Álmodozás

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
wweraw
CJ zoknija
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2011. 11. 02. 17:46

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: wweraw » 2012. 08. 01. 20:13

Intenso39 írta:szerintem biztos lessz barlang,a trailerbe os ottvannak a hegyek,milyen zsír lenne már:D
Szerintem is lesz San Andreasba is volt egy barlang mondjuk elég kicsi de akkor is volt :D és valamelyikbe meg ott lenne Bigfoot :D

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 08. 02. 06:52

wweraw írta:
Intenso39 írta:szerintem biztos lessz barlang,a trailerbe os ottvannak a hegyek,milyen zsír lenne már:D
Szerintem is lesz San Andreasba is volt egy barlang mondjuk elég kicsi de akkor is volt :D és valamelyikbe meg ott lenne Bigfoot :D
SA -ban hol volt barlang?
Szerintem a Bigfoot ötlet még viccnek is rossz :)
Baarlang szerintem csak úgy lenne értelmes, ha egy nagyobbfajtát mentőháznak használhatsz. Egy ágy, egy tábor lámpa, stb. :D
Guess who's back!

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 08. 02. 07:13

NoxiusEnterprise írta:
wweraw írta:
Intenso39 írta:szerintem biztos lessz barlang,a trailerbe os ottvannak a hegyek,milyen zsír lenne már:D
Szerintem is lesz San Andreasba is volt egy barlang mondjuk elég kicsi de akkor is volt :D és valamelyikbe meg ott lenne Bigfoot :D
SA -ban hol volt barlang?
Szerintem a Bigfoot ötlet még viccnek is rossz :)
Baarlang szerintem csak úgy lenne értelmes, ha egy nagyobbfajtát mentőháznak használhatsz. Egy ágy, egy tábor lámpa, stb. :D

Barlang mentőháznak? Ez nagyon tré. :D Minek mentőháznak? Legyen csak sima barlang.. Az úgy miért nem jó? Szerintem tök jó ötlet. Amúgy meg mentőháznak azért sem lenne jó, mert melyik barlangba találsz te ágyat, vagy akármilyen emberi életet? Fullra nem passzol össze a két dolog. Esetleg ha valami visszamaradottabb holmikat raknának be, és max egy barlangba a sok közül, és mondjuk szakadt pokróc a földön, egy tábortűz középen, és akkor arra azt mondom, hogy oké. :D mert hát elektronikai eszköz oda eléggé felesleges, ahol nincs áram. Úgyis csak az ágy kell a mentéshez -gondolom V-ben is így lesz- ahhoz meg elég az általam említett "pokrócka". :)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 08. 02. 07:23

Luszie írta:Barlang mentőháznak? Ez nagyon tré. :D Minek mentőháznak? Legyen csak sima barlang.. Az úgy miért nem jó? Szerintem tök jó ötlet. Amúgy meg mentőháznak azért sem lenne jó, mert melyik barlangba találsz te ágyat, vagy akármilyen emberi életet? Fullra nem passzol össze a két dolog. Esetleg ha valami visszamaradottabb holmikat raknának be, és max egy barlangba a sok közül, és mondjuk szakadt pokróc a földön, egy tábortűz középen, és akkor arra azt mondom, hogy oké. :D mert hát elektronikai eszköz oda eléggé felesleges, ahol nincs áram. Úgyis csak az ágy kell a mentéshez -gondolom V-ben is így lesz- ahhoz meg elég az általam említett "pokrócka". :)
Akkor egy kis magyarázat: Az előző GTA epizódokban igen sokszor előfordult, hogy elűznek a városból/városrészből. Miért ne űzhetnének ki ebben is? De szerzel egy ágyat, és beviszed egy barlangba. És készen is vagyunk :P
Úgy kerül oda az ágy, de persze egy pokróc is megteszi.
Guess who's back!

