Általános társalgó

A sorozatot általánosságban érintő témák helye.
Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 03. 16. 13:54

Lehet, hogy egyeseknek moderálnia kellene magát. És most pont a csúnya szavakra gondolok.
Guess who's back!

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 03. 16. 14:01

NoxiusEnterprise írta:Lehet, hogy egyeseknek moderálnia kellene magát. És most pont a csúnya szavakra gondolok.
Szerinted viccből használtam a "spoilert", ugye? :roll:
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 03. 16. 14:17

Nem rád gondoltam, de becsületesen beismertél, hogy egy olyan ronda kifejezést használtál, mint a leszarom! :)
Guess who's back!

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 03. 16. 15:54

Tudtam hogy Stanra gondolsz.
Amúgy szerintem egy csúnya szónál a spoiler sem megoldás. Fórumon vagyunk, itt át lehet gondolni hogy mit írunk. "leszarom" helyett azt írod akkor hogy "nem érdekel" és máris el van kerülve a trágárkodás. Azt hiszem fórum szabályzatban is benne van, hogy nem szabad trágárkodni. Igazából tök könnyű betartani, mert átgondolod a dolgokat, amiket ide begépelsz, és ha éppen káromkodnál, akkor eszedbe jut, hogy ilyet itt nem szabad, és szolidabban fejezed ki magad.


Stanra válaszolva: Szerintem ők sem azon röhögtek, amire gondolsz. Maga ez a GTA-s "párhuzam" amitől viccesnek (számomra aligha) titulálható a dolog.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 03. 16. 18:54

Szerintem elég, ha egy csomó csillagot nyomsz a káromkodás helyére.
Guess who's back!

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 03. 16. 19:37

Rockstar69 írta:Én nem kaptam SMS-t. :insecure:
"A Telenor nem továbbította a Belügyminisztérium SMS-ét az ügyfeleinek."
Gondolom Telenoros vagy. Ezért nem kaptál ilyen sms-t. Nem maradtál le am semmiről. Ezt a GTA -s "poént" amúgy nem értettem ameddig ki nem derült hogy ilyen sms-t mindenki kapott... :|
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dabidas
CJ zoknija
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2012. 05. 22. 22:06

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dabidas » 2013. 03. 16. 19:53

Stan98 írta:Én is kaptam egyet,meg a szüleim is...de egyszerűen ez ami itt megy az országban,az már fájdalom....Ilyenkor jut eszükbe elküldeni egy sms-t,amikor már rég tudták,hogy milyen katasztrófa van...plusz amikor volt 2 napja az a hatalmas nagy vihar,bejelentették minden médiumban (tv,internet,rádió) hogy nem ajánlott útnak indulni...erre mit csinálnak a hülyék? Asszem Pesten ennek ellenére is útnak indítják a buszokat,holott már volt baleset,nem is kevés......a böszmeség ne továbbja ez a dolog szerintem. Amúgy ki az a balfasz aki ilyenen nevet? Nem tudom mit szólna hozzá,ha ő kerülne azoknak a szegény embereknek a helyébe. Én ezen nem nevetni,inkább könnyezni tudnék -.-
Ezek szerint én vagyok az a balfasz.. Kedves tőled mondhatom! :)
Amúgy nem szólok hozzá sok mindent én is a pályán ragadtam édesanyámmal és mit ne mondjak nem volt ez olyan borzasztó (Számomra legalábbis) Nem volt nálunk étel ital de nem haltunk bele, hogy egy napig ne tudjuk elvégezni a szükségleteinket. Volt ami kellemetlen volt bevallom, de én viccesnek találtam azt a képet! A halálra fagyásról meg annyit, hogy fűtés nélkül is fagypont felett volt a hőmérséklet a kocsiban ami nem egy borzasztó körülmény...

Ami bosszantott az az, hogy akik otthon meresztették a mereszthetőt azok a Facebookon posztolták a marhaságokat és lázongtak(mondjon le a Pintér Sándor), szidták a rendőröket,tűzoltókat stb..

Amúgy valóban lehetett volna okosabban is csinálni a dolgokat de szerintem erősen túl van lihegve az egész.. Na mind 1 Térjen vissza a GTA ;)

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 03. 16. 19:55

Remélem jól vagytok édesanyáddal együtt, én ha tehettem volna kimentem volna segíteni, de az a kedves anyukám visszatartott...:)

Avatar
dabidas
CJ zoknija
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2012. 05. 22. 22:06

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dabidas » 2013. 03. 16. 20:05

Köszi jól vagyunk :) Én segítettem egykét embernek. A kocsi hátuljában volt sok pokróc és oda adtam pár kis vacogó gyereknek :) Nagyon sok segítőkész ember volt de volt egy pár hisztirohamos őrült.. :D Egyet meg is kellet volna verni.. főleg mikor elvette a gyerektől a pokrócot.. -.- Kiakasztó személy volt..
A másik meg egy testes hölgy.. Amikor egy pár szendvicseket osztogatott a testes hölgyemény vagy hatot magáévá tett és lelépett :/ Az ott fagyoskodó kis srácnak nem jutott.. Vannak szép emberek mondhatom..

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 03. 16. 20:08

Hát sajnos ilyenek a magyarok, már amelyik, van sok segítőkész, de vannak akkora tahók, hogy legszívesebben elásnám őket! :D

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 03. 16. 21:19

Ne is mondjátok, én pont a káoszban utaztam haza vonattal, aztán gyalog kellett 40 percet sétálnom az átszálláshoz, ott pedig órákat várnom a másik vonatra, miközben az áram is elment. Hat óra késés után hajnalban értem haza.

dabidas: Én is örülök, hogy jól vagytok. :)

Az SM-t én is megkaptam. Hát... nem lenne etikus, ha én most leírnám a véleményemet.

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 03. 16. 21:20

És hogy vagy Visali, nem fagytál meg? :D

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 03. 16. 21:53

Köszönöm, jól vagyok. :)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 03. 16. 22:42

Noxius Enterprise: Ja, bocs, akkor én néztem félre, azt hittem, rám gondolsz, elnézést! :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 03. 17. 10:57

Káromkodás kijavítva a hsz-emben ;) amúgy dabidas! Kedves és tiszteletreméltó dolog hogy segítesz másoknak,de akkor sem vicces szerintem ha valaki halálra fagy......elnézést a kifejezésemért.

Válasz küldése