Trailer #1

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Trailer #1

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 07. 07. 15:09

scoobydooesben10fan írta:Lehet, hogy a hang amit a trailer alatt hallunk, nem is a főszereplőé.

Az a logikus pedig.
"Whatever." (Ryder)

wweraw
CJ zoknija
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2011. 11. 02. 17:46

Re: Trailer #1

Hozzászólás Szerző: wweraw » 2012. 07. 07. 17:49

Szerintem pedig a néger lesz. Ha már SA-ba is néger volt akkor miért ne lehetne megint? Meg tudomásom szerint az eddigi legkedveltebb karater is CJ volt szóval szerintem visszahozzák a néger karaktert hogy azt is megkedveljük mint CJ-t. Amúgy mikor fut a rendőrök elől nekem már az nagyon elárulja hogy ő a főhős. Egy egyszerű NPC-t csak nem üldöz helikopter meg 3 rendőr.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Trailer #1

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 07. 07. 18:39

wweraw írta:Szerintem pedig a néger lesz. Ha már SA-ba is néger volt akkor miért ne lehetne megint? Meg tudomásom szerint az eddigi legkedveltebb karater is CJ volt szóval szerintem visszahozzák a néger karaktert hogy azt is megkedveljük mint CJ-t. Amúgy mikor fut a rendőrök elől nekem már az nagyon elárulja hogy ő a főhős. Egy egyszerű NPC-t csak nem üldöz helikopter meg 3 rendőr.

Szerintem azért abszurd a néger karakter , mert egy családapáról van szó, aki szeretne egy nyugis, új életet kezdeni.. :D Persze, nem azt mondom, hogy négerből nincs ilyen, de valahogy nekem a hangja sem olyan "négeres" :D ez most lehet, hogy betegesen hangzik, de mondjuk Los Santos-ban sem csak niggák élnek, és arra a 40-es éveiben járó fazonra sokkal inkább vezethető a dolog, mint egy másik karakterre, történetesen arra, aki ott menekül. Nekem arról pont CJ jutott eszembe, mikor megláttam :D olyan kis golyófeje van, meg vézna teste..

Egyébként lehet hogy majd egy küldetés során lesz segítőnk (vagy épp ellenségünk) és ez egy bejátszás lesz majd a story során.. nem tudni.

Majd kiderül. Az is lehet, hogy az a néger fazon lesz a főhös, csak én annak nem adok sok lehetőséget.
Pedig kifejezetten örülnék olyannak, mint a GTA Londonban, hogy 7-8 féle karakterrel lehetne végigvinni a játékot, mikor így olvastam a cikket, meg is lepődtem... hiszen nem gondoltam, hogy ilyen ötletes dolgot kihagytak volna az újabb részekből. Viszont, ha lenne ilyen, akkor mindkét fazon beleférne a történetbe.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Trailer #1

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2012. 07. 07. 18:42

Nem baj hogy csak egy karakter volt... A több karakteres olyan össze vissza. GTA 1-nél még oké, de pl Vice Citynél már nem lehet. Teljesen új történet kellene
It's time for the Lance Vance Dance!

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Trailer #1

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 07. 07. 18:46

Cube Head írta:Nem baj hogy csak egy karakter volt... A több karakteres olyan össze vissza. GTA 1-nél még oké, de pl Vice Citynél már nem lehet. Teljesen új történet kellene
2 féle story-t, azaz egymásba füződőt kinézek a R*-ból. Csak ez így már egy DLC-nek és egy fő játéknak hangzik jobban...

Hát, én nem tudom hogy a GTA Londonban ez pontosan hogy müködött, nem bátorkodtam játszani az első 3 résszel, a felülnézet valahogy nem volt bejövős így első hallásra. Viszont 8 féle történet elég kemény lenne..:D

Most így belegondolva nem csinálnák meg, ez tény.. Mindegy szerintem változatosságra törekszik a Rockstar.. (ha már a helyszínben nem azok xD) és nem niggerrel kell majd játszani, én örülnék neki.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Trailer #1

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2012. 07. 07. 19:49

Jók voltak... Elején karaktert választottál, át is nevezhetted,és ugyan azokat a küldiket csináltad. De elég az offból.
It's time for the Lance Vance Dance!

