Infamous sorozat

Minden ami nem a Rockstar kezei közül került ki.
Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Infamous sorozat

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 04. 29. 12:13

Én kipróbáltam, és működött! Azóta csak miattam zeng a ház! :D :lol:
Well look who's back

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Infamous sorozat

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 05. 01. 10:12

de szerintetek rossznak vagy jonak jobb lenni infamous 1-ben??
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Infamous sorozat

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 05. 01. 10:30

Ez kizárt dolog, mert nem tudom...
Well look who's back

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Infamous sorozat

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2014. 05. 01. 12:00

Franklin465 írta:de szerintetek rossznak vagy jonak jobb lenni infamous 1-ben??
Az attól függ. Én elsőnek rossz lettem, utána meg jó. S ennek függvényében mindkét opció ugyanúgy tetszett :).
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Infamous sorozat

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 05. 01. 12:22

en nem reg voltam rossz de most jo vagyok mert nem szeretem ha egy fekete szar van a nyakamon :D
Arminho: ha nem tudod hogy mirol van szo akkor nem kell ide irni :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Infamous sorozat

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 05. 01. 18:58

Well look who's back

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Infamous sorozat

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2020. 05. 14. 12:37

Na hali. :D

Látom, csak van ilyen fórumtéma is, és bár egy másikban már feltettem a kérdést, szerintem az a biztos, ha itt is felteszem; jó játék a két, PS4-re kiadott InFamous? Megéri megvenni és kitolni őket így 2020-ban, vagy inkább már felejtős manapság? Amúgy elolvastam az eddigi kommenteket és hát hideget-meleget is kapott a játék, de talán összességében pozitívnak lehet titulálni a visszajelzéseket. Ma már az áruk sem egetrengető összeg, talán 2ezerért már meg lehet őket kapni. Ennyiért szerintetek megéri?
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Infamous sorozat

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2020. 05. 15. 15:23

Én csak a Second Son-nal játszottam. Az nem igazán érintett meg, nem volt olyan erős a sztori és a játékmenet sem. Ha mindenképpen valami szuperképességes játékot akarsz, akkor próbáld ki a Bioshock szériát.
Well look who's back

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Infamous sorozat

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2020. 05. 17. 14:00

Köszi a választ! Az az igazság, hogy nem igazán szeretem a Bioshockot. Anno az Infinite-t toltam, meg le van mentve könyvtárba a franchise PS4-re is, bár nem tudom minek, mert anno nekem nagyon nem jött be. Egyszerűen nem az én játékom, nem jön be a grafikai stílusa, stb. Szerintem egyszer majd a nyár folyamán a negatívabb vélemények ellenére is kipróbálom az InFamous-t. Hátha jó. Persze benne van, hogy annyira nem fog megérinteni engem sem.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Infamous sorozat

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2020. 05. 18. 10:03

Az Infinite a leggyengébb rész a 3 közül, az első 2 sokkal jobb (főleg a 2. rész).
Well look who's back

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Infamous sorozat

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2020. 05. 18. 19:33

Abszolút elhiszem neked, de mint ahogy az előbb is írtam, nekem maga az atmoszféra, a rajzolt grafika, meg az alapfelállás nem tetszik a játékban. Régen olvastam egy rövid ismertetőt az első részről, ahol valami Big Daddy-k (fúró kezű 1900as évek eleji búvárruhás fazon) meg Little Sister-ek (unszimpatikusan néző, víz alatt kísértő kislányszellem) voltak leírva meg jellemezve, engem igazából már ott elvesztett az egész. Biztos vagyok benne, hogy a maga módján baromi jó játék, de nekem a kezdetektől fogva nem jött be amiket hallottam és olvastam róla, és az Infinite sem tetszett. Biztos jó, csak nagyon nem az én világom, játékom, szériám a Bioshock.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Infamous sorozat

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2020. 12. 12. 00:59

Na, a PS5-ös PS kollekciót sikerült egyik rokonom segítségével behúzni, és ennek köszönhetően ingyen meglett a Second Son. Szerintem fasza kis játék, nekem tetszik a gameplay, atmoszféra, grafika, és a képességek is, na meg hogy ki lehet választani hogy a jó, vagy rossz oldalt választjuk e, kvázi lehet változtatni a szuperhős és az antihős szerepek között, ami azért eléggé király. A legnagyobb bajom a játékkal, hogy kifejezetten szarul fut olykor. Akadozik és laggol, ami azért eléggé elvesz az élményből, sajnos. Ezen kívül szerintem viszont abszolút jó játék, nem érzem úgy, hogy annyira rossz lenne azért, mert régebbi. Mondjuk kicsit tényleg rövid, és azért a boss harcok sem mindig egyszerűek benne, most is épp el vagyok akadva az egyik ilyennél, de sebaj. Nyilván így a legjobb, hogy ingyen sikerült beszerezni, de számomra akár pénzt is megért volna, nekem tényleg bejön, de hát ízlések és pofonok, ahogy mondani szokás. :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Válasz küldése