[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2012. 08. 28. 18:31

mondjuk szerintem a GTA IV területe nagyobb volt,mint a GTA San Andreas-é,viszont ez most nem is számít,a lényeg,hogy a GTA V területe nagyobb lesz az eddigi összes rockstar játék területénél :D
It's all down south now.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 08. 28. 18:57

Mr.Vercetti írta:mondjuk szerintem a GTA IV területe nagyobb volt,mint a GTA San Andreas-é,viszont ez most nem is számít,a lényeg,hogy a GTA V területe nagyobb lesz az eddigi összes rockstar játék területénél :D
A GTA IV-es Liberty City kb, akkora, mint San Andreas területe a sivatagos részek nélkül! Éppen ezért nem voltak repülők!
Gyenge napok vannak...

Avatar
Intenso39
CJ zoknija
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2012. 02. 11. 22:17
Tartózkodási hely: Békés megye

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Intenso39 » 2012. 08. 29. 07:59

Rockstar69 írta:
Mr.Vercetti írta:mondjuk szerintem a GTA IV területe nagyobb volt,mint a GTA San Andreas-é,viszont ez most nem is számít,a lényeg,hogy a GTA V területe nagyobb lesz az eddigi összes rockstar játék területénél :D
A GTA IV-es Liberty City kb, akkora, mint San Andreas területe a sivatagos részek nélkül! Éppen ezért nem voltak repülők!
Yep.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 08. 29. 10:21

A GTAIV játékterülete jóval kisebb,mint San Andreasé,mondjuk ha csak a városokat nézzük,és a környező területeket meg kisebb településeket,falvakat nem,akkor a két játék területe kb egyforma méretű,de a SA teljes területével jóval nagyobb,mint a GTAIV-es Liberty City.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
james
Besúgó
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2012. 01. 27. 08:59
Tartózkodási hely: Hungary

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: james » 2012. 08. 29. 20:19

Hessa írta:Nagyon vicces. :P Ez a videó az APB Reloaded-ből van! :P Semmi köze sincs a GTA szériához! :P De az fix, hogy rengetegen beugrottak neki! XD
Ja hát előfordul de legalább ez is kiderült :D
Mellesleg ha a SA területe kicsit nagyobb a IV nél akr az V. rész 4szer akkora mint a IV akr mekkora lesz ez úristen :D

Avatar
SQUALLE3R
Pogo, a majom
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2012. 08. 15. 13:29

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: SQUALLE3R » 2012. 08. 29. 20:24

james írta:
Hessa írta:Nagyon vicces. :P Ez a videó az APB Reloaded-ből van! :P Semmi köze sincs a GTA szériához! :P De az fix, hogy rengetegen beugrottak neki! XD
Ja hát előfordul de legalább ez is kiderült :D
Mellesleg ha a SA területe kicsit nagyobb a IV nél akr az V. rész 4szer akkora mint a IV akr mekkora lesz ez úristen :D
Honnan tod hogy 4szer lesz akkora?
A test elragadtatott a földről; nem úgy mindaz, ami reá emlékeztet. - Pieter Frans Thomése

Avatar
james
Besúgó
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2012. 01. 27. 08:59
Tartózkodási hely: Hungary

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: james » 2012. 08. 29. 21:32

Hát ez bolyong a neten, én se biztosra mondom, de elvileg várható hisz legnagyobb openworld játék eddig meg ha lesznek benne vadászgépek/repülők akkor kell akkora terület legalább mint 4x a GTA IV területe vagy hamar átrepülnénk a pályát. :D

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 08. 30. 06:47

james írta:Hát ez bolyong a neten, én se biztosra mondom, de elvileg várható hisz legnagyobb openworld játék eddig meg ha lesznek benne vadászgépek/repülők akkor kell akkora terület legalább mint 4x a GTA IV területe vagy hamar átrepülnénk a pályát. :D
De miért pont 4x?:D Ott volt az SA, az se 4x nagyobb, mint Liberty City, mégis elfértek benne a vadászgépek..

