[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 07. 09. 15:32

Én a lebutítást arra értem, hogy biztos csak nagyon alap dolgok lesznek. A többit DLC-kben vehetjük meg.
Gyenge napok vannak...

Avatar
paradicsoma13
Rajongó
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 09:11
Tartózkodási hely: Vice City, Hajdúnánás

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: paradicsoma13 » 2013. 07. 09. 15:32

A gameplay nagyon ott van. Az nagyon tetszik hogy úgy csinálod a rablást ahogy akarod. Az autótuning nagyon jó volt és a minijátékok is. Egy biztos nagyon jó gameplay volt és még jobb játékot :D

OFF: Egyébként telepíteni kell és lehet pendrive-ra is de az hogy van hogy a játék 8GB és egy pendrive-ra egyben maximum 4GB-ot lehet telepíteni
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára paradicsoma13 2013. 07. 09. 15:34-kor.
The guns and crack in this area go through Trevor Phillips Enterprises... or they ain't going-Trevor Phillips
I'm rich, I'm miserable. I'm pretty average for this town.-Michael
I sound like somebody trying to make some paper and nor get killed- Franklin

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 07. 09. 15:33

Nekem a vezetés nem tetszett. Nagyon szarul nézett ki az autók kanyarodása. Egyáltalán nem volt olyan élethű mint a GTA IV-ben és ez nálam most nagy mínusz. Ettől eltekintve minden más nagyon jó lett.
A karakterváltás tényleg sima, nem akad meg, teljesen jó. (Habár látszik, hogy van benne késleltetés, 3-t tikkel a kamera mielőtt ténylegesen bead a másik karakterhez. De ez kell is ekkora játékterületen.)
Azt kell mondjam még a speckó képességek is egészen jók, bár úgy különösebben csak Michaelét láthattuk az meg egy az egyben MaxPayne :D Nem baj ott működött, itt is fog. :)
Ami még nekem feltűnt, hogy a fedezékrendszer mintha magától működne, mint a The Last of Us-ban. Persze ezt így külső szemlélőként nem lehet teljesen jól látni, lehet, hogy csak a tesztelő aki játszotta már annyira sokat kockult, hogy ilyen simán kezeli a kontrollert, de tényleg olyan hatása van mintha magától alkalmazkodott volna (Franklinnél) a fedezékhez, és ez tök jó! Habár a The Last of Us-ban is volt amikor kicsit körülményes volt a dolog, de egyébként jól működött és tényleg szuper ötlet lenne itt is szerintem.


Na Luszie itt lehet teli spoileres kommenteket írni! :D
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 07. 09. 15:36

Én is úgy gondoltam Rockstar. Áh nem hinném hogy ilyet csinálna a R* a GTA-nál. (Bár MP-nél is volt ilyen meg nem egy játékuknál..de én valahogy nem tudom elképzelni ezt. Szerintem a tuningolás széleskörű lesz.

Realostew: Nekem is a Franklines rész a TloU-t juttatta eszembe. A fél játék fedezékbe bújásokból áll. Magától beállt abba a pózba Franklin és valahogy ahogy kilőtt onnan nekem az fura volt.
A vezetés nekem sem tetszett, meg nekem a kameraállás is olyan fura.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
paradicsoma13
Rajongó
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 09:11
Tartózkodási hely: Vice City, Hajdúnánás

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: paradicsoma13 » 2013. 07. 09. 15:40

A vezetés tényleg nagyon árkád mintha szaron csúszna az autó tehát nem jött át a kanyarodásán hogy annak az autónak súlya van. a fedezékrendszer tényleg jónak tűnik. De lehet hogy nem a gamer vitte fedezékbe hanem lehet script mint a MP3-nál is van néha hogy Max autómatikusan fedezékbe búj
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára paradicsoma13 2013. 07. 09. 15:47-kor.
The guns and crack in this area go through Trevor Phillips Enterprises... or they ain't going-Trevor Phillips
I'm rich, I'm miserable. I'm pretty average for this town.-Michael
I sound like somebody trying to make some paper and nor get killed- Franklin

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 07. 09. 15:44

Nekem alig tetszett valami belőle.
Guess who's back!