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Trailer #1

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 07. 07. 20:00

wweraw írta:Szerintem pedig a néger lesz. Ha már SA-ba is néger volt akkor miért ne lehetne megint? Meg tudomásom szerint az eddigi legkedveltebb karater is CJ volt szóval szerintem visszahozzák a néger karaktert hogy azt is megkedveljük mint CJ-t. Amúgy mikor fut a rendőrök elől nekem már az nagyon elárulja hogy ő a főhős. Egy egyszerű NPC-t csak nem üldöz helikopter meg 3 rendőr.

Rendben Cube, bocsika! Hirtelen nem is vettem észre. Egyébként tudtam ezeket, a cikkből elolvastam, biztos jó lehetett, jaja. :)

ON: Figyelj, tudok mondani a 40-es hapsira én is olyan jelenetet, amiből arra következthetünk, hogy ő lesz a főhös. Pl. mikor 2 társával együtt piros vegyvédelmi egyenruhában betörnek egy helységbe, vagy mikor a háta mögül látunk rá. Ezek ilyen utaló "jelek". Ha nem a főhössel kellene azt a bizonyos akciót lebonyolítani, akkor nem látom értelmét belerakni azt a trailer-be.. Ezért valószínűbb, hogy ő lesz, mert több erre a magyarázat, mint a néger hapsira. Az én buta magyarázataim csak gyerekes butaságok. :D Azaz, az inkább az én verzióm, ezzel kibővítve. -Fogalmazok inkább így.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Trailer #1

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2012. 07. 07. 21:19

http://gtaplace.hu/hir/949/gta-v-ned-lu ... -frissitve

a trailerben Ned Luke szinkronizál,és fel is tűnik a trailerben,nem hinném,hogy mellékszereplő lenne :cool: CJ meg korántsem volt a legkedveltebb gta főhős,a GTA SA volt a legnépszerűbb gta,mivel az volt a legfejlettebb,de valahol volt erről is egy felmérés,ott asszem a két legkedveltebbnek Niko-t és Mr.Vercettit hozták ki
It's all down south now.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Trailer #1

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 07. 08. 07:05

rohogseges írta:http://gtaplace.hu/hir/949/gta-v-ned-lu ... -frissitve

a trailerben Ned Luke szinkronizál,és fel is tűnik a trailerben,nem hinném,hogy mellékszereplő lenne :cool: CJ meg korántsem volt a legkedveltebb gta főhős,a GTA SA volt a legnépszerűbb gta,mivel az volt a legfejlettebb,de valahol volt erről is egy felmérés,ott asszem a két legkedveltebbnek Niko-t és Mr.Vercettit hozták ki
Szerintem azért írta CJ-t, mert ezzel akart utalni az SA-ra.
Egyébként gondoltam, valahogy nekem is ők szimpibbek. :) Pont ők.

Egyébként így a trailer alapján ki milyen rendszerkövetelményeket tippel? Ez alapján elég fullos lesz. Amennyi embernek vitte még minimum grafikán a IV-t, az már nem hiszem, hogy elég lesz az V-höz.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Trailer #1

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2012. 07. 08. 10:17

mondták,hogy ez lesz a legnagyobb területű open world játékuk,amit valaha készítettek,tehát: nagyobb lesz a GTA SA-nál és a GTA IV-nél,és az összes eddigi gta-nál,nagyobb lesz mint a L.A. Noire vagy a Red Dead Redemption,tehát egy rohadtul nagy terület,mindezt minimum a Max Payne 3 grafikájával,az annyi gépigény lehet kb,mint...hát igen,egy ilyen gépen azért el fog futni: http://www.missalpokadria.com/news_imag ... 19_111.gif
It's all down south now.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Trailer #1

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 07. 08. 12:13

rohogseges írta:mondták,hogy ez lesz a legnagyobb területű open world játékuk,amit valaha készítettek,tehát: nagyobb lesz a GTA SA-nál és a GTA IV-nél,és az összes eddigi gta-nál,nagyobb lesz mint a L.A. Noire vagy a Red Dead Redemption,tehát egy rohadtul nagy terület,mindezt minimum a Max Payne 3 grafikájával,az annyi gépigény lehet kb,mint...hát igen,egy ilyen gépen azért el fog futni: http://www.missalpokadria.com/news_imag ... 19_111.gif
Én nem tudom miért mondja mindenki, hogy milyen hatalmas az RDR-ben terület. Nekem nem tűnik olyan nagynak, de lehet csak azért, mert nincs úgy beépítve.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Trailer #1

