[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
brenor
Szakértő
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2012. 10. 03. 00:24

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: brenor » 2012. 11. 09. 16:28

Én először csakis csak Michaelel fogom végigtolni, már ha nem követeli meg a játék hogy váltani kell, én örülnék ha nem kényszerítene rá.

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2012. 11. 09. 16:29

brenor írta:Belőlem a Mafia 2 hozta ki ezeket, mégsem írkáltam ki a rajongói oldalakra, hogy mekkora egy szar. :D
Mindenki azt csinál amit akar
insanity06 írta:az nem vélemény kifejtés ha lehordasz valamit a sárga földig mert a te kis gyerekes óhajaidat nem teljesítették a készítők!
Ez vélemény kifejtés volt, csak te nem vagy képes ezt feldolgozni. A gyerekes óhajról meg annyit, hogy képzeld el vannak emberek akiknek egy játékkal szemben vannak igényeik és nem úgy vannak vele, hogy a neve miatt csinálhatnak vele bármit a készítők, mert úgyis megveszik

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 11. 09. 16:32

A negatív vélemény is vélemény, én nem bántom Cseszneki-t emiatt. Nyugodtan le is írhatja, amit gondol. Tény, hogy nagyon sokszor leírta már, hogy nem tetszik neki, de szerintem ebben az is szerepet játszik, hogy általában azzal fogadtátok, hogy beoltottátok azzal, hogy akkor mit keres itt. A GTA V nem tetszik neki, oké. Talán még megkedveli, de lehet, hogy nem. Attól még ez az oldal más GTA részekről is szól, amik a kedvencei. Nem kell elküldeni csak azért, mert már nem várja annyira az új részt.

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2012. 11. 09. 16:36

Visali írta:A negatív vélemény is vélemény, én nem bántom Cseszneki-t emiatt. Nyugodtan le is írhatja, amit gondol. Tény, hogy nagyon sokszor leírta már, hogy nem tetszik neki, de szerintem ebben az is szerepet játszik, hogy általában azzal fogadtátok, hogy beoltottátok azzal, hogy akkor mit keres itt. A GTA V nem tetszik neki, oké. Talán még megkedveli, de lehet, hogy nem. Attól még ez az oldal más GTA részekről is szól, amik a kedvencei. Nem kell elküldeni csak azért, mert már nem várja annyira az új részt.
Így van!Szépen összefoglaltad :D

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2012. 11. 09. 16:43

Visali írta:A negatív vélemény is vélemény, én nem bántom Cseszneki-t emiatt. Nyugodtan le is írhatja, amit gondol. Tény, hogy nagyon sokszor leírta már, hogy nem tetszik neki, de szerintem ebben az is szerepet játszik, hogy általában azzal fogadtátok, hogy beoltottátok azzal, hogy akkor mit keres itt. A GTA V nem tetszik neki, oké. Talán még megkedveli, de lehet, hogy nem. Attól még ez az oldal más GTA részekről is szól, amik a kedvencei. Nem kell elküldeni csak azért, mert már nem várja annyira az új részt.
ezzel csak az a bibi hogy ennek a fórumnak a neve
GRAND THEFT AUTO V: általános társalgó! Mint mondtam mindenkinek van véleménye amit én el is fogadtam! Leírta! Tudomásul vettem! Ha nem tetszik neki ez az éra akkor keresse meg a régebbi éráknak a fórumtopikját mert ez direkt a GTA V-nek van kitalálva
Vlad: Oh, that's funny. You know, for a damn yokel you're a very funny guy.
Niko: Yes. And for an annoying dick, you're really an annoying dick.

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2012. 11. 09. 16:56

insanity06 írta:GRAND THEFT AUTO V: általános társalgó! Mint mondtam mindenkinek van véleménye amit én el is fogadtam! Leírta! Tudomásul vettem! Ha nem tetszik neki ez az éra akkor keresse meg a régebbi éráknak a fórumtopikját mert ez direkt a GTA V-nek van kitalálva
Dehogy fogadtad el! Még mindig ezen vergődsz

és igen ez az V társalgója, ahova azt is le lehet írni mi nem tetszik. Tehát jó helyre írtam le miért nem tetszik a játék

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 11. 09. 16:59

Nikofan írta:először nekem se tetszett ez a három karakter, de már királynak tartom a dolgot. :) De egyértelműen Michaelt fogom a legtöbbször irányítani, másik kettőt szerintem csak nagyon ritkán.
Az összefoglaló részt sikerült elolvasnom nekem is már. A többit későbbre hagyom.

