Trailer #3

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Lackoka
Sprunk-függő
Hozzászólások: 360
Csatlakozott: 2012. 05. 15. 12:11
Tartózkodási hely: Ukrajna,Dercen

Trailer #3

Hozzászólás Szerző: Lackoka » 2013. 05. 02. 13:03

Ide várjuk véleményeiteket, észrevételeiteket a játék harmadik trailerével kapcsolatban.
Meséltem már neked Trevorról?

Avatar
Norton
Hírfigyelő
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2013. 03. 03. 18:18

Re: Trailer #3

Hozzászólás Szerző: Norton » 2013. 05. 02. 13:10

Összefoglalva a Franklin trailere lett a legjobb, mivel abban több az akció és a robbantgatás.A többi sem rossz és ami még jobb láttam Franklin kutyáját akció közben ahogy támad!
This Is SZŐKECIGÁÁÁÁNY!!!!!!!!!!!!!!!

Avatar
xXCsabiXx
Besúgó
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2012. 12. 17. 19:39
Tartózkodási hely: A szomszéd háza mellett

Re: Trailer #3

Hozzászólás Szerző: xXCsabiXx » 2013. 05. 02. 14:57

A kutyatámadás mondjuk tényleg jó, de nekem még csúcspont volt Michael, amikor üldözte a felesége szeretőjét, meg amikor tör-zúz, mint egy őrült.Trevornál az idegbetegsége tetszett.Ha akarná, kiirthatná az egész várost.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Trailer #3

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 05. 02. 16:15

Nálam is a Franklin trailer vitte a pálmát a jóöreg San Andreas feelingjével, valamint a gettózással, sok akcióval és Franklin kemény karakterével. A többi trailer sem volt rossz, Michaelt, akit eddig őszinte bevallásom szerint utáltam, most hatalmasat nőtt a szememben, hogy nem egy olyan "vén kecske", mint amilyennek eredetileg tervezték- úgy látszik, nem én voltam az egyetlen rajongó, aki hasonló véleményen volt ezzel kapcsolatban. Trevor sem volt rossz, bár az ő trailerében is legalább annyi akciót vártam volna, mint Franklinében, nem csak azt, hogy leüt pár csávót, mint a taxiórát, meg kidob egy zsarut a helikopterből, de azért az ő trailere is tetszett.

Ha a zenei aláfestést is nézem, számomra Trevor trailere volt a leggyengébb, én az ő őrjöngése alá egy vad, bodom26-féle rockszámot vártam volna. :D A másik kettő viszont nagyjából egyformán tetszett, nagyon illett mindkét karakterre, kiváló zenei aláfestés volt Franklinnek és Michaelnek.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
xXCsabiXx
Besúgó
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2012. 12. 17. 19:39
Tartózkodási hely: A szomszéd háza mellett

Re: Trailer #3

Hozzászólás Szerző: xXCsabiXx » 2013. 05. 02. 19:01

Kis vidéki városban él, gondolom szereti a country zenét.A hanga is olyan vidékies (szerintem)

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Trailer #3

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 05. 02. 19:07

Trevorhoz képest tényleg kicsit szolid volt ez a zene, bár a vad metál sem illene a trailerbe, mert az meg túl vad lenne, szerintem.. :D Oké, hogy tör-zúz, de az sem lett volna jó. Mivel vidéken lakik, így a country nagyon is jó volt a trailerben.

Nekem Michael volt a best, de Franklin trailere is nagyon tetszett. Kiderült róla, hogy izmos, "rendőr párti" fiatalember. Michael pedig egyelőre egy gülü szemű, elmebajos, adrenalinfüggő pasas. :D

Trevor trailere számomra nem volt nagy szám, de a sokkoló szépen meg lett benne oldva.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Lackoka
Sprunk-függő
Hozzászólások: 360
Csatlakozott: 2012. 05. 15. 12:11
Tartózkodási hely: Ukrajna,Dercen

Re: Trailer #3

Hozzászólás Szerző: Lackoka » 2013. 05. 03. 08:37

Miközben saját magam próbáltam elemezni az újonnan kijött trailert, csakis Franklin trailerében különös dolgot vettem észre:
Nem nagy szám de itt látható hogy Lamar egy kutyapórázt készül oda adni Franklinnek:Itt látható
A képen jól látható az a tábla melyre rá van írva hogy: "Car Wash" ami kocsi mosót jelent,úgy tűnik a GTA IV óta ismét alkalmunk lesz kocsit tisztítani.És a léghajó is jól látható.Itt látható
És végül egy számomra elég furcsa és megdöbbentő hiba. 2 kép van:az egyik pár másodperccel korábbi a másik pedig kicsit későbbi,a bekeretezett részeknél jól látható a különbség:
1.Egy oszlop:az egyik másodpercbe ott van aztán eltűnik.
2.Létra:szintén ott van majd eltűnik.
3.Vakolat folt:volt-nincs.
4.Majd a busz mögött a két tábla mellet hiányoznak az előttük lévő tárgyak.
Itt látható

UPDATE:
Ha megfigyelitek a Trailer 1 és a Trevor Trailerében látható építkezést, akkor észrevehető hogy a Trevor Trailerében már az ablakok készen vannak,tehát a munka egyfolytában zajlik.
Meséltem már neked Trevorról?

