és főleg a generáció vége felé össze sem lehet hasonlítani a régebbi és új generációt. Idővel itt is ez lesz, ha végre ténylegesen megtörténik a generációváltás és ezzel kifejezetten és kizárólag csak nextgenre fognak fejleszteni. De igen, beismerem a PS2 éra azért eléggé túlzó volt, de akkor nézzükl a PS3-PS4 érát összehasonlítva. Attol a pillanattól kezdve, ahogy kifejezetten már csak 4re fejlesztettek, látszott a komoly technikai különbség az akkoriban frissebb generáció javára. Vagy szerinted a Red dead 2 semmiben sem néz ki jobban, mint az elődje? Ugye, hogy látványos és nagy technika ugrás van a kettő között. A PS4 és 5 között is ekkora lenne, ha végre elfelejtenék a 4et . Ahogy korábban is leírtam, a PS5ön lényegében PS4-es játékok futnak 99%-ban, az alapján a pár generáció eleji játék alapján meg eléggé felszínes dolog azt leszűrni, hogy nincs nagy technológiai ugrás a két generáció között. Épp az a gond, hogy amíg a régi gépeket is támogatják, addig nem is fogjuk látni igazán a technikai különbséget, hiába van. De mindegy, igazából én sem akarlak semmiről meggyőzni. Főleg miután azt olvasom, hogy számodra elég lenne egy PS2 grafikájú GTA is, amivel nekem nincs semmi bajom, lelked rajta, de ilyen hozzáállással tényleg írhatnék én akármit, úgysem tudnálak meggyőzni, de nem is akarlak. Igazából kicsit nyersen fogalmaztam meglepettségemben, nem akartalak igénytelennek nevezni és ezzel megbántani,, sajnálom és bocsánat ha esetleg sikerült, igazából csak nannyit akartam ezzel mondani, hogy te Visalihoz hasonlóan és velem ellentétben sokkal nagyobb és ezzel párhuzamosan jóval elfogultabb és elnézőbb, megengedőbb rajongója vagy a Rcokstarnak és a GTA sorozatnak, mint én, így neked 10 év pangás ide vagy oda, nincsenek igazán komoly elvárásaid technikai oldalról, csak annyi hogy végre legyen egy új GTA legyen az akármilyen is, amire a legutóbbi posztodban tett kijelentésed, miszerint neked egy PS2-es grafikájú GTA is bőven elég lenne 2023-ban sőt, csak méginkább megerősítés jellegű volt. Én a magam részéről sokkal szigorúbb vagyok, 10 év nagy semmi és 2 konzolgeneráció után én nemhogy a PS2-es GTA szinttel nem érném be, hanem még a GTA5. de talán még az RDR2 szinttel sem. Én keményen elvárom egy ilyen cégtől ennyi év után a maximumot minden téren, grafika terén is, de legfőként játékmenetbeli innovációk terén is, ami úgy sajnos nem lehetséges maradéktalanul, ha még a 10 éves konzolgenerációra is készítik a játékot. És itt nemcsak a grafikáról van szó, hanem pl. fizikáról, magáról a térképről (GTA United azaz több különböző nagyvárost tartalmazó GTA rész vagy hogy a GTA Online-ba nem került bele teljesen új, LS mellett is szabadon, töltőképernyő nélkül bejárható terület szintén az eddigi, köztük PS4es hardverlimitációk miatt nem valósulhatott meg idáig) és sok-sok más funkcióról. De tényleg nem akarlak meggyőzni én sem, ebben a kérdésben nem értünk egyet most akkor. Nincs bajom azzal, hogy nincsenek egetrengető elvárásaid, biztos sok más játékosnak sincsenek, ahogy az is fix, hogy én sem vagyok egyedül azzal, hogy nagyon komoly produkciót várok el technikai, technológiai és minden más szempontból a híres Rockstartól 10 év után. Főleg úgy, hogy 2024 őszére mire kijön a játék, valszeg egy új játék ára már jócskán 30 ezer fölött lesz, ami számomra túl nagy pénz ahhoz, hogy PS2es vagy PS4es szintet tartsam az elvárhatónak érte.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
brenor
Szakértő
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2012. 10. 03. 00:24

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: brenor » 2023. 06. 02. 20:09

Melyik featuret nem látnátok vissza a 6-ban ami az 5-ben benne volt? Szeretném, hogyha a tőzsdézés nem térne vissza a 6-ban. Nekem az a problémám a tőzsdézéssel, hogy ahhoz hogy sok pénzem legyen a story módban ügyeskedni kell a tőzsdékkel és a guideokat nézni mivel lehet a legtöbbet szerezni és így nem éreztem azt, hogy tisztességgel gazdagodtam meg. Nem tetszett az, hogy csak a játék végén érdemes ingatlanokat, autókat, repülőket venni a tőzsdézés miatt és ráadásul az ingatlanok nem adnak túl sok bevételt. Azt szeretném, hogy a 6-ban megérje befektetni az ingatlanokba nem csak a játék végén, akár lehetne drug business-t is indítani, mint ami az online-ban van, csinálsz side missionoket és nagyobb lesz a bevételed és hasonlók. Remélem, hogy a pénzszerzéshez nem kell megint tőzsdecápáknak lennünk, hanem visszatérne a vice cityhez hasonló ingatlanrendszerhez ahol érdemes volt ingatlanokat venni. Nektek se tetszett a tőzsdézés?

