[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
DereX
Szakértő
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2012. 07. 09. 22:35

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: DereX » 2013. 02. 21. 21:11

Egyetértek. Egyáltalán nem kizárt, hogy kiadják. Sőt.

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2013. 02. 21. 21:47

szerintem ha kiadják PS4re az nem mostanában lesz...hiszen van még pár játékuk amit meg kell csinálni...gondolok itt az Agent-re is...talán a pc port után jóval
Vlad: Oh, that's funny. You know, for a damn yokel you're a very funny guy.
Niko: Yes. And for an annoying dick, you're really an annoying dick.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 02. 21. 22:04

Rockstar69 és DereX: Az önmagában még nem jelent semmit, hogy a GTAV a generációváltás pillanatában jelenik meg. Anno a San Andreas is nemsokkal az Xbox360 előtt jelent meg PS2re, és csak évekkel később, digitális formában jelent meg a nextgen konzolokra. ÉS a GTAV már HIVATALOSAN A JELENLEGI GENERÁCIÓRA van bejelentve. Ha ez nem elég indok, akkor mondanám azt is, hogy a GTAVnek már van hivatalos megjelenési dátuma, a nextgen PS4ről meg még csak annyit tudunk, hogy majd valamikor idén landol. A GTAV szeptemberben jelenik meg és így van még 3 kerek hónapja a PS4nek, hogy lemaradjon róla, ami azért elég hosszú idő. ÉS amilyen a R*, én simán kinézem belőlük, hogy csak azért is a nextgen előtt fogják betolni a GTAVöt. Mellesleg nem kis kockázat lenne a R* részéről nextgenen startoltatni egy ilyen nagy projektjüket, hisz a nextgenek nem egyik pillanatról a másikra fogják a jelenlegi generációt letaszítani a trónról, elég ha csak a PS2 példáját idézem, amely KEREK NYOLC ÉVIG GYÁRTÁS ALATT ÁLLT A KÉT NEXTGEN MELLETT, és játékok is jelentek meg rá! A R* óvatos, lassan fogja kifigyelni a nextgeneket és a képességeiket, ahogyan a GTAIVnél is tették, mert az is 1 évvel a nextgenek megjelenése után jelent meg. Tehát a R* nem fog azonnal, ismeretlenül belecsapni a lecsóba, ez nem rájuk jellemző.
Remélem, viszonylag érthetően fogalmaztam.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
dabidas
CJ zoknija
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2012. 05. 22. 22:06

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dabidas » 2013. 02. 21. 22:19

Én azért tartom valószínűleg, hogy a GTA V megjelenik a next gen konzolokon mivel ezek teljesen PC alapú konzolok.. Ezáltal lehetőség van arra, hogy a PC-s magasabb textúrákkal rendelkező game-t áthúzzák könnyedén a next genekre.
Nem kizárt az sem, hogy tán egyszerre jön a PC verzióval (2014 eleje tájt)

Azt viszont lefogadom, hogy nem fogják bejelenteni előre a next gen megjelenést (talán azért, hogy nehogy valaki ne vegye meg a régi konzolra és várjon az újra..)

(Viszont az a nagy fan tábor akik "megvették" a régi konzolra azok megfogják venni az újra is a nagyobb textúrák miatt.)

Majd kiderül :)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 02. 22. 20:08

dani.szentgali: Meg ismétlem amit mondtam: Szerintem simán kiadhatják PS4-re is! Eddig annyit tudunk, hogy a GTA V valamikor 2013 októberében jön a PS4 meg decemberben. Amúgy meg nem lenne hülye húzás a Rockstar részéről, ha kiadná PS4-re is, mert szélesebb körben tudná kínálni a játékot. Ha lenne valamilyen terméked neked se lenne mindegy, hogy csak a Tesco-ban vagy mondjuk a Tesco-ban meg az Auchan-ben is lehetne kapni. Nyilván több bevételre számíthatnál, ha az utóbbit választanád. Az át portolás meg nem lenne nagy meló, mert ahogy többen írták tulajdonképen egy erős PC a PS4.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Rockstar69 2013. 02. 22. 20:50-kor.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 02. 22. 20:30

Egyetértek, tuti kiadják PS4-re is.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 02. 22. 20:55

PS4 szerintem is várható, de jó pár évvel később...
Remélem kapunk valami kis morzsát, mert már idegesít ez a hírcsend.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 02. 22. 21:10

Miért jó pár évvel később? Annak nem lenne semmi értelme...
Gyenge napok vannak...

