[Új] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2014. 09. 23. 16:54

dani.szentgali írta:Látom, itt mindenki annyira elvakult GTA meg Rockstar b*zi, hogy senki sem érti, hogy Rockstar69-cel meg Visali-val miről pofázunk. De nektek legyen igazatok, én a magam részéről abbahagytam a nyávogást, annyival zárom le, hogy igen, valóban felkaptam kicsit a vizet, de akárhogy is nézzük, ez akkor is egy büdös szemét húzás volt a Rockstartól, és nekem még egyszer senki se merje azt mondani, hogy "Jaj, a Rockstar így más, mint a többi kiadó" meg hogy "Ők mindig a rajongóik érdekeit nézik", mert most kiderült, hogy ez rohadtul nem így megy. De igaza van Davekomának, emiatt nem kell ennyire idegesnek lenni, el kell fogadni a dolgot, a mai világ a pénzről szól.
Én elsősorban azon voltam kiakadva, hogy mindenki a többi kiadót/fejlesztőt szidja 1000-rel, és a R* iránti rajongása annyira elvakítja, hogy nem ismeri be azt sem, ha a kiadó/fejlesztő olyat tesz, ami ugyanolyan mocskos húzás, mint amit a többi kiadó is szokott tenni. Visali és Rockstar69 már "felvilágosult" ezzel kapcsolatban, de nagyon sokan vannak még itt, akik a rózsaszín ködtől nem látják át a dolgokat.

Viszont megnyugodhat mindenki, ugyanis az én "panaszkodó", "síró pityogó" kommentjeimet mostantól senki nem fogja olvasni. Végeztem ezzel az oldallal és a sok elvakult felhasználójával, akik nem látják a fától az erdőt. Mostantól nem pazarlom senki idejét ostoba vitákkal, viszont engem sem kell elküldeni hűvösebb éghajlatra azért, mert bizonyos dolgokról megvan a saját véleményem. Remélem, mindenki felfogta, amit írok. További jó játékot, elvakult rajongást kívánok mindenkinek és remélem, hogy egyszer majd nem csak az EA, az Activision meg a Ubisoft lesz a rossz, csúnya kiadó/fejlesztő a szemetekben, hanem ha felnőtök végre, akkor rájöttök, hogy az sem mindig korrekt, amit az istenként tisztelt Rockstar csinál. Mindenkinek sok sikert, boldogulást kívánok ebben a szar életben, sose adjátok fel az álmaitokat! Sziasztok!
Az a különbség, hogy Rockstar69 meg Visali vannak annyira felnőttek, hogy nem szarják tele az egész oldalt a rinyával, illetve lehet velük értelmesen kommunikálni. Te meg hát olyan vagy, amilyen. Ki mondta neked, hogy a R* más, mint a többi cég, meg ki tiszteli itt istenként őket? Ha van ilyen ember, neki kellene címezned a mondókádat, nem a nagyközönségnek. Egyáltalán nem a rajongók érdekeit nézi a R*, csak ezt nem bírod feldolgozni. Nekik pénz kell az elkészített termékért. Ha jó a termék, sok pénz lesz. Ilyen egyszerű.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2014. 09. 23. 18:02

Attól függetlenül, hogy éppen egyetértek-e vagy sem, szerintem most zárjuk le a témát.
Guess who's back!

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2014. 09. 23. 18:58

Igaz, eddig én még nem szóltam hozzá a GTA V új verziói miatt kitört vitához, azonban ha megengeditek, akkor elmondom, hogy Rockstar69-cel, Visalival, Danival és totyakkal értek egyet vegyesen. Tényleg szemét húzás volt ez a Rockstartól (engem is sokkolt), ennek ellenére tovább kell lépni! Megértem, hogy sokatoknak fáj ez a dolog, de meg kell értenetek, hogy ez csak egy játék! (Nekem is fáj, annak ellenére, hogy lesz rá alkalmam vele játszani PC-n.) Mindegy, a lényeg annyi, hogy fel a fejjel. Lehet, hogy a prev genesek is megkapják ugyanezeket a dolgokat egy DLC-ben vagy egy nagyobb frissítésben, vagy ha nem is, akkor biztosan megadják egyszer a rablásokat vagy egy North Yankton-i DLC-t.
Végül Danihoz szólnék. Dani, nem kell emiatt elmenned az oldalról. Én nagyon szeretem a kommenteidet, mert mindig a saját véleményedet vállalod fel őszintén, s ez nekem szimpatikus :D. Annyira bírom a hozzászólásaidat. Elég csak elmenni az AC topikhoz, mindig normálisan kifejted a véleményedet. Fel a fejjel. ;)

Zárjuk le a témát ezennel. Ciao.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2014. 09. 25. 17:50