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 08. 02. 11:00

Baralang a GTA San Andreas-ban például Fort Carson-tól északra, a vasút alatt van. De azért túlzásba ne essetek. Ez egy GTA. Legfeljebb amit elképzelhetőnek tartok az egy Easter Egg, vagy egy mítosz, hogy egy barlangban Bigfoot hangját lehet hallani, vagy ott van egy kis vér és egy hatalmas lábnyom.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 08. 02. 11:09

Igen,Visali,szerintem is több utalás lesz a Bigfoot-mítoszra,de szerintem a barlangokban állatok(medvék)lesznek,eltudnám képzelni,hogy a GTAV teli lesz vadászós mellékküldetésekkel,hiszen valami érdekességet az erdőkbe/vidékre is be kell rakni,hogy ne legyen hosszútávon unalmas,mint a San Andreasban volt.De szerintem is hülyeség ez a barlanglakás,ha annyira szeretnétek barlangi lakást,akk várjatok meg egy Hegylakó játékot vagy ilyesmit :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2012. 08. 02. 12:08

Ilyen volt a SA-ban is. Egyik videómban találtam Bigfoot lábnyomot, meg egy barlangot a sivatagban. Vagy ott van Fort Carson? A vidékben soha nem voltam jártas.

De azért valami érdekesség is lehetne a vidéken. Amiért érdemes bemenni az erdő közepébe.
It's time for the Lance Vance Dance!

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 08. 02. 13:29

Igen, az a barlang a sivatagban van.

Én biztos vagyok benne, hogy nem kell majd medvéket lőni, ez nem Red Dead Redemption, és különben sem való a GTA-ba, ráadásul az állatvédők is felszólalnának miatta. A madarakat stílusosan oldották meg a GTA IV-ben, mert ott úgy állították be őket, hogy betegséget terjesztenek (madárinfluenza?).

Attól ne féljetek, hogy az erdő unalmas lesz, mert biztos kitalálnak valamit oda a srácok. Egy erdőben sokmindent el lehet rejteni.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 08. 02. 18:00

Visali írta:Igen, az a barlang a sivatagban van.

Én biztos vagyok benne, hogy nem kell majd medvéket lőni, ez nem Red Dead Redemption, és különben sem való a GTA-ba, ráadásul az állatvédők is felszólalnának miatta. A madarakat stílusosan oldották meg a GTA IV-ben, mert ott úgy állították be őket, hogy betegséget terjesztenek (madárinfluenza?).

Attól ne féljetek, hogy az erdő unalmas lesz, mert biztos kitalálnak valamit oda a srácok. Egy erdőben sokmindent el lehet rejteni.
Egy szellemautót, mint az SA -ban? :P
Guess who's back!

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 08. 02. 18:16

Én nem épp erre gondoltam. Hol marad a fantázia? :o

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 08. 03. 09:35

Visali írta:Én nem épp erre gondoltam. Hol marad a fantázia? :o
Valahol ott totyog a barlanglakás bejáratánál, de mit szólnál az erő közepén egy lombházhoz? :D
Az is király lenne :P
Szerintem egy erdő olyan küldetéseket is hozhatna, mint orvvadászok leölése, fatönkök elmozdítása furgonnal időre, szemetelő turistákra kellene ráijeszteni azzal, hogy ütővel ütöd a fák kérgét, és dobálod őket kövekkel :D
Guess who's back!

Avatar
MaximusFTW
Besúgó
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2012. 08. 01. 12:07
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: MaximusFTW » 2012. 08. 03. 09:45

NoxiusEnterprise írta:
Visali írta:Én nem épp erre gondoltam. Hol marad a fantázia? :o
Valahol ott totyog a barlanglakás bejáratánál, de mit szólnál az erő közepén egy lombházhoz? :D
Az is király lenne :P
Szerintem egy erdő olyan küldetéseket is hozhatna, mint orvvadászok leölése, fatönkök elmozdítása furgonnal időre, szemetelő turistákra kellene ráijeszteni azzal, hogy ütővel ütöd a fák kérgét, és dobálod őket kövekkel :D
No igen, ha már ott van az a bazi nagy erdő, akkor ki kéne aknázni a benne rejlő lehetőségeket. :D Azért én reménykedem benne, hogy valamilyen módon benne lesz Niko is, mégha nem is a főszereplőként, mert erre ugye az esély szinte nulla.

Valami tuningműhelynek is nagyon tudnék örülni. A taxizás lehetőségét gondolom meghagyják, de szerintem a buszozást is megcsinálhatnák.

