Grand Theft Auto V PC

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
kekesi
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 04. 30. 18:06
Tartózkodási hely: Gyömrő

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: kekesi » 2014. 09. 04. 13:15

mark74 írta:Ja persze! Ha nem lenne csúszás akkor lenne konkrét megjelenési időpont! Hónapokkal előtte szoktak pontos megjelenési dátumok lenni nem 2 nappal előtte :D
Pedig mag a Rockstar nyilatkozta, hogy nem fog késni a játék. Úgyhogy ezt most benézted. :D
Közhelyes idézetek helye:

".............................................................................."

Avatar
brenor
Szakértő
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2012. 10. 03. 00:24

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: brenor » 2014. 09. 04. 16:19

Itt az ősz, nem soká lesz next-gen változat. Ti milyen újdonságokat vártok el a pc, ps4, xbox one változatoktól? Melyik platformra veszitek meg, ha megveszitek megint?

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2014. 09. 04. 16:37

Sok grafikai újítást várok. A prevgenes GTAV hatalmas magasságokba tette a lécet a grafika és megjelenítés terén, a nextgenes és PC-s verziónak pedig még ezt a szintet is illene überelnie. Részletesebb, életszerűbb járműtörést is elvárok, lényegesen több járókelőt és autót az utakon (bár utóbbiakat a trailer alapján megkapjuk). Részletesebb vízi élővilág is jöhet, mert a prevgenes verzióban nem sűrűn lehetett találni élettől duzzadó, színes korallzátonyokat, halrajokat, csak néhány kósza kishalat meg cápát. Azt is elvárom, hogy a multiplayerben, vagyis az Online-ban jóval magasabb legyen az egy lobbiban lévő játékosok száma. Viszont ennél több újítást már nem tartanék igazságosnak az előző konzolgenerációval, pontosabban az előző genes konzoltulajokkal szemben, tehát olyan újítások, mint a pörölycápa, a macska meg a normálisan vadászó puma már olyan újítások lennének, amelyek nem amiatt kerülnének bele kizárólag a Nextgen/PC-s verzióba, mert nem voltak elég erősek az öreg konzolok a játékba berakásukhoz. Szóval mindenképp kapjunk valamennyivel többet a nextgenes/PC-s verzióban, főleg a magas árra való tekintettel, de a prevgeneseket sem illene komolyabb játékmenetbeli újítások játékba rakásával rákényszeríteni arra, hogy másodszorra is megvegyék a játékot. This is my opinion.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2014. 09. 04. 17:58

Elég fair. Szerintem olyan dolgok, mint a meglevők számának növelése (járművek, gyalogosok) és néhány új állat, új animációk, jobb grafika és kibővített multiplayer, ezek elég reális kérések. Ha az árat és azt is nézed, hogy több, mint egy éves játék...
Guess who's back!

Avatar
brenor
Szakértő
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2012. 10. 03. 00:24

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: brenor » 2014. 09. 04. 21:46

Én legjobban azt várom el, hogy jól optimalizálják le és ne kelljen hozzá erős konfig a minimum grafikához, legyen benne sok grafikai beállítás, ha a sok fű lassítaná a játékot kilehessen kapcsolni. Az is jó lenne, ha több helyen belehetne menni, mert úgy hallottam hogy a gyorsétterembe nem lehet bemenni és a megvett ingatlanokba se.

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 09. 05. 09:24

szerintem leginkább az evés hiányzik a játékból :D
Legalábbis én szivesen elhülyéskedtem volna a haverokkal egy gyorsétteremben..
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

mark74
Pogo, a majom
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2013. 05. 27. 15:51

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: mark74 » 2014. 09. 05. 12:47

Na elég frankon fut a Dead Rising 3 nálam,remélem valami hasonló lesz a gépigény a GTA V nek is?

Avatar
brenor
Szakértő
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2012. 10. 03. 00:24

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: brenor » 2014. 09. 05. 13:19

mark74 írta:Na elég frankon fut a Dead Rising 3 nálam,remélem valami hasonló lesz a gépigény a GTA V nek is?
Milyen konfigod van?

mark74
Pogo, a majom
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2013. 05. 27. 15:51

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: mark74 » 2014. 09. 12. 14:39

Nem késik mi? :DDDDDDD
Gondolkozni kéne emberek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: totyak » 2014. 09. 12. 14:58

mark74 írta:Nem késik mi? :DDDDDDD
Gondolkozni kéne emberek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ilyenkor már könnyű okosnak lenni. Alapból nem kellett volna késnie. Mellesleg ez nem is késés, mert sehol nem mondták korábban, hogy novemberben jön, vagy hogy az új konzolokra érkező darabokkal együtt.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

mark74
Pogo, a majom
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2013. 05. 27. 15:51

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: mark74 » 2014. 09. 12. 17:08

Óóóóóóóóóóó magyarázd már meg! Nem is késik mi? elmész a p....ába itt ugattátok hogy de a rocsztar mondta hogy nem mert ÖSSZEL jön hát most ezt ti bebuktátok! És igenis késik! Őszröl volt szó nem az őszre rá félévre majdnem :( Basszus már inkább tavasszal jön ki,mert lefogadom még ez a jan 27 sem 100%

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2014. 09. 12. 17:52

Nem szeretném, ha az adminok belekontárkodnának a következő hozzászólásomba, a legnagyobb tisztelettel együtt sem.

Mark: Te mi a faszt akarsz elérni? Mármint oké, tudom, hogy vannak az igazán perverz disznók, akiknek az a nagy élvezet, ha szenvedhetnek, vagy másokat látnak "szenvedni" (idézőjel, mert ez nem úgy szenvedés, ha igen, akkor ott is probléma van), de te is ilyen vagy? Öröm látni, elküldeni valakit a picsába, mert más a véleménye. Igen, azt mondtuk, hogy nem fog késni. És ki is nyalhatod, mert a válaszom (vagyis pontosítok: mindannyiunk válasza) pontosan (nem pontosan) 66% -ban igaz volt, mert a két konzolos verzió nem késett.

U.i.: A szabályzat második pontja nem alkalmazható, mert a kommentárom nem minősül vitakezdőnek. A fórumon töltött előéletem az adminok és látogatók személyes véleményétől eltekintve is makulátlan, ugyanis egyetlen alkalommal sem részesítettek figyelmeztetésben. A vulgáris kifejezések száma: 2 (egy idézet). A válaszreakcióban nem sértést alkalmaztam, csupán lehetőséget adtam egy tevékenység végrehajtására.
Guess who's back!

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: totyak » 2014. 09. 12. 18:18

mark74 írta:Óóóóóóóóóóó magyarázd már meg! Nem is késik mi? elmész a p....ába itt ugattátok hogy de a rocsztar mondta hogy nem mert ÖSSZEL jön hát most ezt ti bebuktátok! És igenis késik! Őszröl volt szó nem az őszre rá félévre majdnem :( Basszus már inkább tavasszal jön ki,mert lefogadom még ez a jan 27 sem 100%
Jó, hogy itt vagy az oldalon megmondóembernek. Ebben a stílusban népszerű leszel.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2014. 09. 14. 14:27

A csúszásban is van valami jó. Beindult a játék fordítása. Így aki nem tud angolul az megjelenés után néhány nappal már játszhatja magyarul. Valószínűleg addigra kész lesz

Én például arra várok megjelenés óta, hogy elkészüljön, mert a gyenge angolommal nem értenék tökéletesen mindent

roypaci
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2013. 09. 17. 19:11

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: roypaci » 2014. 09. 19. 21:08

Január 25 2015

Válasz küldése