[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 07. 09. 19:41

Rockstar69 írta: Nem értem mit beszélsz. Nem azt mondtam, hogy kiveszik a tuningolást!
Amúgy a téglalap alakú térkép hasznosabb.
Arra értem hogy azt mondtad hogy szerinted a tuningolás butított lesz, és max majd DLC-kből lehet plusz dolgokat kapni hozzá. Én meg erre írtam ezt hogy Trevor mellett az az izomautó elég szépen fel van tuningolva, szóval tuti hogy az alapjátékban is széleskörú lesz a tuningolhatóság.

Hát, nem tudom. Kinek mi.. Nekem meg van szokva a kör alakú. Szinte mindenütt olyan van.
"Whatever." (Ryder)

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 07. 09. 19:46

Luszie írta:Hát, nem tudom. Kinek mi.. Nekem meg van szokva a kör alakú. Szinte mindenütt olyan van.
Lehetne jó ezzel a négyzet alakkal is, ha megcsinálták volna rendesen

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 07. 09. 20:00

Mi nincs rajta normálisan megcsinálva? Látod rajta az utakat/utcákat, látod majd rajta a körözést, az npc-ket,küldiket, boltokat stb. Látszik mellette az élet, a golyóállómellény, a speckó képesség. Mit szeretnél még látni rajta? Az előzőek mivel mutattak többet?

Ez csak egy kis változtatás (sőt igazából egy kicsivel nagyobb területet is láthatsz rajta akár mint a kör alakon), semmivel nem rosszabb tőle a játék. Ez is csak egy kis rinya... -.- Na meg a fegyverkerék... Ezt is csak egy PC-s mondhatta... A konzolosok jól tudják, hogy igazából rettentő jól működik.
Habár tény, hogy nem egy megszokott GTA elem de gondolom ezen is látták, hogy az MP3-ban és az RDR-ben szerették az emberek (meg sok más játékban is) és gondolták akkor miért pont a GTAV-ben ne szeretnék.
Olyan kis apróságokat hoztok fel, hogy igazából ez rinya és kötekedés felső szinten. 3 perc játék után megszokjátok, hogy ez ezentúl ilyen és kb nem is fogtok arra emlékezni, hogy milyen volt előtte (persze kis irónikus túlzással).

A 3 karakter meg azért eléggé dob a játékmeneten. Helyzettől függően dinamikussá teszi majd a küldetéseket... Nem lesz olyan monoton mint az IV volt, hogy csak beálltál fedezékbe, azután meg kilőttél mindenkit és kész..nabumm... PL ami nagyjából látszódott a videón is, hogy lazán bemész az egyik karakterrel a tömegbe amíg másikat kint hagyod, hogy ha kell akkor gyors a nagyfiúkat kiszeded mesterlövésszel, majd ezek után vissza arra, aki bent van a kalamajkában, és széthasítasz a maradékon. És ez csak egy eset, ami sokkal változatosabb mint egy konténer mögül kihajolgatni állandóan és ellőni néhány lőszert...

Ehelyett felemlíthetnétek a játék valódi problémáit... sajnos van belőle 1-2 ami viszont tényleg rontja a játékélmény, nem pedig csak önkényes rinya szinten ragad meg az ember fejében...

Na jó helyesbítek, 1 negatívumot felemlítettetek, mégpedig, a karakterváltáskor az akcióhelyzeteket. Ez egy idő után tényleg idegesítővé válik. Átváltasz egy karakterre, mert épp azzal lenne küldetésed, de előbb le kell ráznod egy 5*-os körözést...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára realostew 2013. 07. 09. 20:06-kor.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Gaby86
Puding
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 14:48
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gaby86 » 2013. 07. 09. 20:03

Ezt a KÉPET most találtam. Azért vannak alakítások!
A nagyobbnak mindig igaza van, még ha téved, akkor is!

/ Benjamin 'Lefty' Ruggiero /

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 07. 09. 20:07

Szerintem az alsó kép egy kereszteződéssel távolabb van, a felsőtől.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Gaby86
Puding
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 14:48
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gaby86 » 2013. 07. 09. 20:14

realostew írta:Szerintem az alsó kép egy kereszteződéssel távolabb van, a felsőtől.
Nézd meg bal oldalt a hegyet, meg a fákat. Kapásból az út közepén lévőt is!
A nagyobbnak mindig igaza van, még ha téved, akkor is!

