[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
Nikofan
CJ zoknija
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2012. 10. 23. 08:32

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Nikofan » 2012. 11. 12. 17:37

én nem aggódom a GTA V játékidejében, szerintem tartalmas lesz és megfogja közelíteni a IV-et lehet kicsit túllépi. Most attól mert 3 főszereplő van mi változik? sztorit végignyomhatod eggyel is, csak megadott ponton vált majd egy másikra, hogy azzal végezd el a küldetést. Küldetésen kívül meg bármikor válthatsz. Ráadásul ha 3-an egy helyen vannak megkérdezi a game, hogy akarsz-e váltani.

Ne izguljatok. Rockstar megoldja!

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 11. 12. 17:39

annyi, hogy nem egyértelmű, hogy most a 25 óra az úgy 25 óra, hogy összesen a 3 féle karakterrel, vagy fejenként. Nem mindegy.

De azt hiszem elég egyértelmű, hogy fejenként. Egyessével az a bő 8 óra elég kevés lenne.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Mike1
Rajongó
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 11:44
Tartózkodási hely: Magyarország

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mike1 » 2012. 11. 12. 17:40

Rockstar69 írta:
bodom26 írta:Azt olvastam a hírekben, hogy nem lesz annyira hangsúlyos a haverkodás, ebből adódóan nem nagyon erőltetik majd a haverok, hogy elhívjanak valahova. Remélem azért néha ilyesfajta indíttatásból rámcsörögnek majd néha napján.
Én se nagyon szerettem, hogy folyton hívtak. Remélem, hogy azért felhívnak, csak kicsit ritkábban és nem lesz belőle baj, ha esetleg nemet mondunk!
azért szerintem nem lessz belőle akkora szám , ugysem hívnak minden 10 percben ! de te hívhatod őket amikor kedved tartja ! a Teniszt azt ki akarom próbálni !! a Golfot utálom ,azt nem hiszem hogy szeretni fogom ,!! :/ de majd meg lásssuk ,Motrozni sokat fogok a Franklin barátunkal ! ha meg valami hülyeséget akarok csinálni akkor csak Trevor jöhet szóba ,de ha villogni akarok ,akkor Mike az én emberem ,de nekem akkor is Franklin a kedvencem fiuk :D

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 12. 17:42

Mike1 írta:
Luszie írta:Én a IV-ben sem szerettem, szóval ha a hírek igazak, akkor annak nagyon is örülök! :)
Én sem nagyon csipáztam ,mindig csörgettek !!
Amikor végigvitted a IV-et, és utána ha játszottál tovább, kb. óránként, jobb esetben, felhívtak talán egyszer. Olyankor néha jól is esett, mert legalább nem volt olyan érzeted, mintha nem lennének haverok.

Avatar
Mike1
Rajongó
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 11:44
Tartózkodási hely: Magyarország

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mike1 » 2012. 11. 12. 17:44

bodom26 írta:
Mike1 írta:
Luszie írta:Én a IV-ben sem szerettem, szóval ha a hírek igazak, akkor annak nagyon is örülök! :)
Én sem nagyon csipáztam ,mindig csörgettek !!
Amikor végigvitted a IV-et, és utána ha játszottál tovább, kb. óránként, jobb esetben, felhívtak talán egyszer. Olyankor néha jól is esett, mert legalább nem volt olyan érzeted, mintha nem lennének haverok.
Ebben van valami ,de a IV-ben nem nagyon unatkoztam , ha igen , akkor én hívtam őket !

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 11. 12. 17:46

bodom26 írta:
Amikor végigvitted a IV-et, és utána ha játszottál tovább, kb. óránként, jobb esetben, felhívtak talán egyszer. Olyankor néha jól is esett, mert legalább nem volt olyan érzeted, mintha nem lennének haverok.
Számomra olykor frusztráló volt, mert mindig akkor hívtak, mikor nekem pont más dolgom volt. :D Pl hívott mikor galamboztam, mikor egyszerűen csak furikáztam, gyilkolásztam. Tehát mondjuk 2 órahossza játék alatt 3-4x tuti hívnak, lehet többször. Kb mindegyik felkeres egyszer. Hát, kell is bele az igaz, de én utáltam hogy hívnak mert nem szerettem foglalkozni velük. Ez amúgy a való életben is így van. Nem vagyok jó barát. :(
"Whatever." (Ryder)

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 12. 17:49

Mike1: Persze. Én sem úgy értettem, hogy percenként zaklassanak, csak NÉHA hívjanak el valahova.
A IV-ben, volt olyan opció a telón, hogy Cancel Plans. Egy gombnyomás az egész. :)

