[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
daniel9501
CJ zoknija
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2012. 05. 13. 10:16
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: daniel9501 » 2013. 05. 03. 14:54

Kinek mennyi a játék idő, én ezt a 35 órát saját tapasztalaból írtam hogy nekem kb ennyi ha csak a főszálat viszem végig.

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 05. 03. 14:57

daniel9501 írta:Kinek mennyi a játék idő, én ezt a 35 órát saját tapasztalaból írtam hogy nekem kb ennyi ha csak a főszálat viszem végig.
Ez nem a saját tapasztalom, a Rockstarnál ennyinek mondják. Nekem a sztori kb 40 óra volt.

Amúgy ha a V lesz legalább 35 óra akkor én már nagyon elégedett leszek. Manapság annyi játékidő is rengetegnek számít

Avatar
daniel9501
CJ zoknija
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2012. 05. 13. 10:16
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: daniel9501 » 2013. 05. 03. 15:00

Hát én is remélem hogy tényleg lesz 35 órás a játék,de a főszál melett majd rengeteg dolgot lehet majd csinálni úgy hogy az kitolja majd a játékidőt nálam :D

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 05. 03. 15:18

daniel9501 írta:Hát én is remélem hogy tényleg lesz 35 órás a játék,de a főszál melett majd rengeteg dolgot lehet majd csinálni úgy hogy az kitolja majd a játékidőt nálam :D
Jól mondod! De azért az, hogy sok mellékküldetés és minijáték lesz a játékban még nem jelenti azt, hogy nem muszáj hosszúnak lennie a főszálnak

Ott van példának az AC3 amiben volt rengeteg változatos mellékküldetés és gyűjtögetni való, de mégis csalódás volt a játék befejezése nekem, mert rövid és kidolgozatlan volt a főszál. A GTA V ne legyen ilyen

Avatar
Nikofan
CJ zoknija
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2012. 10. 23. 08:32

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Nikofan » 2013. 05. 03. 16:13

Cseszneki írta:
daniel9501 írta:Hát én is remélem hogy tényleg lesz 35 órás a játék,de a főszál melett majd rengeteg dolgot lehet majd csinálni úgy hogy az kitolja majd a játékidőt nálam :D
Jól mondod! De azért az, hogy sok mellékküldetés és minijáték lesz a játékban még nem jelenti azt, hogy nem muszáj hosszúnak lennie a főszálnak

Ott van példának az AC3 amiben volt rengeteg változatos mellékküldetés és gyűjtögetni való, de mégis csalódás volt a játék befejezése nekem, mert rövid és kidolgozatlan volt a főszál. A GTA V ne legyen ilyen
Hát igen AC 3 vége az nagyon gagyi lett. De most Grand Theft Auto-ról és a Rockstarról van szó :D itt nem lesz ilyen :D

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 05. 03. 16:59

Nem is tudom, hogy kezdjem... Kaptunk egy csomó infót, ami jó... Talán túl sokat kaptunk, ezt simán be lehetett volna osztani hosszabb időre, de mindegy, nem panaszkodom, jó érzés volt infókat kapni. Kaptunk egy halom NAGYON jó hírt, amik nagyon jól hangzottak(pl: területet víz veszi körül+mérete, 5*annyi NPC, mint a GTAIV-ben, tetkók, ingatlanok, ruhák, képességek fejlesztése, fejleszthető fegyverek és járművek, stb.) De az ember mégis azt jegyzi meg, ami rossz hír, s sajnos abból is kaptunk bőven.
Gyakorlatilag MINDENT, amit utáltam a RDRedemption-ban, azt ide berakták. Erőset üt és lő Trevor, nem bánom, ha a képesség bekapcsolásakor nem kap lángra az ökle, hanem maradnak realitásnál, csak erős lesz, nem bánom. Franklin lassítja az időt vezetés közben, nem örülök neki, nem látom értelmét, csak veszít a realitásából a játék, de elfogadom. Végül is, ha az ember nagyon akarja, talán lehetséges, hogy hasznos is lehet. Michael lövés közben lassítja az időt? Mi a ****?! Max Payne-ben szerettem, az a játék erről szólt. Attól, hogy egy játékban sikeres volt, nem kell az összes többibe is belerakni! Red Dead Redemptionban nem szerettem, de azt mondom, az előző részben is volt, legendák szólnak a Vadnyugat cowboyairól, akik "gyorsabbak, mint az árnyékuk", így aztán elfogadtam, bár vonakodva. De MIÉRT kellett telerakni ilyen sz*rral a GTA-t?! Ez Saints Row-ba való. Az azért "jó", mert elszállt, s köze sincs a valósághoz. A GTA azért JÓ, mert REÁLIS. Ezt sok időbe telik majd, mire megszokom. Meg fogom szokni, és meg fogom venni, s igenis ÉLVEZNI fogom, de JOBB lenne nélküle. De lépjünk tovább, a következőre, amit nem szerettem a Red Dead Redemptionban.
Töltődik az életed. MIÉRT?! Kikészülök ettől! Muszáj minden játékukat ilyen sz*rrá tenni?! Oké, oké, csak maximum a feléig töltődik az életed, de akkor is, miért kellett ezt berakni?! Ez is csak arra jó, mint a küldetések leegyszerűsítése. Hogy hiába van kinn a 18+, az összes dedós könnyűszerrel végig tudja vinni. Tegnap, amikor meghallottam a Bullet Time-ot, arra gondoltam, a végén még jönnek azzal a sz*rsággal is, hogy töltődik az életem. Aztán lehülyéztem magam, hiszen gondoltam, miért is csesznék így el? És elcseszték! Ez az, amit nem fogok tudni feldolgozni. Miért kell ilyenekkel elszarni a jó öreg GTA-t?! Jól van, lépjünk tovább a következőre.
Az utolsó, amit nem szerettem a Red Dead Redemptionban. Tényleg, ez a három dolog ÖSSZESEN, ami nem tetszett abban a játékban, s sikerült beilleszteniük a GTA-ba is! GRATULA! Szóval a harmadik dolog, a kör alakú fegyverválasztó. Jól van, ez nem egy nagy baj, csak szerintem jobb lenne másképp. Először is, így kevesebb fajta fegyver lehet nálad egyszerre. Vagy, ha több fegyver lehet, akkor ott kell kiválasztgatni a nyilakkal, hogy most puska, vagy sniper kell nekem, ami eléggé megakasztja a játékot, nehézkes, s mire kiválasztom, le is lőnek. De mindegy, hisz VISSZATÖLTŐDIK az életem, nem igaz? A következő, az előző GTA-kban a fegyverválasztáskor csak egy ikon lecserélésével zavart meg téged a játék, s hogy elővette a fegyvert a csávó egy animáció keretén belül, itt beugrik egy hatalmas menü, ami teljesen megakasztja a játék gördülékenységét. És az utolsó érvem, hogy a harc hevében egyfolytában bénázni kell azzal a sz*r körrel, mert a stick-el 90%, hogy elsőre nem fogod tudni azt a fegyvert kiválasztani, amit akartál.
Eddig az összes bajom a GTAV-el= Franklin gettóstílusa(bár reménykedtem, hogy komolyan ki akar törni), újra töltődő élet, idő lassítás, fegyverkerék. Ezeknek nagy részét az utóbbi 24h-ban tudtam meg, és ezek eléggé alapvető dolgok. Ha ezek nem lennének, ez lenne a tökéletes játék. De ilyen sose lesz, hiába hittem, hogy lesz. A gettó stílust bár az SA-ban utáltam, lehet, itt megszeretem. A többi hülyeség megszeretésében még csak nem is bízok.
Jó játék lesz a GTAV, de jobb lenne a fentiek nélkül...
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 05. 03. 17:06

