[Új] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Kisprobegt
Puding
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2011. 08. 27. 11:10

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kisprobegt » 2013. 09. 24. 16:20


Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 09. 24. 16:39

Kowi írta:És ezzel én is beléptem a klubba :).

Kép
Azt le tudnád nekem írni, hogy milyen jutalmakat kaptál?
Kisprobegt írta:100% feltétele...
Na. Örülök, hogy végre nem nekem kellett linkelni valamit az oldalról. :)

Avatar
Kowi
Puding
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2013. 08. 25. 13:32

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kowi » 2013. 09. 24. 17:42

Visali írta:Azt le tudnád nekem írni, hogy milyen jutalmakat kaptál?
Külön a 100%-ért semmi nem jár, csak egy achievment. A teljesítés folyamán viszont megkapjuk a búvárhajót, motoros, triatlon, ejtőernyős, búvár ruhákat, ingyen tuningot a Sandy Shore-nál lévő műhelyben és egy "ufósított" homokfutót. Egyelőre ennyi jutott eszembe. Plusz tartalommal nem találkoztam.

szerk.: az ejtőernyős ugrások után mindig lesz nálad.

szerk2.: töltényekből is 9999 lehet nálad.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Kowi 2013. 09. 24. 18:55-kor.

Avatar
Kisprobegt
Puding
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2011. 08. 27. 11:10

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kisprobegt » 2013. 09. 24. 18:18

Tudjátok mit látnék szívesen a GTA-ban ? Irányítható női karaktert... Szerintem valamilyen szinten új szintre emelné a játékot. ( Singleplayerre gondolok)

SPiN88
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2013. 08. 25. 12:16

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: SPiN88 » 2013. 09. 24. 19:55

Alamo tengerben hogy lehet búvárkodni?
Megpróbáltam a Katonai helikopterrel átvinni a tengeralattjárót, de nem lehet felemelkedni vele (valószínű bug lehet).

Avatar
Nikofan
CJ zoknija
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2012. 10. 23. 08:32

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Nikofan » 2013. 09. 24. 19:56

én egy rossz szóval sem tudom illetni a játékot egyszerűen a világ legjobb játéka és tökéletes szerintem. Egy percét se untam.

Trailerek alapján Franklin nem volt szimpatikus, de kiderült, hogy remek karakter ő is Trevor és Michael mellett. Legjobb hármas csapat.

Még sokszor kifogom pörgetni az biztos :D

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 09. 24. 21:41

Kowi írta:
Visali írta:Azt le tudnád nekem írni, hogy milyen jutalmakat kaptál?
Külön a 100%-ért semmi nem jár, csak egy achievment. A teljesítés folyamán viszont megkapjuk a búvárhajót, motoros, triatlon, ejtőernyős, búvár ruhákat, ingyen tuningot a Sandy Shore-nál lévő műhelyben és egy "ufósított" homokfutót. Egyelőre ennyi jutott eszembe. Plusz tartalommal nem találkoztam.

szerk.: az ejtőernyős ugrások után mindig lesz nálad.

szerk2.: töltényekből is 9999 lehet nálad.
Nagyon szépen köszi. :D

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 09. 24. 22:30

Nos, úgy gondoltam, hogy megint elmesélem az élményeimet a "Mr. Philips" és a "Nervous Ron" c. küldetésekkel kapcsolatosan.

Mr. Philips:
Hát, számomra ez a küldetés eléggé szomorú volt, hiszen Johnnyt, Terryt és Clayt meg kellett ölnünk :(. Habár, Ashleyt is meggyilkolhattuk Ortegával együtt. Én csupán hátba lőttem Ashleyt egy sörétessel, Ortegának pedig megkíméltem az életét, valamint Terryt és Clayt lelőttem egy üldözés alatt. Érdekesség, hogy a statisztikám nem számolta Clay és Terry megölését. Tehát, lehetséges, hogy nem halhattak meg a menekülés alatt. Emellett, kitérnék magára a küldetésre. Szerintem hangulatos volt, annak ellenére, hogy elpusztítottuk a Lost MC-t. Volt benne minden: szex, veszekedés, üldözés, tűzharc és lakókocsi lelökés :P. Ezt leszámítva, volt egy olyan jelenet, ahol nagyon kellemetlenül éreztem magamat, mégpedig Clay és Terry bejátszásánál, mikor Trevor azzal hencegett, hogy megdugta Ashleyt, és megölte Johnnyt. Miközben hergelte a Lost MC-seket, rájöttem, hogy Ashleyt nem kellett volna megölnöm, noha fájdalmasabb halált kapott volna, ha nem gyilkoltam meg volna.