Én szerintem úgy fogom csinálni, hogy mind a 3 karakterrel végigviszem a játékot, mert minden egyes karakternek más hangulatú küldetései, története van, amit nem árt megismerni, és akkor tényleg lehet értékelni hogy most akkor melyik a legszinpatikusabb.. Várom már, hogy ezt azért hogy fogják megoldani, mert most oké, hogy leírták, de pontosan még nem tudom elképzelni hogy milyen lesz.


A komplett golf pályának nagyon örülök. TBOGT-ben úgy hiányoltam, hogy nem egy teljes golf pálya volt. Itt legalább végre lesz.

Csupa jó dolog a játékról, sok hír, és sok JÓ hír... ejj, alig várom :)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Nikofan
CJ zoknija
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2012. 10. 23. 08:32

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Nikofan » 2012. 11. 09. 17:15

remélem a legtöbb küldetéses gta ez lesz

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 11. 09. 17:21

Hát igen. Adódhatna pl abból is, hogy a legnagyobb játékterülettel rendelkezik, így ezek szerint a legváltozatosabb helyeket járhatjuk majd be. Vétek lenne nem ehhez mérten válogatni a küldetések között.

Gondoljunk csak bele. Mikor SA-ban vidéken milyen izgalmas küldetések voltak, vagy hány búvárkodós küldetés.
Azért a Catalina-s küldetéseknek megvolt a maga hangulata, vagy nem? :)
Jó mondjuk ilyesmi pont nem lesz, mert barátnő nem lesz a játékban. Kicsit sajnálom, de azt hogy csajozni sem lehet majd, azt nem, mert mindig is utáltam. Alapjáraton bankrablásos küldetés lesz, és Catalina-nál ez volt a fő atrakció.
"Whatever." (Ryder)

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 09. 18:21

Ti is észrevettétek, hogy állatos kép nincs az új artworkök között? Vagy meglepetés lesz, és csak a játékban láthatjuk majd őket először, vagy ezután kapunk párat.

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 11. 09. 18:55

Igazából állatokról 1 mondat kivételével semmit se írtak a cikkben, se egy kép, se egy artwork.

Szerk: Akkor az egyik irányítható karakter az ellenség is lesz?
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 09. 19:04

Remélem lesz a vadonban valami veszélyes ragadozó, mint a RDR-ben a puma. A pumás területeknél eszméletlen jó fíling volt kóborolni, abban a tudatban, hogy bármikor rád vetheti magát.

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2012. 11. 09. 19:45

Kiscserko írta:Szerk: Akkor az egyik irányítható karakter az ellenség is lesz?
Ennek tudnék örülni. Lehetne ellenség ez a Trevor nevű vidéki paraszt. Értékelhető rész lenne nekem a játékban, ha ez miatt meglehetne ölni. Enyhítene egy keveset a csalódottságomon

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 11. 09. 19:49

Kiscserko írta:
Szerk: Akkor az egyik irányítható karakter az ellenség is lesz?
Ezt mégis miből következtetted le?

Szerintem nem. Miért lenne? Bár meglepő fordulatot hozna, aminek örülnék mondjuk.. :D de nem tartom elképzelhetőnek, mivel tegyük fel pont az "ellenséges" karakterrel játszunk, és mondjuk a másik kettővel meg kellene ölnünk, akkor ha megölnének akkor itt már nem tudnánk a story mód után császkálni vele. Ill. mivel a gép mindig bénább ha tűzharcról van szó (elméletileg ebben is változtatnak majd) így lelőném őket a fenébe.. :lol:
Nem lehetne normálisan befejezni a történetet. Azt viszont el tudom képzelni, hogy olykor nagyobb ellentét alakul ki köztük, és akkor xy küldetésig nem lehet mondjuk Trevorral menni, vagy akármi.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Tigrito
Sprunk-függő
Hozzászólások: 391
Csatlakozott: 2012. 08. 08. 17:36
Tartózkodási hely: KKHalas

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Tigrito » 2012. 11. 09. 19:58

Nem azt írták, hogy egyszer (majd egy adott időpontban) lesz csak irányítható a főellenség is?
"Braaaaaaaaaaaaaaaaaaawr!" - Chewbacca

Lezárt