Avatar
MateL
McReary testvér
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 14:36

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: MateL » 2013. 07. 09. 15:47

Szerintem elképzelhető, hogy az autó fizikája karakterenként változó.
.mirrorS arE morE fuN thaN televisioN

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 07. 09. 15:48

Engedjétek meg, hogy idézzek ide pár kommentet néhány nappal ez előttről. (nem azért, hogy magamat fényezzem :D )
Rockstar69 írta:Engem az rémisztett mikor azt olvastam, hogy mikor Trevor-ra váltottak egy alsógatyában meg egy zokniban feküdt a tengerparton hallott Lost MC banda tagokkal maga körül. Tehát, ha átváltok valakire, még 5 perc azzal fog eltelni, hogy rendbe hozzam a dolgokat magam körül. Én is remélem, hogy nem lesz benne!
realostew írta:Nem hiszem, hogy különösebben rendet kéne raknod magad után. Felkelsz a sütkérezésből aztán mész utadra. Nekem tetszenek ezek a dolgai a V-nek egyenlőre.
insanity06 írta:nem lesz a nyakadban egy 6 csillagos körözés. maximum 2, de ha engem kérdezel akkor annyi se. Meg mondták is hogy nem kell kiérni a körből, csak elég ha a látókörükből kikerülünk. Se perc alatt le lehet rázni őket. Plusz olvastam hogy nem tudnak meghalni ha nem vagy velük...azaz az életük se fog lemenni. Annyi lesz amennyit TE hagytál nekik. Szerintem nem lesz gond
Kérdem én: Hány csillagos körözés kapott, mikor Trevor-ra váltott a fickó? ;)
Gyenge napok vannak...

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 07. 09. 15:50

Én most nem fogom belinkelni a saját hozzászólásomat, de dettó. Ugyanezt mondtam én is, és Trevorra váltva láttunk egy szép ötös csillagot.
Guess who's back!

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 07. 09. 15:52

Igen, emlékszem! :)
Gyenge napok vannak...

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 07. 09. 15:53

Mondjuk dühítő, hogy pont ugyanez volt a példa lényege. Mégis idézem:
NoxiousEnterprise írta:Én amúgy nagyon remélem, hogy ez a "karakterek élik a saját életüket" szarság nem lesz végül benne. Elég idegesítőnek tartom így elsőre.
Képzeld el, amikor Michael kedvesen átváltódik Trevorrá, aki éppen egy tűzharc közepén van. Átváltod, és BANG!
Meghaltál, buksz egy kis pénzt, felébredsz a kórházban. És szívtad. Vagy átváltod a karaktert és éppen üldöznek a rendőrök ötös körözési szinttel. Jó szórakozást!
Tehát annyira nem érzem magam jól tőle. persze lehet, hogy tetszeni fog.
És még a Michael-Trevor párhuzam is benne van (Persze inkább a lövöldözésre vonatkozott, de azért a rendőrös részre is értettem :D).
Guess who's back!

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 07. 09. 15:58

Te még jobban bele trafáltál, mint Én! :D
Gyenge napok vannak...

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 07. 09. 16:01

Valóban igazad volt Rockstar69, de igazából engem nem borzasztott el a látvány, hogy körözésben állt épp Trevor mikor ráváltottak. Szerintem valamivel könnyebb lesz mostantól lerázni a zsarukat, hisz ugye nem kell a zónából kijutni, elég ha ügyesen elbújsz és nem vagy a szemük előtt.

Ez igazából ízlések és pofonok. Kb olyan mint a telefonos hívogatás a IV-ben a haveroktól. Egy idő után kicsit idegesítő, de ez van.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 07. 09. 16:02

Én nem örülök ennek. De majd nem nagyon váltogatom az embereket és akkor nem kell ettől tartanom. :D
"Whatever." (Ryder)

Avatar
paradicsoma13
Rajongó
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 09:11
Tartózkodási hely: Vice City, Hajdúnánás

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: paradicsoma13 » 2013. 07. 09. 16:07

Luszie írta:Én nem örülök ennek. De majd nem nagyon váltogatom az embereket és akkor nem kell ettől tartanom. :D
Ez a megoldás :D Én se nagyon fogok nekem Michael szimpatikus majd vele leszek a legtöbbet.
The guns and crack in this area go through Trevor Phillips Enterprises... or they ain't going-Trevor Phillips
I'm rich, I'm miserable. I'm pretty average for this town.-Michael
I sound like somebody trying to make some paper and nor get killed- Franklin

Lezárt