Fotóink

Új információk, részletek, kívánságok, beszélgetések az októberben érkező Red Dead Redemption 2-ről.
Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Fotóink

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2019. 03. 19. 10:56

Nagyon jó képek, főleg az utolsó! :D
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Danchos
CJ zoknija
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2018. 08. 31. 09:45

Bandánk története (képek és videók)

Hozzászólás Szerző: Danchos » 2019. 03. 20. 10:01

Sziasztok!

Örömmel szeretném megosztani veletek büszke bandánk, a Magyar Cowboy$ tagjairól, kalandjairól készült képeimet és videóimat. :D

A képeket a következő hivatkozásra kattintva érhetitek el:
https://kepkuldes.com/album/SVbf/?sort= ... eek=6iTEQy

Több oldalnyi van már, és az album folyamatosan bővül, ha esetleg érdekelne valakit hosszabb távon is. :P

YouTube csatornámon indítottam egy lejátszási listát is, ahová a megörökített legviccesebb és legemlékezetesebb eseményeket szoktam feltölteni. Ezt pedig itt találhatjátok:
https://www.youtube.com/playlist?list=P ... 6LfamhwNnP

Ízelítőnek néhány kép a Magyar Cowboy$ albumból:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép


Remélem, hogy elnyeri a tetszéseteket. ;) :)

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Fotóink

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2019. 03. 20. 10:15

Nagyon fasza képek! ;)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Fotóink

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2019. 03. 20. 10:23

Az a nő nagyon ismerős... 🤔
"Whatever." (Ryder)

Danchos
CJ zoknija
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2018. 08. 31. 09:45

Re: Fotóink

Hozzászólás Szerző: Danchos » 2019. 03. 20. 10:31

NikitaDragovich írta:
2019. 03. 20. 10:15
Nagyon fasza képek! ;)
Köszi szépen! :D :)
Luszie írta:
2019. 03. 20. 10:23
Az a nő nagyon ismerős... 🤔
Nos, igen, valahonnan nekem is az... :( :roll: :D :D

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Fotóink

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2019. 03. 20. 19:42

Nagyon király képek, és megtiszteltetés ennek a bandának az alapítója és vezetője lenni! :D :cool:

Jó ötlet amúgy, hogy ide is kirakod a képeinket, mert a RedDeadPlace fórumára viszonylag sokszor felnézek, így mindig meg tudom csodálni az általad készített képeinket és videóinkat a közös kalandokról! :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Danchos
CJ zoknija
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2018. 08. 31. 09:45

Re: Fotóink

Hozzászólás Szerző: Danchos » 2019. 04. 03. 08:06

dani.szentgali írta:
2019. 03. 20. 19:42
Nagyon király képek, és megtiszteltetés ennek a bandának az alapítója és vezetője lenni! :D :cool:

Jó ötlet amúgy, hogy ide is kirakod a képeinket, mert a RedDeadPlace fórumára viszonylag sokszor felnézek, így mindig meg tudom csodálni az általad készített képeinket és videóinkat a közös kalandokról! :D
Nagyon köszönöm, hogy részese lehetek ennek a bandának. Biztosan furcsán fog hangzani, viszont el kell árulnom, hogy nekem a Red Dead Online az első komolyabb multiplayer játékélményem, és hálás vagyok, amiért veled és Luszie-val élhetem át. :)

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Fotóink

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2019. 04. 03. 16:44

Jajjj, hát mindjárt elolvadok, no! :D

Köszönöm. Hasonlóan érzek, egyébként.

*cejetés* :3 :D


on: nekem egyébként még vannak valahol képeim, megkeresem őket, ha lesz elég szabadidőm.
"Whatever." (Ryder)

Danchos
CJ zoknija
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2018. 08. 31. 09:45

Re: Fotóink

Hozzászólás Szerző: Danchos » 2019. 04. 04. 14:07

Luszie írta:
2019. 04. 03. 16:44
Jajjj, hát mindjárt elolvadok, no! :D

Köszönöm. Hasonlóan érzek, egyébként.

*cejetés* :3 :D


on: nekem egyébként még vannak valahol képeim, megkeresem őket, ha lesz elég szabadidőm.

Hihi, cejetés van ezerrel. :D :P

Rendben, majd ha lesz időd, feltehetnéd ide, érdekelne!

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Fotóink

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2020. 11. 14. 13:43

Jó érzés néha vissza-visszanézni a bandázásról készült képeket, videókat! Faszák voltunk nagyon! :D Ó, azok a régi szép idők, amikor még volt idő erre is...
Danchos írta:
2019. 04. 03. 08:06
dani.szentgali írta:
2019. 03. 20. 19:42
Nagyon király képek, és megtiszteltetés ennek a bandának az alapítója és vezetője lenni! :D :cool:

