[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
DAVEBNi'
Pogo, a majom
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2012. 07. 13. 20:36
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: DAVEBNi' » 2012. 07. 19. 16:55

Cheat-ekhez vissza térve.:D
Sok Cheatet várunk a GTA V-től, szerintem meg is kapjuk...Mivel óriási lesz a terület, ezért nem biztos hogy a R* minden egyes sarokra tud nekünk tenni egy szórakozóhelyet vagy valami mást...ezért kapjuk a repülőket hogy lehessen élvezni az óriási területet...és ha mi már a játék elején szeretnénk repülőzgetni és nem a küldetésekben...ezért van a cheat...magyarán szerintem jó sok repülő cheat lesz a gta v-ben...és sok másmilyen cheat is...:D
Welcome to Liberty City! - Nikolai "Niko" Bellic
It's time for the Lance Vance Dance! - Tommy Vercetti

Avatar
Gaby86
Puding
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 14:48
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gaby86 » 2012. 07. 20. 21:50

Állítólag nem lesz semmi GTA V-el kapcsolatos a GamesCom-on.
http://www.computerandvideogames.com/35 ... -gamescom/
A nagyobbnak mindig igaza van, még ha téved, akkor is!

/ Benjamin 'Lefty' Ruggiero /

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 07. 21. 09:13

DAVEBNi' írta:Cheat-ekhez vissza térve.:D
Sok Cheatet várunk a GTA V-től, szerintem meg is kapjuk...Mivel óriási lesz a terület, ezért nem biztos hogy a R* minden egyes sarokra tud nekünk tenni egy szórakozóhelyet vagy valami mást...ezért kapjuk a repülőket hogy lehessen élvezni az óriási területet...és ha mi már a játék elején szeretnénk repülőzgetni és nem a küldetésekben...ezért van a cheat...magyarán szerintem jó sok repülő cheat lesz a gta v-ben...és sok másmilyen cheat is...:D
Én azt hittem, hogy neme gész San Andreas lesz, hanem csak Los Santos. Most akkor hogy van ez? :D
Azért ha csak LS van benne, akkor nem lesz "sokkal" nagyobb, mint Liberty City a GTA IV -ben, max kétszerese, és akkor egyáltalán nem kellenek bele repülők, maradhatnak ugyanúgy csak helik :D
Én a cheatektől megint azt várom, mint a SA -ban:
nyolcméteres ugrások, sebezhetetlenség (golyóállóság), ötszáz kilós ütések, stb. :)
Guess who's back!

Avatar
Steve777
Rajongó
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2010. 03. 24. 11:32
Tartózkodási hely: Szerbia
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Steve777 » 2012. 07. 21. 09:50

lesz vidék is, meg ha jól emlékszek sivatagot is emlitettek, de lehet h rosszul emlékszek :D
Liberty f*cking City. We could run the f*cking world, man.

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2012. 07. 21. 12:07

én így képzelem el:
-nagyváros
-külváros
-vidéki városok
-hegyvidék+annak környékei
-sivatagok

szóval kizárt az hogy kisebb legyen mint Liberty City, vagy ugyan akkora vagy nagyobb!

Bocsi a vélemény a Cheat-ekről ugyan az....tudom nem ártana senkinek ha lenne benne de én örülnék ha nem lenne benne semmi cheat.Pár jármű és repülő cheat-en kívül!Azokat se használnám!
Vlad: Oh, that's funny. You know, for a damn yokel you're a very funny guy.
Niko: Yes. And for an annoying dick, you're really an annoying dick.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 07. 21. 12:31

insanity06 írta:én így képzelem el:
-nagyváros
-külváros
-vidéki városok
-hegyvidék+annak környékei
-sivatagok

szóval kizárt az hogy kisebb legyen mint Liberty City, vagy ugyan akkora vagy nagyobb!

Bocsi a vélemény a Cheat-ekről ugyan az....tudom nem ártana senkinek ha lenne benne de én örülnék ha nem lenne benne semmi cheat.Pár jármű és repülő cheat-en kívül!Azokat se használnám!
Már hányszor le lett írva, hogy jóval nagyobb lesz LC-nél, sőt még SA-nál is. Nem is értem, hogy ha ez már ennyire köztudott, akkor ez hogy jön szóba. Ugyanakkora nyílván nem lesz, hanem jóval nagyobb lesz. Amint már fentebb írtam, és igen, egyébként én is így képzelem el, mivel másból nagyon nem állhat. :D SA-ban is ilyen részek voltak.