Oké, beismerem, hogy túlzásba estem az elmúlt alkalmakkor, nektek van igazatok. Ezzel a kommenttel szeretnék elnézést kérni mindenkitől, sokkal jobban felkaptam a vizet, mint amennyire kellett volna. Nem tartom fairnek a Rockstar hozzáállását, de valóban többet siránkoztam rajta, mint amennyit érdemelt ez a helyzet. Szóval ezúton szeretnék elnézést kérni az elmúlt alkalmakkor tanúsított magatartásom miatt, nem akartam senkit sem megbántani/senkibe sem belekötni. Túlzásba estem, beismerem, elnézést kérek. Én a magam részéről abbahagytam a siránkozást, és lezárom az eltúlzott felháborodásom miatt kitört vitát. Legyen újra béke köztünk! :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2014. 09. 25. 19:31

Akkor el sem mész, ugye?
Guess who's back!

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2014. 09. 26. 05:46

A játék a nextgen kiadásokbankap egy belső nézetet is. Lehet, hogy egyesek ennek örülnek, de szerintem ez elrontja a játékról alkotott képet. Mi lesz a következő? Egy teljesen belülnézetes GTA-nak meg már később senki sem fog örülni. Maradjon a belső nézet a háborús játékoké.
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
Franklin
Sprunk-függő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 14:39

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Franklin » 2014. 09. 26. 06:12

De gondolom, hogy majd át lehet rá kapcsolni.
“Grove Street, home. At least it was before I fucked everything up!”

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2014. 09. 26. 07:51

Én soha nem értettem, hogy miért gond, ha beleraknak plussz dolgokat a játékba, amit nem kötelező használni. Pedig erre mondom azt, hogy forradalmi, nrm a téglalap alakú radarra.
Gyenge napok vannak...

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2014. 09. 26. 09:26

Forradalminak azért nem mondanám. Már a 80as években a doom is FPS volt... :D Mindenesetre GTA terén új. (én nem használnám)
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2014. 09. 26. 10:30

A GTA-t tekintve forradalmi.
Gyenge napok vannak...

Avatar
delidavid99
CJ zoknija
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2014. 01. 28. 19:47
Tartózkodási hely: Soltvadkert

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: delidavid99 » 2014. 09. 28. 12:33

Lehetséges, hogy hülyeség, de 1 dolgot találok örjítően viccesnek:
Ahogy a Trevorral vagyok és vadászok a Zancudo- folyónál (ugyebár) és NÉHA MEGÖL EGY PUMA :lol: :$
GTA-Halo fan.

GTA: 3, ViceCity, SanAndreas, ViceCityStories, LibertyCityStories, 4, ChinatownWars, 5 (a maradékkal még nem játszottam, vagy már játszottam)

Halo: CombatEvolved, 2, 3, 4 (a maradékkal még nem játszottam, vagy már játszottam)

-delidavid99

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 09. 28. 12:49

Hegyi oroszlánról hallottál már? Angolul mountain lion. :$
Well look who's back

Avatar
kekesi
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 04. 30. 18:06
Tartózkodási hely: Gyömrő

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: kekesi » 2014. 09. 30. 14:35

realostew írta:Forradalminak azért nem mondanám. Már a 80as években a doom is FPS volt... :D Mindenesetre GTA terén új. (én nem használnám)
A DOOM 93-ban jelent meg, de mindegy...
Amúgy meg a GTA-ba felesleges beleerőltetni az FP nézetet. Én és gondolom rajtam kívül még néhány millió játékos pont azt szereti, hogy a game TP nézetet használ. Egyedül a járműveknél van értelme a belső nézetnek, bár a magam részéről azt is hanyagolnám...
Amúgy vicces, hogy megtudva az új tartalmakat sokan mennyire felháborodtak, akik korábban ajnározták a játékot és a Rockstar-t is. Amit valahol meg lehet érteni, de így legalább mindenki számára világos, hogy a R* is csak egy a sok nagyvállalat közül akinek a pénz, nem pedig a felhasználó s legfontosabb. Mondjuk ők legalább tényleg tartják a minőséget és nem ontanak magukból több tucat a játékból kivágott DLC-t. Tehát az Ubi/EA/Acti kombónál még jobb. Én az előbb felsorolt cégek játékait messze elkerülöm, de ha a PC-s port ennyi várakozás után is vacak lesz a R* is feketelistán lesz, legalábbis amíg nincs konzolom.
Közhelyes idézetek helye:

".............................................................................."

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2014. 09. 30. 16:37

Opcionálisan miért ne lehetne benne. Csak ne legyen kötelező, ennyi.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2014. 09. 30. 16:55

Szerintem inkább az a vicces, hogy Ti olyan dolog miatt rinyáltok,ami egy választható opció.
Gyenge napok vannak...

Válasz küldése