Álmodozás

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
bodom26

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 10. 22. 15:50

Jaj!! Infarktust ne kapjatok már!
Ha betennék, attól még nem lenne az az okádék Sims. Szerintem ez a párhuzam sérti a gta sorozatot. MaffiaII? Az a hulladék? Meg sem közelíti a gta-t. Na ott tényleg nincs szabadság érzet, de nem csak a tankolás miatt az már tuti! Rontaná a szabadság érzetet, mert a tankolás az már túl realisztikus? Nos, ha figyelembe vesszük azt, hogy mennyivel földhözragadtabb és
realisztikusabb a gta4, mint a san. a. volt - akkor simán számolhatunk vele. Nem gondolom, hogy visszamennek az elborult stílusba. Lehet az V még realisztikusabb lesz. Egyépként, nem azt mondtam, hogy egy tele tank kb. 50m legyen, aztán séta. De mégis legyen értelme , hogy megzabáltatod a járgányt. Amit dani.szentgali írt, hogy a tankolás egyenlő lenne a kontroller szétzúzásával, na az tuti. De lehet a konzol gyártó cégek kérésére beleteszik majd, hogy legyen egy kis plusz profit. Na mindegy... lehet, novemberben erre is fény derül majd.
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára bodom26 2012. 10. 23. 07:54-kor.

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2012. 10. 22. 16:54

a tankolás szerintem nagyon megosztó lenne a játékosok körében,úgyhogy szerintem a legjobb az lenne,ha lenne benne,de ki lehetne kapcsolni

szerintetek változni fognak az évszakok? sajnos Los Angeles nem a legjobb hely,hiszen szinte örök nyár van,de úgy érzékeltetni lehetne az idő múlását valahogy (pl. ősszel néhány halloweeni dekoráció az utcákon,télen karácsonyi fényáradat lehetne az utcákon,néhány "karácsonyi hangulatú" küldetés,tavasszal meg virágozhatnának a fák stb...) volt az első screenshot,amin az echo park volt a nagy tóval,a háttérben ott például virágzó fák voltak.

vagy szerintetek ez már nagyon túlbonyolított lenne?
It's all down south now.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 10. 22. 17:35

Szerintem jó lenne a tankolás. Egy tank benzinnel elég sokat megy egy autó és azért a GTA-ban elég sűrűn vált kocsit az ember. De ha már az autóknál járunk, szerintem jobb lenne, ha realisztikusabban viselkednének a járművek. Pl a GT5-ben mikor ugratok egy kocsival szinte érzem, hogy van súlya, nem pattog úgy mint a gumilabda. Sebességmérő is jó lenne. Meg remélem nem lehet majd olyan gyorsan megállni. Jaj meg az lenne még jó, ha rommá lehetne törni az autót. Pl ha 200-al neki ütköznél valakinek frontálisan nem fogná a fejét aztán menne tovább, hanem szétcsattanna a feje a kormányon és bele is halna. Mert van ilyen a valóságban is. Úúúú meg ne csak egy rohadt busszal meg kamionnal szúrják ki azt a faszszopó szemem :@ Teherautókból van választék, de egy kamion meg egy busz van!!!! És még arra se lehet pótkocsit akasztani. Ez mi???? :@ Csuklós buszba meg nem is reménykedek...

Amúgy meg a k**va anyját annak aki kivette a buszozást a GTA IV-ből.

Most jut eszembe... Jó lenne anyámnak ölelő karjában. Őszinte gyermekként hinni a világban, ha a segélyhívót lehetne is használni valamire. Pl ha elütnék valakit és kihívnám a mentőt csinálnának is valamit, nem csak megkérdezné fél méterre egy vérbefagyott embertől, hogy mi a probléma. :D Meg ha a rendőrös mellék küldetés nem lenne egy nagy baromság. Mármint arra gondolok, hogy nem kéne legyilkolni mindenkit, hanem mondjuk autós üldözésnél az lenne a cél, hogy megállítsuk az autót.
Gyenge napok vannak...

bodom26

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 10. 22. 18:04

Nem úgy gondoltam, hogy a tankolásra épűljön az egész játék. Teszem fel egy küldetés múljon rajta. De, ha például egy tele tanknál 15 perc autókázás, mire teljesen üres, nos én ennyi idő alatt féltucat járművet teszek a roncstemetőbe. Ha azt vesszük alapul, amit írtatok, hogy állandóan át kéne szállni egy másik autóba, mert kifogyott a kőolaj végtermék. Ha, már korlátlan szabadságról beszélünk, akkor az az, amikor átmegyek a piroson - embereket, autókat, villanyoszlopokat gázolok el, az azza jár, hogy ebben a játékban a jármű fogyóeszköz. És még finoman is fogalmaztam.

