Jövőbeli epizódok

A sorozatot általánosságban érintő témák helye.
Avatar
Nemohalacska
Rajongó
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2011. 02. 05. 22:45
Tartózkodási hely: Ponyville
Kapcsolat:

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Nemohalacska » 2017. 01. 22. 23:54

Nemkell a Rockstarnak nulláról kezdeni semmit az alapok megvannak. A kövi gta is szerintem ugyanzokon az alapokon fog nyugodni mint a mostani. Egy új várost kell csinálni karaktereket küldetéseket és egyéb járulékos szöszöket feltupíroznak egykét dolgot. Meg persze azt ha valami forradalmian új újítást akarnak a kövi gta-ba.

Történetileg kapcsolódnak ittott az igaz de íly módon nemhiszem hogy fognak. Minden megoldható de mégha csak a kinézetét is lehetne átvinni semmi értelme nem lenne. Persze nemazt mondom hogy nemfogják megcsinálni de nem éri meg nekik a fáradtságot ilyen fajta kapcsolat létesítésével pöcsölni. Mennyi idő egy karakter elkészítése 5 perc 10 perc? Miért lenne érdeke a Rockstarnak hogy ezzel megspóroljon nekünk mondjuk 10 percet? Hamár abszolut nulláról kezdjük benne nemhiszem hogy olyan nehéz vagy sok időbe telik egy új karaktert megkreálni valakinek. Nembeszélve a sok hót fölöslegesen részletes kinézeti dolgokról. Ennél a résznél a szemöldök állása verte ki a biztosítékot nálam. Nemtök mindegy? Úgyse a pofáját fogod bámulni és az egyéb játékosok se pláne ha maszkot hordasz. Azok azt fogják bámulni mikor pirosodik be a célkereszt. Akkor dobnék egy hátast ha az npc enemy-k a "You Cocksucker!" beszólás helyett inkább a szemöldöködet dícsérnék. You Eyebrowsucker! Hát hogyne. xD

Ok persze prewgen nextgen esetén rendben van a karakter átvitel mert ugyanarról a játlékról beszélünk nade egy teljesen új játéknál? Csak a kinézet átvitelnek nincs értelme. Ha minden eddig megszerzett cuccunk is átmenne nem lenne fer a kezdőkre nézve. Osztom amiket Luszie ír énis így gondolom.
De tegyük fel minden eddig megszerzett cuccunk átmenne viszont ennek az a feltétele hogy a következő GTA-ba is benne kell hogy legyen az a bizonyos dolog amit átvittél. Miből gondolja bárki is hogy ami az 5 Online részébe benne volt az mind benne lesz a 6 online részébe is? Mégis hány gigás lenne az a játék? Pláne úgy ha azaz elképzelés hogy mondjuk a Freemode-on belül átlehessen replüni mondjuk Vice City-be. Vagy ez valami kvázi bazinagy kiegészítés lenne s szükséges lenne hozzá a GTA 5 megléte? Gyakorlatban ezt hogy képzelnétek el?

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 01. 23. 08:05

Én nem mondtam, hogy a cuccokat átlehetne vinni. Viszont a karakterek átvitelének lenne értelme. Főleg, hogy ugye öregszenek is. Meg az Online karaktered gyakorlatilag te vsgy, és a következő résszel is te fogsz játszani.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Nemohalacska
Rajongó
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2011. 02. 05. 22:45
Tartózkodási hely: Ponyville
Kapcsolat:

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Nemohalacska » 2017. 01. 23. 16:02

Öregedés? Ennyi? Hát ez nem sok.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 01. 23. 20:57

Meg a kinézet. De nem csak annyi érvet írtam. Olvasd el az egész hsz-emet.
Gyenge napok vannak...

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 01. 23. 23:11

Szerintem is lenne értelme átvinni a karakterünket. Ez nem felesleges és nem is hülyeség! A Rockstar könnyen meg tudná oldani az importálást, mert a GTA Online-t egy felhőben tárolják. Hasonlóan meg tudnák ezt oldani a GTA VI-ban is. Én nagyon örülnék neki, ha ez megvalósulna. Biztosan átvinném a karakteremet a GTA VI-ba. Mondjuk, abban igazatok van, hogy nem lenne igazságos a többi játékoshoz mérten, hogy ha megmaradnának az V-ben szerzett cuccaim. Csak a karakterem kinézetét, pénzét és a ruháit lehetne átvinni, és ez pont jó így. Ezen kívül ehhez egy jó történetet is ki lehetne találni. Mondjuk, a GTA Online 2 úgy kezdődne, hogy repülővel átmegyünk Vice Citybe (?), hogy ott folytassuk a bűnügyi karrierünket. Vice Cityben is felépítünk egy bűnszervezetet, és ennek lenne értelme! Természetes nem lenne szükséges az importálás. Kezdhetünk új karaktert is, aki nem szeretne importálni. Szerintem ez egy nagyon korrekt és jó dolog. Én támogatom, hogy legyen ilyen a következő Online-nál!
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Nemohalacska
Rajongó
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2011. 02. 05. 22:45
Tartózkodási hely: Ponyville
Kapcsolat:

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Nemohalacska » 2017. 01. 24. 01:58

Pénzét? Az se lenne igazságos. Ruhákat? Az még talán belefér.
Ok persze minden megoldható nemazt mondom hogy nemtudnák megcsinálni. Csak azt hogy nem lenne értelme.