Jó ötlet amúgy, hogy ide is kirakod a képeinket, mert a RedDeadPlace fórumára viszonylag sokszor felnézek, így mindig meg tudom csodálni az általad készített képeinket és videóinkat a közös kalandokról! :D
Nagyon köszönöm, hogy részese lehetek ennek a bandának. Biztosan furcsán fog hangzani, viszont el kell árulnom, hogy nekem a Red Dead Online az első komolyabb multiplayer játékélményem, és hálás vagyok, amiért veled és Luszie-val élhetem át. :)
Részemről a megtiszteltetés, és én is hálás vagyok azért a jó pár hónapért, amit együtt tölthettünk a vadnyugaton. Bár nekem viszonylag több multiplayeres élményből is kijutott az évek során, mindenképp elmondható, hogy a hármasban - és időnként Zoliékkal - töltött western bandázás a Red Dead Online üressége, unalmassága és minden hibája ellenére, a fantasztikus társaságotoknak és a családias hangulatnak köszönhetően az egyik legjobb és legmeghatározóbb élmény volt mindközül, melyre örömmel és boldogan emlékszem vissza minden alkalommal, amikor feljövök az oldalra és megnézem a képeket, vagy amikor Danchos kolléga YouTube csatornáján nézegetem vissza szabadidőmben a közös kalandozásokról készült menő és legfőképp mókás videókat. :) ;) Úgyhogy én is nagyon köszönök mindent, aztán ki tudja, talán egyszer még összeáll a vadnyugat egyik legflúgosabb, de legnagyobb baráti szeretetben tevékenykedő bandája... :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Fotóink

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2020. 11. 15. 17:39

Komolyan másfél éves hsz-ekre válaszolsz? Nem vagy semmi.

Játszotok még egyáltalán mostanában, egyébként? Mert ugye most, hogy nem vagyok PS-en, nem szoktam látni, de azt gondolom, hogy nem.. és sajnos a R* nem is adott okot arra, hogy visszamenjetek/visszamenjünk.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Fotóink

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2020. 11. 16. 13:24

Luszie írta:
2020. 11. 15. 17:39
Komolyan másfél éves hsz-ekre válaszolsz? Nem vagy semmi.

Játszotok még egyáltalán mostanában, egyébként? Mert ugye most, hogy nem vagyok PS-en, nem szoktam látni, de azt gondolom, hogy nem.. és sajnos a R* nem is adott okot arra, hogy visszamenjetek/visszamenjünk.
Most láttam csak a posztot, néha előfordulnak nálam ilyesfajta fáziskésések. De jobb később, mint soha, nem igaz? :D Amúgy valszeg régebben is láttam, csak agyilag nem voltam ott és nem válaszoltam rá akkor, amikor aktuális volt, így utólag pótoltam.

A válasz a kérdésedre: nem. Egyikőnk sem tolja már hónapok óta. Szóval ja, jól gondoltad, és valóban nem ad okot arra a Rockstar, hogy a játékosok foglalkozzanak a játékkal - sajnos. Egyébként több portál is lehozta még pár hete, hogy állítólag már a köménymag többi része is otthagyta a játékot, elvileg szinte üresek a szerverek, senki nem játszik a játékkal. Bár amilyen ütemben frissítik, nem is csoda. A nyári természetbúvár szereppel azért próbálkoztak, de a többi szereppel ellentétben az nem volt túl tartalmas és szórakoztató, egyszerűen unalmas volt. Így pedig egyelőre offos a játék a legnagyobb rajongóknak is.
Egyébként bár erősen kacsának tűnhet a hír, merthogy ti sem közöltétek a hírt, de Danchos-szal az elmúlt napokban arról olvastunk pár helyen, hogy elvileg a következő DLC egy Mexikó pálya lesz majd a jövőben, elvileg egy Q&A keretein belül utalt erre többször is a Rockstar aktuálisan megkérdezett dolgozója. Hogy ebből menyi igaz, az erősen kérdéses, viszont abban talán mindnyájan egyetértünk, hogy egy Mexikó térkép bővítés abszolút benne van a levegőben a játék kiadása óta, ráadásul ez a DLC minden bizonnyal hozna annyi újdonságot meg tartalmat, ami pár órára vissza csábítana minket a virtuális vadnyugat online játszóterére.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Fotóink

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2020. 11. 20. 16:27

Szerintem kacsa, a Rockstar az elejétől fogva nem foglalkozott a RDO-val, így nem hiszem, hogy igazán nagy volumenű frissítések fognak rá érkezni. Inkább szépen lassan egyre inkább elengedik ennek a játéknak a kezét... amit egyébként saját maguk hagytak meghalni.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Fotóink

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2020. 11. 20. 19:09

Luszie írta:
2020. 11. 20. 16:27
Szerintem kacsa, a Rockstar az elejétől fogva nem foglalkozott a RDO-val, így nem hiszem, hogy igazán nagy volumenű frissítések fognak rá érkezni. Inkább szépen lassan egyre inkább elengedik ennek a játéknak a kezét... amit egyébként saját maguk hagytak meghalni.
Hm. Értem. Hát, kár lenne ha így lenne. Oké, hogy nem egy GTA Online, de azért minimális munkával ebből is lehetne nagy pénzeket szakítani a mikrotranzakciókkal. Persze lehet, hogy kacsa és valójában nem csinálnak semmit, de ha csak kicsit is lát potenciális bevételt a R* ebből az egészből, akkor nem hiszem hogy hagyják meghalni. Bár az igaz, hogy ha a nagy decemberi GTA Online frissítés után sem fogunk hónapokig hallani egy esetleges RDO frissítésről, akkor valszeg tényleg az lesz amit te mondtál.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Válasz küldése