Mr.Vercetti: Mivel amit írtál, az különösebben nem befolyásolja a játékot, úgy értem ez nem nehezítés, ezért egyáltalán nem baj, ha bonyolult. Csak nagyon szép látványra.
Úgyhogy tőlem jöhet.

Rockstar69: Látom megelőztél :) Te is írtad ezt az autó élettartam, mint tiszavirág dolgot.
Egyépként... hú de zabos vagy. De a leírtakból kiindulva amit olvastam nálad, jogos.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bodom26 2012. 10. 26. 12:41-kor.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 10. 22. 18:54

bodom26 írta:Rockstar69: Látom megelőztél :) Te is írtad ezt az autó élettartam, mint tiszavirág dolgot.
Egyépként... hú de zabos vagy. De a leírtakból kiindulva amit olvastam nálad, jogos.
Nem vagyok olyan ideges :) Amúgy említetted a villany oszlopokat...engem kurvára idegesít, hogy ha már egy picit is neki koccanok autóval kártyavárként omlik össze. Remélem, hogy ezen változtatnak a GTA V-ben. Jó lenne ha előbb meghajolna, de ha végül még is kidőlne, komoly károkat okozna az autókban.

Egyébként szerintetek van rá esély, hogy lesz csuklós busz a GTA V-ben?
Gyenge napok vannak...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 10. 22. 20:25

Rockstar69 írta:
Nem vagyok olyan ideges :) Amúgy említetted a villany oszlopokat...engem kurvára idegesít, hogy ha már egy picit is neki koccanok autóval kártyavárként omlik össze. Remélem, hogy ezen változtatnak a GTA V-ben. Jó lenne ha előbb meghajolna, de ha végül még is kidőlne, komoly károkat okozna az autókban.

Egyébként szerintetek van rá esély, hogy lesz csuklós busz a GTA V-ben?
Tényleg nem vagy. XD Csak k*rva anyázol, meg mindenféle trágár szót írsz,amit egyébként nem szoktál.

Szerintem kizárt hogy lesz benne csuklós busz. A villany oszlopos dolgot még lehet hogy korrigálják az 5-re, de csuklós buszban nem reménykedem, bár valahogy érzem, hogy lesz benne sok új jármű, de ezt nem hinném.

Akárki akármit mond: nekem a tankolás nem bejövős. Realisztikusság és földhözragadtság ide-vagy oda. Nem szeretnék fél óránként benzinkutakat hajkurászni.. De hát ez személyes vélemény.
"Whatever." (Ryder)

bodom26

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 10. 22. 20:38

Rockstar69: Ne nagyon számolj vele. De a szóló busz igazán visszajöhetne. AZ UTAKRA MIKÖZBEN GURUL, ÉS NEM ÉN VEZETEM! Hanem egy NPC. Csak azért írtam így, mert szinte bisztos vagyok benne, hogy valaki azzal jönne, "de hát a négyben is volt rövid busz"
Nyergesvontatót lehet látni a trailer-ben, kíváncsi vagyok ténylegesen benne lesz-e a játékban. Pótkocsival együtt!!
Ja, a kamionokra ugyan az érvényes, amit a buszra mondtam.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 10. 23. 08:21

Luszie írta:
Rockstar69 írta:
Nem vagyok olyan ideges :) Amúgy említetted a villany oszlopokat...engem kurvára idegesít, hogy ha már egy picit is neki koccanok autóval kártyavárként omlik össze. Remélem, hogy ezen változtatnak a GTA V-ben. Jó lenne ha előbb meghajolna, de ha végül még is kidőlne, komoly károkat okozna az autókban.

Egyébként szerintetek van rá esély, hogy lesz csuklós busz a GTA V-ben?
Tényleg nem vagy. XD Csak k*rva anyázol, meg mindenféle trágár szót írsz,amit egyébként nem szoktál.

Szerintem kizárt hogy lesz benne csuklós busz. A villany oszlopos dolgot még lehet hogy korrigálják az 5-re, de csuklós buszban nem reménykedem, bár valahogy érzem, hogy lesz benne sok új jármű, de ezt nem hinném.

Akárki akármit mond: nekem a tankolás nem bejövős. Realisztikusság és földhözragadtság ide-vagy oda. Nem szeretnék fél óránként benzinkutakat hajkurászni.. De hát ez személyes vélemény.
Miért kéne fél óránként benzinkutakat hajkurászni. Mi egy tank benzinnel elmentünk Görögországba, ami kb 1200km. Mikor mész Te a GTA-ban ennyit egy autóval? Amiatt meg ne aggódj, hogy a benzinkúton majd azon kell gondolkoznod, hogy eszel vagy tankolsz. Ha Los Angeles-be vett egy "nagy házat" valószínűleg gusztustalanul gazdag lehet a csávó!
bodom26 írta:Rockstar69: Ne nagyon számolj vele. De a szóló busz igazán visszajöhetne. AZ UTAKRA MIKÖZBEN GURUL, ÉS NEM ÉN VEZETEM! Hanem egy NPC. Csak azért írtam így, mert szinte bisztos vagyok benne, hogy valaki azzal jönne, "de hát a négyben is volt rövid busz"
Nyergesvontatót lehet látni a trailer-ben, kíváncsi vagyok ténylegesen benne lesz-e a játékban. Pótkocsival együtt!!
Ja, a kamionokra ugyan az érvényes, amit a buszra mondtam.
A GTA IV-ben is mászkáltak önszorgalomból buszok...a reptéren...nagyon ritkán... -.-
Gyenge napok vannak...