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 11. 12. 18:11

Én ezt a haveros dolgot egyszerűen megoldottam, mert ha az egyik a történet során meghalhatott, az bizony meg is halt :lol: Így aztán egyedül maradtam :( Amúgy egyedül Romant sajnáltam, de nagyon. A Dwayne amúgy se volt bejövős. Nem tudom miért szeretnék sokan viszontlátni Packiet, nem volt személyisége, és unalmas volt. Szerintem a legálmosítóbb karakter az egész Iv-ben. Bezzeg Brucie :D

Nem örülök, hogy újra lesz olyan, mikor választhatsz a történet folyásán, mert nem mondja meg fair-en, hogy mikor mi miatt mit kapsz, így egyfolytában rosszul döntöttem. Az egész játéktörténet így hatalmas tragédia volt. Végére no Playboy X háza, aki fel se hívott, hogy kösz, hogy nem öltél meg. No Dwayne, mint választható barát. No Francis képesség, akivel lerázhatnám a zsarukat, az a másik meg csak mérges volt rám. A végén meg meg akartam kímélni a szánalmas Dimitrij életét, így belementem az üzletbe, ahol átb*szott, szétlőttek, majd megölték a kedvenc szereplőmet :( A lényeg az, hogy remélem olyan választások lesznek, hogy mondjuk a végén 10 vagy 20 dollárt kapsz, vagy mind a kettő hasonló kaliberű nyeremény lehessen, hogy ne folyton csak a rosszat kapom.

A 25 óra történet egyértelműen összesen van, gondolj bele, milyen lenne 75 óra!!! Az nagyon durva, szóval ezt a fejenkéntit elfelejthetjük. És ne sírjon senki, hogy fejenként "csak" 8-10 órát kapunk történetileg, mert a sokak által rajongott játék, az AC is részenként 5-8 óra, a legújabb 12. Ezt meg egy ekkora területű játéknál kapjuk, ennyi plusz lehetőséggel, plusz nem 8-10-et, hanem 25-öt, ajánlva, így normálan még több lesz!!! És az még nem is mondtam, hogy a Rockstar minden átlag feletti játéknál is ütősebb történettel jön mindig!
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Skyfall
Puding
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2012. 10. 25. 18:34
Tartózkodási hely: Pest megye

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Skyfall » 2012. 11. 12. 18:21


bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 12. 18:22

Kiscserko: Szerintem lehetett érezni melyik a jó, illetve melyik a rossz választás. Az utolsó nagy döntésnél meg pláne. (a pénz a pénz a pénz, vagy a "becsületbeli ügy") Az rohadt jó volt, amikor felhívott telefonon Roman ill. Kate. Akire hallgattál az halt meg.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bodom26 2012. 11. 12. 18:24-kor.

Avatar
Mike1
Rajongó
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 11:44
Tartózkodási hely: Magyarország

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mike1 » 2012. 11. 12. 18:23

bodom26 írta:Szerintem lehetett érezni melyik a jó, illetve melyik a rossz választás. Az utolsó nagy döntésnél meg pláne. (a pénz a pénz a pénz, vagy a "becsületbeli ügy") Az rohadt jó volt, amikor felhívott telefonon Roman és Kate. Akire hallgattál az halt meg.
http://www.rockstargames.com/
Itt a visszasz KIRÁÁLY !!

Avatar
Mike1
Rajongó
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 11:44
Tartózkodási hely: Magyarország

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mike1 » 2012. 11. 12. 18:26

Mike1 írta:
bodom26 írta:Szerintem lehetett érezni melyik a jó, illetve melyik a rossz választás. Az utolsó nagy döntésnél meg pláne. (a pénz a pénz a pénz, vagy a "becsületbeli ügy") Az rohadt jó volt, amikor felhívott telefonon Roman és Kate. Akire hallgattál az halt meg.
http://www.rockstargames.com/
Itt a visszasz KIRÁÁLY !!
Durván Holnapután délután 4 re fenn lessz a TRAILER#2

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 11. 12. 18:28

SZERDA 3-KOR #2 TRAILER!!!!!!

SZERDA 5-KOR #2 TRAILER!!!!!!

Elszámoltam magam :| hi-hi
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Kiscserko 2012. 11. 12. 20:17-kor.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Mike1
Rajongó
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 11:44
Tartózkodási hely: Magyarország

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mike1 » 2012. 11. 12. 18:29

Kiscserko írta:SZERDA 5-KOR #2 TRAILER!!!!!!
Jolvan akkor okés , most számoltam , annyi !
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mike1 2012. 11. 12. 23:13-kor.

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 12. 18:39

Mike1: Örülök, hogy végre megtanultál hozzászólást szerkeszteni.

Lezárt