PS: A jármű és repülő cheat is ugyanúgy cheat. Örülnél neki, de nem használnád. :D Ééééértem. Hát, majd lesz, ami lesz. Én annyi cheat-re számítok, mint SA-ban, ha már ennyire változatos térképet kapunk. Szóval ebből adódik az is, hogy valószínűleg sokkal változatosabb lesz minden, mint a az előző érákban volt.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
bencedome18
CJ zoknija
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2012. 06. 29. 16:40

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bencedome18 » 2012. 07. 27. 20:40

Steve777 írta:lesz vidék is, meg ha jól emlékszek sivatagot is emlitettek, de lehet h rosszul emlékszek :D
Az lenne a jó h ha a nem egyböl a városból kéne indulni P:SA,GTA4 hanem a falvakból indulni és ahogy csináljuk a küldiket egyre jobban közeledhetnénk a városba.
DAVEBNi' írta:Cheat-ekhez vissza térve.:D
Sok Cheatet várunk a GTA V-től, szerintem meg is kapjuk...Mivel óriási lesz a terület, ezért nem biztos hogy a R* minden egyes sarokra tud nekünk tenni egy szórakozóhelyet vagy valami mást...ezért kapjuk a repülőket hogy lehessen élvezni az óriási területet...és ha mi már a játék elején szeretnénk repülőzgetni és nem a küldetésekben...ezért van a cheat...magyarán szerintem jó sok repülő cheat lesz a gta v-ben...és sok másmilyen cheat is...:D
Nem kell annyi Cheat bele jó bevallom én is szoktam a játékban csalni de az V-re hanyagolhatnák a sok felesleges cheat-t mert nem sok értelme van benne.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 07. 27. 21:59

bencedome18 írta: Nem kell annyi Cheat bele jó bevallom én is szoktam a játékban csalni de az V-re hanyagolhatnák a sok felesleges cheat-t mert nem sok értelme van benne.
Ezt most komolyan írtad? Azért igenis van értelme! Na mindegy.. Legyen sok cheat. Max nem használod őket, ha nem tetszik, én sem szoktam. A választás a tiéd.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
DereX
Szakértő
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2012. 07. 09. 22:35

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: DereX » 2012. 07. 27. 23:12

Luszie írta:
bencedome18 írta: Nem kell annyi Cheat bele jó bevallom én is szoktam a játékban csalni de az V-re hanyagolhatnák a sok felesleges cheat-t mert nem sok értelme van benne.
Ezt most komolyan írtad? Azért igenis van értelme! Na mindegy.. Legyen sok cheat. Max nem használod őket, ha nem tetszik, én sem szoktam. A választás a tiéd.
De ha te nem használod, akkor miért akarod, hogy sok legyen ?
Ez nekem nem függ össze valahogy. Ha meg nem akarnád használni, akkor meg nem kérnéd, hogy legyen...

Avatar
baucsek
Besúgó
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2011. 11. 03. 20:22

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: baucsek » 2012. 07. 28. 00:01

Az, hogy falvakból induljunk az mér nekem is megfordult a fejemben. Pl: csempészként.
"Amit birtokolsz, az birtokba vesz."

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 07. 28. 08:54

DereX írta:
Luszie írta:
bencedome18 írta: Nem kell annyi Cheat bele jó bevallom én is szoktam a játékban csalni de az V-re hanyagolhatnák a sok felesleges cheat-t mert nem sok értelme van benne.
Ezt most komolyan írtad? Azért igenis van értelme! Na mindegy.. Legyen sok cheat. Max nem használod őket, ha nem tetszik, én sem szoktam. A választás a tiéd.
De ha te nem használod, akkor miért akarod, hogy sok legyen ?
Ez nekem nem függ össze valahogy. Ha meg nem akarnád használni, akkor meg nem kérnéd, hogy legyen...
Mert attól, hogy én nem használnám, más tuti használná. Meg, ha már megunnám a kód nélküli létet, azért én is belekóstolnék egy két izgalmasabb cheatbe. Szóval, kell az bele..
"Whatever." (Ryder)

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 07. 28. 09:37

Mert attól, hogy én nem használnám, más tuti használná. Meg, ha már megunnám a kód nélküli létet, azért én is belekóstolnék egy két izgalmasabb cheatbe. Szóval, kell az bele..
Szerintem a cheat nagyon fontos egy játékban.
Először is, igencsak elősegíti a játék élvezetét, akár a sztorivonalon használod, akár csak hülyülsz (bár a sztorit így végigjátszva nem tartom értelmesnek).
A cheat nagyon fontos, mert így még jobban kiélvezheted a játékot, és ezzel bővülnek a játék nyújtotta lehetőségek.
Remélem a GTA V -ben sok cheat lesz. Alig várom, hogy egy igazán jót vandálkodhassak benne :D
Guess who's back!

