[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 07. 10. 13:54

NoxiousEnterprise írta:Háááááááááááááát...
Van azért több probléma is.
Persze vannak, de azok apróbb dolgok vagy nem megítélhetőek
NoxiousEnterprise írta:Franklin lövöldözésére. Nézem a zöld csíkot, mert felteszem, hogy az az életerő. Nézem, és miközben úgy hat ember lövi őt, alig megy le az élete. De tényleg. A mesterséges intelligencia nem elég ahhoz, hogy a nyílt célpontok fedezéket keressenek, vagy normálisan célozzanak, hogy valami kis izgalom is legyen a játékban?! NEM! Csak állnak és lőnek, de még azt is szarul, mert szomorodjak meg, ha az életének a harmada lement!
Mivel ez egy demo volt, még nem biztos, hogy a játékban is így lesz. Tehát még ez sem megítélhető
NoxiousEnterprise írta:Kielemeztem annyit megint a "gameplay"nek nevezett reklámból,
Amúgy ez teljesen játékmeneti videó volt. Tény bemutató az egész, de az egész videó játékmeneti

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 07. 10. 13:57

Nálam tudod a gameplay tényleg abból áll, hogy kötetlenül játszanak. Ez egy reklámfilm volt, attól függetlenül, hogy a játék részeiből vágták össze.
Az egész csak az önreklámozás formája volt, kiegészítve néhány információval, aminek a nyolcvanhat százalékát már ismertük.
Ez egy izé volt.
Guess who's back!

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 07. 10. 13:59

A játék végével kapcsolatban: Szerintem a kulcs ember Michael lesz és családja, hiszen erre lehet a legjobban alapozni, vagyis megint lesz egy közös ellenség(mint a IV-ben Dimitri), vagyis akkor a 3 főhősnek lesz egy közös ellensége, aki elrabol Michael családjából 1 embert, és akkor Michaelnek segítenek elkapni azt a bizonyos gazembert.
Én valami ilyesmire gondoltam! :D

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 07. 10. 14:04

Újranéztem most a videót és az kell mondjam az autóvezetés tényleg elég rossznak néz ki. A 2 üldözéses résznél nagyon árkádosnak tűnik

Ha ez tényleg így lesz, akkor az nagy baj

Persze ez megint a sok sírásnak köszönhető :@ Sokan reklamáltak, hogy a négyben szar az autósüldözés a nehéz vezetés miatt. Pedig talán a legjobb újítás a játékban a realisztikusabb vezetés volt

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 07. 10. 14:18

A vezetés szerintem is kiváló volt a IV-ben, nem kellett volna kicserélni, szerintem még a törésmodell is baromi jó volt. Amúgy meg nekem egyáltalán nem volt nehéz a IV-ben autókat vezetni.

Dave: Egyébként én is valami hasonló befejezést várok, amiben közösen nyírják ki a közös ellenségüket. :) Szerintem is ez a leglogikusabb. ;) :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 07. 10. 14:26

dani.szentgali írta:A vezetés szerintem is kiváló volt a IV-ben, nem kellett volna kicserélni, szerintem még a törésmodell is baromi jó volt. Amúgy meg nekem egyáltalán nem volt nehéz a IV-ben autókat vezetni.
Ugye? Biztos a kisebbek javasolták hogy ez változzon meg. Nem tudnak vezetni..aztán "nehéz volt" nekik. Pedig elég jó volt így. Na mindegy, ez már a múlté. Tovább kell lépnünk és alkalmazkodni a körülményekhez.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 07. 10. 14:28

Reméljük meg lesz a barátból ellenség dolog is, mert az minden GTA-ba kell...
Gyenge napok vannak...

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 07. 10. 14:28

A törésmodell Trevor Trailerében kiváló volt, jobb mint a GTAIV-ben, az irányítás pedig nekem is tetszett a IV-ben, de srácok még csak most láttuk először mozogni az autókat úgy igazán, nem kell aggódni jó lesz ez.
A Minimapről pedig szerintem jó volt a kör alakú, de ez is jó lesz, nekem így jobban tetszik!!! :)

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 07. 10. 14:35

Nem kell aggódni? :@
Guess who's back!

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 07. 10. 14:35

Rockstrar69 lehet, hogy lesz barátból ellenség, bár leginkább Franklin és Lamar között tudnám elképzelni, máshol nem. A fő karaktereket én kizártnak tartom, hogy összevesszenek. (Volt már aki erre is tippelt.)

Az irányítás meg remélem kiveri a biztosítékot a nagyközönségnél, és követel GTA IV-set. Amit később megkapunk egy frissítés keretében.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2013. 07. 10. 14:40

Cseszneki írta:Újranéztem most a videót és az kell mondjam az autóvezetés tényleg elég rossznak néz ki. A 2 üldözéses résznél nagyon árkádosnak tűnik

Ha ez tényleg így lesz, akkor az nagy baj

Persze ez megint a sok sírásnak köszönhető :@ Sokan reklamáltak, hogy a négyben szar az autósüldözés a nehéz vezetés miatt. Pedig talán a legjobb újítás a játékban a realisztikusabb vezetés volt
Mintha csak én írtam volna! Csak ez nem trágár!

