[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 07. 12. 21:22

Neked öreges nekem nem! :D

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 07. 12. 21:23

Hát te tudod!

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 07. 12. 21:30

Komolyan egy képről ítéled ezt meg? miért nem egy gameplay videó részletre hivatkozol akkor már? Ja mert csak egy szerencsétlen aspektusú képbe tudtál belekötni?

Én értem, hogy szerinted Micheal túl öreg és ez neked nem teszik, de azért túlzásokba te se ess légyszives. Nekem meg tetszik, hogy végre egyszer megízlelhetjük a GTA-t egy tapasztalt karakter szemszögéből is.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 07. 12. 21:38

Téged meg mi lelt? :o Hol kötözködtem én?
Akárhol is keresem nem találok kötözködést :lol: :P

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 07. 12. 21:49

KöTEKEDést írtam nem köTÖZKÖDést. Nem mindegy, hogy valakivel kötözködsz vagy valamibe belekötsz. :D

De egyébként nem is felháborodott "hangsúllyal" szántam, hanem inkább olyan OMG-vel.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 07. 12. 21:53

Olyan a járása amire számítottam. Ebben mi a kötekedés? Én nem találom

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 07. 12. 22:16

Szerintem az, hogy a kép alapján így elítéled/megítéled, ráadásul negatívan, kicsit arra hajaz. De ha nem annak szántad, akkor én kérek elnézést:)
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 07. 12. 22:19

Az előzetesből ítéltem meg, a képről csak eszembe jutott. Csak leírtam, mert ilyen baktató járásra számítottam tőle. Még dicsértem is, hogy legalább nem sablonos és teljesen más, mint Franklinél. Azért az alap elvárás volt, hogy a 3 szereplő mozgása más stílusú legyen
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Hüblookohelimedion 2013. 07. 12. 22:27-kor.

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 07. 12. 22:22

Frankliné sem sablonos, Trevoréra nagyon kíváncsi leszek!

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 07. 12. 22:40

Hmm hirtelen most beugrott, mire vágyok még nagyon a V-től. Oldják meg az NPC-k hidakon való vezetését!!! :D
Nagyon dühítő volt szerintem, hogy sosem lehetett normálisan átkocsikázni egy hídon, mert tuti, hogy előtted össze vissza kanyarogtak, lelassítottál, hogy ne menj beléjük, de akkor meg hátulról repesztett neked valami őrült... :D
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 07. 13. 07:02

NoxiousEnterprise írta: Mindegyik karakterrel ugyanazokat a házakat ehet majd megvenni, vagy mindegyikkel másokat? Ezek szerint lesznek személyre szabott hirdetések, ingatlanok, stb?
nem tudom, hogy mi nő, az ember képessége a fegyverek használatára globálisan, vagy a fegyverek használatának készsége, úgy mint a San Andreasban? mert ha az utóbbi, akkor karakterenként magasabbra kellene tornásznom?
Szerintem mindegyikkel mást lehet majd vennni. Úgyis más az ízlésük így a játék mindegyiknek mást fog "felajánlani".
A fegyvereknél szerintem mindkettő. Ott van a "shoot" képesség, de emellett lehet még lehet fejlesztgetni a fegyvereket. Mondjuk hangtompítót rakni a pisztolyra vagy mini távcsövet meg ilyesmik.. Legalábbis nálam a "fejleszthető fegyverek" ezt jelentik. Nem pedig csak a képességet.
Maga a képesség mindhárom karakternél ott lesz biztosan, szóval azokat tuti egyesével kell majd "feltornázni" igen. :)
realostew írta:Szerintem az, hogy a kép alapján így elítéled/megítéled, ráadásul negatívan, kicsit arra hajaz. De ha nem annak szántad, akkor én kérek elnézést:)
Hát, azért más ha véleményt mond, vagy tényleg beleköt. Attól mert az övé negatív, még nem lesz kötözködés. Számomra semmiképpen. Hála az égnek hogy nem tetszik mindenkinek. Legalább nem unalmas itt az élet. (mondjuk ezek a csipkelődések már lassan kezdenek idegesíteni..de...mindegy.)
realostew írta:Hmm hirtelen most beugrott, mire vágyok még nagyon a V-től. Oldják meg az NPC-k hidakon való vezetését!!! :D
Nagyon dühítő volt szerintem, hogy sosem lehetett normálisan átkocsikázni egy hídon, mert tuti, hogy előtted össze vissza kanyarogtak, lelassítottál, hogy ne menj beléjük, de akkor meg hátulról repesztett neked valami őrült... :D
Én ezt mindig úgy fogtam fel, hogy a "R* vicces kedvébe volt és így oldotta meg" hogy az autópályán egy rakás őrült legyen. Igaz, a való életben ennyi nem durva a helyzet, de a GTA világában ennyi "poént" simán kinézek a R*-ból. Ha azt nézed, a hídak kb olyanok mint egy autópálya szóval ha belassítasz és neked megy valaki mert mögötted ő azelőtt ment vagy 100-al, az teljesen természetes. A kacskaringózás... hát.. nem tapasztaltam olyan sokat, de hát elviseltem. Ezt mondjuk kivehetnék. :) De a hátulról belemenős dolog szerintem jó. Most gondolj bele.. valaki hirtelen belassít előtted, nem biztos hogy már megtudsz állni.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 07. 13. 07:55