Öregedés, kinézet, Ruhák. És még? Ez még mindig kevés érv. Egy érv is lehet elég de az nyomós érv legyen.
A kinézet kapcsán meg már írtam ez elött. Mégis miért lenne érdeke a rockstarnak az hogy megspóroljon neked 10 percet hogy nem kell új karaktert kreálnod?

Végülis meggyőztetek arról hogy valszeg lesz benne karakterátvitel mert mért ne ez tényleg elképzelhető mint apró díszítés a nagy tortán.

Most az értelméről győzzetek meg. :D

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 01. 24. 07:55

Nem ezeket írtam, úgyhogy olvasd el mégegyszer a hsz-emet. A ruhákról nem is beszéltem, mert azt nyílván nem lehet.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Nemohalacska
Rajongó
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2011. 02. 05. 22:45
Tartózkodási hely: Ponyville
Kapcsolat:

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Nemohalacska » 2017. 01. 24. 13:25

Nem csak a te érveidet soroltam hanem Nikitáét is ő írta a ruhákat meg a pénzt igyekszek univerzálisan válaszolni. Visszaolvasva nem találok újat a felsoroltjaimon kívül. Amúgy melyik hsz-re gondoltál?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Nemohalacska 2017. 01. 24. 13:32-kor.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 01. 24. 13:27

Kár. :( Hagyjuk inkább... Ez a beszélgetés már ott értelmét vesztette, amikor kiröhögtél minket.
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 01. 24. 13:32

Ja, szerintem is. Gondolkozni kéne, mielőtt lehurrognánk a másikat. Főleg akkor, ha teljesen logikus dolgokról beszélnek...
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Nemohalacska
Rajongó
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2011. 02. 05. 22:45
Tartózkodási hely: Ponyville
Kapcsolat:

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Nemohalacska » 2017. 01. 24. 13:32

Melyik hsz-re gondoltál?

Az ok hogy logikus de az értelméről még mindig nem győztetek meg a beszélgetés értelme hogy meggyőzzetek. :)

Az eddig felsorolt érvek eléggé soványak.
Ebből talán a ruha a legerősebb.
Az öregedés elhanyagolható.
A kinézetről meg írtam de újra leírom:
Miért lenne érdeke a Rockstarnak hogy megspóroljon neked 10 percet azzal hogy nemkell új karaktert kreálnod?

A nem jutunk dűlőre ezért nem beszélünk róla nem jó taktika.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Nemohalacska 2017. 01. 24. 13:54-kor.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 01. 24. 13:44

Nem a te idődet akarják megspórolni, hanem a saját pénzüket. Ezért fogják összekötni lényegében az Online-okat, hogy azokat az alap dolgokat, amiket egyszer már megcsináltak a GTAV-féle GTA Online-ban, ne kelljen még egyszer megcsinálni, ezáltal kevesebb melóval több pénz jöjjön a házhoz. Tudom, hogy a Rockstarra nem volt mindig jellemző ez a fajta hozzáállás, de sajnos már egy ideje nyilvánvaló, hogy így állnak a dolgokhoz. Nem akarnak már mindenképpen sokat melózni, inkább már a kevesebb munka és a több bevétel van a középpontban. Ezért is lett kissé lelketlen a GTAV, főleg a GTA Online-nal, ami a sok mikrotranzakcióval meg a méregdrága DLC-tartalmakkal tökéletesen reprezentálja a fejlesztők új felfogását.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Nemohalacska
Rajongó
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2011. 02. 05. 22:45
Tartózkodási hely: Ponyville
Kapcsolat:

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Nemohalacska » 2017. 01. 24. 13:50

Erről is írtam már. A gépeken létezik másolás gomb elég régóta. Vagyis az univerzális alapokat lemásolják és új dolgokkal töltik meg az előző résztől függetlenül. Nem lesz nekik plusz munka és nem kell semmit a nulláról felépíteniuk.

Először inkább a karakterátvitel értelméről győzzetek meg. :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Nemohalacska 2017. 01. 24. 13:59-kor.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 01. 24. 13:55

Hidd el, ők még ehhez is lusták most már. De mindegy, én a magam részéről abba hagytam a vitát. Az én véleményem ezzel az egésszel kapcsolatban az, hogy attól függetlenül, hogy a többiek elképzelését tartom esélyesnek, a te érveidet is teljesen megértem és elfogadom, mert az is bőven logikus, amit te mondasz. Én a te részedről ebben az egész vitában azt nem értettem/értem, hogy miért kellett letámadni a másikat és mások ötletét csak azért, mert te csak a sajátodat tartod logikusnak. Abban is van ráció, amit te mondasz, de ha jobban belegondolsz, a többiek sem mondtak semmi hülyeséget.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Nemohalacska
Rajongó
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2011. 02. 05. 22:45
Tartózkodási hely: Ponyville
Kapcsolat:

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Nemohalacska » 2017. 01. 24. 14:04

Nem támadtam le senkit csak az értelmét keresem és érveket kértem hogy miért lenne ez jó nekik vagy nekünk itt elsősorban a karakterátvitel szempontjából.
Nem írt senki hülyeséget mert amiket írtatok mind meg lehet valósítani nem a logikát keresem hanem az értelmét.

Ok persze mindegyikhez írtatok valami érvet de nekem nyomós kell ami támadhatatlan.

Jo ok rendben hagyjuk abba.

Ha valakit megbántottam elnézést kérek. :(
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Nemohalacska 2017. 01. 24. 14:34-kor.

Válasz küldése