GTA DE Modding tutorialok

Letöltést keresel? Kérd, és mi megkeressük!
Válasz küldése
Avatar
Shotgun
Szakértő
Hozzászólások: 280
Csatlakozott: 2010. 03. 05. 18:23
Tartózkodási hely: Budapest, Magyarország
Kapcsolat:

GTA DE Modding tutorialok

Hozzászólás Szerző: Shotgun » 2023. 02. 21. 14:52

Sziasztok!

Mennyire van igényetek modding tutorialokra a definitive edition játékokat illetően? :)

Érdekelne valakit?

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTA DE Modding tutorialok

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2023. 02. 23. 11:42

Hali!

Hát, mint látod már jó ideje eléggé kihalt az oldal, főként itt a fórumon. :D Plusz a többség szerintem már elfelejtette a GTA Trilogy DE-t, annyira gáz lett a Grove Street Games "munkája". :D Mondjuk gondolom pont a modokkal lehetne élvezhetővé tenni (főleg úgy, hogy valahányszor hozzá nyúlnak ehhez a játékhoz a fejlesztők, mindig valami egyre szarabb lesz benne, én pl. a legutóbbi "patch" óta a SA-ban nem tudok házat venni és abban menteni, mert 15 perces blackscreen után lefagy az egész), szóval bár nekem konzolon van meg, így engem nem érint, de ha gondolod nyugodtan rakj ki tutorialt, hátha valakinek a jövőben hasznos lesz, ha valaki esetleg még feltéved erre az oldalra. :D Amire mondjuk nem sok esélyt látok, elnézve hogy a Facebook csoportok kb. teljesen átvették/folyamatosan átveszik a rajongói oldalak fórumainak szerepét és ez az oldal teljesen kihalt (legalábbis fórum szinten biztosan, a hírek alatt azért ugyanaz a 4-5 ember néha-néha még komolyabban diskurál ha néhanapján okot ad erre a Rockstar valami fontosabb hírrel vagy szivárgással, bár ez elég ritka), de ennek ellenére szerintem bőven elfér itt is, ha tudsz pár jó modot, ami segít ezen a szerencsétlen trilógián. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Válasz küldése