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2023. 06. 08. 12:16

A 10 évig többnyire szar tartalmakkal frissülő unalmas GTA Online-t, csak sajna azt 100% hogy viszontlátjuk, mint visszatérő feature. Egyébként a tőzsdézés annyira nekem sem tetszett, szerintem is frusztráló és unalmas volt, hogy csak azzal lehetett igazán komoly pénzt keresni, ráadásul azzal is csak a sztori egy bizonyos pontján, vagy bizonyos mellékküldetések teljesítése után egy adott ideig, szóval ezt is mindig figyelgetni kellett, plusz ugye amit te is mondaz, hogy azoknak akik nem értenek a tőzsdézéshez vagy csak nem akarnak vele ennyit szarozni, azoknak még mindennek tetejébe guideokat is kellett nézegetni. Szóval szerintem is elég szar volt, szerintem tőzsdézés helyett sokkal jobb volna az ingatlanrendszert továbbfejleszteni, kb. mint a GTA Online-ban az ingatlan bizniszeket. Csak kérdés, hogy hajlandóak lesznek e a sztori mód játékosoknak ezzel kedveskedni, vagy ismét csak az Online-nal játszó, abban valódi pénzt költő játékosokra lesznek tekintettel. Amúgy azoknak akik szeretik maradhatna a tőzsdézés is a továbbfejlesztett ingatlanrendszer mellett, csak akkor legyen kicsit kevésbé körülményes, ne függjön ennyire sok dologtól és a sztori meg egyéb küldetésektől ekkora mértékben a tőzsde. Mondanám még, hogy milyen feature-ök ne legyenek, de kb. már csak a karakter váltás maradt mint ilyen, arról viszont tudjuk, hogy maradni fog, hiszen a leakekből kiderült, hogy több főhős lesz itt is, szóval felesleges. Ezen kívül nem igazán van olyan feature, ami kifejezetten nem tetszett a GTA5-ben és nem akarnám látni a GTA6-ban. Inkább új feature-öket várok, semmint a régiek törlését.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2023. 06. 14. 18:20

Üdv!

Valaki emlékszik esetleg, hogy annak idején a RDR II Collector's box mennyibe került itthon, Forintban? Tudom, évekkel ezelőtt volt, azóta romlott a pénz, de próbálnék kalkulálni, hogy a GTA VI gyűjtői kiadás mennyibe fog fájni, ha hasonló, játék nélküli, platformfüggetlen gyűjtői kiadást terveznek belőle. Ami egyébként nekem szimpatikus megoldás lenne. Utána akkor és onnan szerzi be mindenki a játékot, ahonnan és amikor akarja. Előre elborzadok a gondolattól, hogy esetleg több gyűjtői kiadás is lesz, különböző tartalmakkal.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2023. 06. 14. 21:44

31 990 ft. Szerencsére itt Dani leírta kommentben. :D

https://gtaplace.hu/hir/2255/harom-kulo ... demption-2
Gyenge napok vannak...

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2023. 06. 15. 06:57

Rockstar69 írta:
2023. 06. 14. 21:44
31 990 ft. Szerencsére itt Dani leírta kommentben. :D

https://gtaplace.hu/hir/2255/harom-kulo ... demption-2
Ó, köszönöm! Milyen fura visszaolvasni az akkori véleményem, totál nem láttam értelmét az ilyenfajta gyűjtői kiadásnak, most meg ezt várom.

32 ezer Ft volt, ami az akkori 310-330-as árfolyammal kb. 100 euró lehetett. 2023-ban 370-400 ft az euro. Az olyan 20% romlás a 2018-as évhez képest. 20%-kal kb. 40 ezer Ft lenne idén egy ilyen csomag.

De persze érdemes számolni az inflációval, az új trendekkel, hogy minden drágább, illetve a kiadók pénzéhségével, ami még jó 20-30%. Ebből azt kalkulálom, hogy 50-60 ezer Ft között kijöhet egy GTA VI gyűjtői kiadás, ha lesz játék nélküli változat, mint a RDRII-ből.

