Álmodozás

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Dávidovics
Pogo, a majom
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2012. 10. 22. 17:52
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Dávidovics » 2012. 10. 23. 09:26

Rockstar69 írta:
bodom26 írta:Rockstar69: Igaz, a reptéren nagyon ritkán lehetett látni. Amolyan "bigfoot" gyakorisággal tűntek fel néha :) A San. A.- ban legalább járkáltak mindenfelé.
Szerintem van rá esély, hogy viszontlátjuk őket az V-ben. Bár én azt szeretném, ha már járkálnak majd a helyijáratos buszok, akkor azt a funkciót töltsék be a város életében, amit a való életben.
Ha tényleg lennének pótkocsis kamionok, képzeljétek már el, hogy milyen pusztítást végeznének a városban, ha a közvetlen a szerelvény mögött ellőnék egy sorozatot.
Ijedtükben, "gázra lép, aztán mindegy hova csak el onnan" :D
Ja az tényleg jó lenne. Elvileg a GTA IV-ben is lett volna buszozás. Sok minden utal rá. Mindenfelé vannak busz megállók, minden városban van egy buszvégállomás. Meg ha vagy olyan szerencsétlen, hogy elbaszod a "Bleed Out"-ot (nekem sikerült :D ), akkor busszal megy vissza Roman meg Niko a taxi vállalathoz.
Igen, nekem is sikerült.:)
Ha vissza olvasol addig amikor Demo-ként tesztelte sok magazin a GTA IV-et, az egyik magazin, azt írta hogy lehet buszozni a GTA IV-be, de nem került bele a végleges játékba.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 10. 23. 09:32

Dávidovics írta:
Rockstar69 írta:
bodom26 írta:Rockstar69: Igaz, a reptéren nagyon ritkán lehetett látni. Amolyan "bigfoot" gyakorisággal tűntek fel néha :) A San. A.- ban legalább járkáltak mindenfelé.
Szerintem van rá esély, hogy viszontlátjuk őket az V-ben. Bár én azt szeretném, ha már járkálnak majd a helyijáratos buszok, akkor azt a funkciót töltsék be a város életében, amit a való életben.
Ha tényleg lennének pótkocsis kamionok, képzeljétek már el, hogy milyen pusztítást végeznének a városban, ha a közvetlen a szerelvény mögött ellőnék egy sorozatot.
Ijedtükben, "gázra lép, aztán mindegy hova csak el onnan" :D
Ja az tényleg jó lenne. Elvileg a GTA IV-ben is lett volna buszozás. Sok minden utal rá. Mindenfelé vannak busz megállók, minden városban van egy buszvégállomás. Meg ha vagy olyan szerencsétlen, hogy elbaszod a "Bleed Out"-ot (nekem sikerült :D ), akkor busszal megy vissza Roman meg Niko a taxi vállalathoz.
Igen, nekem is sikerült.:)
Ha vissza olvasol addig amikor Demo-ként tesztelte sok magazin a GTA IV-et, az egyik magazin, azt írta hogy lehet buszozni a GTA IV-be, de nem került bele a végleges játékba.
Tudom, olvastam!
Gyenge napok vannak...

bodom26

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 10. 24. 13:20

Szeretnék majd újra masiniszta lenni, ha úgy tartja a kedvem ahogy a San.A.- ban is lehettem. :D Valószínű lesznek vonatok is, szép kidolgozott vonatok remélhetőleg.
És, ha már kidolgozottság, a kerekei ne nyolcszögletűek legyenek ha lehet, hanem kerek forma. Na meg a sín. Ne tompaszögek kövessék egymást mikor "kanyarodik" a vonat, hanem szép íve legyen annak a sínnek vagy mi. És a vonat kerekei a sínen legyenek akkor is, ha irányt változtat. Nem olyan nagy dolgok ezek, és lehet, hogy ez a "kákán is csomót keres" nem szimpatikus, de azt gondolom, hogy egy olyan játékban, ahol a járművek a második főszereplők, akkor 2013-ban ez elvárható egy játéktól. Nem is akármilyen játéktól.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 10. 24. 14:02

bodom26:A vonatsíneket a GTAIVben is élethűen megcsinálták,meg a metró kerekét is,ez a tompaszög meg nyolcszög forma csak a SA-ban volt.Amúgy meg ha másik példát akarsz,mert a GTAIVben "metrósínek"van és nem vonatsínek,akkor a Red Dead Redemptionben is élethűek a vonatsínek.Szerintem biztos,hogy visszakapjuk a vonatokat a GTAVbe,hogyha valóban akkora lesz a játékterület,mint amilyennek mondják,meg mint amilyen mi várunk.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

bodom26

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 10. 24. 14:37

dani.szentgali írta:bodom26:A vonatsíneket a GTAIVben is élethűen megcsinálták,meg a metró kerekét is,ez a tompaszög meg nyolcszög forma csak a SA-ban volt.Amúgy meg ha másik példát akarsz,mert a GTAIVben "metrósínek"van és nem vonatsínek,akkor a Red Dead Redemptionben is élethűek a vonatsínek.Szerintem biztos,hogy visszakapjuk a vonatokat a GTAVbe,hogyha valóban akkora lesz a játékterület,mint amilyennek mondják,meg mint amilyen mi várunk.
A GTA4-ben jók voltak a sínek, de nem tökéletesek :D De valóban sokat javult.
Ott a problémám inkább az volt, hogy amikor kanyarhoz ért a metró, nem mindig voltak a kerekei a sínen. Ez azért volt, mert túl kis ívű volt a kanyar. Ha nagyobb lett volna az íve, akkor a kerekek nem lettek volna a levegőbe olykor-olykor.
A Föld felszínéhez tudnám hasonlítani, az sem egyenes hiába tűnik közelről annak.
De szerintem te ezt vágod :)

bodom26

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 14. 12:41

Most már, hogy tudjuk lesz vonat, remélem azok a dolgok eltűnnek, amiket a fentiekben leírtam. A vonat is legyen kidolgozott a zárt pályával együtt, mint bármelyik sport csoda.
Az is jó lenne, ha vezethetném. :)

