Pletykák, leaked infók

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Pletykák, leaked infók

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 09. 19. 18:02

NoxiusEnterprise írta:Nem tudom ki hogy van vele, én jól bírom a várakozást. Egyszerűen nem úgy élek, hogy ha kijön a GTA V, akkor akár ki is rúghatnak, mert annyit tolom, hanem csak szépen, okosan. nem is értem, hogy miért van ez a feszült idegállapot néha a fórumon (Nem rátok értettem pont most), de betudható a várakozásnak is :D
De azért nekem, és nektek sem kéne tovább OFFolni ide.
Ő nem offolt (először).

Szerintem érthető ez a nagy kíváncsiság, hiszen azért mégis csak a GTA legújabb részéről beszélünk. :) Vannak akkora fanok a földön, hogy kijön a játék, és 3 hétig nem eszik meg nem fürdik majd mert azzal fog játszani.. :D Ismerek ilyen kockákat, szóval ezen egyáltalán nem vagyok meglepődve. De egy "kisebb" fan is izgulhat.

épp ezért jó ez a topic, mert aki már nagyon várja az V-t, az legalább ilyen pletyiket olvas, amíg nem jönnek ki tényszerű információk a játékról.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Pletykák, leaked infók

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2012. 09. 19. 18:07

hát nem tudom,szeptember óta már én is jobban bírom a várakozást,sőt,annyi teendőm lett hirtelen,hogy nincs is nagyon "időm várni":D

természetesen ettől még nagyon kíváncsi vagyok rá,ha megjelenik én is fogok rá időt szánni,ha meg jönne valami infó,akkor még aznap megtudom innen az oldalról. (Amúgy meg már jöhetne valami infó tényleg :D)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mr.Vercetti 2012. 09. 19. 18:09-kor.
It's all down south now.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Pletykák, leaked infók

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 09. 19. 18:07

Luszie-nak teljesen igaza van!
Mr Vercetti:Ez is igaz!
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Toni Cipriani
Rajongó
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2010. 07. 02. 22:42
Tartózkodási hely: Budapest, Gyöngyös

Re: Pletykák, leaked infók

Hozzászólás Szerző: Toni Cipriani » 2012. 09. 20. 06:01

Engem ma már nem kifejezetten érdekel a GTA, pedig anno imádtam a sorozatot, amikor megjelent a Vice City, akkor nekem az volt a non plus ultra, a San Andreas esetében már csak a változatos táj és a sok lehetőség tetszett, GTA IV-ben is megvan az utóbbi, de az már teljesen felejthető lett (számomra), GTA V esetében már az se nagyon érdekelne, ha dobnák az egészet, erre az érzésre némileg rásegített a Max Payne 3, de csak részben. Persze, ha megjelenik, akkor kipróbálom és remélem, hogy tetszeni fog, de sok reményt nem igazán fűzök hozzá, ennek is tudható be a fórumon az inaktivitásom.
Luszie írta: Vannak akkora fanok a földön, hogy kijön a játék, és 3 hétig nem eszik meg nem fürdik majd mert azzal fog játszani.. :D Ismerek ilyen kockákat
Szerintem ezek sokkal inkább függők/betegek, mintsem "kockák". (Bocs, de ezt gondolom)

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Pletykák, leaked infók

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 09. 20. 06:39

Toni Cipriani írta:
Luszie írta: Vannak akkora fanok a földön, hogy kijön a játék, és 3 hétig nem eszik meg nem fürdik majd mert azzal fog játszani.. :D Ismerek ilyen kockákat
Szerintem ezek sokkal inkább függők/betegek, mintsem "kockák". (Bocs, de ezt gondolom)
Igen, ebben is van valami..
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Pletykák, leaked infók

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 09. 21. 15:36

A Take-Two Interactive korábban már nyilatkozott a Nintendo Wii U-val kapcsolatban, és nincsenek nagyon lenyűgözve, nincsenek nagy terveik.

