Álmodozás

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
dabidas
CJ zoknija
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2012. 05. 22. 22:06

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: dabidas » 2012. 08. 03. 10:41

MaximusFTW írta:
Hogy őszinte legyek, nekem anno a San Andreasban az nem tetszett hogy számomra túl sok dologra kellett figyelni. Elvégre ez nem egy Sims, hanem GTA :D . Bár a fodrászat és a kondi szerintem is jöhet, bár erre a valószinűsithető kilétére való tekintettel szerintem kevés esély van, de majd meglátjuk. Jók lennének még valami "tengerpartos" küldik is, hamár ott van a lehetőség.

Nemtudom, hogy mire kellet volna a SA-ban figyelni.. Enni kellett.. :D
A többi nem igazán volt fontos... A GTA IV ben nekem csak az volt idegesítő, hogy folyton hívtak, hogy ide oda mennyek.. -.- De nem akkor mikor ráérnék.. neem :D Pl:Megyek randira egy csajjal, és felhív Roman hogy mennyünk Bowlingozni... :D őrület..

Avatar
MaximusFTW
Besúgó
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2012. 08. 01. 12:07
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: MaximusFTW » 2012. 08. 03. 10:43

dabidas írta:
MaximusFTW írta:
Hogy őszinte legyek, nekem anno a San Andreasban az nem tetszett hogy számomra túl sok dologra kellett figyelni. Elvégre ez nem egy Sims, hanem GTA :D . Bár a fodrászat és a kondi szerintem is jöhet, bár erre a valószinűsithető kilétére való tekintettel szerintem kevés esély van, de majd meglátjuk. Jók lennének még valami "tengerpartos" küldik is, hamár ott van a lehetőség.

Nemtudom, hogy mire kellet volna a SA-ban figyelni.. Enni kellett.. :D
A többi nem igazán volt fontos... A GTA IV ben nekem csak az volt idegesítő, hogy folyton hívtak, hogy ide oda mennyek.. -.- De nem akkor mikor ráérnék.. neem :D Pl:Megyek randira egy csajjal, és felhív Roman hogy mennyünk Bowlingozni... :D őrület..
Az evésre gondoltam én is igazából. :D Persze a IV sem volt tökéletes (meg egyik rész sem volt/lesz az. A telefon egyébként szerintem jó ötlet volt anno, szinte biztosra veszem hogy az V-ben is benne lesz.
Intel Core i5 3570K@4Ghz | ASUS Maximus IV GENE-Z/GEN3 | ASUS ENGTX570 DCII | Corsair Vengeance DDR3 1600 Mhz 8 GB | Chieftec 650W | "We're all looking for that special someone." - Niko Bellic

Avatar
dabidas
CJ zoknija
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2012. 05. 22. 22:06

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: dabidas » 2012. 08. 03. 11:22

MaximusFTW írta:
Az evésre gondoltam én is igazából. :D Persze a IV sem volt tökéletes (meg egyik rész sem volt/lesz az. A telefon egyébként szerintem jó ötlet volt anno, szinte biztosra veszem hogy az V-ben is benne lesz.
Jah lesz az V ben is Telefon.. Csak lehet, hogy egy ba**ott nagy tablettel fogunk rohangálni XD

Avatar
MaximusFTW
Besúgó
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2012. 08. 01. 12:07
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: MaximusFTW » 2012. 08. 03. 13:27

dabidas írta:
MaximusFTW írta:
Az evésre gondoltam én is igazából. :D Persze a IV sem volt tökéletes (meg egyik rész sem volt/lesz az. A telefon egyébként szerintem jó ötlet volt anno, szinte biztosra veszem hogy az V-ben is benne lesz.
Jah lesz az V ben is Telefon.. Csak lehet, hogy egy ba**ott nagy tablettel fogunk rohangálni XD
A cél szentesiti az eszközt. :D Valami iPhone-szerűséget tudok elképzelni.
Intel Core i5 3570K@4Ghz | ASUS Maximus IV GENE-Z/GEN3 | ASUS ENGTX570 DCII | Corsair Vengeance DDR3 1600 Mhz 8 GB | Chieftec 650W | "We're all looking for that special someone." - Niko Bellic

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 08. 03. 14:37

Luis nem ölte meg Niko-t, én legalábbis nem tudok róla, különben is az nagy port kavart volna.