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 11. 14. 13:59

Úhhh, én az SA-ban de szerettem kisiklatni a vonatokat. :lol: Külön élmény volt! Várom én is vissza ezt a szenzációs élményt, de remélem mostmár nem csak az lesz, hogy kisiklik, és mikor 100-150km/h-val csúszik a vagon, akkor te még elegánsan kiszállsz belőle, hanem ilyenkor akár meg is halsz.
"Whatever." (Ryder)

bodom26

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 17. 21:49

Ha már álmodozás, jó lenne, ha vehetnék magamnak yacht-ot. Házat ugye nem lehet, de nem baj, megfelel nekem az a nagytestű csónak is. Olyan ami Yusuf Amir küldetésében volt. Az hírekben olvasni, hogy ugyan házat nem lehet venni, de bőven lesz másra elkölteni majd a sok zöldhasút. :D

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 11. 17. 22:13

Három álmom van=
1. Amit már leírtam, hogy az autók motorja ne 2 pixel legyen
2. Franklin ne ilyen érthetetlenül beszéljen, mint a Trailerben, a többiekkel nincs gondom, az ismerősei is érthetően beszélnek, akkor ő miért képtelen rá? Legalább ki bírja körvönalazni, hogy mit akar odaböfögni az akcentushuszár
3. Az előző részekkel ellentéttel, itt a gravitációs sebesség helyett legyen inkább gravitációs gyorsulás. Elég furcsa, hogy ugyanolyan sebességgel csapódik a földbe Niko, ha az első emeletről esik, mint amikor a Rotterdam building magasságában kiugrik a helikopterből

Ha ezek megvannak, az már félsiker a Rockstar számára.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

bodom26

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 17. 22:39

Ha már fizika óra van, azt is írták a hírek, hogy már nem lesz annyira puha a lengéscsillapító, tudjátok mint a régi Dacia-nak. Hogy kicsit versenyautó mozgása lesz az autóknak, vagyis valamivel merevebb lesz a futómű. Azért egy hulladék autó, remélem lötyögni fog erre arra..
...na szóval az álmom az, hogy annyira ne menjenek át Sébastien Loeb-be.

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2012. 11. 18. 10:28

szerintem a R* úgy gondolta ezt az új autó fizikát, hogy csakis a kanyarban lesz más a fizikája...ezt úgy értem, hogy én pl nagyon utáltam amikor egy éles kanyart kellett bevenni és vagy sikerült egy 180 fokos fordulat vagy olyan lassan sikerült bevennem a kanyart hogy az előttem lévő már nem Liberty City-ben volt hanem Vice City-ben :D őszintén szólva ha ezt egy PICIT javítanák az jó lenne. (de kétlem hogy teljesen lecserélnék a 4-ben kidolgozott fizikát...az valami csodás volt és ők is tudják...végül is rohadt sokan azt tartották az egyik legjobb plusznak a 4.ben)
Vlad: Oh, that's funny. You know, for a damn yokel you're a very funny guy.
Niko: Yes. And for an annoying dick, you're really an annoying dick.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 11. 18. 10:34

Igen szerintem sem volt tökéletes az autók fizikája, de borzasztó sokat fejlődött akármelyik részhez képest!

Mondok egy pl-t: Játssz a GTA III-al (Oké, tudom, hogy van köztük 6 év, de az autók mozgásai között lévő különbségeket nagyon jól lehet vele szemléltetni)
Kb úgy lehetett menni alapértelmezetten akármilyen, mintha az SA-ban beírnád a "jó irányíthatóság" gombot. Kicsit kanyarodsz és a kocsi bevesz egy hajtűkanyart is. Meg azért ott még sok mindent nincs kidolgozva, pl az ütközés sem, olyan mint két dodgem menne egymásnak.. De a lényeg a lényeg: a IV-es már elég jó volt, van benne mit finomítani, szerintem csak ezekbe fognak belepiszkálni.

Mondjuk nekem a IV-es is tetszett már, de ha ennél valósághűbb lesz, annak csak örülni tudok majd! :)
"Whatever." (Ryder)

bodom26

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 18. 12:04

insanity06;Luszie: Akkor megnyugodtam. :)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 11. 18. 18:31

Tényleg jobb lett az autók fizikája a GTA IV-ben, de még korántsem tökéletes. Még mindig nagyon pattognak az autók, a lengéscsillapítók meg túl puhák. Nekem az álmom az, hogy egyszer olyan lesz a fizika, mint a GT5-ben, de ez az NFS-en szocializálódott emberkéknek biztos nem tetszene. Összességében biztos jó lesz a GTA V-ben az autók fizikája! A maga módján jó az, de nem valami élethű.
Gyenge napok vannak...

bodom26

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 18. 18:44

Nem tudom milyen a fizika a GT5-ben, de mivel egy elismert autós szimulátor, bisztos jó.
Csakhogy a GTA-ban nem csak szuper sportkocsik vannak, hanem rengetegféle. És bizony van olyan is aminek, borulnia kell jobbra balra mivel a lengéscsillapítója egy fos. Ezt elég nehéz megcsinálni, mert midegyiknek másmilyennek kéne lenni. Most, hogy mégtöbb fajta autó lesz, így kíváncsi leszek, hogyan oldják majd meg. Az amit mondtál, az lenne a megoldás, ha az élethűre törekedne a R*.

Válasz küldése