Ha olyan jó lesz legalább mint a IV, akkor nekem már megérte. Minden más csak hab a tortán. :D
Intel Core i5 3570K@4Ghz | ASUS Maximus IV GENE-Z/GEN3 | ASUS ENGTX570 DCII | Corsair Vengeance DDR3 1600 Mhz 8 GB | Chieftec 650W | "We're all looking for that special someone." - Niko Bellic

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 08. 03. 09:52

MaximusFTW írta:
NoxiusEnterprise írta:Valahol ott totyog a barlanglakás bejáratánál, de mit szólnál az erő közepén egy lombházhoz? :D
Az is király lenne :P
Szerintem egy erdő olyan küldetéseket is hozhatna, mint orvvadászok leölése, fatönkök elmozdítása furgonnal időre, szemetelő turistákra kellene ráijeszteni azzal, hogy ütővel ütöd a fák kérgét, és dobálod őket kövekkel :D
No igen, ha már ott van az a bazi nagy erdő, akkor ki kéne aknázni a benne rejlő lehetőségeket. :D Azért én reménykedem benne, hogy valamilyen módon benne lesz Niko is, mégha nem is a főszereplőként, mert erre ugye az esély szinte nulla.

Valami tuningműhelynek is nagyon tudnék örülni. A taxizás lehetőségét gondolom meghagyják, de szerintem a buszozást is megcsinálhatnák.

Ha olyan jó lesz legalább mint a IV, akkor nekem már megérte. Minden más csak hab a tortán. :D
Szerintem ami nagyon hiányzik a IV -ből, az a fodrászat, és a kondi :D
Aminek én örülnék, az az lenne, hogy Phil Bell benne van az V -ben, nekem ő volt az egyik kedvenc karakterem.
Egy erdő, vagy esetleg egy bánya sok kiaknázható lehetőséget rejt.
De szerintem jobb takizást is kitalálhatnának, mint amit a IV -ben :)
Guess who's back!

Avatar
MaximusFTW
Besúgó
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2012. 08. 01. 12:07
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: MaximusFTW » 2012. 08. 03. 09:57

NoxiusEnterprise írta:
MaximusFTW írta:
NoxiusEnterprise írta:Valahol ott totyog a barlanglakás bejáratánál, de mit szólnál az erő közepén egy lombházhoz? :D
Az is király lenne :P
Szerintem egy erdő olyan küldetéseket is hozhatna, mint orvvadászok leölése, fatönkök elmozdítása furgonnal időre, szemetelő turistákra kellene ráijeszteni azzal, hogy ütővel ütöd a fák kérgét, és dobálod őket kövekkel :D
No igen, ha már ott van az a bazi nagy erdő, akkor ki kéne aknázni a benne rejlő lehetőségeket. :D Azért én reménykedem benne, hogy valamilyen módon benne lesz Niko is, mégha nem is a főszereplőként, mert erre ugye az esély szinte nulla.

Valami tuningműhelynek is nagyon tudnék örülni. A taxizás lehetőségét gondolom meghagyják, de szerintem a buszozást is megcsinálhatnák.

Ha olyan jó lesz legalább mint a IV, akkor nekem már megérte. Minden más csak hab a tortán. :D
Szerintem ami nagyon hiányzik a IV -ből, az a fodrászat, és a kondi :D
Aminek én örülnék, az az lenne, hogy Phil Bell benne van az V -ben, nekem ő volt az egyik kedvenc karakterem.
Egy erdő, vagy esetleg egy bánya sok kiaknázható lehetőséget rejt.
De szerintem jobb takizást is kitalálhatnának, mint amit a IV -ben :)
Hogy őszinte legyek, nekem anno a San Andreasban az nem tetszett hogy számomra túl sok dologra kellett figyelni. Elvégre ez nem egy Sims, hanem GTA :D . Bár a fodrászat és a kondi szerintem is jöhet, bár erre a valószinűsithető kilétére való tekintettel szerintem kevés esély van, de majd meglátjuk. Jók lennének még valami "tengerpartos" küldik is, hamár ott van a lehetőség.
Intel Core i5 3570K@4Ghz | ASUS Maximus IV GENE-Z/GEN3 | ASUS ENGTX570 DCII | Corsair Vengeance DDR3 1600 Mhz 8 GB | Chieftec 650W | "We're all looking for that special someone." - Niko Bellic

Avatar
DAVEBNi'
Pogo, a majom
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2012. 07. 13. 20:36
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: DAVEBNi' » 2012. 08. 03. 10:40

Azt akarjuk , hogy Niko visszatérjen a GTA V-ben, de Nikot megölte Luis, nem?
Welcome to Liberty City! - Nikolai "Niko" Bellic
It's time for the Lance Vance Dance! - Tommy Vercetti

Válasz küldése