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 07. 10. 23:27

Én nem zárnám ki, hogy több főhős közül választhatunk majd, illetve az is lehetséges, hogy multiplayer gyanánt kooperatív kompatibilis játékmenetet készítenek. Vagy az is lehet, hogy a néger fickó egy multiplayer karakter. Elismerem, hogy a többjátékos módról a marketing folyamat végén érkeznek információk, de nem lehetetlen, végülis mindjárt kiemeltek, hogy egy új online multiplayer élményt szeretnének, ami remélem, nem merül ki a Crews rendszerben.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Trailer #1

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 07. 24. 19:55

Nem tudom ezt a videót mire vélni.
én reméltem, hogy fehér lesz a főszereplő (valahogy sem Vic Vance, sem Luis Lopez, sem CJ nem jött be nekem), nem pedig egy golyófejű néger :)
Szóval ezt láttam, nem tudom, hogy igazi-e, de egy néger ül a volánnál:
http://www.youtube.com/watch?v=FRD4llFx ... re=related
Figyelemreméltó a hely, ahova megérkezik Big Smoke House. kinek jut erről eszébe valami? :S
[Lehet, hogy arról szól a Story, hogy Big Smoke hogyan költözött ide? :D Csak vicc :)]
Guess who's back!

Avatar
DAVEBNi'
Pogo, a majom
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2012. 07. 13. 20:36
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Trailer #1

Hozzászólás Szerző: DAVEBNi' » 2012. 07. 24. 20:07

NoxiusEnterprise írta:Nem tudom ezt a videót mire vélni.
én reméltem, hogy fehér lesz a főszereplő (valahogy sem Vic Vance, sem Luis Lopez, sem CJ nem jött be nekem), nem pedig egy golyófejű néger :)
Szóval ezt láttam, nem tudom, hogy igazi-e, de egy néger ül a volánnál:
http://www.youtube.com/watch?v=FRD4llFx ... re=related
Figyelemreméltó a hely, ahova megérkezik Big Smoke House. kinek jut erről eszébe valami? :S
[Lehet, hogy arról szól a Story, hogy Big Smoke hogyan költözött ide? :D Csak vicc :)]
Most úgy nem azért....de te nézted az eddigi hireket/pletykákat?...mert ez a videó kamu és a R* is megerősítette hogy bármi béta videó van...az kamu....nincsen még semmilyen gameplay semmi a GTA V-ről....-.-"
Welcome to Liberty City! - Nikolai "Niko" Bellic
It's time for the Lance Vance Dance! - Tommy Vercetti

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Trailer #1

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 07. 25. 10:43

NoxiusEnterprise írta:Nem tudom ezt a videót mire vélni.
én reméltem, hogy fehér lesz a főszereplő (valahogy sem Vic Vance, sem Luis Lopez, sem CJ nem jött be nekem), nem pedig egy golyófejű néger :)
Szóval ezt láttam, nem tudom, hogy igazi-e, de egy néger ül a volánnál:
http://www.youtube.com/watch?v=FRD4llFx ... re=related
Figyelemreméltó a hely, ahova megérkezik Big Smoke House. kinek jut erről eszébe valami? :S
[Lehet, hogy arról szól a Story, hogy Big Smoke hogyan költözött ide? :D Csak vicc :)]
Nekem Vic szimpi eddig, de majd kiderül, Youtube-n nézett bejátszások alapján szimpatikus. Az egyetlen feketebörű karakter a GTA sorozat során, aki "értelmesnek" mondható az én szememben. A másik kettő no comment kategória.

Na de a videóra térve. A R*-ra sose volt jellemző, hogy a GTA-kból demókat, ill. béta verziót adtak volna ki, és nem is fognak sosem. Láttam már béta verziónak titulált vidiket, itt ezen a fórumon is kérdezték már, hogy az a videó valós-é, de mint már neki is mondtam, nem.
A főhős szerintem elég egyértelmű, hogy Albert da Silva lesz, aki nem is nigger, de még sok köze (eddig) Big Smoke-hoz sincs, és remélem nem is lesz.
Egy szóval: A vidi KAMU. Van 2 képünk, meg 1 trailer-ünk, ami ténylegesen a R* által kiadott GTA-t mutatja meg. Ennyi röviden.. Nagyon elkalandoztál. :D

Davebni pedig jól mondja.
"Whatever." (Ryder)

Válasz küldése