Érdekes videót találtál?

Ha találtál egy érdekes videót, itt másokkal is megoszthatod!
Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Érdekes videót találtál?

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2019. 01. 04. 13:36

Nagyon nehéz, konkrétan szerintem lehetetlen évekig ugyanazt a színvonalat nyújtani és közben nem kifogyni az ötletekből. Nem is meglepő, hogy kb minden mainstream csatorna szinvonal-csökkenésen megy keresztül egy idő (néhány év) után. Akinek a contentje alapból is rossz volt, az pedig még élvezhetetlenebb lesz.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Érdekes videót találtál?

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2020. 05. 13. 11:32

Ha már GTAPlace, megosztom ezt a gyöngyszemet. Remélem, lesz hamarosan RDR2-es verziója is. :D :D :D

"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Érdekes videót találtál?

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2020. 05. 13. 15:26

Te most komolyan végigspammelted a fórumot videókkal? :D
Na jó, nem gond...
Egyébként nem követem a mémeket, tehát ezt a koporsós dolgot nem igazán értem. :D (legyen ez a legnagyobb bajom.) Ha GTA V videókat nézek, azok általában összehasonlító videók, vagy "epic fail"-el foglalkoznak.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Érdekes videót találtál?

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2020. 05. 14. 11:21

Nem szándékoztam spammelni, inkább úgy fogalmaznék, igyekeztem kicsit feldobni az életet a fórumon néhány topic/ötlet/videó bedobásával így karantén idejére, meg a nagy érdemi hírcsend időszakára. :D De ha akár téged, akár másokat zavar, akkor törlöm, vagy akár ti it törölhetitek, én csak beszélgetést szerettem volna kezdeményezni. :D

Én imádom a Mémeket, egyébként ezt pont a Dani kománk és a haverja mutatta nekem pár hete, és annyira ráálltam, hogy már telefonon is ennek a zenének a közepkori medieval / verziója a csengőhangom. :D Amúgy ez a mém (az eredeti, ami alapján a GTA-s verzió is elkészült) arról szól, hogy vannak afrikai emberek, akik egy koporsóval a vállukon táncolnak elég vicces mozdulatokkal, ez alá be van vágva az Astronomia című szám (vagy lehet, hogy ez nem is a szám címe, hanem az előadók neve, franc se tudja xD), és ahogy megy a "music intensifies", úgy vannak ez alá bevágva mindenféle epic fail-ek, ahogy a GTA-s verzióban is, majd a jelenet végére be van vágva ahogy az emberkék táncolnak a koporsóval, és úgy van előadva/összevágva az egész, mintha az epic fail alanyainak a temetése lenne. :D Aztán van ennek már minden verziója, az említett középkori kódexkönyves és a videóban belinkelt GTA-s verziók is (több is van a GTA-n belül, de már van Red Dead 2-es is :D ). Szóval ez is pontosan az epic failekről szólnak, amiket te is szoktál nézni. Összehasonlítás mondjuk az nincs, ez kizárólag epic fail és csak a szórakozást, poént hivatott kiszolgálni. :D Szerintem nézz utána, ha szereted a faileket, szerintem elég vicces. Ja és majdnem elfelejtettem, utána néztem a videó eredetének is, és kiderült, hogy Afrikában az egyik országban ez egy szokás, hogy így búcsuztatják a halottakat (a mémben szereplő néhai személy koporsója egy nőé), és a videón látható fekete ruhás, napszemüveges és fekete sipkás embereknek kvázi ez a szakmájuk, hogy temetéseken táncoljanak a koporsóval, ezzel pedig az a cél, hogy a temetés ne legyen annyira letargikus, valamint hogy az elhunyt lelke is boldogabban távozzék a túlvilágra. :D Persze nem ez a lényeg, de ennek köszönhetően megszületett ez a zseniális meme, szóval az elhunyt asszony emléke már az egész világban örökké élni fog - még ha nem is tegészen úgy, ahogy azt ő remélte. xD
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan


Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Érdekes videót találtál?

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2021. 09. 19. 06:31

:D
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Érdekes videót találtál?

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2021. 09. 20. 21:18

LOL
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan


Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Érdekes videót találtál?

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2021. 12. 04. 23:20

Nagyon jó. XD
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Érdekes videót találtál?

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2021. 12. 09. 11:36

Lol, na ez tényleg elég vagány. :D Amúgy még szimbolikusan is megállja jelenleg a helyét sajnos, ugyanis jelenleg a Rockstar és a GTA sorozat, köztük a San Andreas remastered is bikini fenéken van, annyira gáz. :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Válasz küldése