Nekem mindegy milyen lesz a mozgás, csak ne legyen olyan szar, mint a Max Payne 3-ban. Az valami irdatlan gagyi volt!

Amúgy azt figyeltem meg, hogy az autók, mindig akkor rántották el a kormányt mikor jött egy metró. Szerintem csak rosszul lett beprogramozva az A.I.
Gyenge napok vannak...

Avatar
paradicsoma13
Rajongó
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 09:11
Tartózkodási hely: Vice City, Hajdúnánás

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: paradicsoma13 » 2013. 07. 13. 09:05

Rockstar69 írta:Nekem mindegy milyen lesz a mozgás, csak ne legyen olyan szar, mint a Max Payne 3-ban. Az valami irdatlan gagyi volt!

Amúgy azt figyeltem meg, hogy az autók, mindig akkor rántották el a kormányt mikor jött egy metró. Szerintem csak rosszul lett beprogramozva az A.I.
Ezt én is észrevettem de végül meg kellet vele békéljek de úgy tudnám magyarázni hogy nem kis sung-al jön a metró és lehet féltek hogy az a szél elfújja őket.
The guns and crack in this area go through Trevor Phillips Enterprises... or they ain't going-Trevor Phillips
I'm rich, I'm miserable. I'm pretty average for this town.-Michael
I sound like somebody trying to make some paper and nor get killed- Franklin

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 07. 13. 12:17

A mozgásról annyit, hogy már a GTAIV és EFLC karakterek is máshogy mozogtak, futottak, álltak, stb. Michael mozgása pedig szerintem egyáltalán nem kivénhedt, vagy öreges, én inkább azt az öltönyös nehézfiút látom benne, aki megy szétrúgni valakinek a seggét. Bár talán olyan tengerészjárás, ahogy előredől széllel szemben... Franklin pedig az a lazaság, amit vártam tőle. Trevor vajon hogy fog járni... Ruganyosan, az biztos.
Guess who's back!

Avatar
Neil
Rajongó
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2013. 05. 23. 19:06

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Neil » 2013. 07. 13. 20:46

NoxiousEnterprise írta:A mozgásról annyit, hogy már a GTAIV és EFLC karakterek is máshogy mozogtak, futottak, álltak, stb. Michael mozgása pedig szerintem egyáltalán nem kivénhedt, vagy öreges, én inkább azt az öltönyös nehézfiút látom benne, aki megy szétrúgni valakinek a seggét. Bár talán olyan tengerészjárás, ahogy előredől széllel szemben... Franklin pedig az a lazaság, amit vártam tőle. Trevor vajon hogy fog járni... Ruganyosan, az biztos.
Franklin járása nagyon tetszett nekem is. :)
"Don't let yourself get attached to anything you are not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel the heat around the corner." - Neil McCauley

Lezárt