Álmodozás

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
baucsek
Besúgó
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2011. 11. 03. 20:22

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: baucsek » 2012. 08. 04. 14:59

Akár úgy is kezdőthetne a játék, hogy lelépsz a börtönből és elmenekülsz Los Santosba.
"Amit birtokolsz, az birtokba vesz."

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 08. 04. 16:11

baucsek írta:Akár úgy is kezdőthetne a játék, hogy lelépsz a börtönből és elmenekülsz Los Santosba.
Az szerintem igen kezdetleges lenne, biztos nagyon könnyű is. Meg hát erre már volt pl. a III-ban, csak ott a furgonból szabadítottak ki, és aztán kellett haza menni. Ebbe nincs semmi élvezetes, szerintem egy ilyen menekülős küldetést a játék közepe-felé kellene berakni,hogy valami izgalom is legyen a dologban. Valami GTA IV/VC -féle bankrablás szintjén levő nehézséggel, és az ezekben látható szisztémára. Inkább GTA IV-ben, ott több volt a tűzharc, meg a zsernyák is. Szóval valami olyasmit szavaznék meg,csak nem bankkal, hanem börtönnel. Viszont annyi a gond, hogyha börtönbe vagy, akkor ergó te nem vagy a küldetés aktiv részese, csak amikor már menekültök, és ameddig benntvagy, addig nem tudsz csinálni semmit sem, mert hát ugye bennt vagy. Szóval azért ezt nem tudom, hogy oldanák meg, szerintem pont emiatt nem is lesz, mert bonyolult lenne a kivitelezése.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 08. 04. 16:43

Én arra tippelek, hogy repülővel fog érkezni a főhős.

Avatar
MaximusFTW
Besúgó
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2012. 08. 01. 12:07
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: MaximusFTW » 2012. 08. 04. 17:14

Visali írta:Én arra tippelek, hogy repülővel fog érkezni a főhős.
Akkor egy kicsit SA feelingje lenne az egésznek. Mindenesetre én támogatom, és jó lenne ha lehetne használni a repülőgépjáratokat hosszabb utazásokhoz (esetleg hogyha más városba is utazhatnánk, akár csak 1-1 misszió erejéig).
Intel Core i5 3570K@4Ghz | ASUS Maximus IV GENE-Z/GEN3 | ASUS ENGTX570 DCII | Corsair Vengeance DDR3 1600 Mhz 8 GB | Chieftec 650W | "We're all looking for that special someone." - Niko Bellic

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 08. 04. 19:11

Amit én sajnálok, hogy a GTA V -ben sem Dwayne, sem Playboy, sem Derrick, sem Francis, sem Roman nem lehet ott :(
Bár az én kedvenc három szereplőm (Niko, Phil Bell, Vladimir G.) közül akár ketten is ott lehetnének az V -ben, de nem valószínű, hogxy Phil otthagyná Alderny -t is, úgy, mint Pegorinóékat.
Guess who's back!

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2012. 08. 04. 20:55

vagy jöhetne vonattal is,olyan még úgysem volt,és rendes vonat (nem metró) is csak a SA-ban volt még,csak hát a vonattal annyi a baj,hogy honnan jönne? Mert az óceánon nem tud átjönni egy másik városból. :D
It's all down south now.

Avatar
DAVEBNi'
Pogo, a majom
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2012. 07. 13. 20:36
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: DAVEBNi' » 2012. 08. 04. 21:07

Mr.Vercetti írta:vagy jöhetne vonattal is,olyan még úgysem volt,és rendes vonat (nem metró) is csak a SA-ban volt még,csak hát a vonattal annyi a baj,hogy honnan jönne? Mert az óceánon nem tud átjönni egy másik városból. :D
Majd meg oldja valahogy a R*, szerintem nem annyira hü*yék hogy ne tudják kitalálni hogy hogy jöjjön a főhős...:D
Welcome to Liberty City! - Nikolai "Niko" Bellic
It's time for the Lance Vance Dance! - Tommy Vercetti

Avatar
MaximusFTW
Besúgó
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2012. 08. 01. 12:07
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: MaximusFTW » 2012. 08. 05. 00:53

A rendőrökkel kapcsolatban mit gondoltok? Olyanok legyenek mint mondjuk a Mafia 2-ben, ahol büntettek a gyorshajtásért is de cserébe le lehetett fizetni őket, vagy maradjanak olyanok, amilyenek az eddigi GTA részekben voltak?
Intel Core i5 3570K@4Ghz | ASUS Maximus IV GENE-Z/GEN3 | ASUS ENGTX570 DCII | Corsair Vengeance DDR3 1600 Mhz 8 GB | Chieftec 650W | "We're all looking for that special someone." - Niko Bellic

Avatar
arni20
CJ zoknija
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2012. 07. 13. 15:25