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Trailer #3

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 05. 03. 13:43

Hát, a nagyrészt már megtalálták ezeket, de a képek olyanok, mintha a az egyik a V-ből, a másik az SA -ból lenne.
Guess who's back!

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Trailer #3

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 05. 03. 14:11

Nem tudom, hogy milyen SA hangulatot láttatok ti Franklin előzetesében? Köze nem volt hozzá

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Trailer #3

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 05. 03. 14:13

Hát, nem tudom.
Zöld és lila ruhás négerek ölik egymást valami szar gettózenére, furcsán torzult angolt beszélve, egy csomó shittel megtoldott szó, meg ilyenek. Ez azért elég hasonló az SA -hoz.
Guess who's back!

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Trailer #3

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 05. 03. 14:22

NoxiousEnterprise írta:Hát, nem tudom.
Zöld és lila ruhás négerek ölik egymást valami szar gettózenére, furcsán torzult angolt beszélve, egy csomó shittel megtoldott szó, meg ilyenek. Ez azért elég hasonló az SA -hoz.
Igen néger bűnözők vannak benne és ennyi. A hangulata teljesen más. Nem érezni rajta azt a 90es hangulatot, mint a SAban. A SA vidám hangulatával szemben nekem komorabb volt és nincs benne semmi műnégerkedés
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Hüblookohelimedion 2013. 05. 03. 14:25-kor.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Trailer #3

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 05. 03. 14:24

Nekem pont fordítva. Én az SA-t komorabbnak éreztem mint ezt.
A négerek viselkedése meg alapból ilyen, ez GTA-tól független. :)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Trailer #3

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 05. 03. 14:27

Mivel az SA semmi másról nem szólt, mint a néger bűnözők piti harcáról (egy kis kitérővel két másik városba), ezért az ugyanerről szóló trailer valószínűleg ugyanazt a hangulatot árasztja, a szinttől függetlenül.
Guess who's back!

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Trailer #3

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 05. 03. 18:32

lackoka írta:Miközben saját magam próbáltam elemezni az újonnan kijött trailert, csakis Franklin trailerében különös dolgot vettem észre:
Nem nagy szám de itt látható hogy Lamar egy kutyapórázt készül oda adni Franklinnek:Itt látható
A képen jól látható az a tábla melyre rá van írva hogy: "Car Wash" ami kocsi mosót jelent,úgy tűnik a GTA IV óta ismét alkalmunk lesz kocsit tisztítani.És a léghajó is jól látható.Itt látható
És végül egy számomra elég furcsa és megdöbbentő hiba. 2 kép van:az egyik pár másodperccel korábbi a másik pedig kicsit későbbi,a bekeretezett részeknél jól látható a különbség:
1.Egy oszlop:az egyik másodpercbe ott van aztán eltűnik.
2.Létra:szintén ott van majd eltűnik.
3.Vakolat folt:volt-nincs.
4.Majd a busz mögött a két tábla mellet hiányoznak az előttük lévő tárgyak.
Itt látható

UPDATE:
Ha megfigyelitek a Trailer 1 és a Trevor Trailerében látható építkezést, akkor észrevehető hogy a Trevor Trailerében már az ablakok készen vannak,tehát a munka egyfolytában zajlik.
Úristen...honnan szedted ezeket a képeket? Azon a képen egy Vigero van nem egy Stallion, ha valaki nem ért valamihez minek erőlteti...
Gyenge napok vannak...

Avatar
Lackoka
Sprunk-függő
Hozzászólások: 360
Csatlakozott: 2012. 05. 15. 12:11
Tartózkodási hely: Ukrajna,Dercen

Re: Trailer #3

Hozzászólás Szerző: Lackoka » 2013. 05. 04. 08:40

Rockstar69 írta: Úristen...honnan szedted ezeket a képeket? Azon a képen egy Vigero van nem egy Stallion, ha valaki nem ért valamihez minek erőlteti...
A youtube-on néztem egy trailer elemzést majd kinagyítottam és egy print scrn-t nyomtam. Paint-be majd ide.
Meséltem már neked Trevorról?

Válasz küldése