[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
faceplant15
CJ zoknija
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2012. 01. 01. 16:02

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: faceplant15 » 2012. 02. 04. 13:06

Hát... nem tudom, hogy mi lesz még de szerintem most inkább csak a max payne-re koncentrálnak, de időközben lehet valami kis infó a gta-ról is.

Avatar
Danny
Pogo, a majom
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2011. 06. 24. 15:38

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Danny » 2012. 02. 04. 17:29

Szerintem lesz info még azért a Max Payne előtt biztos sőt trailer is viszont szerintem ki nem hagyná a Rockstar azt a lehetőséget hogy egy trailer-t v akármilyen rejtett/rejtetlen infókat beledob a Max Payne 3-ba hogy na fiam vegyétek meg többen esetleg aki előrendeli az kap hozzá exkluzív háttereket akármi ,nagy lehetőséget hagynának ki ha nem így tennének

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 02. 04. 18:18

Igen, a GTA IV-ben is voltak Red Dead Redemption-ben rögzített jelenetek, de a Max Payne 3 kicsit más. Azért mégis kicsit a Remedy-é, mégha most nem is ők fejlesztik. Azért más az, ha van egy saját cuccod, amivel kedvedre variálhatsz, vagy kölcsön veszed másét.

Avatar
csaba292
Rajongó
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2011. 08. 15. 15:07
Tartózkodási hely: Ingázok a Maisonette 9 és a Lost klubház között

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: csaba292 » 2012. 02. 04. 19:21

Visal erről a GTA IV-ben rögzített RDR jelenetekről tudsz mondani bővebben valamit légyszi?
Le... kell... szoknom... az... offolásról... :DDD

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 02. 04. 19:39

A televízióban megy, az alapjátékban is, illetve a Ballad of Gay Tony-ben is (http://www.rockstargames.com/IV/#?page= ... ent=video0).

Avatar
james
Besúgó
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2012. 01. 27. 08:59
Tartózkodási hely: Hungary

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: james » 2012. 02. 06. 17:07

komolyan nem tud senki semmit a gta5-rol? Mert mar b@sza a csorom ez a csend meg elveszi a kedvem a max payne tol is pedig jo jatek lesz az is. :/

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2012. 02. 06. 17:11

Ha lenne valami információ, egyértelmű, hogy kinn lenne az oldalon. Türelem, majd idővel kapunk valamit, amin csámcsoghatunk. Tereld el a gondolataidat, nem mindig a GTA-n járjon az eszed.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
baucsek
Besúgó
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2011. 11. 03. 20:22

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: baucsek » 2012. 02. 06. 17:28

Na jó kész végem agyf*szt kapok. 3hónap emberek 3 hónap, és semmi új infó a rockstar-tól! Könyörgöm történjen már valami!
"Amit birtokolsz, az birtokba vesz."

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 02. 06. 17:39

Én örülök, hogy legalább kaptunk egy nagyon jó trailert. A GTA V elég nagy cím ahhoz, hogy ne csak spontán lökjék a médianyagokat, ha újabb trailer, fontossabb információ jön, azt valamilyen formában - hivatalos vagy "megengedett" nem hivatalos bejelentéssel - jelezni fogják, ez már a GTA IV éránál is így volt.

Még az is megtörténhet, hogy a Rockstar röhögve a markában várja, hogy észrevegyünk még valami lényegeset, ami eddig elkerülte a figyelmünket.

Illetve még azt is elképzelhetőnek tartom, hogy nem is ők akarják titokban tartani a játékot. Ha a következő generációs konzolokra érkezik, akkor a Microsoft vagy a Sony, esetleg mindkettőjük marketingje befolyással van a GTA V-re. Azt már tudjuk, hogy fejlesztésben vannak az új platformok, sőt már kaptak belőle játékfejlesztő cégek, és nemhiszem, hogy épp a Rockstar Games-t hagynák ki a buliból, ennek értelmében valamit biztos fejlsztenek rá, egy GTA V pedig kivűló cím lenne ehhez.