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: arni20 » 2012. 08. 05. 07:48

a főhős jetpack-el el fog érkezni a városba, amivel madagaszkárról indult el :D

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 08. 05. 09:02

arni20 írta:a főhős jetpack-el el fog érkezni a városba, amivel madagaszkárról indult el :D
A jetpack még elképzelhető, de Madagaszkár semmiképp :)
egy "olyan" városba érkezik, mint Los Santos, tehát nem jöhetett olyanból. Szóval Liberty City, vagy valami más, kevésbé napsütötte-tengerpartos város :D
MaximusFTW írta:A rendőrökkel kapcsolatban mit gondoltok? Olyanok legyenek mint mondjuk a Mafia 2-ben, ahol büntettek a gyorshajtásért is de cserébe le lehetett fizetni őket, vagy maradjanak olyanok, amilyenek az eddigi GTA részekben voltak?
Szerintem maradjanak olyanok, mint eddig, de néhány kis változtatást én bevezetnék azért.
Nem bánnám, ha nem csak egyenruhás rendőrök lennének, hanem mondjuk lenne három-négy különböző skin, amit nyomozók viselnek (Öltönyös nők-férfiak).
Ez a megjelenés. Viselkedés tekintetében én annak örülnék, ha kissé ügyesebben keresnének fedezéket, hogy nagyobb legyen a játékélvezet.
Na persze a másik jó dolog az lenne, ha mondjuk mesterlövészpuskával lősz le egy rendőrt, akkor a többi rendőr nem tudja, hogy te voltál, hacsak nem látott téged.
Szóval normálisabb körözéskapási rendszer :)
Guess who's back!

Avatar
MaximusFTW
Besúgó
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2012. 08. 01. 12:07
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: MaximusFTW » 2012. 08. 05. 09:13

NoxiusEnterprise írta:
arni20 írta:a főhős jetpack-el el fog érkezni a városba, amivel madagaszkárról indult el :D
A jetpack még elképzelhető, de Madagaszkár semmiképp :)
egy "olyan" városba érkezik, mint Los Santos, tehát nem jöhetett olyanból. Szóval Liberty City, vagy valami más, kevésbé napsütötte-tengerpartos város :D
MaximusFTW írta:A rendőrökkel kapcsolatban mit gondoltok? Olyanok legyenek mint mondjuk a Mafia 2-ben, ahol büntettek a gyorshajtásért is de cserébe le lehetett fizetni őket, vagy maradjanak olyanok, amilyenek az eddigi GTA részekben voltak?
Szerintem maradjanak olyanok, mint eddig, de néhány kis változtatást én bevezetnék azért.
Nem bánnám, ha nem csak egyenruhás rendőrök lennének, hanem mondjuk lenne három-négy különböző skin, amit nyomozók viselnek (Öltönyös nők-férfiak).
Ez a megjelenés. Viselkedés tekintetében én annak örülnék, ha kissé ügyesebben keresnének fedezéket, hogy nagyobb legyen a játékélvezet.
Na persze a másik jó dolog az lenne, ha mondjuk mesterlövészpuskával lősz le egy rendőrt, akkor a többi rendőr nem tudja, hogy te voltál, hacsak nem látott téged.
Szóval normálisabb körözéskapási rendszer :)
Én örülnék olyannak, mint ami a Mafia 2-ben volt, hogy addig a zsernyákok körözni fognak téged amig nem váltasz ruhát, vagy nem cseréled le az autód rendszámtábláját, vagy az egész autót. Nekem nagyon bejött, sokkal élethűbbe tette a játékot.

Nem bánnám, ha lenne a játékban egy feleségem, nem tudom hogy ti hogy vagytok ezzel. Ja és persze miután hazaértél a missziókból akkor a "save game" előtt még lenne lehetőségetek feltornászni az életerőt :D (if you know what i mean). Akkor nem kéne "szenvedni" a barátnőkkel sem.
Intel Core i5 3570K@4Ghz | ASUS Maximus IV GENE-Z/GEN3 | ASUS ENGTX570 DCII | Corsair Vengeance DDR3 1600 Mhz 8 GB | Chieftec 650W | "We're all looking for that special someone." - Niko Bellic

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 08. 05. 09:50

MaximusFTW írta:Én örülnék olyannak, mint ami a Mafia 2-ben volt, hogy addig a zsernyákok körözni fognak téged amig nem váltasz ruhát, vagy nem cseréled le az autód rendszámtábláját, vagy az egész autót. Nekem nagyon bejött, sokkal élethűbbe tette a játékot.

Nem bánnám, ha lenne a játékban egy feleségem, nem tudom hogy ti hogy vagytok ezzel. Ja és persze miután hazaértél a missziókból akkor a "save game" előtt még lenne lehetőségetek feltornászni az életerőt :D (if you know what i mean). Akkor nem kéne "szenvedni" a barátnőkkel sem.
Csodálkozni fogsz, de én tényleg örülnék, ha lehetne feleség a játékban.
Ha lehetne a GTA IV -ben, akkor én már rég megkértem volna Kiki Jenkins kezét :D
Amúgy tényleg segítene egy kicsit (fizetni kéne a papnak, vagy az akv -nek, hogy adjon össze :P)
Amúgy visszatérve az álmodozásokra:
Szerintem a játék maga is jó, de két kiegészítő sokat dob a kedveltségen (a GTA IV is jobb a két kiegészítővel. Illetve a TLADvel mindenképpen).
Egy, amiben egy korrupt zsaru átveszi a város egy negyedében az uralmat, és egy, ahol... Mi lenne a legjobb? Szerinted? Mi illene a még egyáltalán nem ismert GTA V -höz? :D
Guess who's back!

