GTA IV - Bike Crashes in Skate Park

Itt megmutathatod az általad készített GTA-s videókat.
Válasz küldése
Avatar
FreDDy
Pogo, a majom
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2012. 07. 07. 00:44

GTA IV - Bike Crashes in Skate Park

Hozzászólás Szerző: FreDDy » 2012. 10. 23. 09:35

Üdv! Elkészült a második úgymond nagyobb videóm,amelyben pár motoros esés van.:) Ez nem lett olyan jó mint a Fail videó, (egyébként annak is készül a második része) viszont gondoltam felrakom. Remélem tetszeni fog,és jó szórakozást hozzá! :)

http://www.youtube.com/watch?v=FJWpXxzs ... e=youtu.be
GTA IV (később V) videókat készítek. Akit érdekel a fórumon látogassa meg a "Saját Videó" topicot,ott láthatja a videóimat.

Avatar
Dávidovics
Pogo, a majom
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2012. 10. 22. 17:52
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: GTA IV - Bike Crashes in Skate Park

Hozzászólás Szerző: Dávidovics » 2012. 10. 23. 09:42

FreDDy írta:Üdv! Elkészült a második úgymond nagyobb videóm,amelyben pár motoros esés van.:) Ez nem lett olyan jó mint a Fail videó, (egyébként annak is készül a második része) viszont gondoltam felrakom. Remélem tetszeni fog,és jó szórakozást hozzá! :)

http://www.youtube.com/watch?v=FJWpXxzs ... e=youtu.be
Szerintem jó lett.:)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTA IV - Bike Crashes in Skate Park

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 10. 23. 09:52

Szerintem is nagyon jó :) Imádom a motoros eséseket,tök humorosak :) Ügyes vagy,csak így tovább! ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

bodom26

Re: GTA IV - Bike Crashes in Skate Park

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 10. 23. 11:18

FreDDy: Na éppen ideje volt már! És azt ne mond, hogy jó munkához sok idő kell. Jól van csak hülyülök :) Nagyon tetszett. Meg is könnyeztem akkorákat röhögtem :D A harmadik jelenet, a skate parkos - ő... azt a "mozdulatsort" nem gördeszkával szokás végrehajtani? XD Egyépként én is motorozok, nem lennék szegények helyében :D

Lassan olyan leszel mint Michael Bay vagy Crishtopher Nolan, akik soron kívül kapnak forgatókönyvet meg rendezésre jogot, amikor csak akarnak és még pénzt is kapnak, hogy elkészítsék a sikermozit. Gratulálok! :D

Avatar
FreDDy
Pogo, a majom
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2012. 07. 07. 00:44

Re: GTA IV - Bike Crashes in Skate Park

Hozzászólás Szerző: FreDDy » 2012. 10. 23. 11:49

Nagyon szépen köszönöm a pozitív visszajelzéseket,ez ösztönöz hogy még csináljak! :)

Szerk: Ha tetszett akkor nyomjatok egy like-ot,és aki tudja próbálja népszerűsíteni a csatornámat. Ez nagy segítség lenne. Előre is köszönöm :)
GTA IV (később V) videókat készítek. Akit érdekel a fórumon látogassa meg a "Saját Videó" topicot,ott láthatja a videóimat.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA IV - Bike Crashes in Skate Park

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2012. 10. 23. 13:17

Nagyon jó lett, grat :). Egyébként YouTubon kaptál egy like-ot tőlem és egy kommentet is ;).
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: GTA IV - Bike Crashes in Skate Park

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2012. 10. 23. 16:09

Tőlem meg feliratkozást ;)

Avatar
FreDDy
Pogo, a majom
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2012. 07. 07. 00:44

Re: GTA IV - Bike Crashes in Skate Park

Hozzászólás Szerző: FreDDy » 2012. 11. 06. 19:13

Köszönöm mindenkinek! :D
GTA IV (később V) videókat készítek. Akit érdekel a fórumon látogassa meg a "Saját Videó" topicot,ott láthatja a videóimat.

Válasz küldése