/ Benjamin 'Lefty' Ruggiero /

Avatar
Franklin
Sprunk-függő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 14:39

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Franklin » 2013. 07. 09. 21:28

Nézzétek meg a felső kép bal szélén egy templom szerűség áll,de az alsón még nincs ott. Akkor nézzétek meg a felső képen hegyet/vagy dombot (felső kép bal felső sarok). alig lehet látni,de az alsón viszont jól látszik. Ha ugyan arról a kereszteződéről lenne szó akkor minden ugyan úgy nézne ki. Szerintem a R* sem vállal ekkora rizikót hogy megváltoztassa a textúrát,vagy házakat.
“Grove Street, home. At least it was before I fucked everything up!”

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 07. 10. 05:25

3 év telt el a két videó között. Simán változtatthattak rajta.
Gyenge napok vannak...

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 07. 10. 06:06

realostew írta:A 3 karakter meg azért eléggé dob a játékmeneten
Nem dob az rajta semmit, a videó bizonyította is
realostew írta:Nem lesz olyan monoton mint az IV volt, hogy csak beálltál fedezékbe, azután meg kilőttél mindenkit és kész..nabumm... PL ami nagyjából látszódott a videón is, hogy lazán bemész az egyik karakterrel a tömegbe amíg másikat kint hagyod, hogy ha kell akkor gyors a nagyfiúkat kiszeded mesterlövésszel, majd ezek után vissza arra, aki bent van a kalamajkában, és széthasítasz a maradékon. És ez csak egy eset, ami sokkal változatosabb mint egy konténer mögül kihajolgatni állandóan és ellőni néhány lőszert...
Erről beszéltem. Az emberek nagy részének sajnos ez kell. Akció akció hátán
Nem mondom, k**va élvezetes lesz küldetések közben össze-vissza váltogatni, ugrálni

Azért remélem az emberek nagy részének nem fog tetszeni ez a felesleges hülyeség és akkor így elfelejtődhetne ez a hülyeség
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Hüblookohelimedion 2013. 07. 10. 08:08-kor.

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2013. 07. 10. 07:19

Teljes mértékben egyet értek Csesznekivel!
Ez a gta rész egy kalap szar! Ptcöhh, köpnöm kell! A GTA franchise szégyenfoltja az eddigiek alapján.
Úgylátszik a rocktsar a kisgyerekeket is célba vette, akik ehhez a sorozathoz túl bénák még. A gta 4 is harmatgyenge volt kihívás szempontjából, erre még rátesznek egy-két lapáttal, hogy még könnyebbé tegyék. Idő lassìtás, na meg ez az undorító arcade-os vezetés. Mikor megláttam majdnem okádtam.
A sleeping dogs is ezért volt szar számomra, nem gondoltam, hogy a rockstar is idáig süllyed. Szégyen!
A gta 4-es fizika tökéletes volt, így elbaszni sok béna gyökér miatt!... Àhh...
Nem tudom kinek van itt jogosítványa, de az autók úgy viselkednek mozgás közben, mint a Gta4-ben. Ami az v-ben várható az egy vicc.
Talán egy warez. Talán.

Avatar
HDReady
Pogo, a majom
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2011. 08. 14. 11:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: HDReady » 2013. 07. 10. 08:40

Na ehez hozza kell szoljak en is egy ket szot,nyilvan vannak itt Pc-sek is akik csak indulatbol es irigysegbol lazonganak,nektek azt uzenem hogy vegyetek egy hideg zuhanyt.Masfelol pedig 1-2 dologban tenyleg hogy igazat is kell adjak,mert tenyleg van benne negativum is.

Pozitivum :
- Gyonyoru kornyezet
- A karakterek elethubbek
- A Story( ami talan idaig a leg utosseb lessz )
- A viz allatii vilag ami lelegzetelalito
- Ingatlanok vasarlasa+belefektetse
- Az autok,es fegyverek tuningolasa felsofokon
- Valtozatos ruhak es tetovalas

(meg lett volna tobb is hirtelen ennyi jutott az eszembe)

Negativum :
- A grafika
- A karakter valtas (bisztos idovel hozza lehet szokni)
- Az autok fizikaja
- A kocka map ( a kialakitasa nem tul kihivo)

Hat ennyi, nem szeretnem ha itt vita lenne ebbol,ez csak az en velemnyem ja es nekem is csak PC-m van.
De mindent beleszamitva az eddigi legjobb GTA resznek nezunk elebe ami a Game Of The Year cimet is bisztos elnyeri.
-

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 07. 10. 08:53

A grafikában mi a negatívum? Őszintén mit vártok? A jelenlegi konzoloknál ez a maximum

Watch Dogssal meg senki ne jöjjön, mert azokról minden kép, videó nexgenes és nem is szebb
De mindent beleszamitva az eddigi legjobb GTA resznek nezunk elebe ami a Game Of The Year cimet is bisztos elnyeri.
Számít az a díj valamit miután egy béna PS2 szintű Skyrim és egy Walking Dead (amit nem neveznék játéknak)is megkapta?