Az erdővel kapcsolatban én arra gondoltam, hogy mondjuk egy küldetés során el kell ásni az egyik áldozatod holttestét.

Szerintem is lesz telefon, de többféle a történet során, esetleg vásárolhatunk is majd. Los Angeles-bnen rengeteg a modern kütyü, de elsőre nem hiszem, hogy lesz rá pénze a főhősnek.

Avatar
MaximusFTW
Besúgó
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2012. 08. 01. 12:07
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: MaximusFTW » 2012. 08. 03. 15:22

Visali írta:Luis nem ölte meg Niko-t, én legalábbis nem tudok róla, különben is az nagy port kavart volna.

Az erdővel kapcsolatban én arra gondoltam, hogy mondjuk egy küldetés során el kell ásni az egyik áldozatod holttestét.

Szerintem is lesz telefon, de többféle a történet során, esetleg vásárolhatunk is majd. Los Angeles-bnen rengeteg a modern kütyü, de elsőre nem hiszem, hogy lesz rá pénze a főhősnek.
Kiváncsi leszek hogy itt is úgymond "legalulról" kezdünk-e, mert nekem a trailerből nem az jött le, hogy a karatkerünk egy igazi goodworkerman. :D

Volt emlités a trailberben a gyerek-ről, kiváncsi leszek hogy azt hogy oldják meg, esetleg a fiunkkal együtt követjük el a bűntényeket (nyilván csak akkor ha már egy "felnőtt gyerekről" beszélünk).

Az a holttest-elásós buli tényleg jó lenne, no persze ne minden második misszió arról szóljon, mert akkor unalmas lesz.
Intel Core i5 3570K@4Ghz | ASUS Maximus IV GENE-Z/GEN3 | ASUS ENGTX570 DCII | Corsair Vengeance DDR3 1600 Mhz 8 GB | Chieftec 650W | "We're all looking for that special someone." - Niko Bellic

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 08. 03. 16:05

MaximusFTW írta:
Visali írta:Luis nem ölte meg Niko-t, én legalábbis nem tudok róla, különben is az nagy port kavart volna.

Az erdővel kapcsolatban én arra gondoltam, hogy mondjuk egy küldetés során el kell ásni az egyik áldozatod holttestét.

Szerintem is lesz telefon, de többféle a történet során, esetleg vásárolhatunk is majd. Los Angeles-bnen rengeteg a modern kütyü, de elsőre nem hiszem, hogy lesz rá pénze a főhősnek.
Kiváncsi leszek hogy itt is úgymond "legalulról" kezdünk-e, mert nekem a trailerből nem az jött le, hogy a karatkerünk egy igazi goodworkerman. :D

Volt emlités a trailberben a gyerek-ről, kiváncsi leszek hogy azt hogy oldják meg, esetleg a fiunkkal együtt követjük el a bűntényeket (nyilván csak akkor ha már egy "felnőtt gyerekről" beszélünk).