Jó mutató lehet a Diablo IV gyűjtői kiadás, ami 100 usd, 110 eur volt (Ft-ban talán 40k volt) és szintén nem volt benne játék. Friss cím, nagy cím ez is.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2023. 06. 15. 11:29

Rockstar69 írta:
2023. 06. 14. 21:44
31 990 ft. Szerencsére itt Dani leírta kommentben. :D

https://gtaplace.hu/hir/2255/harom-kulo ... demption-2
Wow, nem is emlékszem, hogy leírtam anno ilyeneket, mindenesetre örülök, hogy megtettem, mert úgy tűnik ez által akarva-akaratlanul is tudtam a későbbiekben is segíteni nektek. :D

totyak írta:
2023. 06. 15. 06:57
Rockstar69 írta:
2023. 06. 14. 21:44
31 990 ft. Szerencsére itt Dani leírta kommentben. :D

https://gtaplace.hu/hir/2255/harom-kulo ... demption-2
Ó, köszönöm! Milyen fura visszaolvasni az akkori véleményem, totál nem láttam értelmét az ilyenfajta gyűjtői kiadásnak, most meg ezt várom.

32 ezer Ft volt, ami az akkori 310-330-as árfolyammal kb. 100 euró lehetett. 2023-ban 370-400 ft az euro. Az olyan 20% romlás a 2018-as évhez képest. 20%-kal kb. 40 ezer Ft lenne idén egy ilyen csomag.

De persze érdemes számolni az inflációval, az új trendekkel, hogy minden drágább, illetve a kiadók pénzéhségével, ami még jó 20-30%. Ebből azt kalkulálom, hogy 50-60 ezer Ft között kijöhet egy GTA VI gyűjtői kiadás, ha lesz játék nélküli változat, mint a RDRII-ből.

Jó mutató lehet a Diablo IV gyűjtői kiadás, ami 100 usd, 110 eur volt (Ft-ban talán 40k volt) és szintén nem volt benne játék. Friss cím, nagy cím ez is.
Valószínűleg helyesek a kalkukációid, szerintem is 60k körül lesz a legdrágább gyűjtői csomag. Más kérdés, hogy GTA játékhoz lesz e ilyen egyáltalán, tudtommal ugyanis GTA-hoz sosem volt ilyen bárki által megvásárolható óriási csomag (max csak a rockstar által összeállított presskitekre emlékszem, de azok tudtommal sajtó exkluzívak voltak), mint amilyen anno az RDR2-höz a gyűjtői láda volt, szóval nem vagyok teljesen biztos abban, hogy a GTA6-hoz lesz, de azért drukkolok nektek. Én ahogy az RDR2-ből, úgy a GTA6-ból is csak a standard kiadást fogom megvásárolni, bár utolag az RDR2 esetében megbántam, hogy nem a komolyabb kiadást vagy a ládát vettem meg, de GTA-ból nekem bőven elég lesz a sima kiadás is. 10 éve a GTA5-ből ugyan gyűjtőit vettem, ugye a fémtokos, uv-s kék térképes, atomic blimp léghajó kódos kiadást, de a GTA6-ot egyelőre nem várom annyira se, mint az RDR2-t, pláne nem annyira mint türelmetlen kamaszként a GTA5-öt anno, szóval nekem abból bőségesen elég lesz a sima kiadás is, azt sem feltétlenül előrendelésben. Viszont kíváncsiságból azért érdekel, hogy végül lesz e a GTA6-hoz nagy csomag, vagy csak a GTA5.ös fémtokos és 1-2 extrát tartalmazó, olcsóbb és visszafogottabb kiadás lesz a standard mellett.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2023. 06. 15. 16:54

GTA V-nek és a GTA IV-nek is volt gyűjtői kiadása, szóval biztos vagyok benne, hogy a GTA VI sem marad ki a sorból.

GTA V nagy doboz, benne baseball sapka, kulccsal zárható trezor táska, fém tok, kék térkép
GTA IV nagy doboz, benne kulccsal zárható fém széfkazetta, katonai zsák, artbook, soundtrack CD, R* logós kulcstartó
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2023. 06. 21. 12:54