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2012. 08. 05. 10:30

MaximusFTW írta:
NoxiusEnterprise írta:
arni20 írta:a főhős jetpack-el el fog érkezni a városba, amivel madagaszkárról indult el :D
A jetpack még elképzelhető, de Madagaszkár semmiképp :)
egy "olyan" városba érkezik, mint Los Santos, tehát nem jöhetett olyanból. Szóval Liberty City, vagy valami más, kevésbé napsütötte-tengerpartos város :D
MaximusFTW írta:A rendőrökkel kapcsolatban mit gondoltok? Olyanok legyenek mint mondjuk a Mafia 2-ben, ahol büntettek a gyorshajtásért is de cserébe le lehetett fizetni őket, vagy maradjanak olyanok, amilyenek az eddigi GTA részekben voltak?
Szerintem maradjanak olyanok, mint eddig, de néhány kis változtatást én bevezetnék azért.
Nem bánnám, ha nem csak egyenruhás rendőrök lennének, hanem mondjuk lenne három-négy különböző skin, amit nyomozók viselnek (Öltönyös nők-férfiak).
Ez a megjelenés. Viselkedés tekintetében én annak örülnék, ha kissé ügyesebben keresnének fedezéket, hogy nagyobb legyen a játékélvezet.
Na persze a másik jó dolog az lenne, ha mondjuk mesterlövészpuskával lősz le egy rendőrt, akkor a többi rendőr nem tudja, hogy te voltál, hacsak nem látott téged.
Szóval normálisabb körözéskapási rendszer :)
Én örülnék olyannak, mint ami a Mafia 2-ben volt, hogy addig a zsernyákok körözni fognak téged amig nem váltasz ruhát, vagy nem cseréled le az autód rendszámtábláját, vagy az egész autót. Nekem nagyon bejött, sokkal élethűbbe tette a játékot.

Nem bánnám, ha lenne a játékban egy feleségem, nem tudom hogy ti hogy vagytok ezzel. Ja és persze miután hazaértél a missziókból akkor a "save game" előtt még lenne lehetőségetek feltornászni az életerőt :D (if you know what i mean). Akkor nem kéne "szenvedni" a barátnőkkel sem.
a feleség nem is rossz ötlet,de lehet,hogy visszavenne a szabadságérzetből,mindenesetre a templomos jelenetek nekem nagyon tetszettek a IV-ben. :D

A körözés viszont a mafia 2-ben valami borzalom,minden hülyeségért üldöznek. Szerintem a GTA-ba nem való a kresz,az is korlátozná a szabadságérzetet,a rendszám megjegyzés is rossz lenne,mert a GTA IV-et ismerve a játék állandóan az autó átalakító üzem elé teleportálna néhány zsarut :D ,meg amúgy is ez is korlátozná a szabadságérzetet,szerintem a IV-ben teljesen jó volt a körözés,bár a birságot és a lefizetést tényleg belerakhatnák,de max ennyit. A mafia 2-ben egyáltalán nem tetszett a körözési rendszer,bár a GTA IV-et is lehetne csiszolni,de nem úgy,hogy elszigorítják mafia 2 módra.
It's all down south now.

Avatar
arni20
CJ zoknija
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2012. 07. 13. 15:25

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: arni20 » 2012. 08. 05. 11:23

a csaj tényleg jó lenne, de én azzal kezdeném a játékot rögtön. ugye beszél arról hogy nyugodtan szeretne élni gyerekekkel meg minden, ez azt is jelentheti h már van család. megérkezne a családdal vmelyik országból v városból, 10-20 küldetés után meg megölnék a családot és hajtóvadászatot indítanánk és a tettest nem ismernénk így ezzel elhúzódna az egész játék, mire találkoznánk vkivel aki elárulná h kit béreltek fel......

Avatar
DAVEBNi'
Pogo, a majom
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2012. 07. 13. 20:36
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: DAVEBNi' » 2012. 08. 05. 11:37

arni20 írta:a csaj tényleg jó lenne, de én azzal kezdeném a játékot rögtön. ugye beszél arról hogy nyugodtan szeretne élni gyerekekkel meg minden, ez azt is jelentheti h már van család. megérkezne a családdal vmelyik országból v városból, 10-20 küldetés után meg megölnék a családot és hajtóvadászatot indítanánk és a tettest nem ismernénk így ezzel elhúzódna az egész játék, mire találkoznánk vkivel aki elárulná h kit béreltek fel......
Ez szerintem k*rva jó ötlet...:D
Welcome to Liberty City! - Nikolai "Niko" Bellic
It's time for the Lance Vance Dance! - Tommy Vercetti

Válasz küldése