Az a holttest-elásós buli tényleg jó lenne, no persze ne minden második misszió arról szóljon, mert akkor unalmas lesz.
Igen nekem sem az jött le, hogy a nyomorból indulna a történet, amit sajnálok.
Szerintem ez a "raboljunkegyüttafiunkkal" dolog hanyagolható, tuti nem raknak bele ilyesmit. Max olyat, mint ami a IV-ben is volt, hogy mondjuk sms-ezel/e-mail-ezel vele, ill. néhány bejátszás kapcsán szóba jöhet, meg még maximum azt tudom elképzelni, hogy egyszer majd elrabolják, és ezzel késztetik a főhőst bizonyos dolgokra. (Ismerős?) Ha felnőtt, ha nem felnőtt, azért ne legyen szerves része a játéknak.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
arni20
CJ zoknija
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2012. 07. 13. 15:25

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: arni20 » 2012. 08. 03. 17:43

remélem nem lesz internet, hívjanak telefonon, vagy okostelefonunk legyen amin lehet netezni. szar járkálni az internet kávézókba.... :roll:

Avatar
MaximusFTW
Besúgó
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2012. 08. 01. 12:07
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: MaximusFTW » 2012. 08. 04. 01:16

arni20 írta:remélem nem lesz internet, hívjanak telefonon, vagy okostelefonunk legyen amin lehet netezni. szar járkálni az internet kávézókba.... :roll:
Nem hiszem, hogy egy okostelefonba implementálnák az internetezés lehetőségét, az túl macerás lenne a játékban. Lesz szépen egy laptopunk/asztali számitógépünk otthon, és azon tudunk netezni.

Örülnék hogyha lehetne házakat venni, mint anno a Vice City-ben vagy a San Andreasban. Nekem nagyon hiányzott a IV-ből ez a lehetőség. Bár most ugye láttunk rá utalást a trailerben ("house for sale"), szóval bizakodom.
Intel Core i5 3570K@4Ghz | ASUS Maximus IV GENE-Z/GEN3 | ASUS ENGTX570 DCII | Corsair Vengeance DDR3 1600 Mhz 8 GB | Chieftec 650W | "We're all looking for that special someone." - Niko Bellic

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2012. 08. 04. 02:03

szerintem biztosan lesz majd lehetőség lakásvásárlásra,ez a vice city óta mindegyik gta-ban benne volt a GTA IV kivételével,de hát abból azért elég sok dolog kimaradt,amit szerintem most biztos bepótolnak. Remélem hogy lakáson kívül cégeket is tudunk majd venni,mint a vice cityben.
It's all down south now.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 08. 04. 08:27

Nekem a kedvenc GTA SA -s küldetésem az volt, amikor el kellett repülni Liberty Citybe.
Azt pazarnak éreztem egyszerűen.
Ezért kifejezetten örülnék, ha mondjuk újra el lehetne menni - mondjuk hajóval - más GTA -s városokba egy-egy küldetés erejéig.
Szerintem így simán benne lehetne San Fierro vagy Las Venturas (mint mondtam, egy-egy küldetésben persze).
A másik, amit én hiányoltam a GTA IV -ből, az a fegyverek és természetesen saját magunk fejlesztése.
Persze ezt nem úgy értem, hogx ha elég sokáig lövöldözöl, akkor a pisztolyod erősebb lesz, hanem mondjuk egy fegyveres kihívás (Céllövészet, stb.).
Vélemények? :D
Guess who's back!

Avatar
MaximusFTW
Besúgó
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2012. 08. 01. 12:07
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: MaximusFTW » 2012. 08. 04. 09:56

NoxiusEnterprise írta:Nekem a kedvenc GTA SA -s küldetésem az volt, amikor el kellett repülni Liberty Citybe.
Azt pazarnak éreztem egyszerűen.
Ezért kifejezetten örülnék, ha mondjuk újra el lehetne menni - mondjuk hajóval - más GTA -s városokba egy-egy küldetés erejéig.
Szerintem így simán benne lehetne San Fierro vagy Las Venturas (mint mondtam, egy-egy küldetésben persze).
A másik, amit én hiányoltam a GTA IV -ből, az a fegyverek és természetesen saját magunk fejlesztése.
Persze ezt nem úgy értem, hogx ha elég sokáig lövöldözöl, akkor a pisztolyod erősebb lesz, hanem mondjuk egy fegyveres kihívás (Céllövészet, stb.).
Vélemények? :D
Teljesen egyetértek az általad felsorolt dolgokkal. Én még azt is szeretném, hogyha az autókat nem csak úgy lehetne ellopni, hogy beütöm az ablakát, hanem szépen pick lockkal, mint a Mafia2-ben.

