Grand Theft Auto V PC

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 09. 19. 21:13

Mi van vele?
Well look who's back

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2014. 09. 20. 09:46

roypaci: így írjuk helyesen: 2015. január 25., egyébként 27.-én jelenik meg a játék :roll:

A január sincs olyan messze, igaz még 4 hónap, de el sem hiszem hogy végre van 100%-os időpont (hacsak nem halasztanak megint :D )
It's all down south now.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2014. 09. 20. 11:57

Végre valahára, nem? Már tényleg várom, hiába süppedtem az érdektelenségbe többször is.
Guess who's back!

roypaci
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2013. 09. 17. 19:11

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: roypaci » 2014. 09. 20. 22:29

Mr.Vercetti írta:roypaci: így írjuk helyesen: 2015. január 25., egyébként 27.-én jelenik meg a játék :roll:

A január sincs olyan messze, igaz még 4 hónap, de el sem hiszem hogy végre van 100%-os időpont (hacsak nem halasztanak megint :D )
Kösz hogy kijavítottál

Avatar
MateL
McReary testvér
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 14:36

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: MateL » 2014. 09. 30. 19:09

Eszembe jutott valami. Ugyebár Social Clubon ha valaki belinkel egy játékban található számot, automatikusan Spotify rendszeren keresztül rakja ki. Reális lehet, illetve lenne értelme annak, ha a PC verzióban a saját rádióállomásba nem csak helyileg tárolt zenét, hanem egy account hozzáadásával Spotify playlisteket is lehessen hozzáadni? A jelekből ítélve már rég leszerződtek, egy ilyen lépés pedig szerintem mindhárom félnek előnyös lenne. Amennyibe meg kerül a játék, simán belefér 1-2 hónap premium hozzáférés. :D
.mirrorS arE morE fuN thaN televisioN

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2014. 11. 07. 19:34


Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2014. 11. 07. 20:04

Legalább egy pozitívum felírható a Rockstar Games új világszemlélete mellett. :D Mindig is a becsületes vásárlás híve voltam. Bár attól tartok, hogy legyen ez a biztonsági rendszer bármennyire is "feltörhetetlen", biztosan lesznek olyan tapasztalt hackerek/warezosok, akik akár egyedül, vagy csapatba tömörülve előbb-utóbb akkor is megtalálják annak a módját, hogy hogyan törhetik fel. A Titanicot is elsüllyeszthetetlennek tartották... khm. :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: realostew » 2014. 11. 07. 21:33

Keress meg egy olyat, hogy Diablo3. Bármelyik warez oldalt nézed, egyiken sem lesz fent tört verzió. :) Igen, a Blizz megcsinálta. Igaz, hogy a játék 90%-a felhőben fut... :D
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2014. 11. 07. 21:39

Egy felhőalapú megoldással működő játéknál azért más a helyzet, mint a GTAV-nél. :D Persze van esély rá, hogy ez a biztonsági rendszer beválik, de szerintem nagyon kevés. Az eltökélt warezosok eszén nagyon nehéz túljárni. Nem mondom, hogy lehetetlen, de én majd csak akkor hiszem el a "warezálló" védelmi programot, ha az élesben is jól fog működni és egy hacker sem lesz, aki képes feltörni a PC-s GTAV-öt. :) ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2014. 11. 08. 10:35

Engem nem zavar, hogy feltörhetetlen, úgyis az eredeti vásárlások híve vagyok (leszámítva a San Andreast).
Guess who's back!

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2014. 11. 08. 10:54

Szerintem jó a szuperbiztos warez védelem (persze nincs olyan rendszer, hogy "feltörhetetlen"), de ha ilyet raknak bele, illene kiadni ingyenes demót. Honnan tudja az ember, hogy megy-e a gépén? Persze van hivatalos gépigény, de a GTA IV-nél már láttuk, hogy az mennyit ér. :roll:
It's all down south now.

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: totyak » 2014. 11. 08. 11:04

Látom itt mindenki becsületes polgár, aki nem warezol, kár, hogy ezt én nem hiszem el. Miért nem lehet korrekten bevallani, hogy igen, le fogjátok tölteni (mint ahogy nyilván más játékokat, filmeket, zenéket is), kipróbáljátok és attól függően, amit tapasztaltok, megveszitek, vagy sem. Én bevállalom, hogy letöltöm, mint ahogy ezt már korábban írtam is. De utána valóban meg is veszem, csak, ha nem fut fényesen a gépemen, akkor nem 0day vásárlás lesz. És nem kell a kamu duma, hogy a GTA megérdemli. Persze, megérdemli, csak nincs értelme azért megvenni, hogy a polcon porosodjon, mert nem bírja a PC. A GTA elég motiváló erő lesz minden warez csapatnak, szóval nem tartok tőle, hogy már a megjelenés napján ne lenne tökéletes warez kiadás.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2014. 11. 08. 12:12

Akár hiszed akár nem, én tényleg meg szoktam venni. Általában a procedúra abból áll, hogy megnézek két-három videót, és ha tetszik a játék, akkor megveszem. Ha meg nem fut a gépemen, akkor ez van. Most is ott porosodik néhány játék a polcomon, amiket megvettem, csak nem mennek (Call of Juarez, King Arthur). Hát ez van.
Amellett bizony kár, hogy nem hiszed el, de ez lehet, hogy mást nem érdekel. :)
Guess who's back!

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2014. 11. 08. 12:46

Letölteni és kipróbálni még a törvény szerint is teljesen rendben van, ha nem megy a gépemen, minek vegyem meg, annál később lesz pénzem gépújításra :roll:
It's all down south now.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2014. 11. 08. 13:13

toytak: Mint látod, mindenki nagyon örül az őszinte vallomásodnak, hatalmasat nőttél a szemünkben, főleg azok után, hogy eddig minden hír alatti kommentben és fórumposztban verted a melled, mint az egyetlen becsületes PC-s, aki mindig perkál a játékokért, és nem szokta fizetés nélkül letölteni. Szóval most vallottad be, hogy az eddigi becsületes PC gamer dumáid nem voltak teljesen igazak, hisz először letöltöd, aztán ha fut, akkor elméletileg megveszed (ami most már eléggé bűzlik nekem). De nem különösebben érdekel, hogy mit csinálsz, vagy hogy milyen módon szerzel játékot, ugyanakkor az sem, hogy mennyire tartasz másokat becsületes vásárlónak. Én és az előttem kommentelők tudják magukról, hogy becsületes úton szerzünk-e játékot vagy sem, és a legkevésbé sem érdekel senkit, hogy te elhiszed-e ezt, avagy nem. Egyébként meg mindenkinek magán ügye, hogy hogyan jut hozzá videojátékokhoz.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Válasz küldése