[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 05. 02. 20:05

Niko Bellic1300 írta:hello látom a sok új GTA V-ös infókat de igazából volt olyan hogy GTA V demo amit PS3-ra felvettek.Szóval tud nekem erről a gameplayről küldeni egy linket?
Ez egy zárt demóteszt volt, amit csak és kizárólag az újságírók láthattak/láthatnak. Nincs gameplay, vagy legalábbis olyan nincs, amit mi most, vagy megjelenés előtt megnézhetnénk. ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
paradicsoma13
Rajongó
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 09:11
Tartózkodási hely: Vice City, Hajdúnánás

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: paradicsoma13 » 2013. 05. 02. 20:12

dani.szentgali írta:
Niko Bellic1300 írta:hello látom a sok új GTA V-ös infókat de igazából volt olyan hogy GTA V demo amit PS3-ra felvettek.Szóval tud nekem erről a gameplayről küldeni egy linket?
Ez egy zárt demóteszt volt, amit csak és kizárólag az újságírók láthattak/láthatnak. Nincs gameplay, vagy legalábbis olyan nincs, amit mi most, vagy megjelenés előtt megnézhetnénk. ;)
Sajnos. Pedig jó lenne :D egyébként örülök a híreknek.
The guns and crack in this area go through Trevor Phillips Enterprises... or they ain't going-Trevor Phillips
I'm rich, I'm miserable. I'm pretty average for this town.-Michael
I sound like somebody trying to make some paper and nor get killed- Franklin

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 05. 02. 21:03

paradicsoma13 írta:
Sajnos. Pedig jó lenne :D egyébként örülök a híreknek.
Bárcsak én is elmondhatnám ezt. A kommentek között már leírtam a véleményem nem fogom itt is. Igazából a R* elérte most, hogy még jobban várjam, sőt tutti, hogy elő is lesz rendelve, de egyenlőre nagyon kétséges sok minden. Nem felhőtlen az öröm eddig. :)
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 05. 02. 21:36

realostew írta:
paradicsoma13 írta:
Sajnos. Pedig jó lenne :D egyébként örülök a híreknek.
Bárcsak én is elmondhatnám ezt. A kommentek között már leírtam a véleményem nem fogom itt is. Igazából a R* elérte most, hogy még jobban várjam, sőt tutti, hogy elő is lesz rendelve, de egyenlőre nagyon kétséges sok minden. Nem felhőtlen az öröm eddig. :)
De azon az "eddig"-en nagy legyen a hangsúly! ;) Mint már a hír alatti kommentjeimben is leírtam, én is elmondhatom azt, hogy véleményem szerint rengeteg jó hírt kaptunk, vannak olyanok is, amik első hangzásra feleslegesnek tűnhetnek (pl ez a speciális képesség, multiplayerben még azt mondanám oké, de a szingliben tényleg szokatlan lesz), de majd megbarátkozunk ezzel is, mint a három karakteres dologgal (amely szintén elég nagy botrányt robbantott ki első hallásra), vannak azonban olyanok, amelyek elég pozitívak, például hogy végre lesz komolyabb értelme is a pénzünknek, nemcsak hamburger meg üdítővásárláson költhetjük el, nekem például ezek az ingatlanvásárlós dolgok nagyon tetszenek. Ráadásul ha úgy lenne megoldva, mint a VCS-ben, hogy berendezheted, hogy éppen drogkartellt vagy sztriptíz bárt akarsz nyitni és bármikor bemehetnél, lecsekkolhatnád a dolgokat, az nagyon ütős lenne. Aztán ott van, hogy ha kevésnek találod a három főhőst egy küldetéshez, akkor toborozhatsz gengsztereket, ami szintén nagyon jó. Gondoljatok bele, mekkora tűzharcokat robbanthatunk majd ki! Plusz még ott van az is, hogy több fegyver lesz benne, mint eddig bármikor, és ezek nagy része fejleszthető is lesz. Az meg, hogy a játékterülete CSAK A SZÁRAZFÖLDDEL lesz három és félszer (VAGY ÖTSZÖR) akkora, mint a Red Dead Redemption óriási területe, az meg már csak hab a tortán! Szóval, bár részben egyetértek azzal, hogy MÉG nem 100%-ig felhőtlen minden, azért nagyon sok pozitív fejlődést is kapunk, amelyek eléggé kitolhatják majd a játékidőt, még akkor is, ha a fő sztoriszál nem lesz olyan hosszú, mint az eddigi részekben.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Nikofan
CJ zoknija
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2012. 10. 23. 08:32