A Vice City-ben lehetett cégeket venni? Hiába no, kiskölök koromban vittem végig utoljára, ilyesmire már nem emlékszem. Azt hiszem hogy végig kell vigyem újra.
Intel Core i5 3570K@4Ghz | ASUS Maximus IV GENE-Z/GEN3 | ASUS ENGTX570 DCII | Corsair Vengeance DDR3 1600 Mhz 8 GB | Chieftec 650W | "We're all looking for that special someone." - Niko Bellic

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2012. 08. 04. 10:07

én abban bízom, ha a történet megköveteli akkor a főhős börtönbe kerül és ott is nyomhatunk valami kis missziókat!Aztán egy kis idő múlva ki is szabadulhatunk pár barát segítségével(esetleg lehetne olyan hangulata mint mikor Niko-ék kirabolták a bankot és mentek a subway-be menekülni)
félre értés ne essék, nem szeretném hogy a főhős ott töltse a játék 50%-át...hanem hogy fasza lenne egy börtönből kiszabadulós küldetés,gta4 bankrablós hangulatban!
Vlad: Oh, that's funny. You know, for a damn yokel you're a very funny guy.
Niko: Yes. And for an annoying dick, you're really an annoying dick.

Avatar
MaximusFTW
Besúgó
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2012. 08. 01. 12:07
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: MaximusFTW » 2012. 08. 04. 10:59

insanity06 írta:én abban bízom, ha a történet megköveteli akkor a főhős börtönbe kerül és ott is nyomhatunk valami kis missziókat!Aztán egy kis idő múlva ki is szabadulhatunk pár barát segítségével(esetleg lehetne olyan hangulata mint mikor Niko-ék kirabolták a bankot és mentek a subway-be menekülni)
félre értés ne essék, nem szeretném hogy a főhős ott töltse a játék 50%-át...hanem hogy fasza lenne egy börtönből kiszabadulós küldetés,gta4 bankrablós hangulatban!
Mafia 2-ben egész jól megcsinálták, de itt nem hiszem hogy lesz ilyesmi, az nem lenne "GTA-s vonás". Ettől függetlenül szerintem sem lenne rossz ötlet, de valahogy nekem nem illene a GTA-k világába.
Intel Core i5 3570K@4Ghz | ASUS Maximus IV GENE-Z/GEN3 | ASUS ENGTX570 DCII | Corsair Vengeance DDR3 1600 Mhz 8 GB | Chieftec 650W | "We're all looking for that special someone." - Niko Bellic

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 08. 04. 14:27

MaximusFTW írta:
insanity06 írta:én abban bízom, ha a történet megköveteli akkor a főhős börtönbe kerül és ott is nyomhatunk valami kis missziókat!Aztán egy kis idő múlva ki is szabadulhatunk pár barát segítségével(esetleg lehetne olyan hangulata mint mikor Niko-ék kirabolták a bankot és mentek a subway-be menekülni)
félre értés ne essék, nem szeretném hogy a főhős ott töltse a játék 50%-át...hanem hogy fasza lenne egy börtönből kiszabadulós küldetés,gta4 bankrablós hangulatban!
Mafia 2-ben egész jól megcsinálták, de itt nem hiszem hogy lesz ilyesmi, az nem lenne "GTA-s vonás". Ettől függetlenül szerintem sem lenne rossz ötlet, de valahogy nekem nem illene a GTA-k világába.

Miért ne passzolna bele? Szerintem fullra belepasszol, legalábbis én el tudom képzelni mondjuk egy küldetés erejéig. "The escape" címmel futna a küldetés már ki is gondoltam. xD
"Whatever." (Ryder)

Válasz küldése