Én nem játszottam az RDR -rel, (Nem is fogok) így nem tudom, hogy milyen a fegyverkerék, vagy az időlassítás, de nem hangzik olyan jól az előbbi, az utóbbi viszont nem tűnik rossznak. A töltődő életről meg annyit, hogy az L.A. Noire -ban elfért, mert az nem a lövöldözésről szólt, de a GTA -ban miért jó, ha tíz percig kuporognom kell, aztán pedig megint teli élettel, semmi megerőltetéssel mehetek végig a pályán. Ebben igazad van. Azért tegyük hozzá, hogy "csak" félig töltődik fel az élet magától (ez az egészhez számítva pont 50% -al több, mint kellene).
Guess who's back!

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 05. 03. 17:12

Engem megleptek ezzel a "szupererő" dologgal, de szerintem jó ötlet és nem muszáj őket használni, inkább legyen benne, mint hogy ne.
Újratöltődik az élet?
- Nem zavar szerintem jó ötlet...
És, hogy beletették ezt a fegyverválasztási dolgot, nagyszerű ötlet, majd meglátod Kiscserko sokkal jobb lesz így, mint a GTAIV-ben.:)

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 05. 03. 17:13

NE csak a GTA IV -et hozd fel. Az eddigi ÖSSZES GTA olyan volt, mint a IV.
Guess who's back!

Avatar
MOB662
Szakértő
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2013. 03. 31. 16:36
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: MOB662 » 2013. 05. 03. 17:14

jó lesz ez gyerekek!nekem tetszenek az új infók.nagyon várom :D

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 05. 03. 17:17

Nox: Azért csak a GTAIV-et hoztam fel, mert most a konzolokról van szó és nekem nem tetszett, hogy konzolon a GTAIV-ben nincs meg ez a kerék.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 05. 03. 17:19

Jah-ha. Mesélnétek erről a kerékről érthetően, mert nem tudom milyen, és elképzelni sem olyan könnyű látatlanul, infó nélkül.
Guess who's back!

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 05. 03. 17:29

Nekem nagyon tetszik ez a kerék megoldás, itt egy link:
http://www.youtube.com/watch?v=ByjflMpl77M

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 05. 03. 17:36

Amúgy nekem a fegyverkerék a legkisebb gondom, amint már írtam is, ezzel meg tudok barátkozni, de szerintem jobb volt a normál megoldás. Persze ez még mindig jobb, mintha betöltene egy másik képernyőt, mint az ACIII-ban, s ott kiválasztani a fegyvereket egy keréken. Itt legalább még játék közben marad az egész.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 05. 03. 17:47

Cseszneki írta:
daniel9501 írta:Kinek mennyi a játék idő, én ezt a 35 órát saját tapasztalaból írtam hogy nekem kb ennyi ha csak a főszálat viszem végig.
Ez nem a saját tapasztalom, a Rockstarnál ennyinek mondják. Nekem a sztori kb 40 óra volt.

Amúgy ha a V lesz legalább 35 óra akkor én már nagyon elégedett leszek. Manapság annyi játékidő is rengetegnek számít
Én kb 29 óra alatt játszottam ki a játékot 100%-ra. Szóval tényleg elég eltérő, hogy kinek mennyi a játék idő.

Ez a fegyver kerék nem rossz dolog, de elég szokatlan lesz a GTA-ban.
Gyenge napok vannak...

Lezárt