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 02. 22. 21:23

Egy kicsit javítanék, annyit tudunk, hogy a GTA V Szeptember 17-én jön, ne fesd az ördögöt a falra az Októberrel!

Szerintem is több lenne az értelme, ha a PS4 megjelenése után nem sokkal adnák ki arra is, így drágábban el tudnák adni. Nem úgy, mint az SA-t, hogy évekkel később már kiöregedett játékként, hanem még újként, teljes áron. Mondjuk az SA-t még így is elég drágán adják.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 02. 22. 21:39

Rockstar69 írta:Miért jó pár évvel később? Annak nem lenne semmi értelme...
Mivel a GTAV-t sokan egy felújított SA-nak képzelik el, ezért következtettem a "pár évvel későbbi" kiadásra...:)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 02. 22. 22:05

Látom, nem értitek, amit mondok. Én értem, hogy a R*nak több pénzt jelentene, ha nextgenre is kiadná, ennyire nem vagyok degenerált! Csak ti azt nem értitek, és én azzal nem értek egyet, hogy az átportolás olyan hű de könnyű, pikk-pakk művelet lenne. Mint már fentebb írtam, a GTAIVet sem azonnal adták ki X360ra meg PS3ra, hanem egy évvel a megjelenésükkel később. És a R* még a GTAIV hibáira visszamenőleg azt is mondta, hogy a GTAIV "egy kísérletféleség volt az X360/PS3 duóra", mert akkor még nem ismerték ki 100%osan a két gép végső erőit. Kérdem én, akkor a nextgen PS4ből, ami a GTAV után fog megjelenni, azt hogyan ismerjék ki?? Mennyi idő alatt?? Ha megakarnák csinálni a PS4 portot, az egy teljesen új technológián nem menne pikk-pakk!
Szóval én Dave-nek adok igazat, ha megjelenne a GTAV nextgenre is, akkor az csakis évekkel később lehetséges az ismeretlen, új generációs technológia miatt.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 02. 23. 00:38

A Rockstar üzletpolitikáját tekintve szerintem is évekkel később, amikor már szép számban fogyott a következő generációs konzolokból, és rég epizódnak számít, majd megjelenik a PlayStation 4-re is Classics-ként, így még többet tudnak majd belőle eladni, több bevételt generál, mintha most adnák ki. Szerintem a GTA IV-gyel is így lesz, de az jóval hamarabb esélyes.

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2013. 02. 23. 09:38

Pedig jöhetne hamarabb is nextgenre, mert a boxom szarrá mehet bármelyik pillantyúban. És, hogy nem veszek egy másik 360-at az hótziher!

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 02. 23. 09:54

Mert szerinted egy nextgent majd olcsóbb lesz venni mint egy 360-t? Vagy ebben hol a logika? :D
Nem akarsz még egy xbox-ot venni hanem inkább egy 5x drágább nextgent? Ha viszont előbb tönkremegy, akkor kénytelen leszel, már ha játszani akarsz majd az V-el. Mivel nextgen alapból később jön , rá az V meg még később, szóval inkább megéri venni egy xbox-ot, és ha ott van az idő, akkor majd beruházol a nextgenre. Azért annyira nem drága egy xbox már. PS3 se. Csak azért mégis az az érzés, hogy "ha nem ment volna tönkre az xbox-om, akkor nem kellett volna kidobnom 40-50k-t az ablakon, mert akkor a régivel tolhatnám" ..
"Whatever." (Ryder)

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2013. 02. 23. 10:11

Nem az a lényeg, hogy olcsóbb lesz vagy sem. Bár az 5x drágább az durva lenne. Én úgy hallottam 100 körül lesz. Hát amilyen mákom lenne megvennék egy új boxot, aztán két hónap múlva jönne az új. Meg én nem csak a GTA-hoz viszonyítok, van/lesz még más játék is amiért lehet megéri next gépet venni. De most inkább olyan dologra gyűjtök, ami nem box, de van kereke, és egy kis segítséggel tudja a 360-at. :D

Lezárt