Érdemes megnézni!

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Érdemes megnézni!

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 08. 29. 19:01

TED!!! Aranyos film nagyon. Amint tudom megnézem, előzetesét láttam eddig, ill. 1-2 részletet, de lenyűgözött. Ajánlom mindenkinek. Egy maci a főszereplő benne.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Érdemes megnézni!

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 08. 29. 19:32

Luszie írta:TED!!! Aranyos film nagyon. Amint tudom megnézem, előzetesét láttam eddig, ill. 1-2 részletet, de lenyűgözött. Ajánlom mindenkinek. Egy maci a főszereplő benne.
Én pár napja néztem meg. Hááát...egy füves k**va pecér macira nem lehet mondani, hogy aranyos. A történet nem nagy szám eléggé sablonos, de az ilyen filmeket úgy is azért nézi meg az ember, hogy röhögjön egy jót. Összességében jó film volt, de nem lesz olyan nagy klasszikus mint pl az Ace Ventura!
Gyenge napok vannak...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Érdemes megnézni!

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 08. 29. 19:34

Hát Jim Carrey-t igen nehéz lenne fölözni, szóval ez biztos. :)

Én is szeretném megnézni. Jónak tűnik eddig.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: Érdemes megnézni!

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2012. 08. 30. 07:52

Én a 2011-es Hogyan lopjunk felhőkarcolót ajánlom, ha valaki még nem látta. Sok poén van benne és érthető a történet. Egyszer láttam a James Bond a quantum csendjét. Alig értettem belőle valamit. :S Viszont a Batman 2-őt és 3-mat senkinek nem ajánlom. Unalmas, logika alig van benne. Azt ne nézzétek meg

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Érdemes megnézni!

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 08. 31. 00:43

scoobydooesben10fan írta:Én a 2011-es Hogyan lopjunk felhőkarcolót ajánlom, ha valaki még nem látta. Sok poén van benne és érthető a történet. Egyszer láttam a James Bond a quantum csendjét. Alig értettem belőle valamit. :S Viszont a Batman 2-őt és 3-mat senkinek nem ajánlom. Unalmas, logika alig van benne. Azt ne nézzétek meg
Nekem pl a Batman 2 (ha a Sötét lovagra gondolsz) az eddigi kedvenc szuperhősös filmem, én csak ajánlani tudom, viszont a 3-omban már tényleg ne keress logikát. Pl:amikor az egész városon keresztüldobálják az atombombát, meg faltörő kosnak használják és stb.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Érdemes megnézni!

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 08. 31. 07:22

Én a Batman-t már mesében sem szerettem, filmből sem láttam egyik részét sem, nem tetszik, úgy hogy a filmeket sem fogom megnézni. :D De látom, hogy nem is lettek valami jók..
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: Érdemes megnézni!

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2012. 08. 31. 08:22

Igen a Sötét lovagra gondoltam. Mondjuk azt nem értem benne, hogy a végén m lesz Jokerrel. Batman otthagyja lógni, aztán jönnek a rendőrök. ÉS? Azt már nem tudjuk meg mi lesz vele. -.- A 3. részt pedig még nem láttam, de biztos az is unalmas.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Érdemes megnézni!

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 08. 31. 10:01

scoobydooesben10fan írta:Igen a Sötét lovagra gondoltam. Mondjuk azt nem értem benne, hogy a végén m lesz Jokerrel. Batman otthagyja lógni, aztán jönnek a rendőrök. ÉS? Azt már nem tudjuk meg mi lesz vele. -.- A 3. részt pedig még nem láttam, de biztos az is unalmas.
A Sötét Lobag baromi jó. jokert bezárják a diliházba.
A harmadikat ne nézd meg. Bár elég jónak értékelték, nagyon gyenge lett. és én most nem filmes, hanem Batman rajongói (Mikor fiatalabb voltam, rajongtam :D) szempontból mondom. Filmként is túl van spilázva.
Guess who's back!

Avatar
GTAfan
Besúgó
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2011. 07. 16. 07:13
Tartózkodási hely: Malibu Club

Re: Érdemes megnézni!

Hozzászólás Szerző: GTAfan » 2012. 08. 31. 13:33

Az új Batman Trilógia nagyon is jó,kedvenc a Sötét Lovag.
Inkább a régi Tim Burton Batman filmek voltak unalmasak.
Egyébként hamár szuperhősők, akkor ajánlom a Bosszúállókat.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Érdemes megnézni!

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 08. 31. 16:06

GTAfan írta:Az új Batman Trilógia nagyon is jó,kedvenc a Sötét Lovag.
Inkább a régi Tim Burton Batman filmek voltak unalmasak.
Egyébként hamár szuperhősők, akkor ajánlom a Bosszúállókat.
Nagyon dicsérik azt a filmet ,de nekem nem nagyon tetszett. Olyan sima átlagos szuperhősös film. Semmi extra számomra. Meg engem bánt, hogy miért ilyen jelentéktelen karaktereket raknak bele, mint az az íjász csávó? Helyette berakhatták volna Pókembert simán, megérdemelte volna. Az is Marvel, és ismertebb is mint az a noname koma.
Nekem a Fantasztikus négyes vagy a Pókember részek sokkal jobban tetszettek. Legalábbis amikben Toby játszott, a Csodálatos Pókembert még nem láttam, de majd megnézem egyszer, eddig nem nagyon hatott meg trailer alapján.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Érdemes megnézni!