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Nikofan » 2013. 05. 03. 13:51

remélem a sok jó dolog mellett azért a sztori is hosszú lesz pl. GTA IV sztorijánál legyen hosszabb azért

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 05. 03. 14:05

Hosszabb lesz ,de nem hinném hogy sokkal.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 05. 03. 14:06

Valószínűleg az eddigiekre rácáfol majd a játék, szerintem pár küldetéssel és mellékküldetéssel még megtoldják az összképet, nem beszélve az új lehetőségekről. Bár nekem a IV sztorija tökéletesen megfelelt.
Guess who's back!

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 05. 03. 14:07

Nikofan írta:remélem a sok jó dolog mellett azért a sztori is hosszú lesz pl. GTA IV sztorijánál legyen hosszabb azért
Egy régebbi hírben volt, hogy 25 órás lesz, tehát rövidebb

Azért az milyen már, hogy leírtam valamelyik nap az Álmodozás témába, hogy miket szeretnék és mind teljesült. Még Michael kivénhedt fején (amivel hónapokig nem bírtam kibékülni) is változtattak

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 05. 03. 14:12

Igen, a legtöbb általam írt dolog is teljesült, bár még nem biztos, hogy maximálisan fog minden, de még lehet :)
Valószínűleg a legtöbb embernek is azzal volt baja, amivel neked/nekem.
Guess who's back!

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 05. 03. 14:13

Nem tudjuk hogy szereplőnként lenne 25 óra vagy összesen, mert az sem mindegy.
Meg ha a novemberi infókat nézzük, azoknak felére már most rácáfoltak, szóval akár ebből a 25 órás -akármilyen- játékidőből lehet hogy több lesz. (vagy talán kevesebb)
"Whatever." (Ryder)

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 05. 03. 14:13

NoxiousEnterprise írta:Igen, a legtöbb általam írt dolog is teljesült, bár még nem biztos, hogy maximálisan fog minden, de még lehet :)
Valószínűleg a legtöbb embernek is azzal volt baja, amivel neked/nekem.
De azért az durva, hogy kihívásokat és a galamboknál értelmesebb rejtett dolgokat, ilyen kincsféleségeket akartam és megkaptam azokat

Nem tudjuk hogy szereplőnként lenne 25 óra vagy összesen, mert az sem mindegy.
Meg ha a novemberi infókat nézzük, azoknak felére már most rácáfoltak, szóval akár ebből a 25 órás -akármilyen- játékidőből lehet hogy több lesz. (vagy talán kevesebb)
Jaja tudom, azért is írtam oda hogy régebbi hírben volt

Avatar
brenor
Szakértő
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2012. 10. 03. 00:24

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: brenor » 2013. 05. 03. 14:32

San Andreas-nak pontosan mennyi volt a játékideje csak a fősztori szállal? Én 35-40 órára emlékszem. Lehet, hogy a dinamukus mellék küldetések összesen 10-15 órásak lesznek. SA-ban nem is volt 1 mellék küldetés sem.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 05. 03. 14:37

Építkezős, tűzoltós, rendőrös, mentős, taxis küldetés? Patkók, osztrigák, falfirkák?
Még a barátnőket is lehet annak felfogni!
Guess who's back!

Avatar
daniel9501
CJ zoknija
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2012. 05. 13. 10:16
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: daniel9501 » 2013. 05. 03. 14:41

San Andreasnak szerintem úgy 35 órás a játékideje ha csak a fő szálat nézzük,remélem azért a Gta v esetében nem 25 órás lesz a játék idő hanem olyan 35-40 mert azért még szeptemberig van idő hogy kidolgozzanak még pár küldetést :)

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 05. 03. 14:44

daniel9501 írta:San Andreasnak szerintem úgy 35 órás a játékideje ha csak a fő szálat nézzük,remélem azért a Gta v esetében nem 25 órás lesz a játék idő hanem olyan 35-40 mert azért még szeptemberig van idő hogy kidolgozzanak még pár küldetést :)
A GTA IVnek volt 30-35 óra. Az SA pedig jóval hosszabb volt nála

Lezárt