Mondjuk ha LC-nél tényleg pont 4x nagyobb lesz, akkor lesz ott bejárható környék bőven. :D
"Whatever." (Ryder)

Avatar
james
Besúgó
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2012. 01. 27. 08:59
Tartózkodási hely: Hungary

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: james » 2012. 08. 30. 21:36

Az bitos végig cajgázom az egészet :D

Avatar
hzoli96
CJ zoknija
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2012. 07. 12. 20:35

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: hzoli96 » 2012. 08. 31. 08:35

Ja meg jó lenne ha valami sérülést adnának a bicikliknek. Pl.: Ha nekirongyolsz a falnak legyen egy 8-as a kerékbe, vagy legalább essen ki. Vagy ha mondjuk leesel egy magas szikláról bicajjal, akkor deformálódjon a váz. :D

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 08. 31. 08:49

hzoli96 írta:Ja meg jó lenne ha valami sérülést adnának a bicikliknek. Pl.: Ha nekirongyolsz a falnak legyen egy 8-as a kerékbe, vagy legalább essen ki. Vagy ha mondjuk leesel egy magas szikláról bicajjal, akkor deformálódjon a váz. :D
Szép a játék, de én egyelőre ilyen részletességet nem tudok elképzelni. Még a 8-as hagyján, de a többit valahogy nem tudom elképzelni. De hát ki tudja, lehet hogy még a montin is látszódni fognak a törésnyomok... :)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
bencedome18
CJ zoknija
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2012. 06. 29. 16:40

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bencedome18 » 2012. 08. 31. 09:14

hzoli96 írta:Ja meg jó lenne ha valami sérülést adnának a bicikliknek. Pl.: Ha nekirongyolsz a falnak legyen egy 8-as a kerékbe, vagy legalább essen ki. Vagy ha mondjuk leesel egy magas szikláról bicajjal, akkor deformálódjon a váz. :D
meg a motor is deformálódhatna mert ha 100-al neki mész a fának nem csak füstölni fog az a motor.......xD

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 08. 31. 10:06

Ja szerintem is jó lenne ha a biciklik meg a motorok is sérülnének rendesen. Meg az lenne még jó, ha a Pay N' Spray-be nem olyan zsákba macska szerűen lenne az autófestés, hanem kilehetne választani a színt, mint a San Andreas-ba a tuningolásnál. Meg remélem, hogy a küldetések úgy lesznek, mint az RDR-be. Arra gondolok, hogy mikor megyek felvenni egy küldetés, már előtte ott áll az illető aki adja a feladatot nem csak ott terem, mint a GTA-ban. Meg alig látni céltalan embereket, mindenki csinál valamit, pl: a kovács a lópatkót készít és néha kimegy lehűteni magát az itatóba, csirkét meg zöldséget szeletelnek, a nő áll az erkélyen aztán bemegy a Doktor-hoz és elkezdi írni valamit. Nagyon jól meg van csinálva és ez életszerűvé teszi a játékot, jó lenne ezeket viszont látni a GTA-ba!

Amúgy vannak dolgok, amiket látatlanba is meglehet mondani a GTA V-ről. Pl, hogy a küldetéseket valamilyen módon értékeli a játék és ha megcsináltuk az összes főküldetést bármikor újra kezdhetjük azokat.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2012. 08. 31. 16:07

mostanában leállt a screenshot áradat,már jó lenne valami kis infó megint.
De lehet,hogy már érik az a második trailer :D ,de az is lehet,hogy csak az új max payne 3 dlc megjelenése miatt szüneteltetik egy kicsit a GTA V infókat
It's all down south now.

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2012. 09. 01. 13:37

én amin a gta4-ben nagyon megmosolyogtam:
-valaki említette a pay-n-sprayt, és hogy kilehessen választani a kocsi színét!
Nos ugye a gta4-ben ha bemész random kidob egy színt a kocsidnak!De ha belemész a statisztikákban valahol megtalálhatod hogy "kocsid kedvenc színe" vagy valami hasonló!
ezen nagyon megmosolyogtam!Volt hogy rózsaszínt írt ki xD
Vlad: Oh, that's funny. You know, for a damn yokel you're a very funny guy.
Niko: Yes. And for an annoying dick, you're really an annoying dick.

Lezárt