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 08. 31. 19:21

Luszie írta:
GTAfan írta:Az új Batman Trilógia nagyon is jó,kedvenc a Sötét Lovag.
Inkább a régi Tim Burton Batman filmek voltak unalmasak.
Egyébként hamár szuperhősők, akkor ajánlom a Bosszúállókat.
Nagyon dicsérik azt a filmet ,de nekem nem nagyon tetszett. Olyan sima átlagos szuperhősös film. Semmi extra számomra. Meg engem bánt, hogy miért ilyen jelentéktelen karaktereket raknak bele, mint az az íjász csávó? Helyette berakhatták volna Pókembert simán, megérdemelte volna. Az is Marvel, és ismertebb is mint az a noname koma.
Nekem a Fantasztikus négyes vagy a Pókember részek sokkal jobban tetszettek. Legalábbis amikben Toby játszott, a Csodálatos Pókembert még nem láttam, de majd megnézem egyszer, eddig nem nagyon hatott meg trailer alapján.
Már ne is haragudj, de nevezzük nevén a dolgokat: Pókember szar. Nem a film, csak mint szuperhős. És az általad "Noname" -nek nevezett íjász csávó (Sólyomszem) az egyik leghíresebb Marvel :) Illetve eléggé híres. Pókembert pedig a bosszúállók bármelyike, sőt, akár az összes Marvel hős is lenyomná.
Ennyi erővel a Szellemlovas is mehetne Bosszúállónak :D
Guess who's back!

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Érdemes megnézni!

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 08. 31. 19:56

Szerintem szar a "Sólyomszem". Ha annyira híres, akkor miért nincs minden táskára az ő feje rányomva? Soha életemben nem hallottam róla. Szerintem ő inkább Amerikában vált híressé mint itt. Itt jobban ismerik Pókembert.

Személyem szerint meg egy fazon, aki pókhálót lövell ki magából, és álruhája van, sokkal jobb, mint egy íjász..

Na de mindegy. Erről kár is vitatkozni. A film úgyis ilyen marad.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Érdemes megnézni!

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 09. 01. 11:04

Luszie írta:Szerintem szar a "Sólyomszem". Ha annyira híres, akkor miért nincs minden táskára az ő feje rányomva? Soha életemben nem hallottam róla. Szerintem ő inkább Amerikában vált híressé mint itt. Itt jobban ismerik Pókembert.

Személyem szerint meg egy fazon, aki pókhálót lövell ki magából, és álruhája van, sokkal jobb, mint egy íjász..

Na de mindegy. Erről kár is vitatkozni. A film úgyis ilyen marad.
Azt gondolom tudod, hogy az alap Pókember nem tud a kezéből hálót kilőni :)
csak kicsit erősebb, mint egy átlagember, és veszélyérzete van, ha megtámadják. A ruhája tapadós, és patronokból lő. Mondjuk ilyen szempontból jó elképzelni, hogy "bárkiből" lehet szuperhős. Csak egy mutáns pók kell. :D
Guess who's back!

Avatar
SQUALLE3R
Pogo, a majom
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2012. 08. 15. 13:29

Re: Érdemes megnézni!

Hozzászólás Szerző: SQUALLE3R » 2012. 09. 01. 11:16

NoxiusEnterprise írta:
Luszie írta:Szerintem szar a "Sólyomszem". Ha annyira híres, akkor miért nincs minden táskára az ő feje rányomva? Soha életemben nem hallottam róla. Szerintem ő inkább Amerikában vált híressé mint itt. Itt jobban ismerik Pókembert.

Személyem szerint meg egy fazon, aki pókhálót lövell ki magából, és álruhája van, sokkal jobb, mint egy íjász..

Na de mindegy. Erről kár is vitatkozni. A film úgyis ilyen marad.
Azt gondolom tudod, hogy az alap Pókember nem tud a kezéből hálót kilőni :)
csak kicsit erősebb, mint egy átlagember, és veszélyérzete van, ha megtámadják. A ruhája tapadós, és patronokból lő. Mondjuk ilyen szempontból jó elképzelni, hogy "bárkiből" lehet szuperhős. Csak egy mutáns pók kell. :D
Ennyi erővel bárkiből lehet Sólyomszem, csak 1 íj kell!
Pókember 1000szer jobb!:P
A test elragadtatott a földről; nem úgy mindaz, ami reá emlékeztet. - Pieter Frans Thomése

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Érdemes megnézni!

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 09. 01. 11:22

SQUALLE3R írta:Ennyi erővel bárkiből lehet Sólyomszem, csak 1 íj kell!
Pókember 1000szer jobb!:P
Persze, hogy bárkiből lehet. És? Fölösleges vitatkozni egyébként, nagy valószínűséggel úgy is azt mondjuk jobbnak, aki szimpatikusabb.
Nekem például sokkal szimpatikusabb a Szellemlovas (A karakter), mint az összes többi Marvel hős, tehát feltehetőleg azt mondanám, hogy mindegyiknél jobb, erősebb :)
Guess who's back!

Válasz küldése