Avatar
bencedome18
CJ zoknija
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2012. 06. 29. 16:40

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bencedome18 » 2012. 07. 28. 12:47

baucsek írta:Az, hogy falvakból induljunk az mér nekem is megfordult a fejemben. Pl: csempészként.
Vagy valami bérgyilkos küldetések meg ahogy emlitetted csempászkedés az nagyon jó ötlet sztem is meg remélem a Hoover gátat is beleteszik és felkéne robbantani az mekkora lenne már.

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2012. 07. 29. 21:12

bencedome18 írta:
baucsek írta:Az, hogy falvakból induljunk az mér nekem is megfordult a fejemben. Pl: csempészként.
Vagy valami bérgyilkos küldetések meg ahogy emlitetted csempászkedés az nagyon jó ötlet sztem is meg remélem a Hoover gátat is beleteszik és felkéne robbantani az mekkora lenne már.
Na az tényleg nagyon jó küldetés lenne :D az a baj,hogy a Hoover gát már Nevadában van,Las Vegas mellett,nem fér bele a dél kalifornia helyszínleírásban,bár őszíntén szólva nekem maga a helyszín ezzel a Los Santos és környékével nagy csalódás volt,kiválasztották a világ második legsablonosabb és legunalmasabb városát new york után,amit videójátékban fel lehet használni,mert már lassan kb minden játék new yorkban vagy los angelesben játszódik,és ez már nagyon unalmas,persze most egy GTA-ról van szó,úgyhogy biztos nagyon jó játék lesz,és ha a "környező vidék" elég hangsúlyt kap,akkor még egyedi helyszínei is lehetnek :) ,talán vidéki kisvárosokkal is (normális kisvárosok,nem olyanok mint a sa-ban volt)
It's all down south now.

Avatar
DAVEBNi'
Pogo, a majom
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2012. 07. 13. 20:36
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: DAVEBNi' » 2012. 07. 29. 21:35

Mr.Vercetti írta:
bencedome18 írta:
baucsek írta:Az, hogy falvakból induljunk az mér nekem is megfordult a fejemben. Pl: csempészként.
Vagy valami bérgyilkos küldetések meg ahogy emlitetted csempászkedés az nagyon jó ötlet sztem is meg remélem a Hoover gátat is beleteszik és felkéne robbantani az mekkora lenne már.
Na az tényleg nagyon jó küldetés lenne :D az a baj,hogy a Hoover gát már Nevadában van,Las Vegas mellett,nem fér bele a dél kalifornia helyszínleírásban,bár őszíntén szólva nekem maga a helyszín ezzel a Los Santos és környékével nagy csalódás volt,kiválasztották a világ második legsablonosabb és legunalmasabb városát new york után,amit videójátékban fel lehet használni,mert már lassan kb minden játék new yorkban vagy los angelesben játszódik,és ez már nagyon unalmas,persze most egy GTA-ról van szó,úgyhogy biztos nagyon jó játék lesz,és ha a "környező vidék" elég hangsúlyt kap,akkor még egyedi helyszínei is lehetnek :) ,talán vidéki kisvárosokkal is (normális kisvárosok,nem olyanok mint a sa-ban volt)
Én teljesen egyet értek veled, kivéve Los Santos-sal kapcsolatban, én örültem neki hogy Los Santos és a környező vidék lett a GTA V területe.:D
Szerintem nem fogunk csalódni a játékban, nekem nem számit mikor jelenik meg csak, nagyon jó játék legyen és akkor megéri majd az árát.:D
Habár 1 GTA mindig meg éri az árát.:P
Welcome to Liberty City! - Nikolai "Niko" Bellic
It's time for the Lance Vance Dance! - Tommy Vercetti

Lezárt