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 07. 10. 09:31

Grafika, ja olyan amilyen, nekem igazából jöhetett volna egy kicsit gyengébb is, ha hozzá akkor nem üres utcákban mászkálnánk.

Egyébként a Watch Dogst felemlegetve, tartok tőle, hogy a R* ezt a hülye járműirányítást is miatta alakította így... A WD-ben is valami egészen hasonló lesz ha jól emlékszem, és gondolom nem akar egy olyan konkurenciától elmaradni, aminek várhatóan elég nagy vevőtábora lesz. :\ Ezt nagyon elbaszták.
Előrendelés nálam tuti megbukott már. Várok egy használtra valamelyik konzolboltban. Vagy egy nagy árcsökkenésre.

OFF:
Amúgy Cseszneki: Szerintem a Skyrim kenterbe veri az összes RPG-t ezen a generáción. Már nem először olvasom ezt a PS2 szintű szöveget. Lehet, hogy előzőleg is tőled volt. Pontosan mire gondolsz ezen?

Egyébként meg vannak lapok, ahol úgy harangozzák be a Withcer3-t, hogy húha, hát sokkal szebb lesz a grafja mint a Skyrimé volt. Szerintem ez szánalmas, hogy egy 4 éves játékot most akar leverni egy (nem is tudom talán nextgen) új cím. Mellesleg meg RPG-nél ugye a sztori az ami a fő hangsúlyt kapja, meg a karakteregyediség. Most ha ebben nem veri le a Skyrim-et akkor aztán cseszheti, hogy grafikában jobb.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára realostew 2013. 07. 10. 09:35-kor.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 07. 10. 09:35

A járműirányítást szerintem még nem kell leírni. Nem láttunk belőle eleget, hogy megítélhessük

A grafika pedig azt hozta, ami évek óta nyilvánvaló volt, az RDR szintjét. Attól nem lehet többet kihozni a mai konzolokból
Amúgy Cseszneki: Szerintem a Skyrim kenterbe veri az összes RPG-t ezen a generáción. Már nem először olvasom ezt a PS2 szintű szöveget. Lehet, hogy előzőleg is tőled volt. Pontosan mire gondolsz ezen?
Hangok, irányítás, fizika, grafika mindenben olyan, mintha egy PS2es játékkal játszanák
Az egész játék csak a neve miatt lett siker, csak is azért tartják sokan jó játéknak. Ha más néven jelent volna meg bukta lett volna rendesen.
Mellesleg meg RPG-nél ugye a sztori az ami a fő hangsúlyt kapja, meg a karakteregyediség. Most ha ebben nem veri le a Skyrim-et akkor aztán cseszheti, hogy grafikában jobb.
Már a Witcher 2 is verte

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 07. 10. 09:52

realostew írta:Na meg a fegyverkerék... Ezt is csak egy PC-s mondhatta... A konzolosok jól tudják, hogy igazából rettentő jól működik.
Szerintem vegyél vissza. Mi volt a bajod a régi megoldással? Hogy egyszerűen átpörgetted az egészen? Szerintem éppen elég jó volt az, és attól még, hogy "csak" egy PC -s vagyok láttam, hogy milyen a fegyverkerék. Tömören kifejezve érzéseimet és tapasztalataimat, azt kell, hogy mondjam: szar.
Persze ki vagyok én, hogy az imádott R* egyik döntését megkérdőjelezzem, vagy olyanokra hivatkozzam, mint az eddig jól bevált hagyományos stílus? Á, csak egy PC -s. Ez nem vélemény, ez csak egy vicc!

Valamiért az az érzésem, hogy rettentően jól működött a régi megoldás, mert kellemes lesz tizenvalahány típusú fegyvert belezsúfolni a kis kerekedbe. Pont mint a Hitman esetében, de ott maximum nyolc-kilenc volt benne, nem pedig tizenkettő.

Megjegyzés: A PC -s részeket csak a mondandó kifordítása miatt jegyeztem meg, valódi tartalmuk vagy rejtett jelentésük nincs. Az itt leírtakért semmilyen formában felelősséget nem vállalunk. Reklamációt nem fogadunk el. (NoxiousEnterprise Critical Corporation)
Guess who's back!

Lezárt