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 07. 10. 14:43

realostew írta:Rockstrar69 lehet, hogy lesz barátból ellenség, bár leginkább Franklin és Lamar között tudnám elképzelni, máshol nem. A fő karaktereket én kizártnak tartom, hogy összevesszenek. (Volt már aki erre is tippelt.)

Az irányítás meg remélem kiveri a biztosítékot a nagyközönségnél, és követel GTA IV-set. Amit később megkapunk egy frissítés keretében.
Remélem azért érezted az iróniát a mondatomban.
Gyenge napok vannak...

GangStarr94
Pogo, a majom
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2011. 11. 06. 12:12

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: GangStarr94 » 2013. 07. 10. 15:19

Na ideje nekem is véleményt írnom:

A vidékies területek nagyon bejöttek, a hegyek, a patakok minden és víz hullámzása az gyönyörű volt. A grafika sosem érdekelt semmilyen játéknál, főleg nem a GTA-nál szóval nekem tetszett, tényleg hasonlít a RDR-re. A három szereplő újbóli bemutatása is tetszett(mi volt az a láb a WC-ben?), a küldetések is tetszettek, a karakter váltás pont így képzeltem el mindkét esetben(távoli és közeli) remélem az az aláfestő zene benne lesz amikor váltogatták a szereplőket. A tunignak nem látom sok értelmét, ingatlan vásárlás viszont nagyon jó hogy bekerült, a tőzsde meg hát majd meglátjuk, remélem később(DLC akár) több sport is lesz mert a tenisz engem nagyon nem érdekel, viszont kosárlabda simán belekerülhetne, kihagyott ziccer lenne ha gettóban nem lehetne nyomni. Sokan szóba hozták a vezetés, hát nekem se nyerte el tetszésemet, de szerintem ez fel volt gyorsítva, vissza térve a GTA IV-hez ott egyáltalán nem volt jó a vezetés, az oké hogy az ilyen kisebb teljesítményű a autók nem vették jól a kanyart, de a sport és izom autók sem voltak a helyzet magaslatán, a Ballad of Gay Tony-ban viszont jó volt. Az ejtőernyőzés a valami k**va jól néz ki, sokkal jobb mint a BOGT-ban. Mini térkép szerintem teljesen rendben van és kerek fegyverválasztó is, így legalább átlátom mi van nálam. Várom már a szeptembert de nagyon....

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 07. 10. 15:27

Rockstar69 őszintén megmondva nem, de akkor sem állhat távol a valóságtól a dolog. :P
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 07. 10. 15:28

GangStarr94 írta: 1. A tunignak nem látom sok értelmét
2. remélem később(DLC akár) több sport is lesz mert a tenisz engem nagyon nem érdekel.
3. vissza térve a GTA IV-hez ott egyáltalán nem volt jó a vezetés, az oké hogy az ilyen kisebb teljesítményű a autók nem vették jól a kanyart, de a sport és izom autók sem voltak a helyzet magaslatán, a Ballad of Gay Tony-ban viszont jó volt.
1. Van annak értelme, hidd csak el. Jó kis móka már a játék után és közben is.
2. Sportból tuti lesz több is.. Csak a teniszből mutattak egy jelenetet.
3. Bocs, hogy ezt mondom, de biztos azért mondod ezt mert egy rakás autós játékkal játszol/játszottál. (GT, NFS, Grid.. etc) Ahol egy rakás tuningolt járgánnyal kell menni, és a legtöbbjük szépen veszi a kanyarokat. Minden kisgyerek ehhez van szokva.. VISZONT egy civil autó nem tud könnyen bevenni egy hajtűkanyart, de még egy annál kisebb kanyart sem, ill. csúszkál. Nem is értem hogy lehet ezt mondani, hogy a IV-ben rossz volt a vezetés.. pont hogy rohadt jó volt, csak aki olyan játékokon nőtt fel, és nincs ehhez szokva, azt várná el egy rakás civil autótól hogy majd olyan lesz mint azokban a játékokban, de csalódik, és persze hogy nehéznek tartja. Hidd el hogy ha beülsz egy Ladába az nehezebben vesz be egy kanyart és 5x jobban csúszkál mint mondjuk egy Lamborghini. Ebből adódik az is hogy a TBOGT-ben jobban tetszhetett a vezetés, mivel ott a járgányok túlnyomó része luxusverda, és a realitás érdekében a luxusjárgányok ott is könnyebben kezelhetőbbek.
"Whatever." (Ryder)

Lezárt