Álmodozás

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2012. 03. 04. 15:34

ebben a fórumban leírhatjátok,mit vártok a legújabb GTA-tól,esetleg mit hiányoltatok a GTA IV-ből,amit szívesen látnátok a GTA V-ben, mit hozhatnának vissza az előző epizódokból?
It's all down south now.

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: álmodozás

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2012. 03. 04. 15:39

Sok vepön, több mellékküldetés, sok minijáték, (ha már ingyenes a GTA 1,2 akkor belerakhatnák :D) minden GTA 4-es dolog vissza, kevesebb bug, izgalmasabb küldetések, (TBOGT szerűek) sok hely ahova be lehet menni, fejlettebb multi.
It's time for the Lance Vance Dance!

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: álmodozás

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2012. 03. 04. 16:27

Én újfajta minijátékokat, tuningolást új fegyvereket extra dolgokat, új bandákat, területfoglalást, graffitiket.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
TamTam
Pogo, a majom
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2012. 01. 28. 18:16
Tartózkodási hely: Magyarország

Re: álmodozás

Hozzászólás Szerző: TamTam » 2012. 03. 04. 16:34

Énis a minijátékokat, a biciklizést a víz allatt úszást

Avatar
baucsek
Besúgó
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2011. 11. 03. 20:22

Re: álmodozás

Hozzászólás Szerző: baucsek » 2012. 03. 04. 21:44

Segítőket/társakat, felkelést (nem olyat ami SA-ban volt hanem rendeset, valami küldetés sorozat keretein belül), repülőgépek, tuningolás, rendőrök lefizetése...
"Amit birtokolsz, az birtokba vesz."

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: álmodozás

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2012. 03. 04. 23:24

én nagyon viszontlátnám a GTA V-ben a vice cityből a vízen járó autót (ez egy cheat ,ha beírod PC-s verziónál,hogy seaways,akkor tudsz menni a vízen az autóval)
It's all down south now.

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: álmodozás

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2012. 03. 05. 08:05

Élettelen csíter.Nem komoly, nyugi.Amúgy ne csaljatok, elrontja a játékot.Youtubeon is ezt prédikálom
It's time for the Lance Vance Dance!

Avatar
Steve777
Rajongó
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2010. 03. 24. 11:32
Tartózkodási hely: Szerbia
Kapcsolat:

Re: álmodozás

Hozzászólás Szerző: Steve777 » 2012. 03. 05. 13:32

Igaz, hogy nem kell csitelni, de az tényleg jó buli volt :D jó lenne ha lenne olyan különleges autó, ami tud úgy a vizen menni, amit úgy kell megnyerni, pl megcsinálod a taxis küldetéseket.
Sajnos az évszakokról hiába álmodok, mert Los Santos-ba sosincs tél :(
Azt én is jó ötletnek tartom, hogy beletegyék minijáték ként a GTA első és második részét, meg örülnék egy sokkal jobban kidolgozott parkournak (olyan Marc Ecko's Getting Up szintűnek :D )
Liberty f*cking City. We could run the f*cking world, man.

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: álmodozás

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2012. 03. 05. 16:25

Steve777 írta:Igaz, hogy nem kell csitelni, de az tényleg jó buli volt :D jó lenne ha lenne olyan különleges autó, ami tud úgy a vizen menni, amit úgy kell megnyerni, pl megcsinálod a taxis küldetéseket.
Sajnos az évszakokról hiába álmodok, mert Los Santos-ba sosincs tél :(
Azt én is jó ötletnek tartom, hogy beletegyék minijáték ként a GTA első és második részét, meg örülnék egy sokkal jobban kidolgozott parkournak (olyan Marc Ecko's Getting Up szintűnek :D )
de azért lehetnének évszakok is,csak ugye ott a tél ami Los Angelesben meg nincs,DE Los Angelesben is ugyan úgy van KARÁCSONY :mrgreen:
mondjuk mint a mafia 2 karácsonyos trailere,csak ez most be is kerülne a játékba,A VIDEÓT ITT TALÁLJÁTOK: http://www.youtube.com/watch?v=T6xT2TZ6nI8
It's all down south now.

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: álmodozás

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2012. 03. 05. 16:30

Steve777 írta:Igaz, hogy nem kell csitelni, de az tényleg jó buli volt :D jó lenne ha lenne olyan különleges autó, ami tud úgy a vizen menni, amit úgy kell megnyerni, pl megcsinálod a taxis küldetéseket.
Sajnos az évszakokról hiába álmodok, mert Los Santos-ba sosincs tél :(
Azt én is jó ötletnek tartom, hogy beletegyék minijáték ként a GTA első és második részét, meg örülnék egy sokkal jobban kidolgozott parkournak (olyan Marc Ecko's Getting Up szintűnek :D )
A GTA VCS-ben volt kétéltű autó, most is lehetne
It's time for the Lance Vance Dance!