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Pletykák, leaked infók

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 01. 01. 12:11


bodom26

Re: Pletykák, leaked infók

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2013. 01. 01. 13:05

Remélem ez a leaked infó is bejön, mint annak idején a három főhős pletykánál. Az bejött! Hátha. Az már nem is lenne olyan messze! :D

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Pletykák, leaked infók

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 01. 01. 14:08

Jaja,valóban nagyon jó lenne,ha megjelenne március 26-án,az már tényleg nincs olyan messze.
Hát,lehet hogy nagy név az Amazon+a három főhősös dologban is igazuk lett,de én azért ennek az infónak a 110%os hitelességére nem innék.Ettől függetlenül én lennék a világ legboldogabb embere(néhány százezer rajongótársam mellett),ha megint az Amazonnak lenne igaza. :D De majd meglátjuk.Úgy érzem,ez a 2013mas év a GTA éve lesz,szóval szerintem heteken,talán napokon belül kapunk némi hírt,ha nem is képeket,de ilyen Amazon.com-hoz hasonló infócskákat biztos. :) ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

bodom26

Re: Pletykák, leaked infók

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2013. 01. 01. 14:49

Egy március 26 teljesen korrekt lenne! Amúgy az az egy, másfél hónap, nem gondolom, hogy sokat számít, mármint a fejlesztésben.
Szerintem nem sok különbség lenne, hogyha márc. 26-án, vagy mondjuk május 14-én jönne. Szerintem az utolsó hónapokban, monjuk az utolsó kettőben már csak a bug-talanítás folyik, vagyis a teszterek ideje akkor tájt van. Már a játék kész lenne, csak nem mindegy mennyi bug, meg apróbb hiba van benne. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy lassan öt éve csinálják, nem gondolom, hogy egy hónapon múlik a dolog, hogy jó-e a játék összességében. Na, de akkor jön, amikor jön, még véletlenül se menjen a kapkodás rovására! De tőlem jöhet februárban is! :D

Avatar
Lackoka
Sprunk-függő
Hozzászólások: 360
Csatlakozott: 2012. 05. 15. 12:11
Tartózkodási hely: Ukrajna,Dercen

Re: Pletykák, leaked infók

Hozzászólás Szerző: Lackoka » 2013. 02. 03. 12:02

Ebben van fake? Szerintem DÁ!
Grand Theft Auto V Gépigénye
Meséltem már neked Trevorról?

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Pletykák, leaked infók

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 02. 03. 12:13

Persze hogy van, már csak azért is, mert a R* ilyen adatokat egyáltalán nem tett közzé.

Aztán lehet hogy pont jól tippelt aki ezt kitalálta, és pont ilyen lesz (nem néztem a pontos igényeket) , de azért nem hiszem...
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Pletykák, leaked infók

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 02. 03. 12:15

Valaki félrefordított valamit, mert ez csak az oldal saját becslése. :)

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Pletykák, leaked infók

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 02. 03. 12:22

Ja, hát akkor meg nem tudjuk hogy mi mennyire fake. :) mert nem lehet tudni hogy mennyire fogják "jóra" optimalizálni az V-t. Valószínűleg jobb lesz mint a IV-nél, szóval kisebb gépigénye lesz állítólag, de attól még nem lehet leszűrni hogy most mi mennyire fake.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Pletykák, leaked infók

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 02. 03. 17:03

Nem értek annyira ehhez az optimalizáláshoz, de szerintem legyen akármennyire is jól optimalizálva, szinte biztos, hogy nagyobb gépigénye lesz, mint a GTAIV-nek volt. Márcsak azért is, mert hiába ugyanaz lesz a grafikai/fizikai motor, azért a GTAV sokkal élethűbb lesz, a játékterülete nagyobb lesz ugyebár, mint a GTAIVes LC+SA+RDR, és a motor is azért sokat fejlődött 5 év alatt valószínűleg, szóval legyen akármilyen jól is optimalizálva, még így is sokkal nagyobb gépigénye lesz, mint a IVnek. Amúgy meg az optimalizálástól szerintem nagyrészt nem a gépigény, hanem a bugok, egyes játékhibák mennyisége fog lecsökkenni, feltéve, ha ennek az optimalizálását nem cseszik el úgy, mint a IVét.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Válasz küldése