Avatar
james
Besúgó
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2012. 01. 27. 08:59
Tartózkodási hely: Hungary

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: james » 2012. 02. 06. 18:11

Új konzolok 2015 előtt nem jönnek ha minden igaz amúgy meg gondolnék én másra csak mindennap feljövök ide és látom hogy még semmi és elszomorít :( amúgy most láttam valamit a rockstargames oldalán de nem vágom mi lehet...

Avatar
csaba292
Rajongó
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2011. 08. 15. 15:07
Tartózkodási hely: Ingázok a Maisonette 9 és a Lost klubház között

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: csaba292 » 2012. 02. 06. 19:36

Nyet. GTA V 99% hogy erre a konzolgenerációra jön... nem úgy néz ki, hogy új motort fejlesztenek... az mindig a belsős csapatok dolga elején. Meg a trailer is még a régi RAGE motor, szóval tuti hogy nem új konzolra fejlesztenek.

Jelenleg PS-nél kettő csapatról feltételezhető (nem biztos), hogy next-gen-re fejleszt. A Sucker Punch (miután kiadták az InFamous2-t semmi hír róluk), illetve valószínűleg nekik segít a Naughty Dog egy része.
Le... kell... szoknom... az... offolásról... :DDD

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 02. 06. 21:09

A GTA V grafikája sokkalta részletesebb a GTA IV PC verziójánál is, és a látótávolság is nagyobb, mint a GTA IV-nél, ami nem mellesleg már megizzasztotta az Xbox 360-at.

Avatar
faceplant15
CJ zoknija
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2012. 01. 01. 16:02

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: faceplant15 » 2012. 02. 07. 18:23

Szerintem nem az új konzolok miatt van csönd... Valamiért titkolják nagyon. Biztos hogy nem új konzolokra lesz mert az új PS-re még várni kell rendesen.

Avatar
Gaby86
Puding
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 14:48
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gaby86 » 2012. 02. 07. 21:11

Visali írta:A GTA V grafikája sokkalta részletesebb a GTA IV PC verziójánál is, és a látótávolság is nagyobb, mint a GTA IV-nél, ami nem mellesleg már megizzasztotta az Xbox 360-at.
Na ezen csodálkozok én is. Többször mondtam már, hogy a GTA IV Xbox360-on nagyobb körözésnél beszaggatott. A GTA V trailer-ből már látni, hogy nagyobb erőforrást igénylő dolgok vannak. Pl.: Az üzletek ajtaja fölött mozgó napvédő(?) nem tudom mi a neve amit itt is látunk : http://gtaplace.hu/kepek/albumok/79/gta ... r_ss10.jpg
Ami a GTA IV-ben fixen állt.
Meg ahogy Visali is mondta, részletesebb grafika, nagyobb látótávolság.

De ezek ellenére én is azt mondom, hogy a jelenlegi konzolgenerációkra jön a GTA V. Lehet köze van ahhoz, hogy 2011 áprilisában új, olcsóbb és jobb Xbox360 fejlesztői készletet vásárolhattak a fejlesztők. Ezt nem tudom.
Ha a Rockstar a Next Gen konzolokra adná ki a GTA V-öt az nekik is nagy pénzkiesés lenne. Akár milyen nagy cím a GTA, sokan nem tudják megvenni a konzolt megjelenésekor. Amit meg sejthetünk a GTA V már nincs nagyon messze nem fognak vele várni 3 évet míg elegendő konzol kell el.
A nagyobbnak mindig igaza van, még ha téved, akkor is!

/ Benjamin 'Lefty' Ruggiero /

Avatar
Danny
Pogo, a majom
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2011. 06. 24. 15:38

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Danny » 2012. 02. 07. 21:40

csaba292 írta:Nyet. GTA V 99% hogy erre a konzolgenerációra jön... nem úgy néz ki, hogy új motort fejlesztenek... az mindig a belsős csapatok dolga elején. Meg a trailer is még a régi RAGE motor, szóval tuti hogy nem új konzolra fejlesztenek.

Jelenleg PS-nél kettő csapatról feltételezhető (nem biztos), hogy next-gen-re fejleszt. A Sucker Punch (miután kiadták az InFamous2-t semmi hír róluk), illetve valószínűleg nekik segít a Naughty Dog egy része.
Nyet,inFamous 2 után rááltak egy teljesen új címre illetve még az új Sly se jelent meg

Lezárt