Ja értem, akkor ezt benéztem, visszaszívtam, amiket mondtam, ezt most benéztem. Mondjuk őszintén szólva én sosem szoktam szinte semmiből különleges kiadást venni, kivételt képez ez alól a Mortal Kombat, ahol az alapjátékból kivágott, utólag DLC-be rakott karakterek miatt várom meg mindig a különleges kiadást, azt is csak a játékbeli igencsak jelentős plusztartalmak miatt, plusz azért is, mert a különleges kiadás bár később jön, mégsem drágább mint az alap verzió a megjelenésekor, mégis jóval több in-game extrát tartalmaz, amit a standard kiadás nem. Szóval emiatt, mert kb. soha nem veszek ilyeneket, nem is voltam képben, hogy a korábbi GTA-khoz volt e ilyen csomag, ezek szerint volt és nemcsak a sajtósoknak. Őszintén szólva ilyen szinten nem rajongok egyetlen játékért sem, hogy rajongásból és többnyire egyébként fizikai, a digitális játékot és játékélményt nem, vagy csak minimálisan befolyásoló ereklyékért (mint amilyen pl. a póló és sapi, vagy táska) és tartalmakért akkora felárat fizessek az amúgy is drága játékért pluszban, mint amennyi pénzt elkérnek ezekért a gyűjtői kiadásokért, főként az RDR2-es meg GTA4-es/5-ös ládáért és pakkért. Számomra ez túl nagy összeg, főleg annak tudatában, hogy a fizikai pluszokat jó eséllyel 1x kipróbálom, 1x elolvasom, aztán úgy elrakom a süllyesztőbe, hogy sosem veszem elő újra, mert azt is elfelejtem, hova tettem. Erre tökéletes példa az Injustice 2 különleges kiadáshoz mellékelt Batman és Superman emblémáit mutató kis Injustice 2 érme, amiről már azt sem tudom hol van, nem használtam semmire, nem is állítottam ki sehova, kb. 1x mikor megvettem a játékot megnéztem hogy milyen jópofa aztán azóta hozzá sem értem, nekem nincsenek ilyen ereklyés polcaim, nincs és nem is lenne nagyon hely neki a lakásban, szóval én a fizikai extrákat semmilyen szinten nem gyűjtöm, főleg nem azért a pénzért amit elkérnek érte. Szóval emiatt nem tudtam ezekről a korábbi csomagokról, de ha valakit érdekel, akkor hajrá, vegye meg, biztos jól mutat egy gyűjteményben.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Franklin
Sprunk-függő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 14:39

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Franklin » 2023. 09. 28. 09:42

Nem tudom mennyire lehet valós:

https://vm.tiktok.com/ZGJvaJYXy/
“Grove Street, home. At least it was before I fucked everything up!”

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2023. 09. 28. 11:43

Franklin írta:
2023. 09. 28. 09:42
Nem tudom mennyire lehet valós:

https://vm.tiktok.com/ZGJvaJYXy/
50%, tehát vagy valós, vagy nem. :D
Viccet félretéve, én nem ismerem ezt a magyar manust, sem pedig az általa említett insidert, de a tavalyi szivárgás után már a fene se tudja, hogy mi igaz és mi nem. Én először azokra a képekre és videókra is azt hittem, hogy kamu, aztán kiderült, hogy igaziak. Nyilván az emberből a józanész azt diktálja, hogy csak azt szabad készpénznek venni, amit a Rockstar hivatalosan megerősített, de erre a tavalyi szivárgás a legerősebb ellenpélda, bár idővel ugye azt is beismerték a fejlesztők, hogy valóban a játékból valók. Hát, meglátjuk. Most volt lassan 2 hete a GTA5 10 éves évfordulója, illetve idén október végén, pont a videóban is említett 26i napon lesz kereken 5 éves az RDR2 is, ami ugye máig az utolsó "friss" játékuk, szóval most már tényleg illene mutatni valamit, bár az is tény, hogy már hosszú évek óta mondogatjuk ezt és mégsem történt semmi a tavalyi szivárgásig, ráadásul az is ugye nem hivatalos tehát nem a Rockstartól jött stb. Meglátjuk mi lesz, ahogy azt is, hogy az időközben távozott fontos kulcsemberek hiányában és a GTA Online őrület árnyékában mit sikerült összeraknia a Rockstarnak, ami a régivonalas rajongók számára is érdekes lehet még. Mindenesetre nem lehet kizárni, hogy idén ősszel ténylefg kitolnak végre valamit ezek a szemetek, a sokadik csalódást keltő túlárazott újra kiadás és GTAO frissítésen kívül. Bár én erősnek érzem a gyanút, hogy ebbe az október 26ba nagyon bele akarják magyarázni, hogy lesz valami az RDR2 kiadásának ötödik évfordulóján, pedig évfordulós eseményeket annyira nem szokott komolyan venni a Rockstar, hogy ezeken jelentse be a legújabb, legrégebb óta készülő, legjobban várt játékát.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Franklin
Sprunk-függő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 14:39

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Franklin » 2023. 09. 28. 18:11

Hát igen… ideje lesz már valamit kiadni.
Valakinek nincsenek meg letöltve a Leak videók?
“Grove Street, home. At least it was before I fucked everything up!”

Válasz küldése