Avatar
faceplant15
CJ zoknija
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2012. 01. 01. 16:02

Re: álmodozás

Hozzászólás Szerző: faceplant15 » 2012. 03. 05. 19:49

Szerintem is kellene bele több minijáték, töb funkció. Sok autó, repülők, SOKKAL érdekesebb, kidolgozotabb, izgalmasabb küldik. Valamint azt hogy érezd azt minthogyha télleg egy élő városban lennél pl.: beteget szállító mentő kocsi, de olyan amiben télleg egy beteg fekszik és nem csak azért került bele a beteg mert te agyonverted :D. Hanem, csak úgy randomba felbukkan egy mentő kocsi miközben vezetsz. Másokat igazoltató rendőrök. Utcai rablások, véletlen(élethű) gázolások stb... Most rengeteget tudnék írni, de telefonról nehéz.

Avatar
james
Besúgó
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2012. 01. 27. 08:59
Tartózkodási hely: Hungary

Re: álmodozás

Hozzászólás Szerző: james » 2012. 03. 06. 14:56

Jaja az nekem is bejönne ha élne a város. Lehetnének karambolok is meg remélem lesznek bandák de nem úgy mint az előző részekben pl IV-ben vagy az SA-ban hanem új elképzelés szerint. Vagy mekkora lenne már h csak úgy lazulsz az utcán egyszer csak megpróbálnak kirabolni :) Hát kíváncsian várom hogy mijen lesz :)

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: álmodozás

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2012. 03. 06. 15:19

szerintem lehetnének prédikátorok, metró lépcsőén ülő kéregető, kisebb árusok akik gyümölcsöt árulnak, ezeket mondjuk meg is lehetne venni, minden étterembe és ruhaboltba be lehessen menni (mondjuk egy 65 %-ba), jobb kezelhetőség, ha lövök és 500 méteres körzetemben senki, legalább ne körözzenek.
It's time for the Lance Vance Dance!

Avatar
faceplant15
CJ zoknija
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2012. 01. 01. 16:02

Re: álmodozás

Hozzászólás Szerző: faceplant15 » 2012. 03. 06. 15:51

Cube Head írta:szerintem lehetnének prédikátorok, metró lépcsőén ülő kéregető, kisebb árusok akik gyümölcsöt árulnak, ezeket mondjuk meg is lehetne venni, minden étterembe és ruhaboltba be lehessen menni (mondjuk egy 65 %-ba), jobb kezelhetőség, ha lövök és 500 méteres körzetemben senki, legalább ne körözzenek.


Na a körözésről jut eszembe. Jobb lenne ha úgy lenne a körözés mint mafia 2-ben(mármint nem teljesen olyan valamivel jobb) hogy csak akkor köröz a rendőr ha látja amit csináltál, ugyanez vonatkozzon a megszökésre. Ne egy körből kellejen kijutni hanem a rendőrök szeme elől kelljen elbújni. Meg persze a büntetés kifizetése, mert az hogy vagy lelőnek vagy letartóztatnak az elég gagyi.

Avatar
asd14asd
Puding
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2011. 07. 06. 11:37
Tartózkodási hely: Budapest

Re: álmodozás

Hozzászólás Szerző: asd14asd » 2012. 03. 06. 20:36

faceplant15 írta:
Cube Head írta:szerintem lehetnének prédikátorok, metró lépcsőén ülő kéregető, kisebb árusok akik gyümölcsöt árulnak, ezeket mondjuk meg is lehetne venni, minden étterembe és ruhaboltba be lehessen menni (mondjuk egy 65 %-ba), jobb kezelhetőség, ha lövök és 500 méteres körzetemben senki, legalább ne körözzenek.


Na a körözésről jut eszembe. Jobb lenne ha úgy lenne a körözés mint mafia 2-ben(mármint nem teljesen olyan valamivel jobb) hogy csak akkor köröz a rendőr ha látja amit csináltál, ugyanez vonatkozzon a megszökésre. Ne egy körből kellejen kijutni hanem a rendőrök szeme elől kelljen elbújni. Meg persze a büntetés kifizetése, mert az hogy vagy lelőnek vagy letartóztatnak az elég gagyi.
Igen, meg lehessen kirabolni boltot, és mint a Mafia 2-ben ha nem kapnak el a rablás után, és vissza mész a kirabolt bolthoz, akkor ott lesznek a rendőrök, kérdezik ki a boltost és ha észre vesznek megint elkezdenek körözni. :)

Válasz küldése