Nervous Ron:
Ehhez nincs oly sok mondandóm. Ebben a küldetésben több volt az akció, mint az előzőben, aminek nagyon örültem. Erre példa a repülős jelenet és a távcsöves lövöldözés. :)

Szerintem ennyi elég mára, majd holnap folytatom. Viszont az kiemelem, hogy 31%-nál tartok, és az utolsó triatlont csinálom Trevorral. Sajnos nem tudtam megcsinálni, mivel az első próbálkozásnál 40%-os volt az állóképességem, s a verseny alatt felvittem 80-ra, de a legvégén elcsesztem, mivel nem volt már elég energiám, ám a célnál a stamina felment 100%-ra, csakhogy nem tudtam beelőzni az előttem lévőket, így negyedik vagy ötödik lettem -.-. Nagyon mérges voltam, tudniillik 30 perces volt a futam, s végig kellett úszni az Alamos-tengert.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 09. 25. 14:31

Az a legutolsó triatlon valóban nagyon kemény, nekem lerohadt a hüvelykujjam, mire végigcsináltam. Egyébként én Franklinnel csináltam meg első helyezésre az összeset. A legelsőt még Michaellel próbáltam, de ő a biciklis résznél már elvesztette a stamináját és közölte, hogy "Vissza kellett volna vonulnom". A végén egyet is értettem vele, és miután a célegyenesben meghaltam, azonnal váltottam is át Franklinre, akinek alaphelyzetben is jobb a staminája. Vele elsőre megnyertem az egészet s utána a második triatlont is vele nyertem meg. Mivel mindkét triatlonon első helyezést értem el+még triatlonon kívül is futkostam vele, ezért a leghosszabb, harmadik triatlonra már full staminával mentem vele és bár nagyon elfáradt az ujjam a végére, sikerült megcsinálnom, megnyertem azt is. :D
Egyébként ha már a játékban végezhető sportokról beszélünk, azt nem tudná nekem valaki megmondani, hogy lehet-e a játékban konditermeket használni? Bevallom őszintén, eddig csak egyszer próbálkoztam vele, mégpedig a Vespucci Beach-en lévő nyitott tengerparti konditeremmel (ami mellesleg az első trailerben is látható volt), de nem tudtam bemenni és súlyzózni/edzeni egyik karakterrel sem. Remélem, hogy eddig csak azért nem jött össze, mert még nem teljesítettem a feltételét és nem azért, mert nem lehet a játékban, mert a R* megígérte, hogy lehet majd használni a konditermeket.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
DereX
Szakértő
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2012. 07. 09. 22:35

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: DereX » 2013. 09. 25. 15:55

Ilyet nem ígért a R*.
Pont azt ígérte meg, hogy ilyen jellegű átszabások nem fognak látszani a karakteren, mint az izomzat. Bár ettől függetlenül Stamina növelésnek jó lenne a kondi is

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 09. 25. 16:10

Azt egy szóval sem írtam, hogy azt ígérte volna a R*, hogy a kondizásnak testsúly-és izomzatbeli növekedésre is lesz hatása, ezt ahogy te is írtad, megmondták hogy nem lesz. Viszont azt mondták, hogy újra lehet majd kondizni attól függetlenül, hogy itt már nem lesznek látható nyomai a karakteren.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
DereX
Szakértő
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2012. 07. 09. 22:35

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: DereX » 2013. 09. 25. 16:13

Pusztán a kondizásról nem hallottam, hogy lehetne. Arról viszont igen, hogy a képességeket növelheted. Azt hiszem egyébként, hogy amikor kérdezték supporton a R*-t ebben a tekintetben, akkor hozták fel azt, hogy a karakteren nem fog látszódni semmi, arra pedig ha jól emlékszem nem válaszoltak, hogy attól lehet-e kondizni.
De lehet csak az én szememet kerülte el.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 09. 25. 16:33

Én is csak egyetlen hírben hallottam, hogy lehet majd kondizni, az egyik magazin-előzetesben ezt írták. De mindegy, ezen fölösleges vitáznunk, a lényeg, hogy sajnos vagy nem, de utánanéztem és úgy néz ki, nem lehet kondizni a játékban.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Skyfall
Puding
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2012. 10. 25. 18:34
Tartózkodási hely: Pest megye

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Skyfall » 2013. 09. 25. 20:10

Na, ma végig vittem a sztorit, lenyűgöző volt! :D

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2013. 09. 27. 06:01

Ha valaki közelít a játék végéhez, azt tanácsolom, C.
It's time for the Lance Vance Dance!

Válasz küldése