Avatar
Dávidovics
Pogo, a majom
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2012. 10. 22. 17:52
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Dávidovics » 2012. 10. 23. 08:29

Nekem nem illene egy GTA-ba h. "tankolj ha kocsikázni akarsz", maradjon ugyan ilyen a GTA és a GTA V-be se legyen máshogy, én a teniszezésre leszek kiváncsi. Szerintetek, milyen lesz, h. lesz megoldva?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Dávidovics 2012. 10. 23. 08:33-kor.

Avatar
Nikofan
CJ zoknija
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2012. 10. 23. 08:32

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Nikofan » 2012. 10. 23. 08:33

én annak örülnék nagyon, ha CJ is benne lenne a játékban és adna küldetéseket.

Avatar
Dávidovics
Pogo, a majom
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2012. 10. 22. 17:52
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Dávidovics » 2012. 10. 23. 08:36

Nikofan írta:én annak örülnék nagyon, ha CJ is benne lenne a játékban és adna küldetéseket.
Ennek én is örülnék, arra lennék kiváncsi hogy a R* hogyan formálná meg az idősebb CJ-t?

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 10. 23. 08:55

Dávidovics írta:
Nikofan írta:én annak örülnék nagyon, ha CJ is benne lenne a játékban és adna küldetéseket.
Ennek én is örülnék, arra lennék kiváncsi hogy a R* hogyan formálná meg az idősebb CJ-t?
Sehogysem mert nem lesz benne. :D
Easter Egg-s formájában esetleg.
"Whatever." (Ryder)

bodom26

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 10. 23. 09:07

Rockstar69: Igaz, a reptéren nagyon ritkán lehetett látni. Amolyan "bigfoot" gyakorisággal tűntek fel néha :) A San. A.- ban legalább járkáltak mindenfelé.
Szerintem van rá esély, hogy viszontlátjuk őket az V-ben. Bár én azt szeretném, ha már járkálnak majd a helyijáratos buszok, akkor azt a funkciót töltsék be a város életében, amit a való életben.
Ha tényleg lennének pótkocsis kamionok, képzeljétek már el, hogy milyen pusztítást végeznének a városban, ha a közvetlen a szerelvény mögött ellőnék egy sorozatot.
Ijedtükben, "gázra lép, aztán mindegy hova csak el onnan" :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bodom26 2012. 10. 23. 09:08-kor.

Avatar
Dávidovics
Pogo, a majom
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2012. 10. 22. 17:52
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Dávidovics » 2012. 10. 23. 09:08

Luszie írta:
Dávidovics írta:
Nikofan írta:én annak örülnék nagyon, ha CJ is benne lenne a játékban és adna küldetéseket.
Ennek én is örülnék, arra lennék kiváncsi hogy a R* hogyan formálná meg az idősebb CJ-t?
Sehogysem mert nem lesz benne. :D
Easter Egg-s formájában esetleg.
Tudjuk h. nem lesz benne, de csak "Álmodozunk".

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 10. 23. 09:19

bodom26 írta:Rockstar69: Igaz, a reptéren nagyon ritkán lehetett látni. Amolyan "bigfoot" gyakorisággal tűntek fel néha :) A San. A.- ban legalább járkáltak mindenfelé.
Szerintem van rá esély, hogy viszontlátjuk őket az V-ben. Bár én azt szeretném, ha már járkálnak majd a helyijáratos buszok, akkor azt a funkciót töltsék be a város életében, amit a való életben.
Ha tényleg lennének pótkocsis kamionok, képzeljétek már el, hogy milyen pusztítást végeznének a városban, ha a közvetlen a szerelvény mögött ellőnék egy sorozatot.
Ijedtükben, "gázra lép, aztán mindegy hova csak el onnan" :D
Ja az tényleg jó lenne. Elvileg a GTA IV-ben is lett volna buszozás. Sok minden utal rá. Mindenfelé vannak busz megállók, minden városban van egy buszvégállomás. Meg ha vagy olyan szerencsétlen, hogy elbaszod a "Bleed Out"-ot (nekem sikerült :D ), akkor busszal megy vissza Roman meg Niko a taxi vállalathoz.
Gyenge napok vannak...

Válasz küldése